Jump to content

Gada jautrākais topiks: Manas peles moddings!


Wendy
 Share

Recommended Posts

Nee' date=' taa naw, warbuut tikai no riitiem. Bet visaa visumaa mani ir viegli sasmiidibnaat, bet ja jau tie izveershas par uzbraucieniem, nu tad piedodiet, smaids vairs nenaak![/quote']

 

Es nekur nevienam nebraucu virsū! Vismaz negribēju...

 

;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jx

    28

  • cooler

    44

  • Varonis

    54

  • Wendy

    38

Top Posters In This Topic

Tu jau normaals dzjiburs' date=' taa kaa runa neiet par tewiim.[/quote']

 

Cik nu normāls es varu būt ;) Bet enivej paldies :) hehe.

Link to comment
Share on other sites

Kaa es paarsmeejos' date=' par juusu banaaniem un pingviiniem, tachu par to vistas buushanu, juus mani aizvainojaat... :? nebija iipashi smalki.

btw, cerams, ka Vil neizdzeesiis shito topiku, jo bazars te ir paveeries uz nebeedu... :lol:[/quote']

 

Piedod ja vari :oops: . Nenjem ljaunaa :).

 

hmnc: Sii tiesaam nav iistaa iepziisanaas vieta, aizbiedees veel vieniigo dailjaa dzimuma paarstaavi :shock: . Ko ta iesaaks? Varonja iespaidaa visi datori izskatiisies peec... nu pasi jau zinat :D. Vajag jau arii kaadu rozaa atkaapi :).

Link to comment
Share on other sites

Kaa es paarsmeejos' date=' par juusu banaaniem un pingviiniem, tachu par to vistas buushanu, juus mani aizvainojaat... :? nebija iipashi smalki.

btw, cerams, ka Vil neizdzeesiis shito topiku, jo bazars te ir paveeries uz nebeedu... :lol:[/quote']

 

Piedod ja vari :oops: . Nenjem ljaunaa :).

 

hmnc: Sii tiesaam nav iistaa iepziisanaas vieta, aizbiedees veel vieniigo dailjaa dzimuma paarstaavi :shock: . Ko ta iesaaks? Varonja iespaidaa visi datori izskatiisies peec... nu pasi jau zinat :D. Vajag jau arii kaadu rozaa atkaapi :).

 

Jauki, ka kaadam arii patika un bija jautri. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tiiri smuks moddings Wendy izdevies. Tie banaani bija kaut kas uberreecigs :-)

Link to comment
Share on other sites

Njaa, nu gan piespamojushi pilnu topiku! Taa kaa man prasiitos patiiriit ;) Te ir reaals mess up ;)

Link to comment
Share on other sites

Njaa' date=' nu gan piespamojushi pilnu topiku! Taa kaa man prasiitos patiiriit ;) Te ir reaals mess up ;)[/quote']

 

Neee. nenodari man to! plz, esi tik miiljsh! :wink: Cik es sapratu, tad manaa topikaa ir visvairaak postu, jeb arii es kljuudos?

Link to comment
Share on other sites

Tiiri smuks moddings Wendy izdevies. Tie banaani bija kaut kas uberreecigs :-)

 

 

oohohohoooo:) - vēl šorīt tikko labi izsmējos:) - ēeh cik labi:))))

 

paldies wendijai par šādu brīnišķīgu topiku - kur katram ir ko piebilst:)))!!!!

Link to comment
Share on other sites

Njaa' date=' nu gan piespamojushi pilnu topiku! Taa kaa man prasiitos patiiriit ;) Te ir reaals mess up ;)[/quote']

 

Neeeeeeeeeeeeeeeeee. nenodari man to! plz, esi tik miiljsh! :wink: Cik es sapratu, tad manaa topikaa ir visvairaak postu, jeb arii es kljuudos?

Njaa, taa vareetu buut, visi te saakushi runaat par kautkaadaam bildeem he he banaani un pingviini ;) Nu labi, turpiniet vien jautroties ;) Kaadreiz arii to vajag!

Link to comment
Share on other sites

kashelz kaapeec tu arii neiejautro kauko... taaads druums onkulis esi palicis

 

kāda ērce iekodusi? - skumju ērce?! - JĀRAU ĀRĀ!!! - palīdzēsim:)!!!!

Link to comment
Share on other sites

kashelz kaapeec tu arii neiejautro kauko... taaads druums onkulis esi palicis

 

kāda ērce iekodusi? - skumju ērce?! - JĀRAU ĀRĀ!!! - palīdzēsim:)!!!!

