Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

Labs Philips veikals ASV, bet piegaadaa tas tikai ASV robezhaas.

 

http://www.outlet.philips.com/b2c_redesign...rue&shop=OUTLET

 

Vai ir zinaams kaads kantoris, kas no shii veikala vareetu noorganizeet piegaadi uz Latviju? Itkaa viens daargs kantoris bija, bet tas kopsh pavasara ir paarstaajis darboties.

 

Nu, vai nav labs 23" LCD TV par USD 350?

 

http://www.outlet.philips.com/b2c_redesign...log&shop=OUTLET

 

Bet, kaa to dabuut?

Link to comment
Share on other sites

Krishius

No PayPal var dabuut naudu uz LV konta. Man kaa reizi shodien atsuutiija atpakalj tos 1,50$, kurus vajag, lai valideetu PayPal kontu. Atnaaca sms par to, ka konts papildinaats. Saakumaa nesapratu, no kurienes (algas diena jau nedeelju kaa garaam :p ). Apskatiijos hanzanet'aa un tur man uzraadiijaas, ka no PayPal atsuutiita nauda - 1,05 Ls. Mosh arii tie nav tie 1,50$ (tad jautaajums - kursh tur nodarbojas ar labdariibu? :p ), bet jebkuraa gadiijumaa - nauda naak no PayPal.

 

BTW - es arii pirms paaris dienaam pasuutiiju vienu fignju no ebay un interesee, vai man buus tai lietai jaaiet pakalj uz pastu (atnaaks pazinjojums, ka pienaakusi pacinja) vai arii pastnieks pie druviim pienesiis? Shajaa gadiijumaa nekas liels nav - leeca videokamerai.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ooh nu taa nevareeju visus izlasiit taape mosh atkaartoshos

 

 

nez parasti njemu no vaacijas vaikaadas citas rietumeiropas valstis jo leetaaks shipings

 

videji 5 - 14 ls

 

skatoties cik liela prece

 

vaacijaa paarsvaraa visiem ir paarskaitiijuma maksaajums taakaa var naudu vienk paarskaitiit uz paardeveeja kontu paarskaiti naudu un peec tam paardeveejs tev kad buus sanjeemis pikji izsuutiis preci

 

lai buutu droshaak labaak paarskatiit paardeveeja reitingu cik paardevis cik pircis kaadas atsauksmes un nekautreeties par visiem jautaajumiem jautaat un runaaties ar paardeveeju parasti visi laipni atbild nav sanaacis ka paarskaitu naudu un prece nepienaak protams no vaacijas jaagaida kaadas 2 ned citreiz bishk vairaak . no asv ja pa leeto kas ar nav leeti 14 -40 ls( ir bijusi dariishana) jaagaida no 3 ned. liidz 8 ned

 

anglijaa un asv parasti pay pal nord lb var dabuut interneta visa kuru var pieregistreet paypalam un uzskaiti naudu uz konta kuram piesaistiita internet krediitkarte ( ar to var tikai internetaa noreekinaaties )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Krusttēvs

Tjipa ja no ASV pasuuta preci zem ~60 USD, tad nav jaamaksaa PVN. Ja virs- 18% no summas.

Link to comment
Share on other sites

Indy, ļoti jauki un skaisti, no Vācijas lētāks šippings, tikai aizmirsi pieminēt, ka starptautiskais pārskaitījums arī maksā ashpadsmit latu. Reti kurš vāciets izmanto paypal.

Link to comment
Share on other sites

Var jau izmantot jau nosaukto firmu LBSS. Shiem jaaparskaita uz Hansbanka kontu- ja pasham hansene, var teikt uzreiz. Nu un shie paarskaitiits vinjam gan uz konta, gan pa paypal ja vaidzes... Vieniigi tas,ka LBSS no De uz Lv preces ved tik ikpeec 7-10 dienaam...

