Jump to content

kādu tad klaviatūru lietojam?


puks
 Share

Recommended Posts

Mitsumi keyboard. Iepirkts 1999. gada vidū.

Pozitīvā lieta: patīk rokām + ir tas plastmasas dēlītis, kur rokām balstīties. Cienu tādus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • IMAGin

    3

  • Ha_Ha

    5

  • BenderLV

    3

Guest misha

pie rutera Lietoju veco ibm, lielo klavieri ar kuru var ne tikai riekstus skaldit bet ari malku.... :) patik loti, tapec ka ir liela, diezgan erta, gruti nolietojama, nekadu papildus nevajadzigu ficu.

Link to comment
Share on other sites

Mājās: Logitech Internet Keyboard

Darbā: Kas pagadās' date=' bet pie darba kompja stāv Cherry RS 6000 M

 

[u']Ienīsu klaviatūras, kurām virsū ir Sleep un Power pogas. Īpaši ienīstu tās, kurām šīs pogas atrodas viegli aizsniedzamā/uzspiežamā vietā (piemēram tur, kur normāli ir PrintScreen, ScrollLock un Pause)[/u].

 

:-) man vienreiz gadījās baigs aplauziens ar šādu klavieri - Print Screen vietā trāpiju uz Power un izmetos no Il-2 Sturmovika (un, dabiski, no sistēmas arī) ka nemetas... abet bija gandrīz izcīnīta 1.5 stundu ilga cīņa ar sarkano krievu maitasputniem - munīcija gandrīz beigās un zupa arī cauri... un še tev! ...tādus lamuvārdus, kādus lietoju toreiz nekad pat dzirdējis nebiju... :-)))

 

...no tās reizes klavieres ar Power pogām lietoju ĻOTI uzmanīgi...

 

abet pac lietoju kaučkādu bezsugas "ToJamaToKanava" klavieri... bet gatavojos iepirkt kādu no Logitech darinājumiem. :-)

Link to comment
Share on other sites

Mājās: Logitech Internet Keyboard

Darbā: Kas pagadās' date=' bet pie darba kompja stāv Cherry RS 6000 M

 

[u']Ienīsu klaviatūras, kurām virsū ir Sleep un Power pogas. Īpaši ienīstu tās, kurām šīs pogas atrodas viegli aizsniedzamā/uzspiežamā vietā (piemēram tur, kur normāli ir PrintScreen, ScrollLock un Pause)[/u].

 

:-) man vienreiz gadījās baigs aplauziens ar šādu klavieri - Print Screen vietā trāpiju uz Power un izmetos no Il-2 Sturmovika (un, dabiski, no sistēmas arī) ka nemetas... abet bija gandrīz izcīnīta 1.5 stundu ilga cīņa ar sarkano krievu maitasputniem - munīcija gandrīz beigās un zupa arī cauri... un še tev! ...tādus lamuvārdus, kādus lietoju toreiz nekad pat dzirdējis nebiju... :-)))

 

...no tās reizes klavieres ar Power pogām lietoju ĻOTI uzmanīgi...

 

abet pac lietoju kaučkādu bezsugas "ToJamaToKanava" klavieri... bet gatavojos iepirkt kādu no Logitech darinājumiem. :-)

 

 

baigi super metode - kļavas mods - ir izraut powerpogu - un zem tās iestūķēt saritinātu papīra ritulīti, pietiekmi resnu lai neļautu pogai nospiesties:)!

 

tāpat arī man gadījās - pietika vienreiz netīšām nospiest:) - un pacietība cauri:) - aizstūķēju ciet, un tagat miers:)

 

silti iesaku:)))!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

darbaa seezhu pie parastas Mitsumi, kam nav ne vainas. maajaas ir Logitech par Ls7, kas arii liekas ljoti normaala- speciaali njeemu bez visaadaam papildpogaam lai netraucee dziivot, jo uz otra kompja kur bija sleep un power pogas siikais brachka 3 reizes kompi izrubiija gribeedams skriinshotu uztaisiit :)

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Man ir Unikey, razzhota kinaa un pirkata par 2.95Ls lietoju gadu un galiigi neesmu apmierinaats. Toties ir triis pogas Hibernate, shut down un laikam wake up, vienreiz intereses peec paproveju kaa stradaa.

Link to comment
Share on other sites

Portatīvajam, kāda ir tāda ir, mājās Logitech ar visādiem vipendroniem klāt. Teikšu no lietošanas pieredzes, derīgas ir manā uztverē tikai skaļuma regulēšanas pogas. Pārējās tāpat neizmantoju.

