Jump to content

Kādus mobilos lietojam?


 Share


Recommended Posts

Pirms 14 minūtēm , ju teica:

kāda spēlīte

Kas nu kuram vajadzīgs. Man svarīgākās lietas telefonā ir:

1. Labs, spilgts un pietiekami liels ekrāns (virs 6");

2. Ietilpīga bača;

3. Laba kamera;

4. Mērkaķu stikls (Gorilla)

5. Savietojamība ar DJI donu aplikācijām (tur ir nianses, īpaši attiecībā dažiem pēdējiem flagmaņiem)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man pašlaik vēl galvenais kritērijs ir pēc iespējas mazāks. Protams, jābūt viedtelefonam, jo visādas aplikācijas lietoju.

Bet nu bail, ka drīz jau arī prasīsies lielāks ekrāns ...

Link to comment
Share on other sites

kā tagad ir -  aifoni joprojām slēdzas laukā mīnusos?  

Link to comment
Share on other sites

Nē. No karstuma izslēdzas, piemēram ja karstā salonā atstāj. Vēl laba opcija ir, ja iPhone lādēšanas ligzdā ir iekļuvis mitrums, tad iPhone liek izkaltēt un, tad lādēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

Man ir liela ķepa un grūti sabakstīt ekrānā SMS & Co. Tādēļ ilgus gadus lietoju Galaxy Note sēriju ar  "irbulīti" un esmu apmierināts. Jauns aparāts nav manam budžetam piemērots, tādēļ pērku mazlietotus, bik  vecākus modeļus un regulāri apgreidojos. Nu jau kādu gadu ir Note 8, nopirku Ebay ap 150 Eur ideālā stāvoklī un pagaidām viss OK. Displeja izmērs priekš manām lielām rokām un nu jau pašvakām acēm ir optimāls- mazāku vairs negribu, llielāku arī nē- nebūs kur iebāzt..:) Akumulators tur vismaz dienu un vēl rezerve paliek.   

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Kāds ir lietojis Xiaomi Poco X3? Pēc spec izskatās baigi labi priekš tās cenas. Ir kādas atsauksmes? Varbūt ir kas labāks 200-250€ robežās? Principā man nav nekādas specifiskās prasības, bet būtu interesanti vismaz paspēlēties ar high refresh rate kameru (pēc spec šis itkā varot filmēt pat 720p@960fps)

 

Šobrīd lietoju Samsung Galaxy A5 2015, kam bača vairs īsti netur un virsū ir Android 6.0. Prasītos kaut ko bik jaunāku

 

 

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks

@zeds Ja vajag basic lietām tad jā var nemt visus tos ķīniešu klonus dogee , bet tiklīdz tev vajag korektu gps darbību tā diemžēl ir tikai un vienīgi snapdragon cpu , jo ar tiem mtk kas ir lētajos ķīniešos ir problēmas.

 

10 hours ago, shadow118 said:

Kāds ir lietojis Xiaomi Poco X3? Pēc spec izskatās baigi labi priekš tās cenas. Ir kādas atsauksmes? Varbūt ir kas labāks 200-250€ robežās? Principā man nav nekādas specifiskās prasības, bet būtu interesanti vismaz paspēlēties ar high refresh rate kameru (pēc spec šis itkā varot filmēt pat 720p@960fps)

 

Šobrīd lietoju Samsung Galaxy A5 2015, kam bača vairs īsti netur un virsū ir Android 6.0. Prasītos kaut ko bik jaunāku

 

 

Man  bija doma to poco x3 ņemt vel viens pluss ko saskatu cik no apskatiem ir tas ka viņam ir gana skaļš mikrafons. 
Bet poco x3 bija nopircis @Boņs tādēļ iesaku pie viņa prasīt sīkāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , zeds teica:

Es izveicu eksperimentu un no ābola pārgāju uz Doogee S40. Nokonstatēju  , ka  kamera ir briesmīgi sūdīga , bet manām vajadzībām ( nobildēt kur atradās detaļa pirms ņemšanas ārā utt ) pietiek. Tagad smejos par idiotiem kas uz mobilo telefonu tērē tūksoti jo ar 110 eiro vērtu telefonu arī var izdarīt visu ko vajag  webs,whatsapp, epasts, eparaksts,smartid , e -rāmatas utt (spēles gan nespēlēju intereses trūkuma dēļ) Karās retāk par ābolu, baterija tur ilgāk - vienīgi GPS ir tāds bremzētāks , bet par šo cenas starpību es necepos, var pieciest. 