Link to comment
Share on other sites

Guest Krusttēvs

A man shodien atnaaca veestule no eBay ar kodu regjistraacijai. :)

Tikko pirmo reizi nosoliiju defektiivu xbox pa max 24 euro (ieprieksheejais max vienam citam bija liidz 18 euro). Tjipa, kad palaizh speeli no diska, uzkaraas speele saakumaa. Meegjinaashu liidzeet- chipot, hakotu bios'u un nelietot DVD draivu- mosh shim kkas ar laazeru HVZ. Laidiishu geimus no Hdd. Kopaa iznaak ar visu piegaadii uz Riigu ap <30ls. Pie tam naak klaat 2 origjinaalaas speeles un tirgotaajam 100% reitings. :)

Tiesa, veel atlikushas 8 dienas un shaubos,ka kaads nepaarsitiis. (lai gan tur aktivitaate maza- tik viens cilveks ir soliijiis taa pashvaki)

Link to comment
Share on other sites

Guest Krusttēvs

Zinu jau zinu. :)

Taapee arii paarsvaraa atbalstu tik Sofort Kaufen. Un eBay shopus... Plaanoju iegaadaaties The Godfather plakaatu 50x150cm... Pikjos ar visu piegaadi liidz Riigai un apdroshinaashanu <15ls. Bet tas ir Krustteeevs. :D

 

Veel var nopirkt taadus beerniskjiigus meeslu kaa AK47 no metaala 1:1 ar BB. Tikai dzirdeets,ka kvalitaate suudiiga. Bet no Metaala ! :)

Link to comment
Share on other sites

cik es sapratu ,ja pats negribi to Paypal taisiit,tad aizskaiti firmai naudu un vinji tev to preci piegaadaas taa ir? nu no Vaacijas,jo es pats negribu to karti,bet debetkarte man ir!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz_RLD

var dabut lidz lv - rigai un cik tas maksas un cik rosi ka vispar sanemsu preci?

Par 50Ls es tev viņu dabūšu.

Link to comment
Share on other sites

nav biki pa dargi???? 50ls??

 

Par to, cik tas maksās prasi pārdevējam!

 

sorry pa tik stulbu jautajumu ka es to varu uzzinat kurs pardod un ka varu sazinaties??

 

visss ok atradu.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz_RLD

Nu tīrās izmaksas 38-40Ls.

Tev ir visa classic karte reģistrēta paypalā un ebay konts ar labu feedback? Nav? Good luck.

Link to comment
Share on other sites

No PayPal var dabuut naudu uz LV konta. Man kaa reizi shodien atsuutiija atpakalj tos 1,50$, kurus vajag, lai valideetu PayPal kontu. Atnaaca sms par to, ka konts papildinaats. Saakumaa nesapratu, no kurienes (algas diena jau nedeelju kaa garaam :p ). Apskatiijos hanzanet'aa un tur man uzraadiijaas, ka no PayPal atsuutiita nauda - 1,05 Ls. Mosh arii tie nav tie 1,50$ (tad jautaajums - kursh tur nodarbojas ar labdariibu? :p ), bet jebkuraa gadiijumaa - nauda naak no PayPal.

 

Piereģistrējot kontu paypālā, šie tavā piesaistītajā kartē rezervē tos 1.5$ un pēc tam šie savu rezervāciju palaida vaļā - tu dabūji atpakaļ kontā pats savu naudu, kas bija rezervēta ... pamēģini lai kāds cits ar paypal kontu uzskaita uz tavu paypal ...

Link to comment
Share on other sites

Kaorč eBAY'ā bieīz pērkos, labākais veids kā maksāt ir paypal, uztaisam kontu hanzabankā un kačājam naudu uz paypal konta un viss notiek

 

Mazos štruntus <100$ iesaku pirkt no powerselleriem, bet tāpat iepriekš jāsazinās ar pārdevēju par cenām utt. vai lai noformē kā gift, par muitām utt.