Link to comment
Share on other sites

mājās Logitech pa kādiem ~ 8ls. pilnība apmierina. + logitech pele arī kādi 7-8ls bet tur jau 4 gadus pilnīgi bez problēmām. tfu tfu tfu :))

darbā - kautkāds noname. nu ko lai saka.. tiešām lētais gals :D

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
Mikrozaptes klaviere ar papildus vadības pogām skaļumam' date=' my comp utt, papi;ldus fīča - 2 usb porti klavieres aizmugurē - fuckin ērti lai pimauktu usb flash, peli vai kameru. Esmu mēmi apmierināts.

 

P.S. Neergonomiskā ( respektīvi ne tā rahītiski izliektā ).[/quote']

 

varbūt vari nosaukt modeli, kur un kādā cenā iegādājies?

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

NormaalsCilveeks

tava klaviere sen stav rindaa uz tirisanu...

 

Pats sezu pie SHIDO Razojuma pa 4 Ls...

 

Ta es nesaprotu tos CS fanatus...noperk pa 40Ls klavieri...spele sliktaa garstavokli kompi :D un tad pec vienas zaudes uzsauj kartigi pa klavieri.... Es tadus 40Ls iegulditu citur...kautvaj matricas.....

Max ko es izdotu par klavieni ir 19.99 :)

Link to comment
Share on other sites

taa kaa klaviere var saluust ik briidi geimojot un sadziivee taadeelj pat 10 Ls butu greeks maksaat. ja sitiis pa klavieri tad luuziis arii taas pa 120Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
man patik tadas platnas un vienkāršas Codegenz man taga ir pa piečuku

jup, lai gan man ir Logitech, Codegen ir ļoti patīkamas.

Link to comment
Share on other sites

NC 2 jautaajumi:

1 - kas ir glaazee?

2 - kas tas par zurnaalu? kauchkaa izkataas peec playboy

Link to comment
Share on other sites

NC 2 jautaajumi:

1 - kas ir glaazee?

2 - kas tas par zurnaalu? kauchkaa izkataas peec playboy

 

Pēc peles, glāzes ar šķīdumu novietojuma var secināt, ka NC ir kreilis. Playboy žurnāls ar labajā pusē... :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

NC 2 jautaajumi:

1 - kas ir glaazee?

2 - kas tas par zurnaalu? kauchkaa izkataas peec playboy

 

Pēc peles' date=' glāzes ar šķīdumu novietojuma var secināt, ka NC ir kreilis. Playboy žurnāls ar labajā pusē... :D:D:D[/quote']

mjaa izskataas ka NC ir kreilis... par peedeejo teikumu iereecu Zhetons no manis

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oriģinālais 1994. gada MS Natural modelis, nedaudz tikai pacietas pogas manējai trāpījušās. Ja kāds šitādu (labi saglabājušos) pārdod, ar prieku nopirkšu vēl vienu.

Otra ir kāda 1988. gada DATAMINI ar resno AT štekeri no mana pirmā 286., lieti noder Mortal Kombat, Samurai Shodown un citādai vecu kompju mocīšanai.

Labots - PHz
Link to comment
Share on other sites

Darbā: IBM ThinkCentre original black, without special buttons :D

Mājās: HP (manuprāt), jeb vai arī kaut kādu parasto (esu darbā, mājas klava nestāv prātā, jo lūru ekrānā nevis uz klavierēm).

Vispār jau es JANKSam piegādāju veselu kaudzi ar visādām Mitsumi utt., tagad pie viņa dzīvoklī pilns stūris piekrauts...

Link to comment
Share on other sites

incanti vēl būtu ja Jūs iepostētu topašu par pelēm.

Pats lietoju HP parasto (mājās, bet darbā IBM ThinkCentre optical original). Mājās plauktā mētājas kaut kāda optiskā, bet viņa gļuko - kursors pats no sevis pazūd un parādās pavisam citā vietā desktopā. Varbūt kāds var dot padomu, kāpēc tā un ko iesākt?

Esmu izštukojis, ka mož tā pele normāli strādā tikai uz tās pašas firmas pelespaklājiņa?!? :)

Link to comment
Share on other sites

samsung ir labs. man ir SDK1900

 

ha ha ha -> labais

Enter Большой

Backspace Маленький

Shift Широкие

Раскладка Windows

Русские буквы Красные

Размеры упаковки (измерено в НИКСе) 46 x 3 x 18 см

Вес брутто (измерено в НИКСе) 0,65 кг

Link to comment
Share on other sites

Guest choco

2 ha_ha: thanks, but i just don't care ;]

 

shis kb vienalga ir labaks par visadiem "ar 2 rullishiem un 57 papildus pogam"

Link to comment
Share on other sites

Slimais_Bebrs

maneejaa ir made in china :D un saucas mitsumi, maksaa kaut kur 7 Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest lameris

Labtec pa 10 latiem veikalaa 636 ar papildus podzinjaam kuras nestraadaa draiveru un 2003 winda nesavietojamiibas deelj :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...