Par cenas starpību 1000-119=900 starp āboļa flagmani sev nopirku lietotu virpu Bernardo Hobby 500, tā nebūs pēc 2 gadiem jāpērk jauna 🙂

Jā nu uzmest uz galda telefonu un visiem parādīt cik man liels kredīts - vairs nevar  🤣

Tagad tomāju kāds es biju stulbenis tik daudz naudas grūžot dārgajos telefonos un vēl apple servisos.

 

Nu citi ir gatavi piemaksāt un nepaciest neko. Tas ir kāda kuram ir pacietība.

Es īsti nevēlos gaidīt uz to lai kāda aplikācija startējas vai kaut kas bremzē vai lago.

Pašam patreiz s20 plus, bet jaatzīst gan ka overkills, sev tik dārgu pats pircis nebūtu. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Pēteris Kažoks teica:

@zeds Ja vajag basic lietām tad jā var nemt visus tos ķīniešu klonus dogee , bet tiklīdz tev vajag korektu gps darbību tā diemžēl ir tikai un vienīgi snapdragon cpu , jo ar tiem mtk kas ir lētajos ķīniešos ir problēmas.

 

Kā jau teicu - GPS ir draņķīgs. Bet vai tas mani ir atturējis kaut kur aizbraukt pēc waze vai google maps ? Nē. Nu ir pāris reizes bijuši pārpratumi, bet sadzīves vajadzībām pietiek.  Un jā vienmēr var mazliet pielikt klāt. Un tad vēl un vēl...

 

Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 18 minūtēm , zeds teica:

Doogee S40

Saviem pirmklasniekiem Z-svētkos uzdāvināju. Truba kā truba, nav kur piesieties. Priekš manis mīnuss būtu tīrais Androīds - labāk patīk nostrādātāki UI (ne visi gan), kamera tiešām pasūdīga. Visas spēles pagaidām iet. Īstenībā ļoti labs aparāts par ~115 Eur.

Link to comment
Share on other sites

Nu pa 110 diezvai kas jēdzīgs sanāk, bet pa 300 - 400 jau var nopirkt labu telefonu. Tur varētu būt arī tie 95% no funkcionalitātes, kas uz 1k telefoniem, bet par 1/3 cenas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks

@zeds Nu redz ja ikdienā neniekotos ar Pokemon go spēlēšanu tad arī tas gps nebūtu ļoti vajadzīgs , bet peldošs gps ir ļoti kaitinoši :D

Link to comment
Share on other sites

Ko sakiet par Samsung Galaxy S20 FE? Manuprāt par cenu diez vai ir iespējams kaut ko labāku dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Pēteris Kažoks teica:

maza baterija

 

Overpriced??? Kurā galā? Parādi, kas ir labāks par to ciparu? Ķīnieši neskaitās.

Baterija maza? Tev gribās staipīt biezu un smagu telefonu ar lielu baču? Var tak uzlādēt.

jaunajam s21 ir vēl mazāka un kopumā viņš ir vēl sūdīgāks par s20 FE

Link to comment
Share on other sites

Loģiski ka tas telefons nevar būt slikts, kā nekā Fan Edition un faniem viņš nekād nebūs slikts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , JFH teica:

Es īsti nevēlos gaidīt uz to lai kāda aplikācija startējas vai kaut kas bremzē vai lago.

Redzējis (rokā turējis) neesmu, BET viedoklis IR!

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ivo teica:

kas tas tāds?

Vecs snapdragon apu, kurš joprojām visu velk.

