Jump to content

Kādas skaņas kartes lietojam?


Klaids
 Share


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krishius

    4

  • nemesis

    5

  • Klaids

    4

Krishius

Creative SB Audigy LS. Izveeleejos shito verkji, jo vajadzeeja PCI skanjas karti ne daargaaku pa 20 Ls. Varianti bija vai nu Live vai Audigy LS. Izveeleejos otro, jo jaunaaks modelis ar jaunaaku chipu. Galu galaa - skanja ir ljoti ok par attieciigo cenu un labaaka par iebuuveeto SoundStorm tochna ir ;) Ir tikai viena lieta, kas man k-kaa nepatiik - shad tad (iipashi ja raksta ar klaviatuuru), kad skan muuzika ir dzirdami taadi sprakskji - no kaa tas ir - nezinu. Saakumaa kad pirku, domaaju, ka braakjis - veikalaa samainiija, bet tai bija taapat... :roll:

BTW - vai gadienaa E-MU nav skanju kartes tips (chips)? Jo cik zinu, tad Creative arii razho E-MU kartes...

Link to comment
Share on other sites

andrisll

platee iebuuveeto

tapeec ka vajag tikai skaipam, mp3 u.c. vienvaard sakot nav augstas prasiibas

Link to comment
Share on other sites

pagaidām tikai iebūvētā,jo nav man tik labas aparatūras un dzirdes,lai būtu iemesls tērēties kādai labākai.

Link to comment
Share on other sites

andrisll

krishius man nu taa buutu baiga shkrobe - nopeerku pa 20 latiem karti un veel kautkas sprakskj, tad jau patiikamaak klausiities iebuuveeto

Link to comment
Share on other sites

izmantoju AGP yamahas karti deelj izcili augstaas kvalitaates...

labaak palika?

Link to comment
Share on other sites

andrisll

briesmiiga stila kljuuda...

labaak palika?

leciigs gan tu esi, neviens jau nespiezh tev staastiit par savu audio apriikojumu

Link to comment
Share on other sites

Krishius
krishius man nu taa buutu baiga shkrobe - nopeerku pa 20 latiem karti un veel kautkas sprakskj' date=' tad jau patiikamaak klausiities iebuuveeto[/quote']

man arii taa bija baigaa shkrobe - tagad esmu apradis, bet nu ja nebuus slinkums, aizstiepshu vinju uz bodi samainiit mosh...

Link to comment
Share on other sites

voodevil

nez man pietiek ar iebuuveeto maajas apstaakliem nejuutu vajadziibu peec labaakas.

varbuut vienkārši nezinu kaa skan labaaka :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexvp77

Audigy 2 ZS, vajadzēja lai normāli pieslēgtu 5.1 skaņas sistēmu un mikrafonu, kā arī fireware portu.

Link to comment
Share on other sites

iebuuveetaa...

beesmu juuzojis normaalu tapee neesu saklausiijis atshkjiriibu tape nauda zheel prieksh speelem/muuzikas/skypa

Link to comment
Share on other sites

Svikens

Es izmantoju divas - iebūvēto skypam un parastu "C-Media 8738 6CH" 5.1 skaņas sistēmai vajag divas kartes jo nav kur iespraust mikrafonu priekš Skype, jo visi štekeri ir aizņemti ar tumbām

Link to comment
Share on other sites

Iebūvētā Realtek AC'97 5.1... Kvalitāte ļoti laba.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
krishius man nu taa buutu baiga shkrobe - nopeerku pa 20 latiem karti un veel kautkas sprakskj' date=' tad jau patiikamaak klausiities iebuuveeto[/quote']

man arii taa bija baigaa shkrobe - tagad esmu apradis, bet nu ja nebuus slinkums, aizstiepshu vinju uz bodi samainiit mosh...

No savas pieredzes secināju, ka nav jēgas skaņas kvalitātes dēļ pirkt atsevišķu karti, ja tā nemaksā vismaz 50.Ls.
Link to comment
Share on other sites

Krishius

Stepselis - ir gan jeega pirkt, jo shitajai kartei skanjas kvalitaate ir daudz labaaka, nekaa iebuuveetajai.

