Jump to content

Ko darit ?


FRICIS
 Share

Recommended Posts

http://fufals.eclub.lv/DSC00116.JPG[/img]

 

Postos nedrīkst likt attēlus (img tags), kas hostēti ārpus Latvijas, ja klāt nav attiecīga atsauce, kā arī vajadzētu atturēties ievietot postos attēlus, kas lielāki par 300KB (Izņēmums: pc moddinga sadaļa).

Lai es vairāk neredzētu tādu palagu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CyberGhost

    3

  • ogre 69

    3

  • FRICIS

    29

  • stendec

    5

Top Posters In This Topic

Piedrāzt pierādījumus. Pārbaudīju- tas nav tas pac cilvēks. Viss velti. Ja kādreiz izdosies,ko izdarīt, tas būs Old School. Rīt nāksies braukt uz Kiti... Un iespējams ieiet pie omas... :twisted:

 

Un kapec daudzi parmet par skopumu ? Neesmu skops. vienkārši man vairak naudas nebij. VAi tad tas ir skopums ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais

Uzticeties nekad nevar, vienmer japarbauda. Tiesa, caur ss pirms kada laika nopirku Dku-2 kabeli pa pieciti, nemaz neparbaudot. Pardevejs pat bija tik pretimnakoss, ka atnesa man 2 CD ar PC Suite un XP SP2. Teica, ka savadak PC Suite neiesot :)

Link to comment
Share on other sites

TAUTIEšI ! SS.lV jauns sludinaajums par 1024mb kingston-45ls un 500gb maxtor cieto. Pazinja uzzvaniija, shis dziivo pie RRR. Vai var buut sakritiiba ?? Un ko man tagad dariit steigaa ? Kaa riikoties ? Ja nu es ar policiju un tas nav vinjsh ? Ja nu vinja vietaa buus kaads draugs ???

Link to comment
Share on other sites

Es jau varu parasit lai panjem liidzi atlikumu maniem 2x100ls, jo taisos pirkt gan hdd un ram. Tad pasaukt dazhus psihos no kontaktiem... Vinjsh itkaa viens pac nenaak... Raadaas viens pac,bet fonaa balsis. Shie sapratiis,kas nodevis mentiem. ja nu sagribees savu revenge ???

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

martins256, pirms dot šādus padomus, iesaku palasīt Krimināllikumu un salīdzināt, cik jāsēž par krāpšanu un cik - par naudas viltošanu.

Link to comment
Share on other sites

Aha... vilto... Zini,kas draud par naudas viltoshanu.... FUCK ! Neviens no kontaktiem nav brivs...

 

Sludinaajums:

NOALGOSHU KAADU PSIHO, KAS LABPRAAT IEPISTU PA PURNU URLAI (VEELAMS AR PISTOLI)... CENA 15LS :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Ar daudz ko pietiktu. Ari ja kads vinju pieturetu un es vinjam ar savu kasteti pa ribaam... Bet reaali,ko iesaakt ??? Szvaniju visus ko var... Lieaakaa dalja tusee Salaspilii, vienam tel izrubiits.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Par šitādiem gājieniem tam vecim draud arī cietumsods, vai labākajā gadījumā pie laba advokāta ar paprāvu naudas summu jāšķiras būs. Un kā tu zini, ka viņš tavā rajonā tieši dzīvo?

Link to comment
Share on other sites

Nu... Kad zvaniiju 1. reizi, saka vai nevaram pie maximas vai RRR. 2. reizi saka, Imanta. 3. reizi- maxima. Nu kas cits var buut ? Kad zvaniiju vinjam 10 min pirms tikshanaas dzirdeeju kaa fonaa balsis, bet tanaaca viens pats. Nez kaapeec... Varbuut ka brauca mashiinaa un shie nepiebrauca ar mashiinu,lai valsts numuru neredzeetu... Un pie tam vel vinjs dibens, ka vinjam vairs nav, bet ir draugam... Un pac peec tam visulaiku ar vinja numuru pac par savu draugu uzdevaas... idiots

 

Ideals variants buutu ar to zdaachu... Vareetu padomaat,ka shis uz policiju ies... Man pa muti iekraavu,jo paardodu viltotus hdd...

 

Kameer te tiek rakstiits fufals, laiks iet uz beigaam... Tas laikam tochna ir vinjsh- atkal mistiskie 300mhz..

