Jump to content

Cik maksā normāls LCD 19" monitors ?


Hitchcock
 Share

Recommended Posts

1. svarīgākie parametri ir reakcijas laiks un punkta izmērs, jo abiem mazāki cipari, jo labāk. reakcijas laiks atkarībā ko vēlies darīt, ja 25 ms tad varēs normāli skatīties video ar 40 kadriem sekundē, es ieteiktu ņemt ar 10 ms reakciju. Vēl jāskatās uz leņķi kādā var redzēt bildi, normāli skaitās, ja tas ir 170 grādi.

2. Es esmu viewsonic fans, par citiem neko nezinu

3. Ja cauru dienu jāsēž pie monitora, tad viennozīmīgi LCD, jaunajiem modeļiem parametri ir tīri līdzvērtīgi CRT

4. vismaz 500 Ls, skatoties kur pērk, ja veikalā tad dārgāk, vismaz 600 Ls tāds normāls varētu piķot

Link to comment
Share on other sites

soundstream

Man arii ir doma tuvaakajaa laikaa iegaadaaties LCD 19" ,

pagaidaam esmu noskatiijis SyncMaster 910N - tam ir it kaa normaals skata lenjkjis -170, kontrasts 800:1 un reakcijas laiks 25ms;

m79 taadu var dabuut pa ~400 Ls

 

ko sliktu(labu) juus varat teikt par shaadu izveeli? un cik ljoti es to sajutiishu praktiski, ka tas reakcijas laiks ir 25ms?

Link to comment
Share on other sites

Man arii ir doma tuvaakajaa laikaa iegaadaaties LCD 19" ' date='

pagaidaam esmu noskatiijis SyncMaster 910N - tam ir it kaa normaals skata lenjkjis -170, kontrasts 800:1 un reakcijas laiks 25ms;

m79 taadu var dabuut pa ~400 Ls

 

ko sliktu(labu) juus varat teikt par shaadu izveeli? un cik ljoti es to sajutiishu praktiski, ka tas reakcijas laiks ir 25ms?[/quote']

kā jau minēju 25 ms atbilst 40 kadriem sekundē, ja neviena n tavām darbībām nebūs straujāka par šādu skaitli, tad OK, bet ja gribēsies uzspēlēt spēli un tā dos ārā vairāk nekā 40 frames per second, tad kontūras būs izplūdušas. Es jau nu vēl netiektos pēc LCD, ja nu vienīgi nav vietas un nav kur likt naudu, tagad pa 200 Ls var paņemt ļooooti labu 19" CRT monitoru.

Link to comment
Share on other sites

un vispār, ja jau tik ļoti gribās izšķērdēties tad ņem projektoru, vismaz mans nākamais monitorveidīgais pirkums būs projektors. Cenas šiem jau ir ļoti optimālas, konkrētāk par 1000 Ls var dabūt ļoti labu.

Link to comment
Share on other sites

Guest bubulis

varu peidawat Samsung SM192B... jaunu !

 

a ja wajag ar 0.16ms, atd 19" bbaigi dargie, tad war piedawat 17"... ja kas uz PM!

Link to comment
Share on other sites

Varu piedaavaat pa leeto Benq 931 19" TFT

 

Good, reliable performances, sharp images, large viewing area, power built-in design to save desktop space, are essentials to 19” LCD monitor users. The FP931 perfectly meets the needs of users who consider essentials are what matter most. In this case “Essential” equals performance and quality. FP931 is absolutely the best choice 19” LCD monitors for commercial display market such as offices, government, hospital, and general function oriented users.

Key Features:

-Fast response time 16ms

-High contrast ratio 450:1

-High brightness 250 nits

-Built-in power adapter

-Low power consumption

-Wall mountable

 

varu piegaadaat ~20 dienu laikaa. cena 375 Ls

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...