 

Dārgās preces, piem man bieži sanāk pasūtīt dažādas detalās priekš auto, piem par lampu ~250$<, iepriekš obligāti sazinos ar pārdevēju un noskaidroju visu par preci, paprasu vēl bildes utt.

 

Principā jāpaskatās atsauksmes, kādas preces pārdevējs vispār ir notirgojis no tā arī visu var izdomāt, un par piegādi viskautko var sarunāt, un vispār Amīši šajā ziņā ir ļoti atsaucīgi, ko nevarētu teikt par Fāterlandiešiem :)

Link to comment
Share on other sites

Kaorč eBAY'ā bieīz pērkos, labākais veids kā maksāt ir paypal, uztaisam kontu hanzabankā un kačājam naudu uz paypal konta un viss notiek

 

 

Principā jāpaskatās atsauksmes, kādas preces pārdevējs vispār ir notirgojis no tā arī visu var izdomāt, un par piegādi viskautko var sarunāt, un vispār Amīši šajā ziņā ir ļoti atsaucīgi, ko nevarētu teikt par Fāterlandiešiem :)

 

nu man ir konts hansabanka ko talak?

 

un ko saki par so pardeveju??

Link to comment
Share on other sites

nu man ir konts hansabanka ko talak?

 

un ko saki par so pardeveju??

 

Izskatās ka mierīgi vari pirkt no viņa, bet var pateikt par šitiem playeriem to ka viņiem baigi daudz defektu, piem paziņam bija tā, ka neļādējās batereja utt. naudu dabuja atpakal bet tāpat lieks čakars.

 

Skaties, papalam man liekas bija kautkāds walktrough ka tur reģistrēties

Link to comment
Share on other sites

es izmantoju www.LBSS.lv - biezi nepeerku, bet sanaak -paarskaitiijums leetaak (ja nav iista krediitkarte)

paarsuutiisana ar leetaaka

nav iejaukts Latvijas pasts

miinuss - ljoti labi sanaak tikai ar vaacijas ebaju - amerikas nu tur celjsh un taa saaliits

 

vaardsakot ja ie pieejama prece ebay.de un nav paaraak daarga - rekomendeeju

Link to comment
Share on other sites

Guest snowijs

kas taa par naudu? £ :D un paarekjinot sho: £46.50 cik ir lati? un vai tas iespeejams ka uz latviju no USA maksaa tikai £6.00? Tur vismaz tas paardeveejs taa ir sarakstiijis, un ljoti daudz un labas atsauksmes par vinju! itkaa aatra piegaade :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz_RLD

Sniedziņ, tu čist savā xrenova dzīvē lielbritānijas mārciņu nepazīsti?

Mārciņa ir ~1.05Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest snowijs

:-D es veel eju skolaa... nezinu pagaidaam man dziive pa pirmo :D es zinu ka apmeeram laikam ka tas bija lats bet vienkārši nezinaaaju tai ziimei nosaukumu! :D

Link to comment
Share on other sites

No USA paciņa nāks 2-4 nedēļam, ja pa lēto grib...

Ar express mail 2-5dienas. Man tikko PSP atnaaca pa 3 dienaam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz_RLD

Worldwide expedited 1-3dienas

EMS 3-5

Airmail 4-7/4-10dienas

Surface nonpriority 4-6nedēļas

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
helmuts_m

cepuri nost VIL - ir iekšas atbildēt uz jautājumiem, kas...

 

1) par paypal - pašlaik Latvijas iedzīvotāji naudu saņemt nevar (tas, ka paypal atgriež 1 Ls - viņi pirms tam to noņēma - līdz ar to verificē (atzīst par īstu) tavu personību un datus).

 

2) mani ASV pilsonis piešņāca (starp citu ar markām) - preci nekad nesaņēmu - ja 1 pārdevējam ir vismaz 2 negatīvas atsauksmes - iesaku nepirkt. Kamēr gaidīsi preci vai tās (evil) aizvietojumu, paies vismaz 2 mēneši - pēc šī termiņa tu vairs nevari ielikt pat negatīvu atsauksmi.

