Jump to content

Nokia N93 - apspriežam !


 Share

Recommended Posts

nu skaidrs-paldies!vienkārši ir iespeeja jaunu panemt par 250 Ls-taapee taads uzbaaziigums no manas puses!:)

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

laba cena.

a es akal ja 250ls, tad skatos uz to SE P990i. Tomeer touchskriins, un mazaaks klucis, un qwerty ir.

kaa pasham vinjsh, nepaaraak?

Link to comment
Share on other sites

nu nez-kkaa pogas nepatiik!kkaadas nekaadas!plus veel atveramo gribas un ko tur liegties-esmu Noškas patriots!:)

plus veel pa 250 Ls to SE nezinu gan kur var dabut-vismaz neta veicos neko zemaku par 380 neredzeju!bet nu ja kadam patiik...

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

nu jaa, pogas taadas so so

ta jau 910tajam bija feinaakas

bet cik nu vinjas vajadziigas.

a atverams tach ir, kautvai tikai tausti atverami, taapat :)

nez, it kaa ss`aa paviid pa 250, bet nevar zinaat vai nav feiki...

nu jaa, par gaumi nestriidaas

kgan ar esmu vislaik uz nokias seedeejis, 990taa deelj esmu gatavs paariet :)

Link to comment
Share on other sites

cik lasiiju baigais miinuss tai N93 esot taas lielums?vai tiesam ir tik traki ka so normaali nevar dzinsu kabataa ierikteet?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

es iisti nezinu ka ir par vainu bet nevioena proga ar *sis paplasinajumu neinstalejas mobiilii!vai tiesam ta var buut ka nemaz nevar ieinstalet?itka iegaju labpaa un speciaali prieks N90 un N93 tas progas bija,bet nu nevaru es uzlikt.palidziet ludzu!mans telepons ir S60 S80 vai S90????varbuit variet mazlitinj sikak izskaidros kot as nozimee-sie Si???ieprieks jau paldies!

P.S. janu kadam ir lieka web lapa kur es tam N93 papillo varu nopladeet teemas,speles,progas-ludzu iemetiet!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ja ir izvele starp n93 un n73 nem n73sho, biju nopircis n73. brinishkigs,erts foto kvalitate super...

,bet kaut kads velns iespera.... pardevu n73sho nopirku n93

ko lai saka biju viilies foto kvalitate acim redzami atpaliek(telpaas foto sanak ar stipru sniedzinu un izpludushas) video ta pat... liels smags pirmaja bridi bus gruuti pierast..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...