Jump to content

Gada jautrākais topiks: Manas peles moddings!


Wendy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jx

    28

  • cooler

    44

  • Varonis

    54

  • Wendy

    38

Top Posters In This Topic

kaa tu to domaaji???

tu domaaji skimitaru samuraju zobenus vai kaadu krustnesu zobenus???

metaal ir miiksts ka ciets plastaliins

dari ko gribi un veido ko gribi.

Link to comment
Share on other sites

:) - veido ko gribi - varētu piemēram tādu metāla pankūku~.... :)))))!
Link to comment
Share on other sites

:) - veido ko gribi - varētu piemēram tādu metāla pankūku~.... :)))))!

 

kaut vai

 

bet atceries taadu lietu

plastaliins paliek taads gandriiz tekos ap 50 c bet tas teerauds apmeeram pie 900 c

Link to comment
Share on other sites

:) - veido ko gribi - varētu piemēram tādu metāla pankūku~.... :)))))!

 

kaut vai

 

bet atceries taadu lietu

plastaliins paliek taads gandriiz tekos ap 50 c bet tas teerauds apmeeram pie 900 c

 

nav problēmu - zobenu mierīgi var taisīt arī no plastilīna - kānekā - cilvēka ķermeņa temp taču nemēdz pārsniegt 37 grādus......:))!!!

Link to comment
Share on other sites

:) - veido ko gribi - varētu piemēram tādu metāla pankūku~.... :)))))!

 

kaut vai

 

bet atceries taadu lietu

plastaliins paliek taads gandriiz tekos ap 50 c bet tas teerauds apmeeram pie 900 c

 

nav problēmu - zobenu mierīgi var taisīt arī no plastilīna - kānekā - cilvēka ķermeņa temp taču nemēdz pārsniegt 37 grādus......:))!!!

 

tad tu vari meeginaat uztaisiit zileti no vazeliina :shock:

Link to comment
Share on other sites

Varonis: Nemaz neņirgājies. Polārajām ekspedīcijām senāk visus metāla instrumentus taisīja no ļoti mīksta tērauda' date=' lai salā nekļļūtu pārāk trausli.

 

P.S. Wendy, lūūūūūūūdzu atvaino, par offtopic Tavā stāstā par peles izdaiļošanu (-;[/quote']

 

bet vinjs paliek miiksts ap 900

bet kuust paari 1200

Link to comment
Share on other sites

Varonis: Nemaz neņirgājies. Polārajām ekspedīcijām senāk visus metāla instrumentus taisīja no ļoti mīksta tērauda' date=' lai salā nekļļūtu pārāk trausli.

 

P.S. Wendy, lūūūūūūūdzu atvaino, par offtopic Tavā stāstā par peles izdaiļošanu (-;[/quote']

 

nu jā jā! - turjau tā lieta! - ja pie -40 tērauds jau sākot palikt trausls....

 

ehjā - laikam baigi piesārņojām nabaga wendijai peles modinga topiku....

 

--bet zinkur tāproblēma? - līdz beztēmai baigi tālu jāiet:) - ārā ta auksts, slapjš.... - turklāt kādas cerības vēl visus čomus atvilkt sev ļīdzi, ja arī pac būsi aizgājis:)? - niko darīt - jāsēž pie wendijas, te silti, gaišs, omulīgi, labie cilvēki arī tepat:))))!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu ko juus puishi, es tak saprotu, jums jau vechu sarunas. man tak nekas naw pret to. :wink:

Link to comment
Share on other sites

eh kada probleema???

pele jau sen izmudiita un tas mans teeraudz ir ljoti interesants

labaakais ruudiijums ir leeni atdziestot 20c temperatuuraa.

Link to comment
Share on other sites

No cigaretes benchika griezhamo (cietumnieku addikts - aizdedzina benchiku un uzspiezh ar serkocinkarbinju - sanak griezhamais ar asu malu).