 

Ka poco x3 alternatīvu izskatītu realme 7 vai realme 7 5g

 

Pašam Realme 5 Pro, ļoti patīk UI

 

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , shadow118 teica:

Kāds ir lietojis Xiaomi Poco X3? Pēc spec izskatās baigi labi priekš tās cenas. Ir kādas atsauksmes? Varbūt ir kas labāks 200-250€ robežās? Principā man nav nekādas specifiskās prasības, bet būtu interesanti vismaz paspēlēties ar high refresh rate kameru (pēc spec šis itkā varot filmēt pat 720p@960fps)

Ir tāds, pārgāju uz viņu no Mi Note 3, jo bača vairs nevilka Latvijas izaicinājuma pārgājienus. Ar šo var 38km pa sniegiem nomočīt un puse vēl paliek. Šim GPS navigācija strādā samērā labi, Note3 bija krietni sliktāk.  Dzelzis ir labs, bet softs jātīra - kā jau visiem ķīniešiem. Pagaidām iebildumi nav, vien Flip coveri vajag piemeklēt dēļ sānu pirksta lasītāja. Nillkin ir samērā labs, ja kas, vien magnētiskā fīča nav.  960fps nav mēģināti, taču spriežot pēc youtube to var :)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Pēteris Kažoks teica:

oneplus 8 T

Nu nē, es tomēr esmu gatavs samaksāt nedaudz vairāk, bet paņemt sakarīga zīmola telefonu

Pirms 56 minūtēm , Pēteris Kažoks teica:

līdzi ir 30 000 mah

Ko tad tu ar to telefonu dari, ja tik daudz enerģijas vajag? Man mājās lādētājs, auto lādētājs, darbā arī lādētājs. Un dienu tāpat jebkurš telefons izvelk, ja nu pie dabas sanāk aizdoties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , osscar teica:

kā tagad ir -  aifoni joprojām slēdzas laukā mīnusos? 

11pro aipons nē, tikai sasalst un bremzē :D tiesa gan nav dabūjis vel -20 grādus kas bija tagad, nezinu kā tad būtu.

A71 samsū gan aizpagājušo nedēļu uz kalna kad bija -17, atsala un izslēdzās, baterijā palikušie ~80% pazuda, nācās no nulles lādēt. Starp citu pirmo reizi šķiet kopš 2009. gada androīds izslēdzas mīnusos un dīvainākais, ka bačas procenti ar pazūd.., tas nebija nevienam novērots.

 

Par tiem ķīnas telefoniem, ir sen atpakaļ Meizu bija, m2 šķiet modelis. Nu i naa, ietaupītā nauda atspēlējas uz pacietības pārbaudi, jaunie xiaomi uut varbūt ir ok, bet tāpat nav vēlme jāties ar kautkādiem iestatījumiem lai ierīce normāli funkcionē. Vajag lai, kad ieslēdz un ir.

Iztērē savus 400eiro un 4 gadus ir miers

Labots - kicker
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Knaabis teica:

Redzējis (rokā turējis) neesmu, BET viedoklis IR!

 

Nu tad tu apgalvo ka 110 eur telefons ir tik pat atrs ka 1000 eur flagmanis? 
Un ir stulbi pieņemt ka viņš ir lēnāks? 

Nē konkrēto neesmu turējis, bet citādākus lētākus esmu, ir jūtama atsķirība jau ap 400 eur telefoniem. 

Tā atšķirīban nav pat uz pusi lēnāka bet viņa ir. 

Tavs komentārs tāds pats kā tavs viedoklis, lieks.
 

Link to comment
Share on other sites

darklight
1 stundu atpakaļ, kicker teica:

sen atpakaļ Meizu bija, m2 šķiet

Nu Meizu ir ļoooti īpatnējs aparāts, tur pavisam cits piegājiens un filosofija. Na ļubiķeļa, tā teikt.

Link to comment
Share on other sites

Modelis - Huawei P40 Pro

p40-pro-silver.png

Lietošanā no 2020. gada jūnija.

 

Plusi - CmuKs, kamera joprojām nervozi flagmaņiem liek pīpēt, 90hz ekrāns, skrāpējum izturīgs. Nēsāju bez maciņa, pa gadu tikai viena skramba aizmugurē. Fast charging ar 40w lādētāju komplektā. Huawei iemeta sejā kaudzi ar labumiem kad pirku - pulksteni, pusgads Huawei music bez maksas, gads Huawei storage 50gb. Google service neesamība (?) 

