Jump to content

Dual core? Iesakat kaut ko labu!


Guest Ricshs
 Share

Recommended Posts

Labdien, klāt PC kūnēšanas laiks, kā jums šķiet kaads procsors butu labaks kads no dual core, vai no amd seerijas?

Matesplate ir shada ASUS 10/21/2005-NF-CK804-K8N4-EB-00, ludzu iesakat pielaujamos procesorus, kurus var uzmaukt shai maatenei, un pasakat ko isti dod dual core procesoors, saprotu vinjsh ir aatraak, jo lkm 2 kodoli, bet vai vinjsh labs speeleem utt ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

Nevelti njeemu datoru skaidrs? Ja nevajadzeetu riikoties ar dizaineeshanu un paareejo njemtu to ps3, labak butu centies atbildet uz jautajumu nevis lieku postu iepostojis ?

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Es domaaju ka tagad ir vissneideviigaakais laiks mainiit PC ,ja var paciesties,JO Windows VISTA un DirectX10 ,buus tomeer savaadaaki dzelzi vajadziigi.

Link to comment
Share on other sites

Nu tapēc ka mātenedrošvien nesuportēs Core2, (tiesa nepaslkatijos par to plati infu) Ieteikt varu e6400 + Mobo no gigabit, nu un ram 2 gb uz 800 mhz+ video no radeon nu ap 650 tev tas varētu izmaxāt, ja vajag precīzāk varu nosūtīt savu konfigu!!!

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Labdien, klāt PC kūnēšanas laiks, kā jums šķiet kaads procsors butu labaks kads no dual core, vai no amd seerijas?

Matesplate ir shada ASUS 10/21/2005-NF-CK804-K8N4-EB-00, ludzu iesakat pielaujamos procesorus, kurus var uzmaukt shai maatenei, un pasakat ko isti dod dual core procesoors, saprotu vinjsh ir aatraak, jo lkm 2 kodoli, bet vai vinjsh labs speeleem utt ?

Pagaidaam nemaini neko,silti iesaku !!!!

Tev varbuut patreiz neiet kaada speele,vai kas ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

nee, man viss lido, tikai gribu uzkuuneet otro PC, lai buutu ar galiem kaadiem 4 gadiem, bet ja jau nav izdeviigi, tad jaapacieshaas lkm. :) paldies tapatās!

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Jaagaida naakamais gads Windows VISTA un DirectX10,naakosgad arii paraadiisies videokartes kas atbalstiis DirectX10,tad arii varees konkreetaak domaat par upgrade. Nez ko dariis tie kas buus sapirkusies uberkrutaas videokartes bez DirectX10 atbalsta :mrgreen::mrgreen: ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ricshs

ee, tas tieshaam, tie kas tagad peerk taas 7900 seerijas video kartes dabuus pakaarties :D

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

neko vinji pakaarties nedabuus, jo kaa dazas dienas ieprieks jau bija rakstiits arii boot.lv tad buus arii DX9L kursh ne ar ko neatskirsies no DX10 taatad atbalstiit taas DX10 fiicas vajadzeetu arii lidzsineejaam karteem protams taas straadaatu lenaak par jaunaakajamm, jo arii sobriid cilveeki izmanto GF5200 u.c. kuras pilniibaa neatbalsta dx9 bet arii ar siim karteem speelee gandriiz visas speeles(protams par kvalitaati nerunaasim, tacu paspeeleet var)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Tie, kas pērk, tiem ir nauda ;)

Viņi nekārsies, jo vienmēr spēj atļauties labāko. Aizbildināšanas ar "cena/veiktspēja" faktoru ir nabago problēma :devil:

 

4 gadiem datora netiks. 2 - 3 tiks pie atrunas, ja pēc pusotra - diviem gadiem tiek veikta komponenšu uzlabošana (videokartes nomaiņa, atmiņas pieaudzēšana).

 

Dators jāņem no jaunā gada - kārtējais cenu kritums, WV iznākšana.

