Jump to content

Nokia N93 - apspriežam !


 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest SID

Sveiki ! mani interese uzzinat lietotaju domas un vertejumus par jauno Nokia N93 - loti labi butu ja atsauktos cilveki kas ir si telefona lietotaji !

Link to comment
Share on other sites

Guest dabbler

mm, varbūt tu neiedomājies, ka nevienam tādas trubas vienkārši nav!

diezgan liels procents šī foruma lietotāju tomēr vēl ir finansiāli nepastāvīgi..

un arī pastāvīgie visi to telefonu nevar atļauties

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Tev šeit ir lielākas izredzes dabūt atbildes par N7x sēriju, bet 90.desmitie ir pārāk šerpi IMHO. 430Ls par sūdīgas videokameras un telefona apvienojumu.... Nez...

Link to comment
Share on other sites

Guest SID

Nokia N93 isteniba man liekas pievilcigs telefons un video/foto kameras savienojums ! Esmu skatijies dzivos ierakstus ar vinu utt - viss ir patiesam loti ok ! 3.2 mpx kamera ar optisko zoom 3 un digitalais 20 ! ieraksta ar 30 kadriem sekunde . ka ari lieliska lieta arii WiFi !

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Ir turēts rokās, ir makten pačakarēts. Un, zini - nu nepatika man tas telefons - reti kad kautko neērtāku ir nācies čamdīt. Turklāt šī lieta ir tieši tik liela un smaga cik normāls samsung telefons un videokamera kopā, tapēc šajā gadījumā es labāk izvēlos staipīt līzi vienu TELEFONU un vienu VIDEOKAMERU, nevis vienu, kā angļi saka sredņij rot ano (multifunkcionālu kas-der-visam-neder-nekam).

 

P.S. vislabāk viņš izskatās šādā modifikācijā. (ārzemju link)

 

Vismaz kautkādu krievu raķešu vadības pulti atgādina.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Artanis
Liels, daargs, klucigs, labak w800
Piekrītu - funkcionāli w800 ir gandrīz teju vai ekvivalents šim te N93 sērijas smārtfonim, un arī maksā kārtīgu čunguru mazāk, un arī neizskatas pēc raķešu palaišanas pults...
Link to comment
Share on other sites

Cik zinu šajā Nokiā ir iebūvēta TV antena, kur var lūrēt parastos TV kanālus kā uz teļuka :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Oj nē, paldies, tādu es nepriktu pat ja man sagribētos telefona iegādei noziedot 430ls vai cik tur. Par to naudu var nopirkt pilnīgi jaunu (laikam (neesmu pārliecināts)) Qtek 9100 un tas tad jau ari skaitītos kā viedtelfons atšķirībā no mobilās kara bāzes.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Prasti runājot - 'Vertu' ir stipri dārgi Nokia brenda telefoni, kuru galvenais un primārais mērķis ir nolikt savu biznesa partneri/opozicionāru zem tupeles, un iedot šim pa galvu ar savu nenormāli izstiepto gaili.. T.i. - kad glauna un augstmanīga runas maniere un kopš bērnības ieaudzinātais vīzdegunīgums nesniedz vēlamo efektu - izvelkam uz galda savu "bezdrāts peņa palielinātāju" un skatam efektu..

Link to comment
Share on other sites

fuj vertu... bezgaumības kalngals. Funkcijas vienkārši bēdīgas. Tad labāk to 66xx vai kādu tur, vismaz dizainiski smuks.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars Butlers

Vēlāk vakarā būs pilns Nokia N93 BOOT.Lv apskats. Tā kā stay tuned.

Link to comment
Share on other sites

Guest SID

Sveiki ! Esmu iegadajies Nokia N93 pirms paris dienam un teiksu ta ka ir - Ja esi sacis to lietot tad saproti cik loti funkcionals un erts vins ir ! Nejau izmers ir tik sausminoss ka lielaka dala breec - mulkibas ! Telefons ir uz goda ar visu to kads vins ir - un Video / foto kamera ir loti laba !

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris

pusdienas alinju dzerot ...

a kaada jeega no shaadiem telefoniem ?

 

cik es zinu jeega ir tikai un vieniigi gaili meeriit ...

 

 

Tev pilnīga taisnība!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest SID

Sveiki ! Iemetiet ludzu linkus uz dazadiem drosiem linkiem kur ir atrodami softi/progas un speles prieks Nokia N93 ! Paldies jau ieprieks ! Dati nepieciesami statistikai !

Link to comment
Share on other sites

Guest SID

Naideks - protams vienmer ir tadi " gudrinieki '' kuriem patik paspidet citu vidu ! Nav jau citi tik dumnji ,ari maku lietot google.lv ! Taisiju topicu jo speciali velejos lai cilveki padalas ar tam lapam kuras lieto pasi un uzskata par labakajam un atzitakajam !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest zommbis007

n93 nelauj nosuutiit jar(tipa games un progas,pat ne to inztalācijas) failus un dazus mp3 failus

tad nu taa kaadam ir idejas kaaa sito probleemu atrisinaat?

