Jump to content

MPE


Guest
 Share

Vai Jūs apmierina MPE pakalpojumu kvalitāte ?  

22 members have voted

  1. 1.

    • ?oti labi
      9
    • Labi
      2
    • Slikti
      1
    • ?oti slikti
      4


Recommended Posts

Piedāvā internetu:.

Pieslēgums: LV - līdz 100Mbit, ārzemes līdz 5Mbit

IP: statiskā reālā

Proxy: atkarībā no pieslēguma veida.

URL:

 

P.S MPE piedāvā gana viltīgus tarifu plānus. http://www.mpe.lv/index.php?ac=internet&menu=price

 

Papildus informācija:

MPE saviem klientiem piedāvā 3 ftp serverus - ftp.mpe.lv ftpx.mpe.lv ftpz.mpe.lv, kopā ~200Gb.

 

 

Kad iet runa par kādu ISP, ņemiet vērā to, ka dažādos rajonos vienam ISP var būt atšķirīga pakalpojuma kvalitāte un dažādi tarifu plāni.

Kvalitāte un cenas par internetu var atšķirties, jo tehniskie risinājumi kā tiek nodrošinās interneta pieslēgums dažādos rajonos vai pilsētas ir dažādi.

Tāpēc kad jūs kritizējat kādu ISP, lūdzu, norādiet kur jūs atrodaties.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Paldies

kādas ir atsauksmes par šo provaideri MPE internet?

tur (MPE hp) sola 10Mbps pa latvij un 5Mbps pa ārzemēm uz abām pusēm pa 35Ls. īstenībā tik ātrs nets būtu sapnis. tapēc prasu...

Link to comment
Share on other sites

http://net.apollo.lv/results.php?kbps=7436...=512&recorded=1

tas man kas ir uz sho briidi aatrums(nu godiigs un nelaboc :D)

tas ir normaals taa teikt-, reti gan gadaas liidz 10megabitiem.

Iet bez proxy (gan lv gan pasaule),maksajau 19Ls

Atrodos zieniekkalnaa...

Labs, Bet manupraat agraak bija labaak:D .. nu ir ka nu puse no tiem soliitajiem 512 KB/sec.

 

Bet nu patiikams pluss ir tas ka teiksim te nogriezh nafig tev netu ja tavs PC ir zombijs un bombii ciet visu subnetu utt.

 

Kretinee ka tas ir slaavu kantoris-bet es taapat ar vinjiem runaaju latviski.

 

Neta paaraavumi gadaas,bet reti, un parasti tiek pietioekami aatri risinaati . Nu tie Ftp serveri- nu taa taa, daud zjau tur visaada miskaste-labaak pasham samekleet, bet tur baig labs aatrums sanaak :D

 

Karoche domajau ka ir diezgan labs !

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

YAAAAAHUUUUUU! Pirms pusstundas pieslēdza man MPE pieslēgumu. Izvēlējos Mācību tarifu plānu. Atrodos pie Ziepīša. Vienkārši SUPER! Jau tā dēļ lēnuma bija piebesījis Telia pieslēgums, ka tagad jūtos kā debesīs... Pa Latviju konstanti turas 400 KB/s... Vēlāk pakomentēšu, kā tad iet pa ārzemēm un naktīm/dienām, utt... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jau lietoju pāris dienas MPE. Ar katru dienu viņi turpina mani pārsteigt. Pēc mana lūguma atvēra 80 portu, lai webserveri mājā turētu. Ātrums pa LV stabili ir pieaudzis līdz ~550 KB/s. Tagad no rīta es vispār vēroju paranormālu parādību - 2600 KB/s... :)

Par ārzemēm gan nevarēšu teikt, jo neko neesmu lejupielādējis lielu no ārzemēm, bet webu browsēt nekādas problēmas nesagāda... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nē, nu jau vairāk kā mēnesi lietoju un mainīt netaisos ne par ko! Viņi neaizliedz pašam mājā turēt www/ftp/mail serveri (man vajadzīgs, lai hostētu mazu labu, max 5 cilvēki onlainā). IP ir statiskā un nemainās nekad, tāpēc nav problēma domēnu piereģistrēt...

Pārrāvumi ir 2 reizes bijuši, bet viņi tiek salaboti zibenīgi - pat nepaspēju piezvanīt viņiem.

Vienīgi domāju mainīt tarifu plānu, lai lv būtu 10 MBit (tagad 5 MBit) un ārzemes 3 MBit (tagad 2). Vēl, kāpēc gribās mainīt, ir tas, ka ar šo tarifa plānu, jo vairāk arzemes izmanto, jo vairāk skābekli piegriež (man tagad ir M pieslēgums), bet ja būs A100, tad tur ārzemes netiks limitētas. Kaut gan ne tik daudz man viņas ir vajadzīgas...

Par ātrumu sūdzību nav - vienlaicīgi darbojas DC++, BitComet, www/ftp/mail serveri un mierīgi var browsēt netu. Bremzi nejūtu nemazāko!

Link to comment
Share on other sites

Te ir pofig- lieto cik gribi, ko gribi, kā gribi, vari likt mājā serverus utt, nav problēmas.

Un ļoti jauka lieta ir tas, ka atslēdz kompjus kuri izplata sifilisu tīklā- un atslēdz momentāli, nevis takā kautkādos Telias vai Apollo tīklos !

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ir parādījusies vajadzība atļaut vienam pDSL lietotājam iet ārzemēs pa dienu un ir doma uzlikt proxy serveri. Ne līgumā, ne mājas lapā tas nav aizliegts. Vai tas nav kāds nerakstīts likums, ka proxy likt nevar? :) Negribās, lai paņem mani priekšā IPSs... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nu, ja tev piesienas, tad tev ir visas tiesības dotiez uz PTAC(Patērētāju tiesību aizsardzības centrs) !

Izļurkās ausī, ka maz neliekas :) !

 

Liec droši !

Man stāv pilns komplekts FTP,WEB,SMTP,IMAP,POP3 un neviens neko nav pat teicis ! Ir pat viņu subdomains :D !

 

Tāteikt priekš pilnas laimes vēl vajadzētu BIND un CVSUP :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...