Jump to content

Ko Lietojam Uz Saviem Macintosh'iem ...


Unima
 Share

Recommended Posts

Operetajsistem - OS X 10.3

 

Internetam - Firefox

E-pastam - Mail

Teksta/tabulu redaktors - MS Office

Ftp klients - Cyberduck

Filmaam - VLC

Irc klients - X-chat Alpha

Audio pleijers - Itunes

Grafiskais redaktors - Gimp caur X11 (Photoshop soon)

Direct connect klients - Shakespeer

Emule klients - aEmule

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Aizvakar arī es pārtapu par switcheri vai pārbēdzēju - savu eBay-ā iepirkto G4 PowerBook-u nesagaidījis, (Kopenhāgenā pārsūtīšanas laikā tas tika nosperts - tagad gaidu cash-back :-| ) iepirku pa lēto vienu eMac-u. Vispār es dikti jau nu iefanoju par pirkumu. Tikai drusku aplauzos, proti, nemāku uzinstalēt NeoOffice... instalēšanas laikā man tiek parādīts paziņojums, ka instalēšana ir notikusi ar kļūdām, lai pamēģinot pārinstlēt. Pamēģināju - reizes 12... nekas neizmanījās.

Vai tas NeoOffice ir jāinstalē no konsoles? Cik atceros no linuxa, OpenOffice instalējās kā smērēts, vai tad NeoOffice ir jāiebaksta ar roku? Tās it kā pamatīgi samaitāja pirmos iespaidus...

Izstāstiet, lūdzams, KO tieši es nepareizi darīju? :? Vai varbūt man ir kaut kāds sačakarēts instalācijas imidžs? It kā vilku no NeoOffice lapas to, kas paredzēts PowerPC...

Link to comment
Share on other sites

Nu varbīut tev instaalāciji griza trāpijusies, pamēģini vēreiz novilkt..., bet ja jau tev OO ir uzlicies, tad jau neredzu lilu jēgu likt NeoOffice, tas pats jau vien ir....

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Internetam: Safari

email: Darbā nevajaga, alternatīva ir uz IBM datoriem un arī ne visiem

Word: OpenOffice Free

Torrent: neatļauju tādus lietot

Video: Quicktime/VLC/WMP

Sarunam: iChat/Skype

Atteeliem: iPhoto

WWW:Macromedia 8

Grafika:Adobe CS2 Premium

Tas tā uz kādiem 7 Mac stāv virsu :)

Labots - /Ivars/
Link to comment
Share on other sites

Nu varbīut tev instaalāciji griza trāpijusies, pamēģini vēreiz novilkt..., bet ja jau tev OO ir uzlicies, tad jau neredzu lilu jēgu likt NeoOffice, tas pats jau vien ir....

 

Kur tad es pieminēju, ka man ir uzlicies OO???

 

Nav jau diži liela jēga vēlreiz vilkt, jo es dzīvojos I-netā caur iBiroju - maz ka BAIGI lēni, tad piedevām vēl gana dārgi... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Nu atvainojos, biju sapratiska tu Oo uz Maca liki kā smērētu, nevis linux... Mjā, izsaku līdzjūtību ar internetu...

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tā - pa nakti novilku citu instalācijas dmg. Jā, stendec apstiprināja manas aizdomas: bija gadījies kaut kāds gļukains instalācijas fails. Pie reizes novilku 6.apdeitu. Tagad baudu bremzīgo NeoOffice... :-)

 

Bet ja godīgi MacOS BAIGI atgādina linux... nu BAIGI!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Dreamland

OS MacOS X 10.4.8

Sakariem: mail, skype

Utilītas: Yasu, MySQL Tools, UnRarX

Web pārlūkprogramas: Safari, Firefox, Opera, Camino (parasti - Firefox)

Torrents: Azureus

Business Applications: NeoOffice, Dictionary, iSinc,

2D Design: Adobe CS3 Design (trial 30 dienām), Font Book

Web Design: Coda (a vot nopirku, tikai 70EUR)

Multimedia: DVD Player, QuickTime Player

Bilžu aplūkošanai: labais peles taustiņš (Slideshow), preview

+ daudz dažādi vidžeti no apple un adobe mājas lapas (priekš web izstrādes)

 

Viss pasākums īstenībā nelegāls triāls, jo macOS uzlikts uz PC (hackintosh). Beigsies Adobe trials - iešu uz bodi, pirkšu. Kopā ar imac un visu pārējo. Noskatīts un izmēģināts biznesam vēl Merlin (projektu vadība), Daylite (laika uzskaite) un Billings (rēķiniem). Vienīgi Adobe CS3 Design vietā tiks ņemts Adobe CS3 Web Premium. Un protams RAM 2GB.

Labots - Dreamland
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

...Word:Microsoft Office 2004 for Mac

...

 

Tagad esmu apaudzis ar veselu kaudzi macu (eMac G4, iMac G5, PowerBook G4, MacBook) un man ir radusies trakota interese tieši KĀ var dabūt nemainīgu defaulto fontu uz MS Office 2004. Esmu to mocījis reizes 20. Pēdējā versijā man izdevās nofiksēt Arial uz rakstīšanas brīdi. Citos gadījumos visu laiku, neskatoties ne uz kādām manipulācijām ar normal.dot nemainīgi un nesatricināmi defaultais fonts ir Times New Roman.

 

NeoOffice man viss rullē.

Bet ir sportiska interese pievārēt to sasodīto MS Office 2004... :evil:

 

Izstāstiet lūdzu man, tumsonim, KĀ var nofiksēt defaulto fontu! :-| ...saprotamu iemeslu dēļ es nemetos virsū sava brālēna Billija klientu apkalpošanas kantorim... :grin:

 

Vot iznāks sakārtot fontu jautājumu - padomāšu par pilnīgi likumīgu Student&Teacher versijas iegādi... ;)

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

 

Izstāstiet lūdzu man, tumsonim, KĀ var nofiksēt defaulto fontu! :-| ...saprotamu iemeslu dēļ es nemetos virsū sava brālēna Billija klientu apkalpošanas kantorim... :grin:

 

atveram word/preferences/edit un iznjemam keksi pie "Match font with keyboard"

pie reizes arii scrolleeshanas probleema tiks atrisinaata :)

Link to comment
Share on other sites

kriksi, Tevis pieminētās darbības es tiku veicis līdz nelabumam - defaulto fontu saglabāšanu neveicina. Toties burtiski vakar atklāju KĀ var perfekti atrisināt fontu problēmu MS Office 2004.

Tur tās manipulācijas ir drusku sarežģītākas - saistītas ar fontu dzēšanu un pārnešanu. Tagad gan visiem maniem mac-iem office 2004 strādā perfekti. Turklāt pēc manām manipulācijām arī sievas māsas PowerMac-am ir ielikti vajadzīgie fonti, lai veiksmīgi strādātu ar InDesign.

 

Viss iesākās, kad palaidu sievas MacBook-am OnyX - tas sajāja visu sistēmu, izdzēsa user-a fontus un sadarīja vēl veselu kaudzi nepatikšanu, bet es nebēdāju, to tāpat vajag pārinstalēt - maz, ka uz citu lietotāju tas ir konfigurēts, tad tur ir sakrājies daudz man nevajadzīgas privātas drazas. Vieglāk to visu ir apnullēt, nekā tīrīt. Da i moška ielikšu lielāku cietni...;)

 

Tā ka tagad pats varu konsultēt fontu jautājumos...:)

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...