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Sarunā ar viņu randiņu. Aizej, paskaties. Pats nerādies. Ja ir tas pats, pa taisno uz policiju un raksti iesniegumu (ja neesi jau uzrakstījis). Ja trāpīsies jēdzīgs policists, varbūt izdosies sarunāt aiziet kopā "nopirkt" to disku. Policijai arī tas būtu izdevīgi - nepaliks neatklāta lieta.

Link to comment
Share on other sites

Aha. Tikai vinjsh jau kadam citam liidz vakaram iesmeerees un nomainiis numuru... Un vispaar man nepatiik policija... Un negribu ar vinjiem saistiities... Un policija, ja nemaldos ir Daugavgriivas ielaa... kameer sarunaashu viltus tikshanos,visu izdariishu paies ljoti ilgs laiks...Un ja ments pagadaas slikts un vinjam pie dibenss ? Un ja tas 4uvaks nav tas pats, bet ir taa 4uvaka pazinja... ? Es nezinu... Varbuut,ka staaveet nostaak, noveerot vinju un uzzvanu saku,ka aizkjershos. Ja tas pac, zvanu mentiem,saku,ka cilveeks tur un tur apkrapj... Be ja tas pac cilvēks, bet neapkrāpj ? Un ja nu iesniegums tomēr no 18 gadiem, ne 16 ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja tas ir tas pats, tad nav svarīgi, ka tagad viņš nekrāpjas, jo Tevi viņš jau ir apkrāp*s. Pietiktu, ja Tu parādītu ar pirkstu - tas ir tas pats, ja vien Tu nebūtu izārdījis to HDD...

Link to comment
Share on other sites

CyberGhost

Aha. Tikai vinjsh jau kadam citam liidz vakaram iesmeerees un nomainiis numuru... Un vispaar man nepatiik policija... Un negribu ar vinjiem saistiities... Un policija, ja nemaldos ir Daugavgriivas ielaa... kameer sarunaashu viltus tikshanos,visu izdariishu paies ljoti ilgs laiks...Un ja ments pagadaas slikts un vinjam pie dibenss ? Un ja tas 4uvaks nav tas pats, bet ir taa 4uvaka pazinja... ? Es nezinu... Varbuut,ka staaveet nostaak, noveerot vinju un uzzvanu saku,ka aizkjershos. Ja tas pac, zvanu mentiem,saku,ka cilveeks tur un tur apkrapj... Be ja tas pac cilvēks, bet neapkrāpj ? Un ja nu iesniegums tomēr no 18 gadiem, ne 16 ?

nu aizej uz to policiju, noriskē, saki ka var mierīgi atklāt to lietu jo vainīgais jau ir uzradies...

Link to comment
Share on other sites

Bet tas cietais nestraadaaja... Kaa var paarbaudiit,ja nestraadaa ? Vieniigi BIOSA shad un tad izmeta, ka tas vareetu buut 8.4gb... Bet man uz cietaa veel palikusi puse no uzliimes un ir sviitru kods,kas vareetu varbuut liecinaat par razhotaaju vai modeli...

Link to comment
Share on other sites

CyberGhost

Bet tas cietais nestraadaaja... Kaa var paarbaudiit,ja nestraadaa ? Vieniigi BIOSA shad un tad izmeta, ka tas vareetu buut 8.4gb... Bet man uz cietaa veel palikusi puse no uzliimes un ir sviitru kods,kas vareetu varbuut liecinaat par razhotaaju vai modeli...

Tak tu ar policiju viņu paņemsi priekšā jau ar jauno viltojumu... aiziesiet uz policiju un notestēs, tālāk jau pa taisno uz zonu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Bet ja nu tas nav viltojums ??? Vinjsh paardod 500gb sata2 pa 85ls

 

Tikko uzvaniiju mentiem,shie saka iesniegums no 18 gadiem vai jaiet ar kaadu kam 18.

Link to comment
Share on other sites

Frici, ny=u tudumšs esi vai izliecies, tev pirmajā dienā uz poličem vajadzēja iet, ja tev tā tarieb gribas, bet tu jau sadrāzi visus savus pierādujumus pakaļās... Un ko tu tagad vairs izdarīsi, NEKO, jo ja tu viņu pie tās maximas sāksi klopēt, tevi paņem ciet un pašu tuptūzī ieliks, un ja tu kauko purkšķēsi par kaukādiem viltotajiem HDD, nu kā tu pierādīsi, parādīsi tās lupatas!? Un kā tas izkatīsies ka viens nelīdzsvarots pankns pie maximas neno š ne no tā sadevis vienam pa purnu..... Muahahaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

1. Man skjiet,ka ir arii citi cilveeki,kas ir apchakareeti.

2. Policija neiznaaks, man nav 18 u neviens 18gadiigs netiek shiis dienas, ieskaitot radus un senchus.

3. Neesmu idiots,lai pie Maximas... Pie RRR ieejas. Tur ir tumš, nav kameru, nav cilvēku, izņemot apsargu,kas tur iekšā sēž un lasa kaut ko. Un tur ir stojanka. Tur arii vakar biju.

