Jump to content

Kapec monitors ikreiz kad parstarteju ir zils?


Guest
 Share

Recommended Posts

Tjipa ta shorit no rita iesledzu kompi viss bija ar tadu taka zilu toni un pats interisantakais ir tas ka iesledzu kompi un man shis teica kad atradu new hardware plug and play monitor kapec vinsh vinu prasija lai ieinstaleju?Ta tjipa un atpakal pie zila ekrana es tur no sakuma pamainiju tos krasu daudzumus utt bet neka man dazhi teica kad vajag factory reset kas tas tads ir?Un mans monitors ir 17" NEC MultiSync FE700+ protams kad CRT

Link to comment
Share on other sites

Paarbaudi vai video cabels nav izraapies no vga kartes..

Parasti kad vads iizlien bik tad ir taads efekts ka visas kraasas tiek atteelotas vienaa kraasa.. piem zilaa vai zaljaa :))

Ja ar vadiem viss ir ok tad jaaskatas vai

monim veel ir garantija

Stiep uz servisu.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
...iesledzu kompi un man shis teica kad atradu new hardware plug and play monitor kapec vinsh vinu prasija lai ieinstaleju?...

Nekad neatstāj Plug & Pray monitoru! atrodi dieketi vai CD, kas nāca līdzi monitoram, un pieinstalē īstos draiverus. Tas bieži vien novērš visādas stulbas refresh un gammas problēmas.

 

To vadu tiešām pārbaudi un pie viena arī video karti (vai nav izkustējusies no slota). Jaunu monitoru atrod pēc jaunas (vai atkārtotas) video kartes atrašanas.

 

...man dazhi teica kad vajag factory reset kas tas tads ir?...

Tas ir monitora menu (tajā ko aktivizē ar monitora pogām). Vienkārši pameklē (var būt arī reset to factory defaults vai tml.).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Murmulis

Ja to defektu nevar noveerst varbuut kompim atmagnetizeeshanas tinums nestraadaa, ir redzeeti visaadi artefakti. Tikai parasti taa kraasa nav viendabiiga - lielaakoties kraasainu plankumu veidaa. Var meegjinaat izsaukt demagnetizaaciju droshi vien no menju tavam modeli. Ja nav klikskjis un ekraans nenoraustaas - tad aiziet pie servisemeniem, lai darbojas.

Link to comment
Share on other sites

a man vienreiz bijataaads joks ka monis liidz vidum zils un taalaak liidz otram stuurim varaviiksnes kraasaas.

ilgi domaaju kas pa lietu un jau skita ka teeta 21" monis beikts bet tad atradu magneet kaadu 15-20 cm attaalumaa no monitora. kad magneetu aizvaacu uztaisiiju degaus un vis bija normaali

 

 

(tas bija magneets no vietaa izjaukta cietaa diska)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...