Jump to content

Gada jautrākais topiks: Manas peles moddings!


Wendy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jx

    28

  • cooler

    44

  • Varonis

    54

  • Wendy

    38

Top Posters In This Topic

Kas tew taa liek domaat? kaut gan taisniiba jau tew ir...

 

bildīte - kautvarbūt - tu pati sabu baļķi nemaz neredzi - kamēr es no malas - to skabargu - nāvinieku/kečupnieku esenci viegli pamanu.....

 

:))))))))))))))))))!!!!!!! - paskatiespati:

 

 

wend.jpg

Link to comment
Share on other sites

protams likums ir bet man skiet ka daudzi no sii foruma paarkaapj likumus

kaa ar nelegaaliem cd???

 

āha - nelegālie cd! - un izrādās - tie kas nekaļ zobenus - cep un rūda nelegālos cd? - virpina un ripina... -

Link to comment
Share on other sites

uz kadu spusotru stundu atvadiisos no boot.lv

Sabijaas no netiishaa BĻURPS Varonja izpildiijumaa :D

Bet vispaar esmu liiks no smiekliem.

Link to comment
Share on other sites

protams likums ir bet man skiet ka daudzi no sii foruma paarkaapj likumus

kaa ar nelegaaliem cd???

Nav legālu un nelegālu cd, bet ir programmatūras izmantošana bez licences.

Link to comment
Share on other sites

Kas tew taa liek domaat? kaut gan taisniiba jau tew ir...

 

bildīte - kautvarbūt - tu pati sabu baļķi nemaz neredzi - kamēr es no malas - to skabargu - nāvinieku/kečupnieku esenci viegli pamanu.....

 

:))))))))))))))))))!!!!!!! - paskatiespati:

 

 

wend.jpg

 

Es jau sen to zinaaju. man pat ir viena adrese, kura man iipashi saista. bet labaak to neteikt nevienam, jo sabojaashu veel savu iespaidu.

Link to comment
Share on other sites

protams likums ir bet man skiet ka daudzi no sii foruma paarkaapj likumus

kaa ar nelegaaliem cd???

Nav legālu un nelegālu cd' date=' bet ir programmatūras izmantošana bez licences.[/quote']

 

khehehe:) - izmantošana?! - tas ir ļoooti stiepjams jēdziens.... - iesaku nemaz ar to nesākt... - daudz vieglāk ir piefiksēt nelegālu bļodu ar tikko uzceptiem cd ripuļiem, nekā peirādīt ka kāds kauko ir izmantojis....

Link to comment
Share on other sites

Es jau sen to zinaaju. man pat ir viena adrese' date=' kura man iipashi saista. bet labaak to neteikt nevienam, jo sabojaashu veel savu iespaidu.[/quote']

Tak visi saveejie :). Saveejie sapratiis.

Link to comment
Share on other sites

uz kadu spusotru stundu atvadiisos no boot.lv

Sabijaas no netiishaa BĻURPS Varonja izpildiijumaa :D

Bet vispaar esmu liiks no smiekliem.

<--- es arī:))!!!!

 

 

:)! - BĻURPS jau nav nekas jauns - jau cik gadus cilvēki dabon to atklausīties.... pateicoties kino un tv - tagad to var klausīties pat vairākkārt, kad vien iegribas, nekaitējot nedz sev nedz kolēģiem.....