4. Nu a ko man ar to cieto vajadzeeja dariit ? Vakar paaris draugi atnaaca, iedzeeraam alu,parikoleejaamies... A ko ?!

5. Shitie paarmetieni nepaliidzees man nu nekaadi...

6. Neesmu panks un ar taadiem nedraudzeejos.

7. ja arii man buutu tas cietais, kursh pieraadiis,ka vinjsh man paardeva. Shis pateiks- neko nezinu...

 

Mosh jauzprasnjaa sisterei- shai ir bijushi draugi bandiiti. Moshka izliidzees... Laigan shaubos...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Savu naudu visticamāk, ka atpakaļ nedabūsi. Pat, ja izdosies pierādīt, ka viņš krāpjas, diez vai pierādīsi, ka viņš piekrāp*s Tevi.

Link to comment
Share on other sites

Peec taviem postiem.. iesaku tev vk aizmirst sho faktu un norakstiit vk zaudeejumos... shaubos vai ko reaali panaaksi... buutu vairaak dariijis, nekaa te muldeejis...

Link to comment
Share on other sites

Caur policiju nedabuushu... Bet ar citaam metodeem varetu izdoties. Varu arii pac uztaisiit apmeeram taadu pashu kaa vinjsh uzliimi, uzliimeet pa jaunam... Varēja un varēs redzēt,ka tas ir uzlīmēts,ja labi pavēro... Sistere pasuutiija nah.

Link to comment
Share on other sites

CyberGhost

Bet ja nu tas nav viltojums ??? Vinjsh paardod 500gb sata2 pa 85ls

 

Tikko uzvaniiju mentiem,shie saka iesniegums no 18 gadiem vai jaiet ar kaadu kam 18.

Ja ir tas pats dzeks, tad dodu 99% ka tas 500Gb arī būs viltots...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Un ko tad Tu darīsi ar to uztaisīto HDD? Uzrausies uz kāda, kam prāta vairāk kā Tev un atrausies pēc nopelniem.

Link to comment
Share on other sites

Maaan, nu tu barenīts!? Pajautā mammai/tētim lai aizved uz poličiem tevi, un ja tev nav 18 tad jau alu tu ari nevari dzert - tas tā zināšanai.....

Link to comment
Share on other sites

Tikpat labi visp es vinju varetu izsekot... Vai nu liidz dziivoklim vai mashiinai- zinaashu mashiinas valsts numuru un adresi... Uzliimeeshu lapu uz hdd, apakshaa varu pieskruuveet kaadu sheemu,poh kaadu. IDE kontaktus, pofig pateiksu mentiem,ka pirku uz atro,kontaktus neaplukoju. Nu un ko tad tas urla noliegs,vai ? Tikai tas buus ilgs process. Dzert nedriikst,piipeet ar. Kuram tas ruup ? Nepiipeeju gn, bet dzert man pat senchi atlauj. Kaa jau teicu- Sencis Norvēģijā, mutere- visu laiku aizņemta-darbā.

 

Un ko tad Tu darīsi ar to uztaisīto HDD? Uzrausies uz kāda, kam prāta vairāk kā Tev un atrausies pēc nopelniem.

Bljed... Es biju domaajis,ka pataisiishu vinju taadu pashu viltojumu,kaa bija no saakuma- buus,itkaa,pieraadiijums.

 

P.s. lūdzu neminiet vardus mamma/tetis. Tas liek man justies 13 gadiigam puiseenam...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Jā, viltots pierādījums. Nefantazē, runā ar mammu, ejat uz policiju un stāsti visu kā bija.

Link to comment
Share on other sites

Peec taviem postiem.. iesaku tev vk aizmirst sho faktu un norakstiit vk zaudeejumos... shaubos vai ko reaali panaaksi... buutu vairaak dariijis, nekaa te muldeejis...

a ko man dariit ? Prasu padomus... Policiju nevaru, nav 18... Neviens pashlaik izliidzeet nevar... Bet tas urla ir uziets !