 

3) gribi pārdot - būs ļoti grūti, jo:

a) pārsvarā negrib sadarboties ar pārdevējiem kuriem nauda jānosūta pa Western union vai savādāk

b) tev vēl sākumā nebūs nevienas atsauksmes - un domāju lielākā daļa pieredzējušie zin ko nozīmē "ielidot", it sevišķi pateicoties tiem ģeniālajiem prātiem Latvijā, kas šitā šņāpj naudu.

 

... bet ja ļoti gribās :) un tomēr negribās, ej uz Filipīnu Ebay un tur vismaz nekas nav jāmaksā par pārdodamā produkta ievietošanu.

 

*** par kartēm *** nomainiet savas parastās kartes uz VISA Classic un viss būs čiki...

 

sorry, slinkums tālāk ko domāt.

 

ja jums ir sanākuši sūdi, rakstiet - helmuc@gmail.com - bet palīdzēšu tikai nopietnos gadījumos (ja varēšu) - mana pieredze ~ 2 gadi (regulāri iepērkos)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Baigais Janka

Nu, netaisīšu jaunu pavedienu, tepat iebrēkšos. Tātad - konkrēti par lbss.de. Lieta tāda - iekš eBay ir viens štrunts, kas man būtu vajadzīgs. Kā notiek tas process caur lbss.de (un vai vispār ir jēga viena sīkuma dēļ sūtīt, ka sūtīšanas izmaksas nav trakākas par pašu preces cenu :) - maksā tas draņķītis 22 USD, šipings 7 USD no (? iekš) United States, uz Eiropu sūta).

Tobiš, es pasaku lbss.de ko gribu, pārskaitu naudu viņiem un viņi to štelli kārto, jebšu es pats iekš eBay grābju to mantu? Kā un kurā brīdī lbss pieslēdzas procesam? Nu ja - un izejot no minētajām cenām, cik man tas izmaksātu finālā? PayPal akounts man ir, ja nu kas. Un kur mantu ņem - iekš eBay.com vai eBay.de? Nu, doičmeniski es ņe bum bum, ar inglišu problēmu nekādu. eBay.com tas pats eBay.de vien ir?

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Nu jau vairākus gadus (6) veiksmīgi iepērkos eBay'os. Sākot no drēbēm un beidzot ar mašinas riepām (tas ir to vērts, jo Latvijas veikali var sūkāt beku).

Kas attiecas par drošību, tad iepriekš jau viss ir aprakstīts.

Es izvēlos tādu stratēģiju ka pamatā pērku no firmām. Jā dažreiz ir dārgāk, bet nav problēmu ar preču šagatavošanu izsūtīšanu un citādi izdevīgu lietu sarunāšanu. Īpaši tas attiecas uz gabarīta precēm, piemēram, ja manta kas sver kādi 300-500kg jāsavāc no privātā (ir bijuši gadījumi) tad gatavojies ar lielām problēmām, jo privātais tev nevar to preci iepakot, uzlikt uz paletes, nostiprināt un arī iecelt mašinā. Savukārt transportkompānijai ir problēmas ar iebraukšanu dzīvojamos rajonos - pirmkārt to nedrīkst, otrkārt fiziski nevar ar fūri piebraukt :-(

Par solīšanu kā tādu - sākotnējā cena nekad nav vispār nekāds rādītājs. Īpaši ja līdz izsoles beigam ir skaitītas dienas. Īstā cena atnāk pēdējās minūtēs. Es pat teiktu - sekundēs. Tiem kas nezina, un tādi te ir vairums, tad riktīgie solītāji izmanto speciālus softus , kas ļauj nosolīt preci pēdējās sekundēs. Manuāli to izdarīt nevar. Preces cenu var noteikt paskatoties līdzīgas preces cenu pie izsoles beigām vai līdzīgas preces vērtība Sofort Kaufenā mīnus kautkādi procenti. Arī es lietoju softu. Softi maksā no 20-40Eur, atkarībā no iespējām. Un ir pavisam labi softi ap 200Eur.

