Jump to content

Vai Zinot Ip Ir Iepejams Ielauzties Pc?


Guest krx
 Share

Recommended Posts

viens "draugs" man piesolija, ka ielauzisies man kompi, un izdaris velns vin zin ko :( man interese, vai tas ir iespejams, ja man ir ieslegts windows firewall, norton internet security un kaspersky anti-hacker...varbut kads ari var ieteikt kko labaku :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Firza

    3

  • Artanis

    4

  • Grossmeister

    3

  • Pirkss

    6

Iesaku saderēt ar viņu.... Cilvēks kurš tiešām ko tādu spētu ar neko tādu nelielītos..... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest exsesiwe

Ja tavs ''draugs'' pirms tam ir pasēdējis pie tava kompja, tad es nešaubos ka viņ i to arī varētu.....

Moš tu no viņa esi saņēmis kautkādus failus caur p2p vai mail.....

Ja nē tad neķer kreņķi....droši ej gulēt un nesatraucies....

vienkārši tagad pilna pasaule ar visādām ''POKE_ka4k3r_t0oLz'' herņām.......

 

EDIT: Es tādam [consored] ja godīgi uztaisīt tādu labu mācību.....

Cik noprotu tad tu esi skolnieks...

Sagaidi kad sāksies šuce un kautkādā stundā kurā kāds učuks ar labu humora izjūtu...Tu droši ieej kabinetā un uzliec tam čalim uz galda PC keisu un mazo lomiku un pasaki...nevajag muldēt bet gan darīt......

u sjo....

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Jā, hakeri ir spēks!

В чате:

[11:32] ОНО: пипл, дайте ай-пи какого-нить лоха!!

[11:32] Кто-то: 127.0.0.1

[11:32] ОНО: пасиба!

[11:32] ОНО: щас он подохнет

[11:32] ** ОНО вышло из чата

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Jā, saderi ar viņu, piemēram, ja viņš neielauzīsies kompī viš teu 100nieku, ja ielauzīsies - tu viņam ( Tev Garantēta uzvara :mrgreen: ) un sarunā, ja pēc tam viņš vai tu nemaksās tad tam kārtīgi pa purnu (šajā gadījumā viņam) :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest krx

Ja tavs ''draugs'' pirms tam ir pasēdējis pie tava kompja, tad es nešaubos ka viņ i to arī varētu.....

Moš tu no viņa esi saņēmis kautkādus failus caur p2p vai mail.....

Ja nē tad neķer kreņķi....droši ej gulēt un nesatraucies....

manu PC vin6 nav pat redzejis :D

 

Jā, hakeri ir spēks!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Labs :DDD

Link to comment
Share on other sites

Ta pilnīgi pietiek ar iebūvēto Windows XP FW, lai neviens tavā datorā nevarētu ielauzties.

Ja tavs dators ir tīrs no trojāņiem, tad uztraukties nav par ko.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

ADEX

 

citāts(čats) iepatikās, bet īstenībā uz doto bŗīdi arī ir tādā situācija ka nav ko baidīties

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Visticamāk, tas vēl pirms SP2 laika. Atcerējos, ka biju kaut kur lasījis un fiksi googlē sameklēju. Gribēju nodemonstrēt dažu ūberhackeru zināšanu līmeni, tipa - dabūjis kaut kur kādu mēslu un tēlo no sevis nezin ko.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Lai ielaustos nepietiek ar IP adresi vien.Ir jabuut zinaashanaas par protokoliem...

Ja tev stav linux, solaris, qnx utt tad tev nu viss mazaak buutu jaasatraucas...

Otrs arii tad ja tev ir dazhaadi firewall uzlikti tad veel jo mazaak ja vienam pakljuus garaam tad otram netiks...

Jo firewall jebkura agadiijumaa prasiis ljaut pieeju vai neljaut pieeju tam cilveekam ar shaadu IP.Protams ja neapstiprinaasi...Parasti tie aktiivaakie runaataaji ir tie lielaakie kas maanaas...

esmu drosh ka vinjam ne mazaakaa sajeega nav par internetu...

Vari buut miriigs...

Otrs kas ir jaazin lietotaajvaards un parole...Nu ja protams tev visiem lietotaajiem kas ir uz datora ir parole...:)

Tad vari teikt droshi kad sapno aizver acis...

Link to comment
Share on other sites

Otrs arii tad ja tev ir dazhaadi firewall uzlikti tad veel jo mazaak ja vienam pakljuus garaam tad otram netiks...

