Jump to content

kaa uztaisiit setup . exe ?


Guest alien25209
 Share

Recommended Posts

par 6o jautaajumu atradu tikai vienu topiku te . http://www.boot.lv/forums/index.php?showto...5865&hl=exe gribeeju vienam speeljukam uztaisiit pats instalaaciju . tas ir svariigi un sameeraa steidzami . nu progas ar ko taisa setup.exe. man jau ir . inno setup un Advanced Installer 4.5 . tikai taadi jautaajumi kaa uztaisiit tai speelei launcheri ? vai arii kaa paartaisiit jau eso6o ? kaa uztaisiit lai pie instalaacijas buutu piedaavaajums uzlikt scortcutu uz desktopa ? un vispaar kas veel jaanjem veeraa ? jau iepriek6 paldies par atbildeem ;-)

Link to comment
Share on other sites

Var jau arii ar WinRar. Tik iisti neatceros, kas biija jaadara. Pag, apskatiishos.

Aa, nu vot. ''Create SFX archive''. Pie ''Advanced'' sadaljas, ''SFX options'' tad arii var noraadiit, kur izpakos instalaaciju.

Link to comment
Share on other sites

labā peles poga uz faila(iem) > Add to archieve > un labajā pusē atzīmējam Create SFX archieve, protams te nebūs nekādi shortkati uz desktopa, nekādas īpašās ekstras, bet setups būs.

 

(Kad es rakstīju, krelins vēl nebija izlabojis )

Link to comment
Share on other sites

Ir jau arii shim noluukam speciaali paredzeetas programmas, parasti gan tikai Trial versijas, bet nu lai paaris taadas instalaacijas uztaisiitu pilniigi pietiek, ja vien pati programma nav sarezhgjiita.

 

Edit: Voltrix - kjipa sacensiibas, kursh aatraak? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Esmu mēģinājis izmantot nsis, bet laikam nevarēju ierubīties, kas tajā progā notiek.

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

nu vienkārši SFX arhiivu jau esmu lietojis .arii 7-Zip arhivaatoru, bet vienkārši 6is buus publiski novelkama speele un gribeetos uztaisiit soliidaaku instalaaciju , ljoti gribeetos uzzinaat kaa uztaisiit speelei launcheri un kaa tam satupam pielikt lai pie instalaacijas piedaavaa uzlikt desktop scortcut ???

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

Varbūt mēģini 4329506 34877822 4882218 5121 458 482111, 874631 478727 18576122

atvaino Stendec bet es nesapratu ko tu man gribeeji teikt , luudzu pasaki saprotamaak

vai tad tie6aam neviens nav darbojies 6ajaa lietaa ? :(

 

nu vai tad tie6aam neviens nezin ? maybe varat dot kaadu linku netaa kur var kaadu tutoriaali palasiit , protams ieteicams latvie6u valodaa :(

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

paldies par linku , bet es cereeju ka vismaz kaads latvie6u valodaa mazliet varees apskaidrot kaa taisa to setupu . :( varbuut varat iedot kaadu linku uz citu forumu, kur vareetu meegjinaat mekleet atbildi ??

Link to comment
Share on other sites

pameklee pa izveelneem kautko saistiibaa ar "wizard". Preciizaak neatceros. Liekas, ka bija zem 'File'.

 

vai arii shis.

Vieam no tiem manis dotajiem linkiem bija diezgan user-frendly wizards.

Link to comment
Share on other sites

Tikai nestaasti, ka ar to nevar uzcept instalaaciju ar shortcutu uzmeshanu uz desktopa/ieksh start menu...

 

un launchers speelei

Shitam tas nav paredzeets, ja pareizi sapratu, ko gribi. Ko domaaji ar to launcheru?

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

Tikai nestaasti, ka ar to nevar uzcept instalaaciju ar shortcutu uzmeshanu uz desktopa/ieksh start menu...

Shitam tas nav paredzeets, ja pareizi sapratu, ko gribi. Ko domaaji ar to launcheru?

nu instalaaciju jau var uzcept tikai scortcutam jaaraksta targets , bet kas un kaa tur iisti nezinu

nu tai speelei jau ir fails no kaa var vinju palaist , bet man vajadzeetu vinju paartaisiit lai izskataas kaa maneejais , vai arii vienkārši uztaisiit jaunu palaideeju .

Link to comment
Share on other sites

tātad

HM NIS Edit:

file - new script from wizard...