 

Mīnusi - Google service neesamība 

Aplikācijas nav problēma dabūt, bankas aplikācijas arī iet. Bet laikam smart ID pie dzīvības nedabūt. Google pay ar nav. 

Var protams lauzt, bet neesmu manījis vajadzību. 

 

Modelis - Samsung A21s

81WXoUT9+nL._AC_SX679_.jpg

Lietoju paralēli no 2020. gada decembra. 

 

Plusi - lēts, ir usb c, fast charge, nfc, liels ekrāns. Pirkstu nospiedumu lasītājs strādā pieņemami. 

 

Mīnusi - lētuma sajūta turot rokās. Samsung UI īpatnības. Piemēram garas SMS parkonvertēt spītīgi uz MMS. To salabot varēja tikai uzliekot citu default SMS appu. Salīdzinot ar flagmani, jūt sensoru un funkciju trūkumu, kas gan nav vajadzīga lieta, ja neesi pieradis.

Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia XA2

https://www.gsmarena.com/sony_xperia_xa2-8986.php

bez 3 mēnešiem divi gadi...

Plusi:

 - nav pārāk liels

 - var uzlikt Sailfish OS

 - nav Androīda, neesmu atkarīgs no Gūūgles

Mīnusi:

 - liels (jā man ir augumam neatbilstoši mazas plaukstas un pēdas)

 - Sailfish OS tomēr nav tik labi nostrādāta, kā varētu vēlēties

 - nav Androīda - lai gan Androīda aplikācijas var palaist, saderība nav 100% un bez Google Play Smart ID nedabūt

 - naitīvās aplikācijas ir stipri limitētas

 - nav LV valodas (klaviatūras) atbalsts

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kicker teica:

Meizu bija, m2 šķiet modelis

Nu lielāku $ūdu laikam nevarēji paņemt...

1 stundu atpakaļ, JFH teica:

Nu tad tu apgalvo ka 110 eur telefons ir tik pat atrs ka 1000 eur flagmanis?

Nevajag pārspīlēt!

Piemēra pēc apskaties šo salīdzinājumu - cena atšķiras vairāk kā 2 reizes!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Knaabis teica:

Nu lielāku $ūdu laikam nevarēji paņemt...

Tajā laikā kas bija šeit pieejams no tādiem suu, tādu arī ņēma :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Zin... teica:

Bet laikam smart ID pie dzīvības nedabūt.

Kā? Uz P40lite iet ka prieks. Tikai automātiski neveras vaļā. Nospied "pogu" internetbankā, atver aplikāciju un viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

Kā? Uz P40lite iet ka prieks.

A varbūt. Man vnk nav smart ID, tikai spriežu. Viena takša izsaukšanas app ar nestrādāja dēļ play servisa neesamības. Paarejais strādā. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Zin... teica:

A varbūt.

Pasties vai Hauwei APP gallery Smart ID ir pieejams.

 

Ak jā, ja par trubām, tad paņēmu Xiaomi MI 10t, pāris dienas palietoju un grasos izmantot 14 dienu atgriešanas iespēju (iepakojumu neesmu ideāli saglabājis, redzēsim vai sanāks). Ja interesē, varu iemest pāris teikumu kāpēc tā. Uzreiz pateikšu, ka aparāts nav slikts, dažos parametros pat lielisks, bet man nepatīk.

pirms 3 stundām , ivo teica:

Nu nē, es tomēr esmu gatavs samaksāt nedaudz vairāk, bet paņemt sakarīga zīmola telefonu

pirms 4 stundām , Pēteris Kažoks teica:

OnePlus ir ļoti sakarīgs Android zīmols.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , androidz teica:

Ja interesē, varu iemest pāris teikumu kāpēc tā.

Interesē. 

Pēc specenes izskatas ļoti labs. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Athlons teica:

Sony Xperia XA2

https://www.gsmarena.com/sony_xperia_xa2-8986.php

bez 3 mēnešiem divi gadi...

