Jump to content

Monitora hz pie OpenGL


SkadY
 Share

Recommended Posts

Nu problēma itkā atrisināta, bet ir nākošā - kad pie monitora sēž, uzreiz sāp acis. Monitors ir nopirkts pirms 1 dienas, ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

Nu problēma itkā atrisināta' date=' bet ir nākošā - kad pie monitora sēž, uzreiz sāp acis. Monitors ir nopirkts pirms 1 dienas, ko darīt?[/quote']

1) eksperimentējam ar fona un telpas apgaismojumu

2) eksperimentējam ar krāsu skaitu un Hz.

3) eksperimentējam ar izšķirtspēju

=> nesēžam pie datora vairāk par 8h dienā.

=> vajag arī izgulēties, apēst kādu dārzeni (vitamīniem).

Link to comment
Share on other sites

Man kautkaa negribaas izmantot kaukaadaus tuuljus' date=' Catalyst 4.9 ir šāda iespēja?[/quote']

 

uz vecaajiem geforce driveriem bija iespeeja ... tagad lietojot radeonu tagadeejaa catalysta arii kaut kaa uz aatru roku neatradu iespeeju... nu tak njem refreshlock ... ir normaals - pats lietoju - vinjsh pats nodetektee kaadas izshkjirtspeejaas tev monitoram augstaakais refreshss.. BET to tu pats vari redigjeet... - UN TIKAI tad vispaar vinju eneiblot... refreshlock tiek lietots jau n-tos gadus... nekaada vaina ...

 

ko noziimee acis saap acis saap tieshi tad ja kaut kas nav kaartiibaa ar monitoru (refreshu) ... cik tev staav .. un kad saap tad kad speelee vai aarpus geimiem

Link to comment
Share on other sites

Nu problēma itkā atrisināta' date=' bet ir nākošā - kad pie monitora sēž, uzreiz sāp acis. Monitors ir nopirkts pirms 1 dienas, ko darīt?[/quote']

 

Pierodi. :D

Link to comment
Share on other sites

Man gan ar savu LG Flatron F700P pie 1152x864@100Hz ar aciim nekaadu probleemu naf ;))))

 

--> Pie tam pirkts... 2003 gada februaarii :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir LG Flatron F720B un kad deskotopaa uzlieku 1024x768 @ 85hz viss ir ok. Kad laizju OpenGL pie shiis pashas frekvences ir tikai 60hz. ko dariit?

 

Pamēģini šādi:

Start -> run -> dxdiag -> More Help -> Override -> Override value - ieraksti 85

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu
Man ir LG Flatron F720B un kad deskotopaa uzlieku 1024x768 @ 85hz viss ir ok. Kad laizju OpenGL pie shiis pashas frekvences ir tikai 60hz. ko dariit?

 

Pamēģini šādi:

Start -> run -> dxdiag -> More Help -> Override -> Override value - ieraksti 85

Tu zini kas ir OpenGL un kas ir dxdiag?

Link to comment
Share on other sites

Nee to refresh sataisiiju. Vajadzeeja ieiet tur kur mainiit override un uzlikt "same as desktop".

 

Man pat pie 85hz saap acis

Link to comment
Share on other sites

jaapeerk LCD tad nekas nesaapees

 

Es vakar dabuju jauno LCD..

Jautaajums shaads: vinsh izmeta logu ka optimaalie ir 60hz.. bet man kaut kaa acis saap.. vinam maximaali var uzlikt 75hz, bet vai tas buutu labi tos 75hz likt? Neesu ar LCD pirmstam sastapies tapeec neko nezinu par sho tehnologiju!

video man ir R9800PRO..

LCD - Samsung SyncMaster 710n 17" (12ms ; 600:1)

 

P.S. un ko apziimee ar 600:1 ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nē, nu bļa tas monitors ir sūds. Tipa normāli saregulē, izslēdz kompi un monitoru uz nakti, kad ieslēdz, tad pats saregulējies citādāk (bet ne uz defaulta). Kas tas par krupi?

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
Es vakar dabuju jauno LCD..  

Jautaajums shaads: vinsh izmeta logu ka optimaalie ir 60hz.. bet man kaut kaa acis saap.. vinam maximaali var uzlikt 75hz, bet vai tas buutu labi tos 75hz likt? Neesu ar LCD pirmstam sastapies tapeec neko nezinu par sho tehnologiju!  

video man ir R9800PRO..  

LCD - Samsung SyncMaster 710n 17" (12ms ; 600:1)  

 

P.S. un ko apziimee ar 600:1 ?

LCD monitoriem 60Hz ir normāli, jo bildes zīmēšanas princips ir savādāks nekā CRT. Reālu atšķirību pie dažādiem Hz redzēsi tikai spēlēs, kuras dod vairāk par 75fps.

Ja sāp acis, tad eksperimentē ar brightness un contrast. Protams centies nesēdēt ar seju pret logu vai spilgtu gaismu.

Link to comment
Share on other sites

Es vakar dabuju jauno LCD..  

Jautaajums shaads: vinsh izmeta logu ka optimaalie ir 60hz.. bet man kaut kaa acis saap.. vinam maximaali var uzlikt 75hz, bet vai tas buutu labi tos 75hz likt? Neesu ar LCD pirmstam sastapies tapeec neko nezinu par sho tehnologiju!  

video man ir R9800PRO..  

LCD - Samsung SyncMaster 710n 17" (12ms ; 600:1)  

 

P.S. un ko apziimee ar 600:1 ?

LCD monitoriem 60Hz ir normāli, jo bildes zīmēšanas princips ir savādāks nekā CRT. Reālu atšķirību pie dažādiem Hz redzēsi tikai spēlēs, kuras dod vairāk par 75fps.

Ja sāp acis, tad eksperimentē ar brightness un contrast. Protams centies nesēdēt ar seju pret logu vai spilgtu gaismu.

 

CRT vienā laika momentā "spīd" viens pikselis. Acs kādu laiku vēl to atceras. Līdz ar to 75Hz nozīmē, ka sekundes laikā viens pikselis tiks izspīdināts 75 reizes.

 

LCD matrica "ir ieslēgta" visu laiku. LCD herci norāda pikseļu krāsas maiņas mēģinājumu skaitu sekundē. Cik ilgā laikā pikselim tas izdodas, nosaka jau reakcijas laiks.

 

Tātad, ja CRT gadījumā vairums darba tiek uzticēts smadzenēm, tad LCD gadījumā acis "paņem" daļu slodzes. icon_eek.gif

Link to comment
Share on other sites

Lielākajai daļai LCD ir tāda opcija 'Autoadjust' - arī palīdz normalizēt bildi (kaut gan nekad neesmu zinājis, ko īsti viņa dara - vizuāli nedaudz mainās ģeometrija).

Link to comment
Share on other sites

Lielākajai daļai LCD ir tāda opcija 'Autoadjust' - arī palīdz normalizēt bildi (kaut gan nekad neesmu zinājis, ko īsti viņa dara - vizuāli nedaudz mainās ģeometrija).

Šī fīča ir tiem LCD, kas no videokarte ņem analogo signālu. Es izprovēju šo auto fīču uz Lg l1710s un sapratu, ka šo modeli noteikti nepirkšu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...