Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

...Vai arī normālu centru tepat Latvijā (Phillips firmas normāls ar mp3 funkciju, RDS utt. maksā ap 70 - 80 ls) ;)

Link to comment
Share on other sites

sorry ja kads mani parprata - ieprieks bij links izmests ar auto magnetolu

 

ta ka man drizuma alga, veletos iegadaties auto magnetolu!!!

Protams maximali labako ko var dabut par tadu naudu!

Es labprat kadam lietpratejam samaxatu[alinu veida vai ka savadak], kas man varetu palidzet pasutit magnetolu, ja cenu atskiriba butu ieveorjami liela starp ebay un LV!

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

...Vai arī normālu centru tepat Latvijā (Phillips firmas normāls ar mp3 funkciju, RDS utt. maksā ap 70 - 80 ls) ;)

Viņš grib par 30-50Ls. Par to naudu nekas labāks par First vai Roadstar nesanāks, ja nu vienīgi visprastāko firmas magnetolu ar atlaidi. No eBay vairumā gadijumu tik lētas lietas neatmakāsiesies sūtīt, jo šipa jau aizies puse no tiem 30Ls vismaz.

Un tu tikai aliņu esi gatavs piemest par šipošanu? Nu gan tu cilvēkus zemu vērtē :)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

GeorG

Ja apskatījies labi, tad šitam sūtīšana uz Latviju 120 USD..., un

$152.60Buy It Now kas arī visticamāk tiks sasniegta izsolē.

 

GeorG, naakamriz ej kaarties un sities pret sienu, ja nejeedz pogas "zinjot" funlcijas!

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Jā, jā, tam GeorGam vajag šitā punch.gif, šitā gun.gif un vēl mazliet šitā sex.gif

Link to comment
Share on other sites

Kitsune

GIFT ar veertiibu 30usd atbriivo.

 

Atbriivo nevis vaardinsh gift, bet gan veertiiba 30 baksi.

 

 

Sheesh, ne gluži...

Ja sūtījuma vērtība nepārsniedz 50Ls tad muita nav jāmaksā (ja sūta vienu preci). blabla

 

Es arī runāju par privātpersonu sūtījumiem ;) Atreferēju likumu :)

 

Paardon, NIAJ, a juus gadiijumaa neprecizeetu kureejo tieshi likumu juus shiten tjipa atrefereejat?

 

Taalabad ka vispaar jau nu ieksh VIDa maajaslapas meetaajas shitentaads virtuaalais papiirinsh

 

http://www.vid.gov.lv/getfile.aspx?sid=1004

 

kuraa viss ir skaidraa kjiinieshu valodaa uzrakstiits.

 

Iraid protams nianse, ka, kaa izskataas, muitai parasti laimiigaa kaartaa ir slinkums kraameeties ar privaatpersonu krikumiem, taapeec diezgan biezhi izspruuk cauri arii shis tas biskji lielaaks.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest velns

neponjal [censored] vel kautkads suuda sales tax man jaamaksaa noreekjinoties par ebay mantu caur paypal.

 

pietam bezmaz 18% no summas. suuds taads. :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest X-B-O-X-E-R

Man gan interesē vairāk, kas tur ar to Latvijas Pastu notiek. Ir dzirdēti daudzi gadījumi (arī pašam ir gadījies, ka no pakas, ko sūta draugi Vācijā, nosper naudu pasta darbinieki bļin), kad tiek viskas nosperts no pakām utt. Pašam tik ar to naudu bišk gadījies ir tā, bet tādēļ nauda vairs netiek sūtīta un itkā vairs nekas nepazūd, bet dzirdēts, ka daudziem visko nosper no pakām u.t.t. Kā jums ? Ir gadījies ?

Labots - X-B-O-X-E-R
Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš

Caur Ebay esu iepircies kādas 50 reizes, pakas arī no ASV un Austrālijas bijušas,pārsvarā no Vācijas un Ķīnas, bet pagaidām nekas nav zudis.

Labots - Mārtiņš
Link to comment
Share on other sites

Kāds var konkrēti atbildēt uz jautājumu, vai ebay caur paypal varēs norēķināties ar SEB unibankas debetkarti Master Card?

 

Varbūt tomer kāds var atbildēt? Tas ir ļoti svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

... dzirdēts, ka daudziem visko nosper no pakām u.t.t. Kā jums ? Ir gadījies ?

 

Man šogad pazuda divas pakas no UK, 2 neatlkarīgi gadījumi (> 100Ls):

www.royalmail.com/portal/rm/trackresults

 

Your item, posted on MM/DD/07 with reference Rxxxxxxxxxxx

has been passed to the overseas postal service for delivery.

 

P.S LV pasts man pazinoja, ka tas LV nav ienākushas , lai

sūtītajs UK rakstot sūdziibu...

 

J.

Link to comment
Share on other sites

PayPalā var norēķināties ar karti uz kuras ir MasterCard simbolika.Ar Maestro Card gan nevar norēķināties.

 

 

X-B-O-X-E-R, naudas pārvedumiem ir cits sūtīšanas veids pa pastu, nevis aploksnes. Naudu nesper pastnieki, bet iespējqams, ka tie, kas iekrauj, izkrauj vai laiž caur skaneri.

