Jump to content

Kādas skaņas kartes lietojam?


Klaids
 Share


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krishius

    4

  • nemesis

    5

  • Klaids

    4

Creative Sounf Blaster Live ! Digital, tā pati pirmā Full Retail variantā ar papildus Digital In/Out panelīti aizmugurē (MIDI in/out, Digital (Coaxial) In/Out, Digital MiniDIN Out).

 

Pieslēgta pa pa ciparu (Coaxial) ar Pioneer 811 reciveri (minimums vadu maksimums kvalitates ;) uz "analogu" audio signāls pārveidojas tikai nosūtot to uz tumbām). Esmu apmierināts pilnībā un nekādus jaunos Audigy nevajag :)

Link to comment
Share on other sites

Creative Audigy value 24bit 7.1 sknjas karte. Lietoju Creative P5900 5.1 skanjas sisteemu. Zjeel ka visam(filmaam,mp3) veel nav tie 24bit, bet ja dabuu kaadu skanjdarbu ar 24bit atshkjiriibu juut. Esmu ar savu pirkumu apmierinaats.

Link to comment
Share on other sites

nemesis
Iebūvētā Realtek......Kvalitāte ļoti laba
Piekriitu......

...skanja ar taada kaa no poda :D :D :D

 

Miljoniem cilvēku ar to pietiek 8)

Link to comment
Share on other sites

Klaids

Pats nesen atbrīvojos no Audigy 2 ZS, jo vajadzīga optiskā izeja, lai karte veiksmīgi sadarbotos ar skaņas sistēmu Jazz Speakers J9938A http://www.jazz-speakers.ru/catalogue.aspx?id=146

J9938A.jpg

 

palasot atsauksmes atradu TerraTec Aureon 5.1 PCI http://sounduk.terratec.net/modules.php?op...article&sid=222

Aureon51PCIBoard.jpg

 

kuru tad arī ceru tuvākajā laikā iegādāties, šai kartei ir visnotaļ izcili rādītāji mūzikas atskaņošanā, toties tā nav tik piemērota geimeriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

:arrow: -JJ-:

A bildītes ta' ārzemēs hostējas... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Aureal Vortex 2 SQ2500

 

o jā, tas rullē, man bija uz vecā kompja Aureal vortex 1500, tiešām laba, žēl ka firma bankrotēja ;)

 

tagad lietoju to paši vispopulārāko Live 5,1, nav nekādu sūdzību...

Link to comment
Share on other sites

DrZejs

Nu labi :) arī padalīšos informācijā par savu tehniku..

"integrālis"->SB LIVE! 5.1->Audigy4 (LIVE! ieslēdzot 5.1 čakarējās skaņa)

un šobrīd jaukas tumbiņas :)http://www.sven.ru/catalog/active_acoustics/ihoo-mt5.1 , par kurām esmu sajūsmā -manuprāt, izdevīgs un labs pirkums.

Izmantoju arī iebūvēto soundcard, jo ir optiskā izeja, caur kuru rakstu MD.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Esmu lietojis dažādas SB un integrētās. Integrētajām tiešām skaņa nav no izcilajām, itsevišķi ja pierubī normālam pastūzim ar zemu trokšņu līmeni.

 

A kā ir ar portatīvo integrēto skaņas kvalitāti? Man tā gan liekas, ka vismaz troksnis ir mazāks. Viereiz bij strīds ar vienu keksu - nopirkt labāk profesionālu Audio CD playeru vai izmantot portatīvo datoru, ja izmantots tiek tikai Stereo, bet pie slēdziena tā arī nenonācu.

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

Lietoju iebūvēto intel brīnumu, jo neredzu jēgu ņemt karti, ja to pieslēdz pie mazām lētām datoru tumbelēm. Tik cik vajag spēlēm un lai klausītos i-neta radio, pilnīgi pietiek. Kad gribu paklausīties kaut ko labākā kvalitātē, izmantoju mūzikas centru un dvd

Link to comment
Share on other sites

req2005

Lietoju CREATIVE SOUND BLASTER X-FI FATAL1TY FPS un esmu ļoti apmierināts. Priekš geimeriem ļoti laba skaņas karte. :wink:

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

AC'97(ALC650 variants). Iebūvēta, skaņa laba, cik nu var atšķirt ar diviem nekam nederīgiem skaļruņiem.