 

Jā, viltots pierādījums. Nefantazē, runā ar mammu, ejat uz policiju un stāsti visu kā bija.

Es teicu,nesaki MAMMA. Nu es vispaar negribu saistiities ar mentiem. Kas man 100 reizes jaasaka ? Tur taada hujova gaisotne...

 

Jums viegli teikt- noraksti zaudejumos. A man vajag cieto,naudas nav. Man kompi vajadzeeja gatavu jau pirms kaadaam 3 dienaam. Pashlaik visulaiku aiznjemos no maasas portatiivo...

 

Vēl tik pietrūktu muterei pateikt- sāktu lasīt morāli... Nevajadzēja prasīt sisterei, šī nostučīs, kā jau vienmēr. Dam dam dam damm

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu ko es vēl varu pateikt? Ja negribi justies kā 13-gadīgs, tad nerīkojies ka 13-gadīgs.

Link to comment
Share on other sites

a tu uzraksti iesniegumu un aizej uz menteni.. paskaidro situaaciju.. un pasaki, ka oficiaalu iesniegumu iesniegsi mazliet veelaak ar vecaaku kaadu kopaa... tu jau te tik runaa.. runaa.. runaa.. a ko tu dari? sabojaa pieraadiijumus... perini izsekoshanas... mjaa....

Link to comment
Share on other sites

Ko tad 13gadiigs dariitu ? Vinjam taada nauda laikam nemaz nebuutu pasham. Maaminj mani apkraapa.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

13-gadīgs savā galvā šķetina bojeviku cienīgus scenārijus. 16 gados jau vajadzētu prast situāciju novērtēt reāli.

Link to comment
Share on other sites

Hdd

 

Nesaprotu kapēc vispār no rokas vajadzēja pirkt!?

 

Es zinu vienu meiteni kurai arī vecāki daudz strādāja un pa ārzemēm dzīvoja, un viņa tagad ir prostitūta, bet labi pelna.....

 

Neko tu zitu nevari izdarītr kā pateikt mammai lai tev palīdz un viss, un nedzer tik daudz alu!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pashlaik neredzu neko nerealu. Attopies !!! Tu tik spried par savu policiju. Vai tad tu nesaproti,ka vinjiem ir pohujs ? Taadi izpaliidziigie vinji ir tikai Degpunktaa. Cik reizes jau esmu bijis Daugavgriivas iecirknii... Ne suuda. Un par vardarbibu- es nemaz neizsaku neko tik traku. Pie 71.vsk puisim iedur dunci veederaa un atstaaj nospraagt taapec, ka shis uzkasiijies urlaam,kad shie igraajushi fuuzi. Mans sencis ar dzelzs lielo lukturi gandriiz nosit veci taapeec,ka pagruuzh muteri peec diskoteekasun arii tad,kad viens skatiijies pa vinja mashiinas logu uz magji- skreeja prom,dadzina, athujaarija, shis saaka luugties un iedeva 20ls,lai palaizh. Atceros, eju peec skolas, tur strelka- divi 8.klasnieki pizgiijas. Vienam viss purns asiniis. Visi skataas, gavilee. 50m nostaak staav ments un kontrolee satiksmi... Un neko nedara...

 

Pirku no rokaam,jo par to pashu naudu tak var tjipa dabuut lielaakas kapacitaates... Negribu prasiit muterei, shii stāstiiis visu dienu... Un varbuut arii nepaliidzees- pateiks "tava nauda, pac vainiigs,neesi vairs mazs puika". Un naudu man senchi nedod...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu tad aizej un izdari tā! Citādi sanāk - lai lūgtu palīdzību mammai, Tu esi par lielu, bet, lai pats sadotu pa muti tam, kas to ir pelnījis - par mazu. Tavs sencis arī 2 dienas forumā čīkstēja, pirms devās mammu aizstāvēt?

Link to comment
Share on other sites

Mans sencis ir 40 gadus vecs un bijushais bokseris. Ko tu domaa ? Pieskarshos tai urlai, iznaaks 3 purni... Veel moshka kaadam buus kaads suuda udars vai gaazene... Un ko tad ? man zhopa... Un shaubos,ka taads chakareetaajs viens pac naaks, jo zin, ja nu kaads noprot un bruuk virsuu... Jaabuut aizmugurei...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...