Taas gan muljkjiibas. Jo vairaaki firewalli nereti konfliktee savaa starpaa. Tas ir tas pats, kas miileeties ar vairaakiem prezervatiiviem vienlaikus.

Link to comment
Share on other sites

Taas gan muljkjiibas. Jo vairaaki firewalli nereti konfliktee savaa starpaa. Tas ir tas pats, kas miileeties ar vairaakiem prezervatiiviem vienlaikus.

 

nu es nez man stav windows firewal un zone alarm un nesmu redzejis ka kautkas glukotu...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kaa ar to ielaushanos tava kompi, BET

 

Pats kadreiz biju savilcis kaudzi ar dazadam hack programmam un vienigais, ko man reali bija izdevies - izslegt drauga kompi zinot, vinja IP.

Link to comment
Share on other sites

Tak po**j, lai lauZaas iekshaa!

Ielauziisies iekshaa uzreiz vareesi pieprasiit no viNa moraalo kompensaaciju.

LR likumdoshana iekLauj pantu par nelikumiigu datu nolasiishanu arii IT pasaulee.

Vari viNam to pateikt. Uzreiz lix mieru.

Link to comment
Share on other sites

otoinsa

Bija tāds keylogger, kas saņemto infu katru dienu nosūta uz e-mail (ķip visas paroles utt). Tad nu tev atliek aiziet pie "drauga" ciemos, kamēr viņš dodas nolikt kluci - uzstādi keylogger... Tad viņam visas paroles nosauc, kas viņam ir - viņš būs šokā. :)

Link to comment
Share on other sites

ja lauzeja limenis ir tads pats ka tavs, tad tev nav par ko uztraukties :)

savukart, ja vinja skills ir liels, tad vinjsh neko tadu neteiktu un nelielitos...vienkarsho noowneetu tavu kasti un pievienotu savam botnetam vai kadam citam vajadzibam :)

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

manuprāt, tas ir kārtējais hakeris, kurš tik domā, ka zin a patiesībā nekā nejēdz :D nav ko tur baidīties pasaki, ja daudz tev draudēs vēl tiksi viņa kompī :lol:

 

un kas tas pa draugu, kurš draud laikam Tev dīvaina izpraten pa draugu? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Taas gan muljkjiibas. Jo vairaaki firewalli nereti konfliktee savaa starpaa. Tas ir tas pats, kas miileeties ar vairaakiem prezervatiiviem vienlaikus.

 

Nu, šoreiz gan Tu pats runā muļķības :) Bija savulaik kārba, uz kuras ATguard un ZoneAlarm dzīvojās. Ta bij situācija normālā, ka abi noreaģēja, bet nebij retums, ka tikai viens, vai tikai otrs. Noreaģēja - domāts, ka izrubīts, tipa, "bloķēt visu ārpus uzskaitītā" un notiek kauču kādu ruļu piedzīšana.

Link to comment
Share on other sites

Guest krx

un kas tas pa draugu, kurš draud laikam Tev dīvaina izpraten pa draugu? :lol:

 

Vards draugs tapec bija "" :p

Link to comment
Share on other sites

viens "draugs" man piesolija, ka ielauzisies man kompi, un izdaris velns vin zin ko :(

 

 

tra la la tri rubļa

 

tas kas to varētu izdarīt neplātītos

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Fiziska draudēšana un tā pielietošana nav dzīvē pats galvenais. Bet pierādīt publiski ka viņš ir muļķis ir daudz reizes efektīgāka. Arī morālo eiforiju palielina 2x. Varat uztaisīt publisku sparingu kurā tavs "draugs" (vispār kāds viņš tev draugs, a?) mēģina kaut ko darīt, be tu tikmēr baudi slavas saulīti. 100% drošībai izslēdz datoru :D

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu

var var!!! viens seedeeja kkaadaa krievu forumaa un pa pm kaads pieseejaas, cip davai atsuuti emailu man un es tev ar kompi kautko izdariishu, ok, aizsuutiija, peec kaada laika shim kautkas ar kompi notika un peectam restarteejaas. shis atsuutiija emailu- nu? tev ar kompi kautkas notika, a tas atbildeeja ka nee un lai atsienas no vinja :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

codemen

Nu es arii varu aiziet tev maajai elektriibu izsleegt. (protams ja tev nav ups)

Un dators restarteesies :D

Link to comment
Share on other sites

Guest JAnisALdis

Maaku ielauzties datoraa zinot maajas adresi kur atrodas dators. Var arii nebuut piesleegts pie Interneta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nu es arii varu aiziet tev maajai elektriibu izsleegt. (protams ja tev nav ups)

Un dators restarteesies :D

O RLY? Kopš kura laika dators restartējas, ka izrubī štromu?

