Jump to content

kādu tad klaviatūru lietojam?


puks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • IMAGin

    3

  • Ha_Ha

    5

  • BenderLV

    3

ChiekuRs

parastaakaa klaviere ar "seklaas iegrimes pogaam" (nu nez kaa lai savaadaak nosauc sho fiichu:), kuru rotaa uzraxc samsung:D nekaadu speciaalo pogu

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Man ir 7 gadus vecs nezinaamas firmas pogudeelis (veel no mana pirmaa kompja, kursh pirkts 1997. gada saakumaa:), kuram nav nevienas papildu fiichas (nekaadi tur Sleep, Stand By utt) un veel numpads drusku nodzelteejis, tomeer kalpo godam - visas pogas straadaa perfekti un neviens simbols uz taustinjiem veel nav izraadijis dilshanas paziimes - esu apmierinaac. Shitais klavieris ir 100x labaaks par tiem suudiem, ko tagad tirgo cenaa no 2,50 - 5 Ls - shitiem leetajiem pogudeeljiem aatri vien (jau peec kaadiem 2 gadiem) saak dilt simboli un biezhi arnjirdzaas vads... Tagad labs klavieris maksaa saakot ar Ls 10 - leetaaki buus shtruntiigi...

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
Nju man taada smuka no Logitech par 16Ls... :)

 

a tev nav tā, ka neērti garumzīmes likt ar Logitech klavu, jo garumzīmju liekamā poga ir nevis pēdējā pie Entera, bet pirmspēdējā?

 

Man tā ir problēma...nu nevaru pierast :/ Ir doma mainīt savu Logitech, kas maskāja ap 9 Ls, pret kādu Codegen varbūt...

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Kautkāds dēlis no darba paņmets, apakšā rakstīts Mitsumi, made in Malaysia :) Pārcietis viena piedzēruša tēvaiņa uzsēžanos virsū, ieguvis plūdlīniju, tad ar celi atlocīts atpakaļ kalpo nu jau veselu gadu mājās, pirms tam kādus 2 - 3 darbā.

Link to comment
Share on other sites

Nju man taada smuka no Logitech par 16Ls... :)

 

a tev nav tā' date=' ka neērti garumzīmes likt ar Logitech klavu, jo garumzīmju liekamā poga ir nevis pēdējā pie Entera, bet pirmspēdējā?

 

Man tā ir problēma...nu nevaru pierast :/ Ir doma mainīt savu Logitech, kas maskāja ap 9 Ls, pret kādu Codegen varbūt...[/quote']

 

Viseertaak ir lietot ~ (tildes) pogu... taa visaam klaviatuuraam vienaa vietaa :)

Link to comment
Share on other sites

Murmulis

DELL klavieres, Made in THILAND. Chetras funkcionaalaas pogas, kuras es taapat nekad nelietoju. Sitot uz taustinja grab skalji, bet man netraucee.

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

Mikrozaptes klaviere ar papildus vadības pogām skaļumam, my comp utt, papi;ldus fīča - 2 usb porti klavieres aizmugurē - fuckin ērti lai pimauktu usb flash, peli vai kameru. Esmu mēmi apmierināts.

 

P.S. Neergonomiskā ( respektīvi ne tā rahītiski izliektā ).

Link to comment
Share on other sites

Kad liku vienu IBM serveri.. savacu klavieri.. Liela, melna, miikstaam pogaam. IBM serveriem vienmeer ir labas klavieres :O)

Nu a priekshkam serverim klaviere??

Tapataas visa vadiiba notiek caur remote desktop vai terminal serveri.

Finaalaa ir taisni taa kaa bija domaats.. ibm kaste tiek vadiit no manaam maajaam ar ibm klavieri :))

Link to comment
Share on other sites

Man kautkāda A4tech, kas tika notirgota man kādu gadu atpakaļ vietējā T-Market veikalā par 2 latiem :) Forša klaviere, A-Type, man patīk :)

Link to comment
Share on other sites

Izraadaas BTC razhojums :) Melna ar daudz papildu pogaam...

 

Redzama te: http://store1.yimg.com/I/microsource-store_1799_784582

Hee - man Tieshi taada pati klava ((: Tikai balta ar peleeku...

Ieprieksheejaa ar bija BTC - caurspiidiiga. Shobriid rotaa muteres kompi - un galvenais ka par spiiti visam alum un paareejaam zarazaam, kas tiiriitas ik pa laikam laukaa - straadaa!!!

Link to comment
Share on other sites

man ir microsoft internet keyboard... ir man vinjsh no 1998 gada... visi taustinji spiesas kaa pashaa pirmajaa reizee kad raxtiiju kauko vuz vinjas... simboli nav noberzti un pat netaisaas. vieniigais netiira un piebirusi ar drazaam... vienkārši superiiga. tiesa peec shiem ilgajiem 6 gadiem vinjai tautinji ir tik gludi noberzusies... vairs nav raxta.

