Jump to content

Atsauksmes Par Mpe Internetu


NIAJ
 Share

Recommended Posts

pasham ir mpe piesleegums ziepniekkalnaa vairaak nekaa pusgadu paka a100 pa 14.70 ( 10mbit )

tfu tfu tfu ... bet nav vispaar nekaadu pretenziju.. aatrums stabili vienmeer var dabuut tos 10mbit (prieksh seviim taisu noslodzi - reku var pacholeet )

Pings videeji liidz lixam 2-5 ms .... uz aarzemeem (av.com) 100-140)

Reaala IP, straadaa pa tiesho gan aarzemes gan LV (bez proksha), ir ieksheejais ftp, nav atrunaats ka nedriikst karinaat kaut kaadus servisus uz savaam IP...

uz doto momentu esmu ljoti apmierinaats

 

Vieniigais negatiivais noveerojums, ja esi "atpetijs geimers" - un speelee aarzemees - vareetu rasties probleemas jo dazhkaart paraadaas neliels p/l (liidz 1-3% bet taapat traucee)... bet ja galvenais tikai browseet webu un kachaaties - neko vairaak veeleeties nevar

 

 

PS: aizdomas ka MIGam ir 100tnieks :D

Link to comment
Share on other sites

NIAJ tajā mana linka tas ir aprunāts ;) !

Maksāju 19Ls ar PVN, kā nodēvēts tas supa-dupa tarifu plāns nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Kādas atsauksmes par MPE internetu? Kādu tarifu plānu lietojat un kāds donwload/upload? :blush:

 

Šobīd lietoju ZB.LV internetu. Nu ne visai... Nav 25Ls vērts tas pieslēgums...

 

Pret MPE nav nekādu pretenziju, šovasar gan divas reizes uz vairākām stundam zibens tīkls dēļ nestrādāja, bet nu tas ir piedodami, katrā ziņā reaģēja ātri. Āzemes torrentiem viņi izskatās šeipo uz kādiem 128k, bet nu godīgi filmas arī DVDRIpus var vilkt bez spriedzes, viss strādā samērā stabili. Lokāli velkot no latvijas torrentiem man ir ap 700-1200Kbps. No ārzemēm ~128 max. Nekādas kakas viņi netaisa , IP adreses reālās , bez NAT tipa vipendroniem. Lietoju plānu par ~15 ls.

Īsi sakot esmu apmierināts. Tas viss ir Ziepniekalnā, par citiem rajoniem datu nav.

Link to comment
Share on other sites

Es pārlasu mpe.lv cenu lapu un nevaru saprast kur āķis, tam, ka var downloadot ar 100Mbps un uploadot ar 100Mbps, turklāt jamie dodot atlaides lielākajiem kačātājiem/uploadotājiem (?).

 

Ar steigu zb.lv internets jāmet mēslainē :)

 

Kā ar pieslēgšanas maksu? Pieslēdzont nav jāmaksā par vairākiem mēnešiem uz priekšu?

Link to comment
Share on other sites

Tak līgumi un akcijas var mainīties visai bieži !

Ieteiktu pazvanīt uzprasīt/palasīties viņu lapā ;)

Moš var dabūt bezmaksas pieslēgšanos ?!

Man kautkad sen atpakaļ pieslēgšanās + Viņu kabelis līdz manam PC maksāja 15Ls !

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...