 

:twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

mjaa taa vareetu buut taisniiba

bet tu zini kas notiek ar teeraudu ja vinjs ir noruudiits par strauju???

vinjs paliek ljoti ciets bet ljoti trausls.

es vienreiz ekspermenteeju ar liidziiga teerauda atsperi.

kad noruudiju vinju uudenii un saspiedu nedaudz vinja sadrupa

Link to comment
Share on other sites

eh kada probleema???

pele jau sen izmudiita un tas mans teeraudz ir ljoti interesants

labaakais ruudiijums ir leeni atdziestot 20c temperatuuraa.

 

ja tew kas nepatiik veido pats sawu topiku!!! :evil:

Link to comment
Share on other sites

No cigaretes benchika griezhamo (cietumnieku addikts - aizdedzina benchiku un uzspiezh ar serkocinkarbinju - sanak griezhamais ar asu malu).

 

:twisted: :twisted: :twisted:

 

 

es zinu veel labaaku

cietumnieku nazi

ar diegu saspied kopaa zobubirstites sarus tad apdedzini un saspied starp diviem prieksmetiem

ja gribi vari asinaat.

Link to comment
Share on other sites

eh kada probleema???

pele jau sen izmudiita un tas mans teeraudz ir ljoti interesants

labaakais ruudiijums ir leeni atdziestot 20c temperatuuraa.

 

ja tew kas nepatiik veido pats sawu topiku!!! :evil:

 

tas nebija domaats kaa slikts komentaars.

Link to comment
Share on other sites

Konkreeti cik naudinjas vareetu viens zobens izmaksaat? Taads smuks.

 

 

daargi

apmeeram viena viduveeja meenesalga200-300

jo tur ir ko dariit meenesi ja gribi smuku zobni.

 

un veel piebilde

to nevareetu uzskatiit kaa vienkaarsu izskataa pareizu atdarinaajumu bet gam par iistu zobenu jo vis taisiits kaa iistam zobenam tikai ar muusdieniigaaku piegaajienu.

Link to comment
Share on other sites

Varonis: Nemaz neņirgājies. Polārajām ekspedīcijām senāk visus metāla instrumentus taisīja no ļoti mīksta tērauda' date=' lai salā nekļļūtu pārāk trausli.

 

P.S. Wendy, lūūūūūūūdzu atvaino, par offtopic Tavā stāstā par peles izdaiļošanu (-;[/quote']

 

brrriessmonīgi atvainojos par offtopic, bet ieraugot "Polārajām ekspedīcijām..." es uzreiz atcerējos, kā jaunībā skrūvēju savam Audi aizmugurējā tilta stabilizatoru 14 grādu salā, bet tā kā neciešu cimdus, loģiski, ka darbojos ar kailām rokām, kad gribēju vienu uzgriežņu atslēgu nolikt un tās vietā paņemt citu, attapos, ka tā no plaukstas nost nekrīt, jo ir piesalusi... nācās to noraut ar varu... :-)

Link to comment
Share on other sites

Konkreeti cik naudinjas vareetu viens zobens izmaksaat? Taads smuks.

 

 

daargi

apmeeram viena viduveeja meenesalga200-300

jo tur ir ko dariit meenesi ja gribi smuku zobni.

Tas vienalga, kaada veida (viduslaiku, samuraju utt)?

Link to comment
Share on other sites

Konkreeti cik naudinjas vareetu viens zobens izmaksaat? Taads smuks.

 

 

daargi

apmeeram viena viduveeja meenesalga200-300

jo tur ir ko dariit meenesi ja gribi smuku zobni.

 

un veel piebilde

to nevareetu uzskatiit kaa vienkaarsu izskataa pareizu atdarinaajumu bet gam par iistu zobenu jo vis taisiits kaa iistam zobenam tikai ar muusdieniigaaku piegaajienu.