Primkaart: daudz mazaaks shnjaaciens,

Otrkaart: jau bez ekvalaizera krukjiishanas skanja ir daudz patiikamaaka, nekaa iebuuveetajai,

Treshkaart: nav dzirdami sisteemas fona troksnji.

Man vienkārši ir gadiijies kaarteejais razhoshanas braakjis - ja sho purkshkju nebuutu, tad es buutu 100% apmierinaats, jo karte apvienojumaa ar manaam Sony austinjaam skan tieshaam labi.

Link to comment
Share on other sites

Klaids
nunez nez vai ir jeega iipashi no shaadas aptaujas

 

Atļaušos nepiekrist. Manuprāt, šī tēma ir nepamatoti atstāta novārtā, skatoties datoru komplektācijas tāda lieta kā skaņa bieži vien netiek apskatīta vispār, bet kas gan ir moderns dators bez kvalitatīvas skaņas ierīces? Diemžēl iebūvētās skaņas sistēmas nespēj dot to, ko vismaz Ls 20 vērta skaņas karte... Daudzi nemaz nav izmēģinājuši kā ir spēlēt kādu modernu spēli ar labu skaņas karti vai klausīties iemīļoto mūziku, tāpat ir maza nozīme labām tumbām, pastiprinātājiem utml. lietām, ja pašai skaņai, kas nāk no datora, nav atbilstošas kvalitātes... un reizēm redzesloka paplašināšanai jau der apmainīties ar pieredzi...

Link to comment
Share on other sites

ZaZzugA

Lietoju divas no trijaam datoraa uzstaadiitaam:

SoundBlaster !Live 5.1 Digital

SoundBlaster X-Fi Platinum.

 

Veel ir kkaada iebuuveetaa uz PHY elementa(atsleegta).

SB !Live tika iegaadaats kopaa ar PC pirms vairaakiem gadiem ar noluuku piesleegt 5.1 leeto kjiinieshu komplektu kaa arii cerot uz ~10% performance pieaugumu speelees. Tagad tiek izmantota virtuves un otraas istabas apskanjoshanai.

 

SB X-Fi iegaadaats nesen. Saakumaa nevareeju izshkjirties starp E-MU 0404 un E-MU 1212m, jo veeleejos ASIO compatible karti. Tad paraadiijaas X-Fi kartinjas un atkal speeleetkaare njeema virsroku (Fatal1ty nepietika $). Uzreiz varu teikt, ka no taas pults jeegas praktiski nekaadas, ja nu vieniigi pie datora nav piesleegts platekraana TV, tad tas izskataas diezgan skaisti. Citaadi no taas pults jeegas nav. Panelis gan ir noderiigs, jo tam ir optiska ieeja/izeja un SPDIF, kaa arii miniMIDI in/out. Vieniigais dazhiem korpusiem var rasties probleemas ar skaljuma reguleeshanas shpinjtjikiem, jo manam Chieftec CX-04 netaisiijaas ciet durtinjas ( bilde).

Veel veeleetos pabriidinaat, ka softs ir LJOOTI bremziigs, bet eerts. Ar minimaalo instalaaciju startup'aa paraadaas klaat ~5 procesi. Ar pilno instalaaciju ~10. Un katrs ir bremziigs.

Skanjas kvalitaate vismaz uz manas AS nav izcila, bet noteikti labaaka par SB !Live.

ASIO mazaak par 20ms dabuut nesanaak.

Link to comment
Share on other sites

Guest NeXt

Pasham ir iebuuveetaa skanjas karte, pagaidaam nav doma pirkt nekaadu jaunu, atshevishkju skanjas karti, jo man iebuuveetaa ir 8.1 izeja, bet atshevishkja skanjas karte ar 8.1 maksaa daargi!