Link to comment
Share on other sites

PostDeko

Man šogad pazuda divas pakas no UK, 2 neatlkarīgi gadījumi (> 100Ls):

www.royalmail.com/portal/rm/trackresults

 

P.S LV pasts man pazinoja, ka tas LV nav ienākushas , lai

sūtītajs UK rakstot sūdziibu...

 

Man pirms pusotra mēneša bija tāds pats gadījums. Caur ebay pirku un sūtīja ar Royalmail, kad pēc mēneša paka vēl nebija atnākusi sāku interesēties. Latvijas pasts teica, ka būtu bijis jābūt max 2 nedēļu laikā un ka viņi no Latvijas puses neko nevar darīt. Rakstīju pārdevējam, lai viņš meklē no savas puses un ja nav, lai pieprasa kompensāciju un sūta jaunu paku.

Pēc tam, kad viņš bija runājis ar Royalmail, nosūtīja man jaunu paku un to es saņēmu 5 darba dienu laikā :)

 

Latvijas pastā man teica, ka tieši par RoyalMail esot daudz sūdzību par pazudušām pakām

Link to comment
Share on other sites

X-B-O-X-E-R, naudas pārvedumiem ir cits sūtīšanas veids pa pastu, nevis aploksnes. Naudu nesper pastnieki, bet iespējqams, ka tie, kas iekrauj, izkrauj vai laiž caur skaneri.

Jā, bet zini kā - izdomā uz lieldienām vai ziemassvētkiem atsūtīt Vācijas kārumus utml. un apsveikuma kartiņā ieliek kādu euro... Ko tur tagad ies ņemties ar visādiem pasta pakalpojumiem... :)

Labots - ElbruS
Link to comment
Share on other sites

Man pirms pusotra mēneša bija tāds pats gadījums. Caur ebay pirku un sūtīja ar Royalmail, kad pēc mēneša paka vēl nebija atnākusi sāku interesēties. Latvijas pasts teica, ka būtu bijis jābūt max 2 nedēļu laikā un ka viņi no Latvijas puses neko nevar darīt. Rakstīju pārdevējam, lai viņš meklē no savas puses un ja nav, lai pieprasa kompensāciju un sūta jaunu paku.

Pēc tam, kad viņš bija runājis ar Royalmail, nosūtīja man jaunu paku un to es saņēmu 5 darba dienu laikā :)

 

Latvijas pastā man teica, ka tieši par RoyalMail esot daudz sūdzību par pazudušām pakām

 

Man tieši tas pats! Divas pakas no Anglijas (viena pirms pusgada, otra šajā laikā) nav atnākušas ar Royalmail starpniecību. :sad:

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

Aizpajusho nedelj panjemu savam canon powershotam makro objektivu. nenjemu pirmo reiz, un sanaca ideali. I atnaca no polijas 4 dienas. Tagad akjis lupa, njemshu vel visadas fignjas, un nu jau dargakas

Link to comment
Share on other sites

Man sanāca galīgi kreizī.Pēc vairāk,kā gada pirkšanās PayPal man paprasīja kautkādu tur kodu.Nesapratu šamos un četras reizes ievadīja nepareizu ciparu.Šamie mani nobloķē.Tanī pašā laikā,man ir sasolītais ebajā dafigā preces,kas jāapmaksā ,taču nevaru jo paypals man blocked.

Kamēr sazinos ar šamiem un izdaru visu pareizi paiet mēnesis.pa to laiku ebays mani ir nostraikojis un izbanojis uz neatgriešanos.Un atnāca no vācu inkasso firmām vēstules par neapmaksātiem rēķiniem.

Nekad nevajag atstāt neapmaksātu preci,vienmēr sazinieties ar pārdevēju,ja tiešām to preci nevēlies.

Link to comment
Share on other sites

Diez vai šeit tusē tādi cilvēki, bet nu pamēģināšu...

 

Tātad, ja ir ieroča nēsašanas atļauja un t.t. Kādi papīri vēl ir vajadzīgi lai pasūtītu kaujas ieroci no ārzemēm?

Link to comment
Share on other sites

Kāds nav izmantojis solīšanas programmas vai servisus, kuri pēdējās sekundēs uzmet manis uzlikto maksimālo cenu. Jau pāris mēnešus vaktēju un solu vienu huiņu, taču visos gadījumos mani pārsola pēdējās sekundēs. Izsolēs parasti pedalās ap 3 solītāji. Nu nevar tā būt, ka tiem draņķiem tā veicas, savu likmi lieku apm. 10-15 sek. pirms izsoles beigām, tad esmu augstākais solītājs, bet pēdējā sekundē kāds mani pārsola. :evil: Kautkur netā redzēju kaukādus tur bidsniper utml. , bet savus datus tur norādīt īsti negribas.