5x spiežam Next

Kreisā pusē 'New Shortcut'

Augšējo izvēlamies $DESKTOP

Destination: fails, ko vajag palaist

:twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

tātad

HM NIS Edit:

file - new script from wizard...

5x spiežam Next

Kreisā pusē 'New Shortcut'

Augšējo izvēlamies $DESKTOP

Destination: fails, ko vajag palaist

:twisted:

paldies Val , nu jau ir krietni tuvaak tikai biki mokos ar to izveelni bet maybe kaut kas sanaaks , ja nav slinkums uzskriipaa veel biki vairaak infas

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

nu tur ir citi linki kur ir noraadiits...Kaa dariit

nu tik speeciigs anglenee es neesmu :( varbuut juus man vereetu biki apskaidrot latviski ?

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

http://www.thefreecountry.com/programming/setup.shtml un kad tev ir atverta programma nospied F1 un buus tev manuaalis....Njem trident.co.ua un tur tulko no Eng uz LV

ai nu tas tak ir pilniigs sviests . tev tak normaali neiztulkos nevienu tehnisku terminu. labaak uzreiz pasakat ka neesat pa6i nevienu setupu uztaisiiju6i un viss . es jau uzreiz sapratu ka mana teema ir par smagu 6eit videejiem praatiem vienkārši cereeju ka kaads gudraaks traapiisies un dos vismaz aptuvenus noraadijumus

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

Tad saki, kurā vietā filma pārtrūkst...

o Val paldies ka atkal paraadijies . tu vieniigais iedevi jeedziigus noraadijumus. es nesaprotu kur jaanoraada uz to speeli lai no vinjas uztaisiitu setup exe. un veel nezinu kaa noraadiit uz to launcheri lai no vinja uztaiisiitu scortcatu ? tajaa DESTINATION nezinu kas jaaraksta , jo vienkārši noraadiit uz palaideeju tur nevar ?

Link to comment
Share on other sites

iepriekšējā solī pirms shortcut izveides pieliec klāt vajadzīgos failus, kurus vajag samest instalācijas mapē. Tad nākamajā solī pie shortcut pievienošanas varēs no dropdown izvēlēties vajadzīgo failu, kam saiti no desktopa pievienot.

 

pēctam saglabā kodu un spied NSIS-Compile script

Link to comment
Share on other sites

man jau ir . inno setup un Advanced Installer 4.5

 

Esmu uztaisiijis vairaakas instalacijas...Un viss notiek sheit buus instalaacija ar programmu ko esmu izstraadaajis...:)te

 

imho, tās abas programmas uz Mac nav, tātad viņam interese par tādām, kas darbojas uz win.

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

iepriekšējā solī pirms shortcut izveides pieliec klāt vajadzīgos failus, kurus vajag samest instalācijas mapē. Tad nākamajā solī pie shortcut pievienošanas varēs no dropdown izvēlēties vajadzīgo failu, kam saiti no desktopa pievienot.

 

pēctam saglabā kodu un spied NSIS-Compile script

iepriek6eejaa soli laikam bija jaaspiez uz to ikonu kas izskataas kaa balta lapa otraajaa ikonu rindaa ,lai pievienotu pa6u speeli kurai man jaauztaisa exe ? bet tur jau var noraadiit tikai uz vienu failu , jo darbojas OPEN . man pirms tam jaasararo taa speele ?

post-59432-1165168555_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

blakus ir directory tree - pievienos visus failus, kas tajā direktorijā

 

uz tavu pēdējo jautājumu atbilde: jopcik, nē :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk: par tām abām programmām domāju, ko autors rakstīja pirmajā postā. No tava linka, protams, ka .dmg ir Mac'am. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

blakus ir directory tree - pievienos visus failus, kas tajā direktorijā

 

paskaties luudzu bildee zem kuras ikonas ir tas directory tree ?

Link to comment
Share on other sites

Guest alien25209

turpat blakus. pabraukā pa ikonām - par to galvu neviens nenoskrūvēs :wink:

 

es cereeju ka tu noraadiisi uz citu jo kad 6ajaa noraadu uz savu speeli un nospiezu ok tad uzreiz taa proga nokaraas , CPU 100% plzz help :(

Link to comment
Share on other sites

Varbūt daudz faili un nenokarās, bet prasa laiku, kamēr nolasa visus.

A tu padomā, ka programma jāver ciet.

 

Ja pa grūtu, tad uztaisi vienkāršu SFX arhīvu ar winrar un tam arī var lai uztaisa shortcut uz desktopa

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...