Jump to content

Kaa paarstraadaat dafiga monitorus LV?


Guest
 Share

Recommended Posts

apm. 2 shtukas. bet vajag paarstraadaat itkaa nevis prosta izgaazt bedree

Link to comment
Share on other sites

Izdeviigaak buutu notirgot lombardos :)) tur man liekas taadi gudrinieki seezh... teiksim 486 kautkas + 14" ~50Ls :)))

Es nosaakuma padomajau ka tas ir kaadc iipash apriilja joks :)))

Bet nu fakts ka lombardaa var nogruust pilniigi neejoshus meeslus.

Ir kaudzeem uzpirceeju kas peerk bojaatos monjus.

khe. tur ja vel pacenshas var nopelniit :)))

Link to comment
Share on other sites

2k !!!!!!!!!!!!!

Sasodiits :)))

un visi neejoshi 14" :)) ?

mde.. kautgan ar taadu kvantumu kjeepaaties.. kautko skjirot...

var uztaisiit izsoli.. 50Santiimi gabalaa monitors... :)) Domaaju ka pars simtiem atrastos pirceeji.. Bet nu tas maz ko maina.. ja ir 2k...

Link to comment
Share on other sites

tie monji ir atkritumu savaakshanas organizaacijai taapeec vajag visu taa normaali paarstraadaat. es tagad seezhu un shtukoju ko ar vinjiem dariit jo izmest nebuutu risinaajums.

Link to comment
Share on other sites

vislielaakaa huinja jau ir ar CRT katotstaru lampu. visu kas ir apkaart jau vareetu nonjemt uz vietas. tikai peectam tas stikls var uzspraagt ja nu uzdauza vai nomet zemee.

skatiijos dazhaas vietaas aarzemees njem monjus par 3$

Link to comment
Share on other sites

Mde.. nesmuki tomer. 2k ar kaitiigiem visaadiem.. taadiem kas iipashi aatri nesadalaas atkritumiem.

Vai tad ES neko shaijomaa nekontrolee???

Intresnati kur tad liidzshim ir palikushi visi vecie TV un vecie monji?? Vai tieshaam nav nekaadas iespeejas paarstraadaat jamos meeslus??

Un tas konteiners pie Alfas. Vaitad jamie ar pectam ved un met bedree visu to drazu???

Ja tos monjus taapatvien izmetiis tur buus aaaaaaafigetj sods.

iesaku palureet http://www.varam.gov.lv/

Link to comment
Share on other sites

nav jau tolks izmest ja veelaak tie taapat nonaaks musaraa un buus atkal jaasavaac un tad atkal buus jaamet celja malaa. un diezvai kaads no shiis organizaacijas (nosleepums kaadas) metiis tos taapat aaraa jo suudi var sanaakt ritiigi LIELI.

sanaak taa kaa iet pa apli...

tos likumus jau vakar lasiiju. monis jau itkaa jau ir pie biistamajiem atkritumiem.

Vajag kautkaa atrisinaat shito probleemu. vai tad LV tieshaam nav kur tos vareetu sadaliit pa sastaavdaljaam vismaz daljeeji...

Link to comment
Share on other sites

Es vakaraa aizmeiloshu vienam "atkritumu korifejam" :)))

Jamajam tuvi staavosha persona darbojas zem varama tip arii ar kautko kaitiigu njemas.

Tip mosh kautko konkreetu varees ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Paliigs

A kādreiz (pavisam nesen) šur tur pieņēma stiklu uz svaru. Nu tā kineskopa lēca tīri labi sver. Plastmasas korpusus uz citurieni a iekšas bomžiem. Puikas iztīrīs tos dzelžus ka maz neliekas. I varš tur ir arī alumīnijs. Ja paveicas, tad var savākt tranzistorus ar apzeltītajām kājiņām, kurus arī šur tur pieņem. Nu tādā garā. Mēnesi pasēdēsi ķidodams un mēneša beigās vēl kādus 60 latus būsi iepelnījis, ja ne vairāk!

Link to comment
Share on other sites

ezis666

ja dod pa velti un atved, varu kaadus 50-80 panjemt.Ja tikai elektroniku, tad k'adus 400-600

Link to comment
Share on other sites

paliigs neko nav sapratis. mees NEvaram taa prosta visus suudus izmest stacijaa lai bomzji izkjidaa. vajag kautko sakariigu izdariit. ir jau veel cita tehnika kuru vajag paarstraadaat. probleema ir tur ka taada latvijaa laikam nemaz nav. vismaz ne-pagriides liimenii kur dzjeki visu jauc aaraa lai dabuutu alumiiniju.

Link to comment
Share on other sites

Niknais
paliigs neko nav sapratis. mees NEvaram taa prosta visus suudus izmest stacijaa lai bomzji izkjidaa. vajag kautko sakariigu izdariit. ir jau veel cita tehnika kuru vajag paarstraadaat. probleema ir tur ka taada latvijaa laikam nemaz nav. vismaz ne-pagriides liimenii kur dzjeki visu jauc aaraa lai dabuutu alumiiniju.

 

1.Raksti projektu uz ES. Saki, ka mums nav neviena kantora, kas ar taadaam lietaam njemas un nav kur nogruuzt. Un dabu taksh nevar piesaarnjot - pacel to kaa aktuaalu probleemu augstaa liimenii wink.gif

 

2. Nodibi IU un jauc aaraa pats pa detaljaam un iekasee par to veel naudinju - tas ir pa vecu monju savaakshanu vai utilizaaciju. Jaa, bet kursh gribees maksaat veel pa savu veco moni, tad jau labaak izmetiis aaraa :lol:

Link to comment
Share on other sites

ezis666

Būs tie monitori vai nē? icon_evil.gif

Link to comment
Share on other sites

ezis666

100gb max varu savākt Rīgā.ja tikai plates ar detaļām, tad kadas 500-800. Stiklus vari sadauzīt, nomazgāt un nodot stiklā, plastmasas korpusus nezinu kā likvidēt.Var dedzināt vai nodot uz dedzināšanu.

Link to comment
Share on other sites

kur tad tu vinjus baaziisi. ka tik atkal vinji nenonaak musaraa un nav nekaada labuma vineiigi tad par tiem paruupeesies cits atkritumu savaaceejs. man ir itkaa jaaizpeeta LV likumdoshana un kur buutu izdeviigaak visu nevajadziigo elektroniku paarstraadaat.

man sheit ir prakse un taads uzdevums. besii jau aaraa bet peec meenesha no shejienes buus fixi jaapazuud. gribeejaas kaut kaadu prakstiskaaku prakses vietu nevis seedeet tikai pie pc un shtukot. icon_evil.gificon_sad.gificon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

IU nedibinaashu. peec 31.maija uzlikshu visam shitam miiksto. bet pagaidaam kautkas ir jaadara. kaads varbuut zin uz kuru valsti veelams ziemeljvalsti ekporteet lai paarstraadaatu visaadus elektr. ieriices tai skaitaa arii monitorus?

Link to comment
Share on other sites

ezis666

uz izjaukšanu.

man vajag tikai plates ar detaļām

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...