Link to comment
Share on other sites

Guest L.O.M.

Lai nosūtītu progas un spēles ir nepieciešama speciāla programma, piem. "Instant Me".

Mūziku gan viņam vajadzēja sūtīt bez aizķeršanās.

Link to comment
Share on other sites

Uzstādi jebkuru failu menedžeri (piem FExplorer, Symbian File Manager, u.c.).

Link to comment
Share on other sites

Guest Engorian

Ar Fexplorer vai System Explorer nosūtīt .jar un .sis nevar tāpēc, ka tie ir aizsargāti faili(neviens nokia telefons to neļauj), toties tu vari pārsaukt .jar par piemēram .jpg un mierīgi nosūtīt, pēc tam pārsaukt atpakaļ... ar mp3 varēu būt kas līdzīgs...

Link to comment
Share on other sites

.. Ar Fexplorer vai System Explorer nosūtīt .jar un .sis nevar tāpēc, ka tie ir aizsargāti faili ..
:o wtf?

Jau pusgadu ownoju N7650 ar Fexploreru, un nekad nav bijis problēmu pārsūtīt programmu instalācijas.. :? Vispār ir tak arī desmitiem citu telefona pārlūku, ar ko to noteikti var izdarīt.

 

Starp citu - variants par pārsaukšanu arī ir labs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Engorian

varbūt tev vienkārši veca versija??? jo ar pēdējo FExplorer ne uz 6630, 6680, n80 un n70 nekas tāds nav iespējams. Turklāt ne jau visi faili ir aizsargāti...

Link to comment
Share on other sites

Guest zommbis007

mjaaa a kur lai es taas progas dabuunu man guugle tikai staasta par visaadiem windows 98 un mobile windows bet man jau uz telefona staav n93 defaultais os.

 

 

 

 

juus tacu saprataat ka iet runa pa BT un IS

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

gribeju dzirdet kadas ir atsauksmes apr so modeliiti!pats domaju nemt ciet par izdeviigu cenu!interesee kas sim veederaa-respektiivi-cik labs vinj i???

Link to comment
Share on other sites

nu jaa-to es esmu jau izcekojis-vienkarsi interesee kada lietotaaja viedoklis!nu taa...

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

................. iesaku paciesties un pagaidīt jau N95 :-)..........

 

kuru iespeejams ka autors nevar dabuut par izdeviigu cenu, un varbuut pat nemaz nepatiik :p

 

bet tas tas ar 5MP uz 20gb Hdd?

mdaa :p

Link to comment
Share on other sites

Man jau vislabaak patiik

 

# 3 megapixel camera with autofocus and 3x optical zoom

# Video recording in VGA resolution@30fps

 

es njemtu acis nemirkshkjinot ja buutu taads pikjis

Link to comment
Share on other sites

Guest zommbis007

telefons vienkaarshi dieviigs (pats lietoju) vieniigais kas kaitina ir ka leeni sleedzas ieksaa un dazreiz izejot no speeleem ar sarkano klausules pogu vins nokaras! a taa ieksaa ir viss ko sirds var veeleeties

 

ps video vienkārši dieviigs bildes norm (protams labaakas kaa jebkuram citam tell ko esmu tureejis rokaa )

kontroldarbus un taafeli no peedeejaa sola fokeeju katru dienu!! taads atspaids maaciibaas visu var vienkaarshi no blakusseedeetaaja nofokeet!!

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

telefons vienkaarshi dieviigs (pats lietoju) vieniigais kas kaitina ir ka leeni sleedzas ieksaa .........

 

a ko man teikt par savu 9500 kursh sleedzas iekshaa gandriiz 2 minuutes? :lol:

bet nav jau tas nekaads miinuss baigais

cik ta biezhi vajg restarteet vispaar to telefonu...

kartei ta hotswaps ir, jo daudziem telefoniem tieshi shis variants liek sleegt telefonu on/off biezhaak...

un vispaar kaapeec gan nepirkt?

to naudu tachu pirceejs nezaudee, jebkuraa momentaa vinju var paardod, kautvai ar nelieliem zaudeejumiem...

fff, nez

Link to comment
Share on other sites

Nu no bilžu viedokļa ar manu N73 taisītās bildes praktiski neatšķiras no N93, atšķirība ir optiskā tuvinājuma un video uzņemšanas kvalitātē.... Kā smartphone N93 ir perfekti funkcionāls, ar visu ko no tā vēlēsies :roll: . Iesaku tomēr padomāt, vai ikdienā vēlēsies šo aparātu staipīt apkārt, jo lietošanas ziņā tas nav praktisks un komfortabls. Vai tā atlaistā cena ir tā vērta, lai to iegādātos - tikai ja patiesi esi tech fanāts...

Par N95 runājot - galvenais - GPS uztvērējs :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...