Jump to content

stulbi


shakaalis
 Share

Recommended Posts

tagadiņ īrējot dzīvokli Liepājā - ieraudzīju patīkamu - nomierinošu lietu - skārda lente - pieskrūvēta ūdensvada trubai un otrs gals - vannai - tātad - vienots kontūrs - ja pa ūdensvadu nāk strāva' date=' tad sēžot vannā ir oki:) - vienīgi varbūt izkāpšanas brīdī var teorētiski sasist olas....:) - bet tas jau vairāk laikam humors:)[/quote']

 

nu jaa - tam taa ir jaabuut un taa peec idejas ir visur.. vispaar ja taa nebuutu, tu sezjot vannaa vareetu atrauties pieskaroties kraanam (nav vajadziigas nekaadas veljasmashiinas:)

Link to comment
Share on other sites

tagadiņ īrējot dzīvokli Liepājā - ieraudzīju patīkamu - nomierinošu lietu - skārda lente - pieskrūvēta ūdensvada trubai un otrs gals - vannai - tātad - vienots kontūrs - ja pa ūdensvadu nāk strāva' date=' tad sēžot vannā ir oki:) - vienīgi varbūt izkāpšanas brīdī var teorētiski sasist olas....:) - bet tas jau vairāk laikam humors:)[/quote']

 

nu jaa - tam taa ir jaabuut un taa peec idejas ir visur.. vispaar ja taa nebuutu, tu sezjot vannaa vareetu atrauties pieskaroties kraanam (nav vajadziigas nekaadas veljasmashiinas:)

 

forši:) - agrāk tā pa dzīvokļiem nebiju ložņājis - nezināju tādu fīču:)- privātmājā jau man tādas protams nav:)

Link to comment
Share on other sites

Guest beachball

Vakar seezhot pie kompja teeju izgaazu,pludooja gandriiz viss-saakot no peles paklaajinja liidz shpanim uz griidas. Neviens nav nosists, uz iiso arii nekas nav sagaajis, taa kaa viss ir ok;), bet bija jautri.

Link to comment
Share on other sites

MichaelRifaBonells_2.jpg

 

 

agaagagagagga man vajag sito!!!

vajag!!@!!

vaaajaaag!!! !!

kur taadu briinumu vispaar var dabuut????

cik maksaa????

Link to comment
Share on other sites

Nu Latvijā , nopirkt, nezinu , bet ja ir gribēšana, brien uz šito http://www.teslamania.com/

Man gan patika, ka vienā lapā ir atgādne, ka viss tas ir domāts tikai tiem , kam ir ne mazāk kā 21 gads :) . Reāli, dabā esmu redzējis to stikla lodi , kurai iekšpusē notiek izlāde, bet , kad pieliek roku , visi izlades zibeņi ( drīzāk koronorā izlāde ) novirzās uz roku. Tas laikam, bija IT izstādē (kuras notiek Skonto hallē, pavasaros) . Laikam, viena firma bija novietojusi savā stendā , lai pievilinātu apmeklētājus (laikam kāda printeru , kopētāju) Apskatīt (foto) šite http://www.high.h1.ru/plasma/index.htm

Vispār , ja gribi būvēt, reku gatava recepts (pamācība) http://ourworld.compuserve.com/homepages/a...rp/convcoil.htm

 

Tik ceru, ka nedzīvo kaimiņos - nav gribēšanas, ka man, caur sienu , ieveļās šads uguņojošs brīnums :)

Ar šitādām shēmām ir pilns Internets...

Link to comment
Share on other sites

To Varonis. Vispār , dabūt pa nagiem no ūdens krāna ir baigi reāli- daži labs cilvēki iezemē savu veļas mašīnu pieskrūvējot pie ūdensvada- vis OK līdz mājas pagrabā veic ūdensvada remontu un blīvējumā ieliek teflona lentu (vai kādu citu elektrību nevadošu detaļu). Kā ar vienu roku atskrūvē krānu, bet ar otru pieskaries savai veļas mašinai (vai radiatoram) , kura ir reāli iezemēta (vai sanulēta no elektroskapja) tā ļīķis . Pagājušo gadu, laikam Bolderāja, viens tā beidza šis zemes gaitas...

Ir arī otrie kaitnieki- uztaisa parikti , lai skaitītājs grieztos uz otru pusi , bet kā vienu vadu izmanto ūdensvadu (nu ir pavisam nesarežģita shēma) - bet fināls.... skatīt iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

To Varonis. Vispār ' date=' dabūt pa nagiem no ūdens krāna ir baigi reāli- daži labs cilvēki iezemē savu veļas mašīnu pieskrūvējot pie ūdensvada- vis OK līdz mājas pagrabā veic ūdensvada remontu un blīvējumā ieliek teflona lentu (vai kādu citu elektrību nevadošu detaļu). Kā ar vienu roku atskrūvē krānu, bet ar otru pieskaries savai veļas mašinai (vai radiatoram) , kura ir reāli iezemēta (vai sanulēta no elektroskapja) tā ļīķis . Pagājušo gadu, laikam Bolderāja, viens tā beidza šis zemes gaitas...

Ir arī otrie kaitnieki- uztaisa parikti , lai skaitītājs grieztos uz otru pusi , bet kā vienu vadu izmanto ūdensvadu (nu ir pavisam nesarežģita shēma) - bet fināls.... skatīt iepriekš.[/quote']

 

 

johohohooo:)! - nu moins! - kauko tādu! - nujā - bet dažas labas veļmašīnas pat nav jāpiezemē pie krāna - jo tāpat pamanās "zemēties" izmantojot ūdensvadu:)

 

hmnjā - nekosev! - kaukad nesen labi uzrāvos ar vienu roku gramstoties gar krānu - ar otru gar tosteri, maizītes čakarējot:) - brrr:)!