 

Lai sokas! :-D

Link to comment
Share on other sites

tāpat spēles,kurās pilnvērtīgi tiks izmantots viss,ko piedāvā DX10,iznāks ne ātrāk kā pēc gada.Un galu galā,videokarti jau var arī viegli nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest djanks

njā..pirms piemini dual core... tev jāzina ka tas ir divkodolu procesors. Zini kas ir divkodolu procesors un ko tas dod? daudz ko.

gribi ko mainīt? maini visu kompi.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Tev tā mātesplate tāpat rokās iekrita? Ja esi pircis tad noteikti zināsi kādas firmas CPU varēsi iespraust iekšā. Ja nahaļavu - tad paziņoju tev der AMD firmas procesori, BET uz šī soketa NAV un arī NEBŪS divkodolu procesori. Gribi labu DualCore ? - 6300 Core 2Duo no Intel, vai lētāk - AMD Athlon64 X2 3800+

Link to comment
Share on other sites

Nu ja un vel labak E6600, vai pat varbut X6800? Pilnigi pietiek ar 6300.

Link to comment
Share on other sites

Nu naudas zinja. Ta jau ir - pieliksi vel nedaudz naudinjas un bus labaks, vel nedaudz un bus vel labaks, un taa tas var ilgi turpinaties. Vienkarshi neredzu ipashi lielu jegu pirkt tik jaudigus procesorus, jo shaubos, ka kads tos izmanto kaut uz pus slodzi.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Kapēc tu tā runā??

Tu esi apskatijies par ko tev warn's pēdējais?

Link to comment
Share on other sites

Nu jā bet nevar jau pielikt bezgalīgi, un vai tad nav mazliet izdevīgāk pirkt 6400, nekā 6300??? Nu kautvai pēc visiem tabuļiem skatoties!!!

 

Man po par ko man vārnas taisa, es gribu noskaidrot sev interesē'jošu lietu un tu varētu mazliet palīdzēt!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, ir protams tas četrsimtais labaks par trīssimto, bet taa cebas starpiba ir gandriz 30 lati! Nu nav tas maz. Man piemeram ir tas 6300 - procha noslogotiba pie maximuma lidz kadai pusei varbut aiziet (neesmu petijis), vienkarshi neredzu ipashu jegu pirkt preci, ko neizmanto uz visiem 100!

Turklat, nepiecieshamibas gadijuma dzenas shitie monstrinji tiri labi.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav noslēpums kādiem mērķiem tu viņu izmanto??? Bet ja mēs tā uz priekšdienām skatamies, sakarā ar visām vistām utt, varbūt tomēr tas jaudīgākasi bšu prātīgāks pirkusm? Varbūt vari vēl ar Pc konfigu padalīties?

Link to comment
Share on other sites

1gb rams 533

250 + 160 cietnji

X1600Pro GPU

tada luk man kaste.

Ko ar vinju daru? Skatos filmas, velku filmas (perku :mrgreen: ), speleju speles un spamoju boot`a.

 

A ko tur talu uz priekshdienam domat, parak atri tas viss attistas, lai es kompi pirktu uz vairakiem gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu tu mani pavisam samulsinājis esi :s es jau grasijios rīt iet pakaļ 6400, nu tagad es nepavisam nekā nezinu ko man īsti iesāk.... :???:

Link to comment
Share on other sites

Necenshos tevi atrunat.

Nauda ir? Atljauties vari un neko lietderigaku iegadaties nevelies? Tad tik perc!!!

 

Man pat pietiktu ar parastu pentjiku, vienkarshi man ir kaut kada slimiba ik pa laikam pirkt/pardot kompjus, kaut kan to potencialu pat tuvu pusei nespeju izmantot.

Link to comment
Share on other sites

neko vinji pakaarties nedabuus, jo kaa dazas dienas ieprieks jau bija rakstiits arii boot.lv tad buus arii DX9L kursh ne ar ko neatskirsies no DX10 taatad atbalstiit taas DX10 fiicas vajadzeetu arii lidzsineejaam karteem protams taas straadaatu lenaak par jaunaakajamm, jo arii sobriid cilveeki izmanto GF5200 u.c. kuras pilniibaa neatbalsta dx9 bet arii ar siim karteem speelee gandriiz visas speeles(protams par kvalitaati nerunaasim, tacu paspeeleet var)

Par to DX9L nākošajā dienā The Inquirer un citi saiti rakstīja, ka tomēr uz XP nebūs. DX9L būs domāts DX9 kartēm, kas tiks darbinātas uz Vistas , lai varētu spēlēt vecās DX9 spēles, kā arī spēles, kas veidotas uz DX10, ja tās būs iespējams palaist DX9 režīmā, tā kā būs vien jātaisa gan software, gan hardware upgrade. Es jau arī sapriecājos, ka varēs DX10 laist uz XP, bet nekā...