Link to comment
Share on other sites

nemesis
......X-FI FATAL1TY FPS un esmu ļoti apmierināts...
Domāju gan ,ka apmierināts, es ar tāds būtu :) . SB LIVI! jau sāk biški neapmierināt :)

 

P.S. Nespēju saprast kāvarbūt apmierināts ar onboardiskajiem crap :( , pieļauju domu ,ka cilvēki sevi māna jo kautkāda situācija (apstākļi) kuros nav iespējams (negribēšana?) nomainīt (izvēlēties citu) soundcardi :( :?: :?: :?:

Link to comment
Share on other sites

Guest vilnis

Pagaidām lietoju iebūvēto skaņas karti - creative tumbiņas, zem galda subs. spēles un mjūzons skan tīri normāli tikai kad gribēju izlaist caur bastūzi ar austiņu jack un iekustināt JMlab tad blarkšķis vien sanāk, tā ka doma iepirkt creative skaņas karti ar stereo un opt. izeju.

Link to comment
Share on other sites

pagaidām uz ASUS A8N-E iebūvētā 8ch skaņas kartiņa :) Nezinu vai ir vērts ko labāku pirkt, nu piemēram Audigy 2 ZS ? Ir vai nav vērts ?

Link to comment
Share on other sites

nemesis

To Vilnis - a tavai iebūvētajai vaitad nav S/PDIF (Sony/Philips Digital Interface) ? parasti visām ir.

 

To blck - Protams ,ka ir, Audigy 2 būs 1000000 reizes kvalitatīvāka skaņa.

Link to comment
Share on other sites

Orion7

Nu skaņas kvalitāte ir atkarīga ne tikai no audio kartes vai chipa, bet arī no tā, kas pie tās kartes ir pieslēgts. Ja tev ir kaut kādas lētas tumbiņas, tad no dārgas audio kartes absolūti nebūs jēgas. Turklāt mp3 skaņu var stipri uzlabot, izmantojot DFX spraudņus, kas ir dabūnami WMP, Winampam un RealPlayerim.

Link to comment
Share on other sites

Guest vilnis
To Vilnis - a tavai iebūvētajai vaitad nav S/PDIF (Sony/Philips Digital Interface) ? parasti visām ir.

 

 

 

 

Ir S/PDIF priekš optiskā kabeļa, caur to skaņa sliktāka kā caur jack- skan kā tukšā mucā un fonā papildus sprakšķi.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Lietoju CREATIVE SOUND BLASTER X-FI FATAL1TY FPS un esmu ļoti apmierināts. Priekš geimeriem ļoti laba skaņas karte. :wink:

es gan nejustos apierinaats, jo Tu parmaksaaji par taadu nieku kaa uzrakstu Fatal1ty uz tavas kasets :lol:

 

 

neesmu sanjeemies veel uz x-Fi pariet, lietoju vel veco labo Audigy2 ZS

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Outsider

pashlaik lietoju Philips Sonic Edge 5.1 PSC 605, bet driizumaa domaaju paariet uz Creative X-Fi XtremeMusic

Link to comment
Share on other sites

ventolin

Lietoju to, kas tup uz parakstā redzamās plates. Diezgan smird. Ja pagriež system volume vairāk, tad fons dzirdams.

 

Pie viena kāds, kuram ir PCI (vai whatever, kura slota) skaņas karte varētu padalīties ar info, vai fons tiek nahrenizēts vai arī kāda ārējā skaņas karte jāpērk?

Link to comment
Share on other sites

Creative sound blaster audigy se 5.1

veel neko labu/sliktu nevaru teikt, jo pagaidaam mekleeju tumbaam vadus ko esu kautkur nokraameejis.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
dyversant

Creative Sound Blaster Audigy 4 un ir normaali.. esmu apmierinats!! pat diseneem pavelk! + vel kompii iebuuveetaa

Link to comment
Share on other sites

Creative SoundBlaster 5.1 + integrētā mātē skaņa.

 

Skaņas bliezējs tiek lietots mūzikai un filmu skatīšanai, bet integrētā tikai priekš Skype.

Klausoties kā strādā Soundblaser un integrētais risinājums, man sāk parādīties idejas aizvietot integrēto aparātu ar vēl vienu soundblasteru 8)

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Noname karte ar CMedia 8738 chipu , njemta lai varetu gaameet GTASA :mrgreen:

Taa joprojaam kastee atrodas....