Link to comment
Share on other sites

>Martinc

 

ar soliishanu ir taa - ja negribaas seedeet klaat pasham tajaas peedeejaas sekundees un meegjinaat nobidot tad es iesaku dariit taa:

pareekjini un izdomaa cik ir maximaalaa summa kaadu tu buutu gatavs maksaat par to mantu

un taads summas likmi arii uzliec. nekas ka kaads tur ir uzlicis likmi piemeram 4$ bet parasti cena uzkaapj liidz 150. Ja esi gataavs maksaat 155$ tad uzliec likmi 155$ bet citi to neredzees jo paraadiisies izsolee ka tu esi uzlicis 5$ (pienjemot ka soliishanas solis ir 1$). ja kaads soliis 6$ tad ebay automaatiksi paarsoliis to soliitaaju ar tavu likmi kas buus 7$.. taa tas turpinaasies kameer izsole beigsies ar tavu uzvaru vai kameer netiks paarsoliita tava maximaalaa soliitaa summa 155$

 

taa luuk :)

Labots - akurs
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tas āķis, ka tā manta ikdienā maksā ap 1000 - 1500 GBP, bet izsolē var novaktēt pa 500-600 GBP, tā ka cenas diapazons par kādu var nopirkt ir liels. Nu galīgi negribās pārmaksāt tos 500 GBP. Es jau pieminēju, ka burtiski 3-5 sek. pirms izsoles beigām esmu augstākais solītājs, bet visu izšķir pēdējā sekunde. Ja vēl tā manta tā mētātos pa to ebay, bet gaidīt nākas nedēļām.

Link to comment
Share on other sites

BeatMaster

Pēdējo postu necitējam!

kas tad ta pa preci taadaa cenaa?

Link to comment
Share on other sites

Guest abc

ebay loginu un paroli? Var jau būt, ka kantoris ir godīgs, bet pirms tam paypal noteikti izvēlieties svādāku paroli. Varu saderēt, ka 8 no 10 cilvēkiem tās abas ir vienādas.

Link to comment
Share on other sites

Es savus datus nekad nedotu kautkādam tur Sniper.lv.

Link to comment
Share on other sites

1kaaart

padomaajat kaa darbojas bidoshana

2kaart kaa vinji no servera nobidos ja nezinaas tavu ebay username un pass.

jebkura programma/serviss liks ievadiit savus ebay datus lai vareetu bidot peedeejaa sekundee no sava servera.

pats vienreiz esmu lietotjis un man viss kaartiibaa.

ja kas bay.lv arii vinju pakalpojumus lieto vai pat tas ir vinju garadarbs.

Link to comment
Share on other sites

butcher99

Klau, a kādam ir nojausma kādā veidā varētu tirgot caur eBay no Latvijas uz ārvalstīm? Lielākā problēma ir, ka nevaram caur Paypal saņemt naudu uz kontu...bet jābūt taču citiem veidiem, jo eBay esmu redzējis arī cilvēkus, kas no Rīgas tirgojas...

Ar bank transferiem negribas - jo baigās komisijas...

Link to comment
Share on other sites

Piemeram velos paris preces iegadateis ebayaa ....

 

Uz akdu summu preces butu pratigi nemt lai atvedot zu latviju tas atmaksatos ?

 

Piemeram ja es nopirkshu dzemperi + cepuri kopa pa $ 40 vai tas atpaksasies ?

Link to comment
Share on other sites

Izdevīga summa ir tajā gadījumā, ja Tavās acīs prece ir vērtīgāka par cenu + sūtīšanas izmaksām.

 

Piemērs: ja princeses Diāans kleita maksā 50 000 GBP, bet Tu uzskati to par sava mūža sapni, tad šis pirkums viennozīmīgi būs izdevīgs. Rūpējies gan par apdrošināšanu.

Link to comment
Share on other sites

viss atkarigs no piegades izmaksaam. izdevigi ir pasutit kaut ko mazu un vieglu, bet realitivi dargu.

vai atmaksasies - piereekjini cenu + shippingu, parvert latos un domaa, vai ir taa veerts.

Link to comment
Share on other sites

a cik maksaa shipings ? un cik i9lga laika lidz LV atnak tas preces ? katik nav taka pasutu uz ziemassvetkiem bet sanjemu uz janjiem ...

Link to comment
Share on other sites

parasti 7-10 darba dienas... ar lielakam lietaam varetu but ilgaak, bet nu ja menesi nenaak tad gan var jau saakt skaidroties.

Link to comment
Share on other sites

Guest almastante

Shipping skaties netālu no preces cenas, kaut kur jābūt. Tikai pārliecinies, ka tas ir līdz Latvia, nevis United States. Bet ja shipping nav rakstīts, tad jāprasa pārdevējam (apmēram 80% gadījumos viņi arī atbild).

 

Sarēķini preces cenu kopā ar piegādes cenu, un salīdzi ar tādas pašas preces cenu Latvijā. Tad arī zināsi vai ir izdevīgi.

 

Un man parasti tās preces nāk 2 nedēļas, gan no ASV, gan Taizemes, gan Lielbritāniju, visur vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Nu es vlejos pasutit tadas preces kuras ieksh LV nav pieejamas ...

 

A jautajums 2 .. Piemeram ja es pasutu 3 preces tad man par katru no vinam bus jamaksa atsevishki ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...