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Stendec kādu plati domāji zem 6400 bāzt? Un vai "normālus" (667/800) RAM jau esi iegādājies? Ja plate nav nekāda superpuper var padomāt tos 30Ls ieguldīt tur, bet varbūt tomēr labāk RAM. Jāskatās vairāk finansiālais stāvoklis nevis produktivitāte. CPU 100% noslogot nav jābūt īpašām spējām. Man ar ir DC kurai nepārtraukti viens kodols kaut ko rēķina, otrs paliek spēlītēm, textiem, brouserim utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest quickbot

un ko visi strostē ar to vistu un dx10 ? nav jau tā ka ,kad šamie parādīsies , pispiedu kārtā būs jāpērk un jastūķē kastē . Tāpat visas spēles , kas tagat ir un ko izveidos līdz dx10 un vistai uzreiz nepāries uz tiem štruntiem , takā es nevaru reāli iebraukt kapē būtu jāgaida ? + pirmie dzelži tad jau arī piķos oj oj oj cik , kuri atbalstītu šitos junizgudrojumus .

Link to comment
Share on other sites

Nu pirmsākumos es taka gribēju mazliet iekonomēt un ņemt 6300, bet tad biku manas finspējas palielinājās un izdomāju ka tomēr gribu 6400 (nu lai krutāk :p) Sākumā mobo, gribēju tādu pa 85 ls (nu man Tolx ieteica, sakarīgāko no mazāk maxājošajām) bet ;siem uz vietas neatradās nu un man ietirgoja šo MB G965/ICH8 S775 ATX/965G-DS3 GIGA-BYTE [GA-965G-DS3 ]. Rams ir 2x APACER AM1 DDR2 800 1GB CL5 64*8, video ir šis

Gigabyte VGA PCI-E X1600Pro 256MB DDR2 128bit DVI TV, Heat Sink, Retail [RX16P256DE-RH], Nu un 2x WD1600YS/ 160GB/ 7200rmp/ 16MB/ SATA-II RE lai slēgtu RAID + 400w baroklis. Nu tā lūk.... šitais pasākums man jau būs depresiju uzdzinis, gribas tā teikt optimālāko par piejamajiem līdzekļim....

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

MoBo normāla līdz 500 aizvilks nemanot, bet tālāk, nav redzētas. Video ja ir šobrīd domāta kā pagaidu, tad OK, bet pietiekami drīz sapratīsi ka nav aršana.

Link to comment
Share on other sites

zloba,tajā kastē,ko es saliku,vienkārši normālāka video neielīda pēc cenas.

Aber DS-3 dēlis ir tīri ok,ja neesi clockeris,tad pietiks un vēl pāri paliks.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

OK, tā jau sapratu. Vienkārši 6400 ir ponts ņemt tikai, lai nebūtu kā visa pārējā masa.

Link to comment
Share on other sites

Nu video šai sitēmai nebija būtiskākais, jo spēles daudz nespēlēju, paredzēts ir darbam ar maketēšanu bildēm utt. par video varēs pēc kāda pusgada vairāk padomā.... Nu nprincuipā visa sstēma izmaksā ap 650 Ls Procesors, MoBo, RAM, 2xHdd, 2xRam, VGA un PSU, laikam jau neko lāgā nevarēs iekonomēt ja gribas labu kasti....

Link to comment
Share on other sites

Da visticamaak tur arii pat P4/a64 pietiktos, tik biku krutaaku video, vairaak RAMa un buutu atkal ko dariit kaadu gadu jaunajaas speeliitees.

 

Bet runajot pr tiem E63/400 prochiem - cik esu vinjus izpeetijis un pats testeejis, tad ikdienas darbiem nav PILNIIGI nekaadas shkirbas 300tais vai 400tais.. starpiiba tur laikam klokeru fanaatiem bij jau juutama, bet parastajiem mirstiigajiem tos 30ls ieguldot piem videokartee buus daudz juutamaaks efekts.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Arī nav pilna taisnīga. Tie 30Ls neko nedos videokartei. Nav būtiskas starpības starp videokartēm pa 75Ls vai 100Ls. Un ja nav - kāpēc maksāt vairāk? Lūk ja būtu 75Ls lieki pēc procesora nomaiņas tad jā OK, video sanāks gandrīz 2x jaudīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...