 

nutad lai 3.šo lapu iesāk kāds cits....:) - jāpalutina keiss un korpuss ar miegu....:) - arlabunakti dārgie draugi:) - tik jautri ar jums iet!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ko es kapos? tur tak nekas nenotiek... es eju tur, kur ir riktiigs action. vienreiz pat bija video, kur viens chechens skreeja vinem paklaj un ar zobenu biku pgraiziija. bet beigaas taa pat aizmuka. taapeec taa atcereejos, jo tika mineeti tie zobeni. ;D

Link to comment
Share on other sites

Ko es kapos? tur tak nekas nenotiek... es eju tur' date=' kur ir riktiigs action. vienreiz pat bija video, kur viens chechens skreeja vinem paklaj un ar zobenu biku pgraiziija. bet beigaas taa pat aizmuka. taapeec taa atcereejos, jo tika mineeti tie zobeni. ;D[/quote']

 

apsveicu:) wendija kā jau šī super aizraujošā topka autore - nupat ir aizsākusi arī 3. šo lapu:))) - applausi:))))

 

PS - tas video izskatās tak pēc baigā hīta?! - topa gabals:)! - un ja šito skatās *jautras mūzikas pavadījumā, tad vispār - tusiņš ir izdevies:)!

 

*menson, canibal corpuss un taml dragātāji, ausu kratītāji...

Link to comment
Share on other sites

Ko es kapos? tur tak nekas nenotiek... es eju tur' date=' kur ir riktiigs action. vienreiz pat bija video, kur viens chechens skreeja vinem paklaj un ar zobenu biku pgraiziija. bet beigaas taa pat aizmuka. taapeec taa atcereejos, jo tika mineeti tie zobeni. ;D[/quote']

 

apsveicu:) wendija kā jau šī super aizraujošā topka autore - nupat ir aizsākusi arī 3. šo lapu:))) - applausi:))))

 

PS - tas video izskatās tak pēc baigā hīta?! - topa gabals:)! - un ja šito skatās *jautras mūzikas pavadījumā, tad vispār - tusiņš ir izdevies:)!

 

*menson, canibal corpuss un taml dragātāji, ausu kratītāji...

 

Shkiet tu buusi ko paarpratis, jo tie notikumi, kas atrodami tur ir pilniigi reaali, nebriiniitos, ja tur buutu kas par to incidentu krievijaa.

Link to comment
Share on other sites

Ko es kapos? tur tak nekas nenotiek... es eju tur' date=' kur ir riktiigs action. vienreiz pat bija video, kur viens chechens skreeja vinem paklaj un ar zobenu biku pgraiziija. bet beigaas taa pat aizmuka. taapeec taa atcereejos, jo tika mineeti tie zobeni. ;D[/quote']

 

apsveicu:) wendija kā jau šī super aizraujošā topka autore - nupat ir aizsākusi arī 3. šo lapu:))) - applausi:))))

 

PS - tas video izskatās tak pēc baigā hīta?! - topa gabals:)! - un ja šito skatās *jautras mūzikas pavadījumā, tad vispār - tusiņš ir izdevies:)!

 

*menson, canibal corpuss un taml dragātāji, ausu kratītāji...

 

Shkiet tu buusi ko paarpratis, jo tie notikumi, kas atrodami tur ir pilniigi reaali, nebriiniitos, ja tur buutu kas par to incidentu krievijaa.

 

We agree to disagree... ... ... ... karoče - kauko palaidām garām - katik humors nav atkal aizlaidies:) - jāķer rokā:)!!!

 

eu - zinkapēc Cooler aizlaidās - tā klusi un ātri?! - jo šis bij paķēris humoru! - un tapēc notinās! - redzēs - ganjau rītdien mēģinās kādam pārdot... - mazlietots humōrs, no vakardienas, - un izvelk no kabatas tādu milzīgu, oraņžu paku!......

Link to comment
Share on other sites

Tew nu gan taas idejas kaa jokpeeterjankam. Tad liidz riitdienai, redzeesim kursh ko buus notirgojis... ;D

Link to comment
Share on other sites

Wendy - miegs nenāk? :)

 

nureku - klāt arī šis ir:)!

 

2 hmnc - midzini nu to nabaga Wendiju - lai čuč un atpūšas:)!

