Jump to content

Monitoram laikam dienas skaititas


Versache
 Share

Recommended Posts

:?: E man ir tada ka problema.Mam monitors pats regulejas...

Kad iesledzu kompi tad ir parak plats. Mēģinat noregulēt nav vērts.Jo pats pec kada briza automatiski regulejas.Un pa visu monitoru ir raustitas linijas.Tas jau it ka netrauce bet tracina.Un kadreiz tadas vispar nebija...

Murgaini sarakstiju, bet ceru ka sapratisiet.Un kads vares palidzet.Vai izskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka pienācis laiks padomāt par jaunu LCD. :-)

Cik ta šim gadu (CRT)? Nav ko lieki acis bojāt pie sajāta aparāta, krāj tik naudiņu. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tas ir pilnīgi normāli, tavs monitors iesilst un attēls atgriežās standarta stāvoklī, tā ir visiem CRT monitoriem, tapat ir arī ar krāsam TFT analogiem

Link to comment
Share on other sites

Nja man ir Proview monitors.Nja tam jau ir 3 gadi ja nemaldos ...

Link to comment
Share on other sites

Guest zommbis007

man arii Proview bet nopirku vinu kaadaa 2000 gadā taatad jau 6 gadi bet straadaa ideaali!! tfu tfu :)

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk, izžuvis kāds kondensators kadru vai rindu izvērses blokā, vai arī kāds cits sīkums (kas notiek ar tam svītrām, ja VIEGLI padauza pa korpusu?). Stiep vien uz remontu vai meklē pazīstamu spečuku. Trīs gadus vecs CRT vēl ilgi var kalpot un pēc gadiem 4 - 5 nopirksi kaut ko labu. LCD šaubos, vai tad vēl būs aktuāli, vismaz, ja kaut ko kardināli nemainīs krāsu atveidošanas jomā.

Link to comment
Share on other sites

Nez cik man daudzi ir teikusi uz remontu nav verts nest...Jo monitorus nav versts taisit tas izmaksasot pusi no jauna monitora vertibas...

Link to comment
Share on other sites

Tā ir - monitoru remonts ir padārga lieta, ja vien neremontē kāds pazīstamias TV darbnīcā, bet Jelgavā, diemžēl, tādu, cik zinu, nav..

Link to comment
Share on other sites

Kondiķi nomainīs gandrīz jebkurš pionieris - elektriķis

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

protams, ka nomainiis....

monii ir paari par simts kondensatoru

kuru tas pionieris mainiis?

specjoks....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...