 

nujā - pat vairāk par mēnesi - to zobenu ideālamrūdījumam jādzesē verdošā zemeņu ievārījumā, kurš ietīts segā mēnesi dziest -ļooti nu ļooooti lēni:) - tad jākaļ ar noasinātu akmeni, 3 reizes.... tad jārūda - pārmaiņus - karstā ievārījumā un tad - hops - aukstā borščā! - borščs ir slevens ar savu lielo šķidruma blīvumu, kas ļoti svarīgi.... - nu ja olas un gurķus netaupa:)

Link to comment
Share on other sites

Konkreeti cik naudinjas vareetu viens zobens izmaksaat? Taads smuks.

 

 

daargi

apmeeram viena viduveeja meenesalga200-300

jo tur ir ko dariit meenesi ja gribi smuku zobni.

 

un veel piebilde

to nevareetu uzskatiit kaa vienkaarsu izskataa pareizu atdarinaajumu bet gam par iistu zobenu jo vis taisiits kaa iistam zobenam tikai ar muusdieniigaaku piegaajienu.

 

nujā - pat vairāk par mēnesi - to zobenu ideālamrūdījumam jādzesē verdošā zemeņu ievārījumā' date=' kurš ietīts segā mēnesi dziest -ļooti nu ļooooti lēni:) - tad jākaļ ar noasinātu akmeni, 3 reizes.... tad jārūda - pārmaiņus - karstā ievārījumā un tad - hops - aukstā borščā! - borščs ir slevens ar savu lielo šķidruma blīvumu, kas ļoti svarīgi.... - nu ja olas un gurķus netaupa:)[/quote']

 

domaa ka tas ir aatri???

 

sagatavo sagatavi prieks klsanas.

saac kalt

beidz kalt

saac puleet un sliipeet un pielabot formu

veido asinsrevu

veido spalu

ja gribi var veidot iekalumus.

Link to comment
Share on other sites

Varonim vairāk šovakar neliet!

 

P.S. Nu varbūūūūūūt tikai pavīīīīiīsam nedaudz.

 

principā alkaholu nelietoju jau 2 gadus:) - bet šis jau arī tāds nekam nederīgs - pārāk nopietns oftopiks:) - drīzāk - lai es neizskatītos vienkārši pēc garlaicīga alkaholiķa - kā noteikti izskatās:) - jāpavaicā Coolerim mzliet par to asins rievu - kurai asisns grupai tā rieva būs paredzēta' date=' ja pieņem, ka tas netiks vērsts pret čečeniem un latviešiem?[/u']

Link to comment
Share on other sites

taveejai maneejai vai jebkura cita asinsgrupai

 

 

aceries taa ir universaalaa asinsrieva ir jaunaakie driveri takaa atbalsta visas asinsgrupas

Link to comment
Share on other sites

un moš ar 2 spaliem - abos galos - lai tā labi, stipri var satvert?! - un iekalumos iekal tehniskos parametrus - autoru, izmērus, asinsgrupas, tērauda marku un pretindi konkrētā tērauda oksīdam....

Link to comment
Share on other sites

un moš ar 2 spaliem - abos galos - lai tā labi' date=' stipri var satvert?! - un iekalumos iekal tehniskos parametrus - autoru, izmērus, asinsgrupas, tērauda marku un pretindi konkrētā tērauda oksīdam....[/quote'] :D:D:D:D:D

 

 

nu par to veel simtinjs klaat :D

Link to comment
Share on other sites

Un tu tieshaam cooler kal zobenus? taisni neticami, jo man likaas, ka ar to tik nodarbojaas senaakos laikos. tad jau tu normaali pelni, ja pa vienu eksemplaaru dabuu 200- 300. :roll:

Link to comment
Share on other sites

ēhhh:)))!!!! - vajg taču parēkt ari kādreiz:)!!!!! - kānekā - vēltikai mēnesis, un tad zobens būs gatavs.....