Link to comment
Share on other sites

man ir mātesplatē iebūvētā NVIDIA nforce audio. 7.1 karte. skaņa laba man pietiek (:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest wiens

Prieks muzikas - M-Audio Revolution 5.1

Prieks speleem - Audigy 2 ZS

 

Sadziivo tiri labi , nekaujas ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Iebūvētā C-Media. Pamatīgs sū*s, ja jautā manas domas.. Sāku apsvērt iespēju iegādāties kautko no vidējā gala alternatīvām uz PCI.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Man trīs datoru paaudzes pārdzīvoja SB 16 bet tagad stāv lētā SB LS. Man pāšam ir bijušas mātes plates ar iebūvēto skaņu bet man tā skaņa nepatīk, protams tas ir atkarīgs no akustikas(tumbām, austiņām). Jautājums vai vispār ir jēga mainīt manu SB LS uz SoundBlaster X-Fi? Forumos(ārzemju) parasti rasksta ka ir atšķirība bet kādas ir jūsu domas? Karte būtu domāta mājas vajadzībām!

 

ps negribēju taisīt jaunu topiku!

 

Vispār es pats klausos uz 5.1 tumbām un cik necik normālām austiņām, iebūvētā skaņa salīdzīnot ar karti ļoti stipri atščirās!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest Jazz

SB 5.1 Live - Vajadzēja kautko labāku par onboard - normāla "mp3" karte

M-audio Audiophile 24/96 - palīdzēja saprast, kas ir mp3, ko tas ziemā ēd :) Maztrokšņaina, objektīva karte, patīk!

 

Tagad:

 

MOTU 896 HD - tāds darbs :)

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Klausijos SB 16bit(datori 386->486->Pentium 133), vēlāk pārgaju uz Audigy 1(lietoju 2 gadus), domāju uz x-fi kartēm pāriet, tās Creative kartes nav labas mūzikas klausīšanai(itsevišķi man nepatīk tie saspiestie(apgraizītie) mp3, skan takā no lēta "pļažņika") bet visam pārējam nav slikti.

 

p.s. tās iebūvētās kartes ir tiešām diezgan liels "mēsls", kam nav cik necik normālas tumbas un pastiprinātājs ir ar to apmierināti, lielākai daļai civēku galvenais lai tikai skanētu(bez apvainojumiem)

Labots - snail
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
optimuss

Pagaidaam lietoju iebuuveeto, bet gribu nopirkt aareejo (ieksheejaas variants atkriit). Kaadas atsauksmes par Creative Sound card SB AUDIGY 2 NX?

Taa ir reku: audigy 2 nx

 

Otrs variants, kas interesee, ir M-Audio Audiophile usb, sheit: Audiophile usb

Jautaajums, cik taada karte vareeetu maksaat/kur lv var nopirkt?

Labots - optimuss
Link to comment
Share on other sites

OffSide

Pagaidaam iebuuveeto uz Intel 965 RY deella. Sigmatel 5.1....

Bet driizumaa nnemshu kaut ko no X-FI. Iespeejams Creative X-Fi Xtreme.... Kaads vispaar ir vinnu lietojis, kaadas atsauksmes?

Link to comment
Share on other sites

Arnichks

Hronologiska seciba: CreativeVibra, SB AWE32 ISA istenibasitais baigi patika 2X30nieces nema ka nemetas, Crystal CSXXX neatceros ciparus(neko labu nevaru pateikt), AC97(onb) sakuma likas tiri ok, CMI 8738(jo iebuveta nosvila), Realtek ALC 883 High Definition(onboard)... Mans dievs ka man sita patik, pat gruti noticet ka varetu but kaut kas kvalitativaks, katrai ieejai/izejai var noteikt ko tu iebazi ieksa( 2.1, prieksa,centrs,sabs,aizmugure un VVZ par parejo... Sito netaisos mainit bet matsplati gan :evil:

 

Pievienots Odisejam-002+2XS90 35 AC-1 prieksa un Sabs+2X50 or sou azmugure

Labots - Arnichks
Link to comment
Share on other sites

optimuss

...Realtek ALC 883 High Definition(onboard)... Mans dievs ka man sita patik, pat gruti noticet ka varetu but kaut kas kvalitativaks, katrai ieejai/izejai var noteikt ko tu iebazi ieksa( 2.1, prieksa,centrs,sabs,aizmugure un VVZ par parejo... Sito netaisos mainit bet matsplati gan :evil:

 

Man shobriid ir Realtek ALC 861 HD onboard.. es teiktu, ka nekas laps tur nav! troshnjaina peec vella :roll:

Taapeec gribu mainiit. Interesee M-Audio Audiophile Firewire (USB delj dazham problemam ne visai), tikai nav vel atrasts kur/par cik var iegaadaaties.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Maates platee iebuuveetaa:

Built In Sound Card:

Devices:

Texas Instruments TAS3004:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...