Par nodokļiem uzrakstīšu vēlāk.

Link to comment
Share on other sites

emm... pieregistreejos ebay.de. Uz mailu no Anmeldung@ebay.de tika atsuutiita tipo akaunta aktivizacijas veestule... nenormaali liela... mosh kads varetu palidzet pateikt, kas tur jadara? (problemas ar valodu :mrgreen: )

Link to comment
Share on other sites

Guest X-B-O-X-E-R

Taa viss nav aktivizaacijas veestule, bet gan eBay pamaaciiba. Aktivizaacijas veestule tev atnaaks peec ~5 dienaam uz pastkasti, kuraa buus aktivizaacijas kods. Taa kaa jaagaida. Ebay.de tikai izsuuta veestules. Paareejiem vaig krediitkarti, lai regjistreetos.

Labots - X-B-O-X-E-R
Link to comment
Share on other sites

helmuts_m
(labots)

emm... pieregistreejos ebay.de. Uz mailu no Anmeldung@ebay.de tika atsuutiita tipo akaunta aktivizacijas veestule... nenormaali liela... mosh kads varetu palidzet pateikt, kas tur jadara? (problemas ar valodu :mrgreen: )

 

ja problēmas ar valodu - aizmirsti par e-bay!!! savādāk var ielidot ļoti smuki - piemēru ir pārāk daudz :)

 

peace

 

:!: NEAIZMIRSTIET - ja pārdevējs (ārpus ES) norādīs vērtību lielāku par 45 EUR -> maksāsi PVN un ievednodokli -> kopā sanāks normāla summiņa

 

piem., es štatos nopirku bērnu ratiņus - cena 53$ + pasts 30$ (Item number: 140052269303)

 

1) izrādījās, ka pārdevējs kļūdījās - pasts 65$ (tam piekritu - kam negadās kļūdīties)

2) ... norādīja vērtību 100$ (parasti norāda - dāvana/gift), rezultāts PVN 14,66Ls, ievedmuita 2,58Ls

 

tātad rēķināju 83$ - kopā apm. 150$

 

paldies Allaham ;) , ka paspēju ierubīt džekam negatīvu atsauksmi (saņemšana aizņēma 3 mēnešus), uz ko viņš atbildēja ar to pašu :)

 

mierina 1 lieta - Latvijā es par šiem sporta ratiem samaksātu summiņu daudz, daudz nopietnāku :)

 

:roll: kā teiktu Ally G - my happy :roll:

Labots - helmuts_m
Link to comment
Share on other sites

runner

Kā ir ar lbss.lv tas ir, ka visas preces tiek šipotas no Vācijas (lbss.de) vai arī no citurienes?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es arī tikko kā pamēģināju vienu lietu no jebaja iepirkt, bet sanāca ne visai labi :(

1. Šipings - tikai UPS :twisted: - 25 $ pa stāstiu, ar normālo pastu būtu kādi 10 dolāri :(

2. Čakars ar paypal - bija iespēja samaksāt kā cilvēkam ar American Express karti, bet izlasīju ka Jūs te visi par paypalu vien fanojat un nolēmu šamējo izmanot. Un še tev atkal - neļauj samaksāt kamēr nav verificēta kredītkarte, tipa atskaita pusotru dolāru un tagad man 4 dienas :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: jāgaida kemēr dabūšu fakino transakcijas nunuru ko ievadīt viņu stulbajā lapā un tad tikai varēšu kaut ko samaksāt OTSTOJS :twisted: :twisted:

Jā, un tagad vēl interesē, kā es paypalā atradišu to rēķinu kas jāmaksā...

 

Nu diezvai vairāk gribēsies tajā jebajā pirkties :(, bet ir lietas, kas iekš LV nav pieejamas :(

 

Uhhh... izkratīju sirdi, palikā vieglāk

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...