Link to comment
Share on other sites

un moš ar 2 spaliem - abos galos - lai tā labi' date=' stipri var satvert?! - un iekalumos iekal tehniskos parametrus - autoru, izmērus, asinsgrupas, tērauda marku un pretindi konkrētā tērauda oksīdam....[/quote']

Zobenu moddings. Ieveerojot moto - po*** kaa izskataas, galvenais funcionalitaate. Atliek veel izdomaat kaa noklusinaat svikstosaas skanjas, kad vicina zobenu pa gaisu :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

Un tu tieshaam cooler kal zobenus? taisni neticami' date=' jo man likaas, ka ar to tik nodarbojaas senaakos laikos. tad jau tu normaali pelni, ja pa vienu eksemplaaru dabuu 200- 300. :roll:[/quote']

 

es nepelnu neko daudz

ja vajag varu bet iipasi nevienam nevajag liidzsim

tikai man pasam

Link to comment
Share on other sites

Un tu tieshaam cooler kal zobenus? taisni neticami' date=' jo man likaas, ka ar to tik nodarbojaas senaakos laikos. tad jau tu normaali pelni, ja pa vienu eksemplaaru dabuu 200- 300. :roll:[/quote']

 

jānutaču - pelna viņš - Cooler būdams ar aukstajiem ieročiem! -

 

bet peļņa šķiet džekam normāla - kamēr 10 studenti pa lēto kaļ zobenus - tikmēr šis var atļauties internetā gulēt!!!

Link to comment
Share on other sites

un moš ar 2 spaliem - abos galos - lai tā labi' date=' stipri var satvert?! - un iekalumos iekal tehniskos parametrus - autoru, izmērus, asinsgrupas, tērauda marku un pretindi konkrētā tērauda oksīdam....[/quote']

Zobenu moddings. Ieveerojot moto - po*** kaa izskataas, galvenais funcionalitaate. Atliek veel izdomaat kaa noklusinaat svikstosaas skanjas, kad vicina zobenu pa gaisu :DDDDD

 

 

vienkaarsi

apliimee asmeni ar putnu spalvaam :D

Link to comment
Share on other sites

un moš ar 2 spaliem - abos galos - lai tā labi' date=' stipri var satvert?! - un iekalumos iekal tehniskos parametrus - autoru, izmērus, asinsgrupas, tērauda marku un pretindi konkrētā tērauda oksīdam....[/quote']

Zobenu moddings. Ieveerojot moto - po*** kaa izskataas, galvenais funcionalitaate. Atliek veel izdomaat kaa noklusinaat svikstosaas skanjas, kad vicina zobenu pa gaisu :DDDDD

 

un vēl - to BĻURPS - kad netīšām kādam iedur:))) - tur uz spala jāuzmauc kaukāds gumijas kōnuss - izolēts - lai piekļaujas duramajai plaknei... - arī nešļakstītos nekas.... - šķiet wendijai šī tēma ir kā medusmaize, :)?

Link to comment
Share on other sites

Kā ir ar krimināllikumu? Vai auksto ieroču nereģistrēta izgatavošana utt. nav atrunāta?

 

--neke - kā redzi - vēl tikai runāt un runāt.....

Link to comment
Share on other sites

Un tu tieshaam cooler kal zobenus? taisni neticami' date=' jo man likaas, ka ar to tik nodarbojaas senaakos laikos. tad jau tu normaali pelni, ja pa vienu eksemplaaru dabuu 200- 300. :roll:[/quote']

 

jānutaču - pelna viņš - Cooler būdams ar aukstajiem ieročiem! -

 

bet peļņa šķiet džekam normāla - kamēr 10 studenti pa lēto kaļ zobenus - tikmēr šis var atļauties internetā gulēt!!!

 

paarsvara es so darbu daru vasaraa kad nv ne smakas no skolas.

nu bet ja tu domaa ka desmit studenti dara darbu manaa vietaa tad pareekini manus ienaakumus!!!!

200-300 : 11 = 18,181818181818181818181818-27.27272727272727272727272727

 

izdeviigaak kalt pasam

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...