Plusi:

 - nav pārāk liels

 - var uzlikt Sailfish OS

 - nav Androīda, neesmu atkarīgs no Gūūgles

Mīnusi:

 - liels (jā man ir augumam neatbilstoši mazas plaukstas un pēdas)

 - Sailfish OS tomēr nav tik labi nostrādāta, kā varētu vēlēties

 - nav Androīda - lai gan Androīda aplikācijas var palaist, saderība nav 100% un bez Google Play Smart ID nedabūt

 - naitīvās aplikācijas ir stipri limitētas

 - nav LV valodas (klaviatūras) atbalsts

 

 

Ja tev nav android tad kas tev ir par os? Gsmarena rāda oreo 8.0

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , dzincha teica:

Pēc specenes izskatas ļoti labs. 

Īsumā kapēc pavilkos - iespējams vienīgais dzelzis ar flagmaņa cienīgiem dzelžiem un plakanu ekrānu un normālu pirkstu nospiedumu lasītāju.

 

Plusi:

  • Performance ļoti laba, kā jau top CPU pienākas, viss strādā ļoti ātri (zibenīgi).
  • Ekrāns liels, ekrāna kvalitāte priekš manis ir ļoti OK, jejbogu neredzu atšķirību starp Amoled un IPS.
  • Ekrāns plakans, bez debilām, noapaļotām malām, kas padara telefona ekrānu neērtu un trauslu.
  • Milzīgs pluss, normāls pirkstu nospiedumu lasītājs iebūvēts power pogā, kas atrodas telefona sānā, kas strādā ļoti labi salīdzinājumā ar bezjēdzīgo tendenci iebūvēt finger print reader zem ekrāna.
  • Face unlock arī strādā ļoti labi, arī pustumsā.
  • Bača zvērā, visas instalēšanas, utt, dienakts laikā izēda tikai 50%
  • IR raidītājs, feina lieta,

 

Sterili:

  • 144Hz, kā pamanam, mārketins, jā saskarne strādā pludeni un smuki, un? Kāds labums, es taču dien dienā nenodarbojos ar to kā šķirstu saskarnes ekrānus. Paspēlējos, ieslēdzu standarta 60hz, un aizmirsu.
  • Smuka korpuss, manā gadījumā pelēks, iebāzu vāciņos, viss smukums pazuda.
  • Resns un smags. Pofig. Man OK.

 

Mīnusi, īstenībā pārsvarā viss ir subjektīvi, izņemot kameru:

  • Kamera ir slikta, salīdzināju ar esošo OnePlus 5t, ir labāka, bet ieguvums ir niecīgs, lai ko tur dziedātu blogeri... It kā nav top telefons, ko es piekasos, bet 3 gadus vecs OP5t un svaigs Xiaomi gandrīz flagmanis. Salīdzināju ar Huawei P30, P30 galvas tiesu labāka.
  • Nav minijack, stulba tendence.
  • MIUI, pa lielam tīri lietojams un labi kustomizējams, daudz kas nekaunīgi nospiests no iOS, dažas lietas vienkārši nu viens pret vienu. Bet to nevar salīdzināt ar pārdomāto, askētisko un ērto OxygenOS, kas ir iekš One Plus.
  • Šausmīgi strādā ar notifikācijām locked ekrāna režīmā, vienmēr jāskatās un ekrāna augšu un jaskatās kādas tur ir notifikācijas. Jā, arī spiests nost no iOS, bet ne pārāk veiksmīgi. Daži piemēri:
    • Var kustomizēt, kuru app notifikācijas rādīt uz locked ekrāna, jā iestatīt var, bet tas ne sūda nestrādā, lielākai daļa app notifikācas nolokotajā ekrānā neparādās;
    • Piemēram, mapmyran (ex Endomondo) uz locked ekrāna forši rāda pamata info par distanci. Uz Xiaomi priekš tā vajag atlokot telefonu un atvērt app. Ziemā, cimdos, tumsā...
    • Daļa notifikāciju tiek parādīta uz nolokota ekrāna, telefonu atloko notifikācijs neizlasi, atkal noloko, un viss notifikācijas nolokotajā ekrānā vairāk nav - tas ir akurāt kā iOS. Un tas ir tizli.
    • Šad tad, kad telefons ir pamodies, spied finger print un tas nenostrādā.
    • Šad tad nestrādā pauze uz BT austiņām, citreiz atkal viss kārtibā.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...