Jump to content

monitors fade in & fade out sam po sebe


Guest
 Share

Recommended Posts

hm manam monim mājās (viewsonic pro 7xx kautkāds, it kā laps) uzradies niķis izrubīt pašam no sevis bildi - lēnā garā nodziest attēls. a pēc raksturīgajām skaņām (ieslēdzot, izslēdzot, izejot no standbaja) spriežot viņš turpina strādāt, bet ar melnu bildi... kad es viņam izrubu 220 vai arī paklopēju vai arī video vadu pačakarēju tad viņš pats no sevis dažreiz lēnā garā atkal to bildi izceļ no piķa tumsas, nelietis tāds! galvenais, ka nevaru saprast uz kotieši viņš reaģē - vai uz klopēšanu, vai vada raustīšanu vai barokļa čakarēšanu - katru reizi savadāk! man pat liekas, ka vienreiz viņš pats pamodās bez čakarēšanas...

karoče jautājien televizoru spečukiem: tas viņam tāds ārstējams prikols, jeb viņš man taisās pateikt čau uz visiem laikiem?

pdies!

Link to comment
Share on other sites

lodeejums...

Stiep uz servisu :O)

"EET Serviss", SIA Āzenes 20-349, Rīga, LV-1048 7089101 Datortehnikas apkalpošana, serviss

Sapraatiigs cejniks :>

Link to comment
Share on other sites

ezis666

95% ka nav kontakta kineskopa kvēlei.kad sāk izdzist, paskaties vai arī kvēldiegi dziest.Var redzēt pa aizmugurējiem ventilācijas caurumiem.

Link to comment
Share on other sites

Vaivars

varu pateikt taa kad manam vecajam IBM monitoram arii bija tieshi taapat un saakumaa domaaju ka vainiigs vads bet nee un nevareeja man vinju sataisiit.... Iesaku mekleet jaunu monitoru jo taa raustiishanaas paliks ar laiku arvien biezhaaka un biezhaaka un arii ilgaaka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Murmulis

Vareetu tieshaam buut kveeldiegs, taa inerce arii no taa, ka vinjs leenaam uzsilst un leenaam nodzist. Pozitiivai shai apstaakli ir tas, ka biskji jaapalodee kontakti un atkal buus OK. Un nevajadzeetu buut daargi, vieniigi prasi garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...