Link to comment
Share on other sites

Padomju laikos bija tāds plaši izplatīts līķu ģenerators - rokas urbjmašīna spožā bleķa korpusā. Vajag vannas istabā aiz vannas pārlikt krānu citā vietā - kāpjam vannā (ne jau ar kurpēm kājās, protams, un gumijas cimdus tak arī nevilks tādiem sīkiem darbiem) un urbjam sienā caurumu. Pēc tam radiņi piemin ar labu vārdu...

Vanna vispār ir nāves daikts pati par sevi. Analogo telefonu sakaru laikos daži nelaiķi pat bija sadomājuši vannā mazgājoties parunāties ar draugiem. Mati slapji, bet klausulē no līnijas 60 V maiņspriegums. Dažkārt ar to arī pietika ...

Link to comment
Share on other sites

Par strāvas tēmu!

 

Aizmirsu kā to seno elektrības guru sauca (šis bij gribējis pārvadīt elektrību bez vadiem), bet izmantojot viņa teorijas, bij uztisīti baigi interesantie eksperimenti. Izrādās ka nenormāli augstu paceļot strāvas frekvenci (uz vairākiem tūkstošiem Hz), pat ausij nesaprotami volti, kļūst cilvēkam nekaitīgi. Mūsdienās, tas izskatās tā. Cilvēks speciālā apģērbā stāv šajā laukā, vizuāli kaut kas līdzīks, kā augstāk redzamajā bildē, saņem strāvu, rokā tur elektrisku spuldzi kura deg. (šis arī ir ši "burvju"trika atšifrējums)

Link to comment
Share on other sites

bet isteniibaa elektriiba bet ne pa saviem nagiem ir smiekliigi. man bija generators. ja iegrieza bik deva 50v aaraa mainjstraavu. es iedevu draugam patureet vadus un bik pagriezu.... kaada vinjam bija seja... :D

Link to comment
Share on other sites

bet isteniibaa elektriiba bet ne pa saviem nagiem ir smiekliigi. man bija generators. ja iegrieza bik deva 50v aaraa mainjstraavu. es iedevu draugam patureet vadus un bik pagriezu.... kaada vinjam bija seja... :D

 

man arii ir viens generatorinjs.

vinjs no vecaa krievu veljas masiinaam bet tas nav motors.

ar vinju griezot ar pirkstiem vareeja dbuut kaadus 50 v.

tikia ampeeri vareetu buut ljoti mazi.

kad taa generatora vadus tura tokaas un griez tad pirksti biskit saak saapeet.

 

kad es vinju dabuuju saakumaa izmeginaaju uz meeles.

pasi iedomaajaties kas notikai.

Link to comment
Share on other sites

man sen atpakaļ gadījās, ka es ar 12V 1A akumulatoru lādētāju biju piebāzis pie kautkādas shēmas, brīdi pagaidīju, nekas nenotika, tikai kondiķi sāka karst, un tad sekoja sprādziens un putekļi uz visām pusēm (elektrolītiskais kondiķis bija uzsprādzis), tā pamatīgi nobiedēja.

Vēl senāk man gadījās, ka es kautkādu vecu zipspuldzi ārdīju ārā, kur iekšā bija tāds pamatīgs kondiķis. Nelaime bija tāda, ka es iepriekš to zipspuldzi biju uzlādējis, bet tajā brīdī es biju to piemirsis. Kad nejauši pieskāros tai, tad mani atsita kādu metru atpakaļ, pēc tāda šoka es viss trīcēju, bet ne jau no pašas elektrības kā no paņemšanas uz izbrīnu.

Link to comment
Share on other sites

man sen atpakaļ gadījās' date=' ka es ar 12V 1A akumulatoru lādētāju biju piebāzis pie kautkādas shēmas, brīdi pagaidīju, nekas nenotika, tikai kondiķi sāka karst, un tad sekoja sprādziens un putekļi uz visām pusēm (elektrolītiskais kondiķis bija uzsprādzis), tā pamatīgi nobiedēja.

Vēl senāk man gadījās, ka es kautkādu vecu zipspuldzi ārdīju ārā, kur iekšā bija tāds pamatīgs kondiķis. Nelaime bija tāda, ka es iepriekš to zipspuldzi biju uzlādējis, bet tajā brīdī es biju to piemirsis. Kad nejauši pieskāros tai, tad mani atsita kādu metru atpakaļ, pēc tāda šoka es viss trīcēju, bet ne jau no pašas elektrības kā no paņemšanas uz izbrīnu.[/quote']

 

 

par to piesleegsanu pie akumulaatoru laadeetaaja es zinu.

vieni kaut kaadi veci bija biskiit iedzeerus un piesleedza auto raadzinju pie laadeetaaja uz dviem ampeeriem.

peec tam atnesa man apskatiities kas pa vainu.

visa sheema bija pa galam.

Link to comment
Share on other sites

agrā bērnībā - tiku pie uzdāvināta brīnšķīga audio kasešu pleijera - bet bateriju nenieka nebij:) - bet tad atnāca labais čoms, un atcerējās, ka viņam mājās stāvot uz radiatora viena palkanā (4,5v:)) - tadnu arī ielikām - ar vadiņu kam gals kā āķis - aizāķēju iekšpus pleijera, kontakta, vis savienots - spiežam PLAY - un 2 sekundes paskanēja:)! - tas arī bij viss:) - pēctam krusttēvs uztaisīja jaunu shēmas plati - pleijerim - atsevišķā kārbiņā, un vēl strāvas pārveidotāju:) - mehānika pleijerim vēl bij oki:) - un varēj klausīties....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...