Link to comment
Share on other sites

Guest Daisy

iebūvētās skaņas kartes Realtek AC97, Realtek HD, C-Media Wave Device

Izvēli izdarījis datoru dāvinātājs. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Briann

Iebūvētā Realtek AC'97 5.1 skaņas karte. Kvalitāte ir laba. Pagaidām nav doma pirkt atsevišķo skaņas karti, bet kaut kad vajadzētu nopirkt :wink:

Link to comment
Share on other sites

ZaZzugA
OFFtop: To ZaZzugA - jāizveic mazs modds padziļinot to paneli ' date='tad taisīsies ciet durvis .

 

Padziljinaat pashu paneli nevar deelj 5.25" ieriichu "smart screw" stiprinaajumiem. Bet probleemu atrisinaaju tai dienaa kad nopirku karti, tik nav laika/slinkums taas durtinjas gliitaak uztaisiit :

 

http://foto.inbox.lv/albums/zazzuga/Screen...ns/dsc03010.jpg

Link to comment
Share on other sites

lietoju muserkarti c-media 4 kanaalu (liels musers) mic ieeja jau laikam nosvilinaata. skanjas kvalitaate ir slikta, bet pagaidaam nekas cits naf vajadziigs!

Link to comment
Share on other sites

Morfius

Esmu lietojis sadas skanas kartes ac97 pilniba apmierinaja bet ar laiku saka kraksket, ieliku c-media izstradajumu, skana loti laba, bet konflikte ar mates 2 ide kanalu tas ir diskus redz bet nav pieejami!

Ir bijusi vel yamahas karte vislabak patik ta teikt loti laba kvalitate bet diemzel karti nacas atdot:(

Tagad sezu uz Audigy, bet drizuma planoju pariet uz Trust 514DX 5.1 OPTICAL SOUND CARD del optikas un 7.1 pastuza!

Link to comment
Share on other sites

Bus laikam janoperk kadu letako Audigy tiri lai krutaks no taa paliktu... :D

Link to comment
Share on other sites

Mumins

Matenee iebuuveeto standartu :wink: AC'97 vai kaa vinjsh tur. ir jau doma par kadu labaaku... piemeeram Audigy, bet tas taa.. kad buus lieks pikjis :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Sampro

ZaZzugA:

tik pasiki man vienu-ka tu dabun 5.1 skanu caur optiku vai spdif?

Link to comment
Share on other sites

MindMage

Lietoju uz plates iebūvēto Karjan 7.1

Nesūdzos :D Mp3, spēles un balss čatus pavelk tīri labi un neko citu arī nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Iebūvētā Realtek AC'97 5.1... Kvalitāte ļoti laba.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

 

Piekriitu. Mna taada pati un skanja lieliska.. Tumbas gan prasaas labaakas, bet taa jau cita opera.

Es pat to neizveeleejos, taa vienkārši naaca liidzi.

Link to comment
Share on other sites

_kosmo_
Iebūvētā Realtek AC'97 5.1... Kvalitāte ļoti laba.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

 

Piekriitu. Mna taada pati un skanja lieliska.. Tumbas gan prasaas labaakas' date=' bet taa jau cita opera.

Es pat to neizveeleejos, taa vienkārši naaca liidzi.[/quote']

 

super "Laba" mic ieeja, sub un centra ieja, atteikushaas straadaat, labaak vairs nevar buut un skanja ar taada kaa no poda :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Pii

nu man i integreetaa uz veca radiotehnikas pastuuzha (kursh pieviena ir plashu atskanjotaajs), kuram kanaali sviestaa sagaajushi un uz divaam rrr 90nieceem

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Piektdien iepirkts Creative SB X-Fi Platinum .... pagaidaam esmu apmierinaats ..... :wink:

Link to comment
Share on other sites

ZaZzugA
tik pasiki man vienu-ka tu dabun 5.1 skanu caur optiku vai spdif?

 

kur teikts' date=' ka man ir 5.1? Man pashlaik ir 4 kanaali caur analogaam izejaam, kas piesleegtas pie y-7111 un U-7116 pastuuzhiem, liidz vasarai ceru iegaadaaties SONY STR-DE698 vai ko liidziigu un to sleegt caur coax SPDIF.

 

Un cik zinu tad tikai caur optisko vareetu rasties probleemas, ar coax SPDIF probleemaam nevajadzeetu buut, ja ir normaals resiivers...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...