 

(hmnc - mega miegeru valodā tulkojas kā "Miega Māsters")

Link to comment
Share on other sites

o jā! esmu meistars meiteņu iemidzināšanā (ne uz mūžiem) ;) piesakās uz meilu' date=' mob vai čatā :D ghhhhhh[/quote']

 

vot tikkko sāku nožēlot ka nepiedzimu par meiteni!!! - ēh... nu cik tur daudz vajdzēja - un būtu tagad forši miguši:)!

Link to comment
Share on other sites

BĻURPS un gulj :)

 

šinī gadienā gan - viens no midzējiem - uz mūžiem:) - nu kājau pieklājas:)

Link to comment
Share on other sites

hehe. es arī nožēloju' date=' ka tu nepiedzimi par glītu meiču, kas tusētos boot.lv forumā :D[/quote']

 

ABPUSĒJA nožēla.....

Link to comment
Share on other sites

BĻURPS un gulj :)

 

šinī gadienā gan - viens no midzējiem - uz mūžiem:) - nu kājau pieklājas:)

Nav ko niekoties - ja gulj, tad riktiigi.

Link to comment
Share on other sites

BĻURPS un gulj :)

 

šinī gadienā gan - viens no midzējiem - uz mūžiem:) - nu kājau pieklājas:)

Nav ko niekoties - ja gulj' date=' tad [u']riktiigi[/u].

 

ehhehehehehhhe:)!!!! - no visa spēka....

 

PS - neaizmirsti piesprādzēties:)!!!

Link to comment
Share on other sites

kameer sabiju prom jums te kaartiigs BĻURPS iznaacis!!!

 

pavisam riktīgais:))))!!! - jau baidījos ka tevi vairs nesagaidīšu..... - lai pateiktu arlabunakti:)

Link to comment
Share on other sites

kameer sabiju prom jums te kaartiigs BĻURPS iznaacis!!!

 

pavisam riktīgais:))))!!! - jau baidījos ka tevi vairs nesagaidīšu..... - lai pateiktu arlabunakti:)

...un no visa speeka ietu guleet :DD

Link to comment
Share on other sites

kameer sabiju prom jums te kaartiigs BĻURPS iznaacis!!!

 

pavisam riktīgais:))))!!! - jau baidījos ka tevi vairs nesagaidīšu..... - lai pateiktu arlabunakti:)

...un no visa speeka ietu guleet :DD

 

bet kaut kaa nevar izspiest to arlabunakti no trifeljcauuma :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

jopcik cik te naksnīgo sērferu. a rīt ta vēl uz darbu :/

moš gulēt iet?!

 

nekaadaa gadiijuma!!!!

 

 

 

kolektīvu nedrīkst pievilt!

nu protams

Link to comment
Share on other sites

jopcik cik te naksnīgo sērferu. a rīt ta vēl uz darbu :/

moš gulēt iet?!

 

nekaadaa gadiijuma!!!!

 

Tikai pameegini riit darbaa paraadiities!!! :D

Link to comment
Share on other sites

jopcik cik te naksnīgo sērferu. a rīt ta vēl uz darbu :/

moš gulēt iet?!

 

nekaadaa gadiijuma!!!!

 

Tikai pameegini riit darbaa paraadiities!!! :D

 

pie tevis vai pie sevis?! :D

Link to comment
Share on other sites

jopcik cik te naksnīgo sērferu. a rīt ta vēl uz darbu :/

moš gulēt iet?!

 

nekaadaa gadiijuma!!!!

 

Tikai pameegini riit darbaa paraadiities!!! :D

 

a vinjs neieradiisies uz guleesanu

Link to comment
Share on other sites

kolektīvu nedrīkst pievilt!

 

nuja - ko pārējie miegamices bez tevis - Mega Māstera iesāks?! - tā viš i.... - miegam darbs katru dienu..... - pa dienu mazie bērni jāmidzina, vakarā lielie sivēni un mātītes..... nubet žēl ka tev tik daudz darba:) - biji tik gaidīts un mīļš viesis:)!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...