Jump to content

Dual core? Iesakat kaut ko labu!


Guest Ricshs
 Share

Recommended Posts

Nu labi, pietik jau var arī cel1.7 piemēram uz kādas es tagad sēžu!! Bet būtība ir tāda vai tos 30 Ls ir vērst iegūldīt vai iekonomēt tanī procesorā!!!

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Nē nav. Ja tev ir normālas atmiņas tad itsevišķi nav vērts ieguldīt CPU. Kad viss jau būs sapirkts iebrien EOZ un tev cilvēki parādīs kā "divus pirkstus apčurāt" :)

Link to comment
Share on other sites

Nu moins jūs mani kapā iedzīsiet!!! :D

 

Nu ta palikos pie 6300... par tiem 30 LS nipirku krutāku kasti.... Enivei, paldies visiem kas palīdzēja, un ieteica visādas lietas, vis šitasis pasākums man jau mazu stresiņu bija uzdzinis :)

 

P.S.

Tolx - Tērvetnieks no manis....

Link to comment
Share on other sites

Guest SID

Ta skatos ka Te cilveki dalas divas dalas - vieni ir tie kas jauta un ir vienkarsi cilveki , bet otri tie kas doma ka ir loti pieredzejusi un tik gudri , un visi tie jautajumi ir tik passaprotami ka tas ka masinai ir 4 riteni un tadel tos kuri uzdod tadus elementarus jautajumus tiek biezi vien aplikti , tai vieta lai vienkārši vinam pajautatu konkretizet jautajumu ! Sis ir tads neliels off topic ! Pats domaju drizuma nemt jaunu sistemu 2000 ls robezas , un ko tad tagad ja es pajautasu par kadu siku detalu , tad ari man saks likt virsu - ka gan tu to vari nesaprast ( vai ka Normals Cilveks ) izsakas loti biezi - ej bernin un padoma !!!! Tads neliels zemteksts ........

Un lai neviens seit nenemtu launa ( kritiku daudzi cilveki nemak uzklausit ) tad boot forums i viens no forsakajam kura var apspriest un atrast daudz labu info , thx !

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

NC necūkojas, viņš ir 99% gudrāks par visiem pārējiem šī foruma jūzeriem.

Un vimba, nu nu, 30Ls ir liela nauda. pa 70Ls tev sanāk 7300gt, pa 100Ls sanāk 7600gt. Tur tomēr starpība ir. Tikpatlabi vienmēr piemetot pāris latus var kautko labāku iegūt, bet tā jau var nekad neapstāties.

Link to comment
Share on other sites

He hee, viņš ir ūbercilvēks, bet as nedod tiesības viņam apgānīt citus....

 

Un to viņš tev pac teicis ka ir 99% gudrāks par visiem citiem???

 

P.S.

Es kautkā ŠAJĀ forumā viņa gudrību neesmu manijis, varbūt te viņš viņu izrāda uz 0.1%????

Link to comment
Share on other sites

Stendec, nav jau tik traki.. ir cilveeki, kas "staipa kraanus" - un tur visi jautaajumi ir tendeeti tieshi uz to pusi (tobish, gaida atbildes, kuras vinja sisteemu pacels virs citaam), bet ir taadi (kaa NC, cik ir gadiijies noveerot), kas par galveno uzskata konkreeta darba veikshanu un lai tur atbildeetu ir jaazin tieshi intereseejoshaas aplikaacijas un cik daudz no to iespeejaam cilveekam ir nepiecieshams izmantot.. kaa arii labi zin, ko tieshi var atrast helpos un internetvietaas, kas tieshi tam ir domaatas..

iisaak - ja jautaasi kaadu proci njmet, pirmaa tipa cilveeki atbildees xxx (xxx - uz doto briidi krutaakais procis, kaads nopeerkams), bet otraa tipa cilveeki logiski, ka paarjautaas - a kas tev ar to kasti buus jaadara un labi zin, ka tad kad jautaataajs pats sev uzdos sho jautaajumu, tad arii atrast inereseejosho kljuus daudz vieglaak arii pasham..

Link to comment
Share on other sites

taa apgaismojiet - kas ir kuuneeshana?

 

es te 2 dienas uz sho vaardu skatos un ne peec varda ne konteksta iebraukt pilniigi nespeeju -D

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, es piekrītu ka ir staipekņi, un dunduks kurš atnāk un saka man vaja spēlēt ko man darī...

 

Bet kā tad būt, piemēram es biju izdomākjis kādu apmēram proci ņemt, cik man ramus un cietos vajadzēs, un tad ja es pajautāju par 30 Ls niansēm, tad sanāk ka es staipu?? Nu labi īstenībā runa nav par to, es ar staipītājus mēdzu pastāstiināt (kā var redzēt pēc brīdimnājumaiem), bet gan par to ka kāds var tā uzvesties kā kautkāds piedzēries traktorists, un uzkatīt sevi par kādu mega pārāku cilvēku.....

Link to comment
Share on other sites

nu iisteniibaa, ja paskataas no malas un biku piedomaa liidzi, tad NC ir viens no retajiem, kam ir kaada sajeega ar ko saakt atbildeet un kaadaa gultnee virziit sarunu, lai buutu maksimaals iznaakums.. tieshaam nevar no fraazes "kas krutaaks", kaut ko ieteikt cilveekam.. un visi tie pokemoniskie jautaajumi - ko njemt? to kruto vai to viskrutaako?? tie visi ir no vienas operas un tur taa pat nav veerts nopietni tajaa iedziljinaaties.. kaa arii pareizi un zoliidi noformuleejot jautaajumu ir pavisam citas atbildes un cita attieksme

Link to comment
Share on other sites

tak beidziet apcelt NC,jams ir kārtīgs cilvēks!

Link to comment
Share on other sites

3 ziņojumi par šito pavedienu! Tūlīt pat vēlams būtu izbeigt offtopic'a dzīšanu un foruma biedru aprunāšanu! Pie kārtējās out-of-topic atbildes topiku slēgšu un pārkāpējs dabūs suspendu uz nenoteiktu laika periodu! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Man jātvainojs NC savos iepriekšējos postos nebiju domājis viņu bet vienu citu kašķīgu foruma biedru. Biju viņu sajaucis ar NP.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...