He he, nee nu taada diena druuma, uz shanci veel no riita jaaiet bija, neesmu normaali izguleejies ;)

Link to comment
Share on other sites

NJaa, man patiik shitaa te bilde, svietstains mopsis ;) Labi ka nav mans ;)

 

mopsis.jpg

 

Mopsim smaids sejaa :)))

Link to comment
Share on other sites

fui... maza hieena

He he, bet interesants lopinjsh, pameegjini taadam nedot desmaizi ;)))

Link to comment
Share on other sites

fui... maza hieena

He he' date=' bet interesants lopinjsh, pameegjini taadam nedot desmaizi ;)))[/quote']

 

āha! - ar šito tu nemaz netiksi līdz runāšanai.... - interesanti kas tā lopa paurī darās?:) - ko šis domā, kad tevi ierauga????

Link to comment
Share on other sites

Vai jums kaadreiz ir kas taads raadiijies?

 

http://www.jokaroo.com/ecards/funny/window...owsiconwar.html

 

btw' date=' tur ir tik daudz visaadu prikolinju, nu bet paskataties pashi... (ieksh funny flash) ;D[/quote']

He he interesanti Desktop Icon fight ;) Norton AntiVirus arii njeema daliibu ciinjaa ;))) Interesanti!

Link to comment
Share on other sites

Vai jums kaadreiz ir kas taads raadiijies?

 

http://www.jokaroo.com/ecards/funny/window...owsiconwar.html

 

btw' date=' tur ir tik daudz visaadu prikolinju, nu bet paskataties pashi... (ieksh funny flash) ;D[/quote']

 

 

āha!!! - pieķērām tevi!!- tas bij tavs suns?!

 

Mans? nee. wai ted mani sauc kashelz? es tik ieliku vienu saiti, ko jums pacholeet, kaa jau kompja faniem ;)

Link to comment
Share on other sites

Vai jums kaadreiz ir kas taads raadiijies?

 

http://www.jokaroo.com/ecards/funny/window...owsiconwar.html

 

btw' date=' tur ir tik daudz visaadu prikolinju, nu bet paskataties pashi... (ieksh funny flash) ;D[/quote']

 

 

āha!!! - pieķērām tevi!!- tas bij tavs suns?!

 

Mans? nee. wai ted mani sauc kashelz? es tik ieliku vienu saiti, ko jums pacholeet, kaa jau kompja faniem ;)

 

 

jā jā - tā ikonu cīņa tīri asprātīga:))) - outluks ar zobenu:)

Link to comment
Share on other sites

tajaa adresee jakaroo.com ir tik daudz dazjaadu prikolinju. vienreiz savaacaamies vesels bars un skatiijaamies, jaasaka, ka palikaam bez iekshaam! :lol:

Link to comment
Share on other sites

mjaa rokas par spalvanaam Wendy nu tas dzeks ir manijaks laikam tagad 6 peedas zem zemes no piipeeshanas

Link to comment
Share on other sites

mjaa rokas par spalvanaam Wendy nu tas dzeks ir manijaks laikam tagad 6 peedas zem zemes no piipeeshanas

 

Spalvainas rokas? nu nee, es gan teiktu, ka vinam ir diezgan sieviskiigas rokas. Bet klaviere gan ir baigaa, interesanti cik ilgi vins tur to visu dariija... ;D

Link to comment
Share on other sites

mjaa rokas par spalvanaam Wendy nu tas dzeks ir manijaks laikam tagad 6 peedas zem zemes no piipeeshanas

 

Spalvainas rokas? nu nee' date=' es gan teiktu, ka vinam ir diezgan sieviskiigas rokas. Bet klaviere gan ir baigaa, interesanti cik ilgi vins tur to visu dariija... ;D[/quote']

Tā ir speciāli veidota kompozīcija. Tīrā baltā pele neiekļaujas kontekstā.

Link to comment
Share on other sites

Un kaa jums shis auto tunings? uz ielaam gan neko taadu neesmu maniijusi... ;D btw, kursh bija pagaajusho 6dien uz streetrace party? Bin Ladens tak arii bija!!! ;D

 

mycar.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sī topiks ir tik pārpildīts tapēc' date=' ka beidzot pie mums ir MEITENE!

 

Btw, es ieveeroju... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sī topiks ir tik pārpildīts tapēc' date=' ka beidzot pie mums ir MEITENE!

 

Btw, es ieveeroju... :lol:

 

Ehhh, nu nav tak maniem banaanpingviiniem nekaada sakara ar to, ka so topiku aizsaaka Wendy. Paareejo vaardaa gan nemeeginaasu runaat.

 

Bet taa kaa seit spams panesies uz nebeedu, so topiku vareetu izaudzeet pus foruma apjomaa :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...