Link to comment
Share on other sites

Nu es arii varu aiziet tev maajai elektriibu izsleegt. (protams ja tev nav ups)

Un dators restarteesies :D

Lai traucētu datora darbību no attāluma nevajag nemaz atslēgt elektrību, vajag tikai attiecīgu magnetoelektronisku iekārtu, kādas jau ir ASV armijas rīcībā.

Link to comment
Share on other sites

Guest TWWL

ideja iešāvās

 

ja nu vinš grib slēgties ar Remote desktop conn. un Administrator kontam nav parole un ir uzlikts ka ir atļauts remote, XP logos protams. neesmu mēģinājis bet varētu būt reāli ? protams ja citi softi neatmetīs atpakaļ, ka denied

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Te kāds topika sākumā izteicās ka Win9x lietotāji gan nēesot pasargāti no ielaušanās no ārpuses. Vai, lūdzams, varētu kādu piemēru?

 

Un, tā drusciņ paplašinot tēmu - kā, teorētiski, vispār varētu izpausties "ielaušanās" manā datorā (pat ja viņš nebūtu aizsargāts ne ar ko - būtu plika, pieņemsim, Win98 instalācija)?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

būtu plika, pieņemsim, Win98 instalācija?

tas ir tas pats, kas savu pakaljgalu atkailinaat praidistiem, mhhhh

pliks w98 patstaaviigi pat tiiklam nav speejiigs pievienoties ;)

njus kautvai saakot ar 135/139 portiem, kuri jamam defaultaa neaizsargaati ne ar ko....

Link to comment
Share on other sites

Artanis
tas ir tas pats, kas savu pakaljgalu atkailinaat praidistiem
:lol:

 

pliks w98 patstaaviigi pat tiiklam nav speejiigs pievienoties ;)
Labi, precizēšu - pliks 98-tais, ar tīkla draiveriem un pieeju internetam.

 

njus kautvai saakot ar 135/139 portiem, kuri jamam defaultaa neaizsargaati ne ar ko..
Kādām, tādā gadījumā, vajadzētu būt darbībām kuras teorētiski veiktu uzbrucējs?
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Kādām, tādā gadījumā, vajadzētu būt darbībām kuras teorētiski veiktu uzbrucējs?

pliks un vienkaarssj angryip scaner....

Link to comment
Share on other sites

Artanis

"Angry IP scanner is a very fast and small IP scanner. It pings each IP address to check if it's alive, then optionally it is resolving hostname and tries to connect at specified in Options dialog box TCP port. The program uses separate threads for each scanned address to reduce scanning speed. It can also display NetBIOS information: computer name, workgroup, currently logged user and MAC address."

 

Ko tālāk var iesākt ar iegūto hardware un tīkla informāciju - t.i. - kā var panākt tiešu kaitējumu upurim?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

it is resolving hostname and tries to connect at specified in Options dialog box TCP port.

pameegjini pats :D

Link to comment
Share on other sites

martins256

ja kāds zin mana xp sp2 administrātora username un password, tad ir iespējams kaut ko izdarīt ?

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Pirmīt tak topic'ā teica, ka SP2 tik viegli vis neko nepadarīsi dēļ iebūvētā Firewall - te saruna iet par vacajām 9x mašīnām!

Link to comment
Share on other sites

Guest Edzhuss

Tak po**j, lai lauZaas iekshaa!

Ielauziisies iekshaa uzreiz vareesi pieprasiit no viNa moraalo kompensaaciju.

LR likumdoshana iekLauj pantu par nelikumiigu datu nolasiishanu arii IT pasaulee.

Vari viNam to pateikt. Uzreiz lix mieru.

 

 

Bet vai vinjam pasham ir licenzets XP ?, ja nee tad domaju vinju pashu var panjemt prieksha - ne taa ?

Link to comment
Share on other sites

Visvisādi tak tūļi ir. Bija man wXP SP1 ar tīklā saslēgtu datoru un nošārētu disku. Visus "svarīgos" datus pazaudēju :D Piekļūt, cik saprotu, varēja pat IP adresi ierakstot runā.

Nu tas tā senos SP1 laikos un tā vairs nav taisnība :D

Par ķiveri domā tad, kad ar ķieģeli dabūts pa galvu :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...