Link to comment
Share on other sites

Guest GasCan
visi taustinji spiesas kaa pashaa pirmajaa reizee kad raxtiiju kauko vuz vinjas

 

Lol tad jau pirmaja reize tev ir bijushi liki pirkxti vai ari klaviere sudiga:)

 

 

Bet ja pa temu tad man ir kadus 5 gadu veca BTC made in china :) loti labi kalpo nenormali patik tas ka pogas delete,end,pg down ir tieshi virsu foward bultinai (speles spelejot nenormali palidz) kas tik nav lijis un biris virsu ehh... pica,alus,kola,baranku drupachas,maize viss kas ir iespejams bet vienalga mans kareivis kalpo godam :)

Link to comment
Share on other sites

wellstar

Darbaa Compaq KB-0133(black-silver)

maajaas 10 gadus veca Siemens Nixdorf:)))))))-bet straadaa kaa prieks!

Link to comment
Share on other sites

Mājās: Logitech Internet Keyboard

Darbā: Kas pagadās' date=' bet pie darba kompja stāv Cherry RS 6000 M

 

Ienīsu klaviatūras, kurām virsū ir Sleep un Power pogas. Īpaši ienīstu tās, kurām šīs pogas atrodas viegli aizsniedzamā/uzspiežamā vietā (piemēram tur, kur normāli ir PrintScreen, ScrollLock un Pause).[/quote']

 

mhhh

iipashi ja tada ir kaadam serverim :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es pashreiz seezju uz leetaa gala klavieri pa 3 Ls ;) Tiiri sakariiga, vieniigi nepatiik ka skaljas pogas palikushas peec 1/2 gada lietoshanas! Bet tie ir 3 Ls un ir veel Power pogas + veel krievu burti ;)

Link to comment
Share on other sites

visi taustinji spiesas kaa pashaa pirmajaa reizee kad raxtiiju kauko vuz vinjas

 

Lol tad jau pirmaja reize tev ir bijushi liki pirkxti vai ari klaviere sudiga:)

 

 

Bet ja pa temu tad man ir kadus 5 gadu veca BTC made in china :) loti labi kalpo nenormali patik tas ka pogas delete' date='end,pg down ir tieshi virsu foward bultinai (speles spelejot nenormali palidz) kas tik nav lijis un biris virsu ehh... pica,alus,kola,baranku drupachas,maize viss kas ir iespejams bet vienalga mans kareivis kalpo godam :)[/quote']

shito es piemineeshu... nedod dievs TU kaadreiz nokljuudiisies pareizraxtiibaa... es tev atgaadinaashu

Link to comment
Share on other sites

Klaviere shitaada http://www.labtec.com/index.cfm/gear/detai...8,contentid=631

Ljoti patiikami, ka nav stulbas krievu pogas. Ljoti eerta, ar zemajaam pogaam. Shitaa, laikam man jau ir 5-taa klaviere pa gadu. Visas paareejaas vienkaarshi nobira.

 

Hee shitajaa kafiju un alu var liet kaa caur trekteri :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Rouzijs

Par to Logitech taustiņu mīkstinājumiem un garumzīmēm? Nomaini noklusējuma taustiņu un uzliet to uz kura Tev gadās kļūdīties...

 

Par Klaviatūrām... Tagad ir Codegen, bija kruta Logitech, bet tajā kaut ko ielēju un pārdega savienojumi uz shēmas... ;(

 

Par tām Power, Sleep un Wake Up pogām viegli aizsniedzamā vietā... Jā pašam ir gadījies, kad gribi uztaisīt Print Screen, un dators aiziet Stand By... Mjā, nav patīkami, pačakarē kādas 4 min...

Link to comment
Share on other sites

Guest Whits
Mājās: Logitech Internet Keyboard

Darbā: Kas pagadās' date=' bet pie darba kompja stāv Cherry RS 6000 M

 

Ienīsu klaviatūras, kurām virsū ir Sleep un Power pogas. Īpaši ienīstu tās, kurām šīs pogas atrodas viegli aizsniedzamā/uzspiežamā vietā (piemēram tur, kur normāli ir PrintScreen, ScrollLock un Pause).[/quote']

 

pilniigi piekriitu, man ar besii shitas, bet pasham taada gadiijusies :) saucaas arii Codegen, ar visaam taam www un skaljuma reguleeshanas podzinjaam, kuras gan nestraadaa, pat nez kaapeec :)

Link to comment
Share on other sites

LOL tiko apgaazu klavi lai ieraudziitu ka man tur apakshaa raxtiic MADE IN CHINA un man izbira leerums ar eediena atlikaam :D uh kas nav ticis uzliec uz shiis ~5gadus vecaas klaves paarsvaraa jau alus.. bet plekus slinkums tiiriit :wink:

Link to comment
Share on other sites

LorDRameX

Labtec Internet Keyboard

Melna ar sudraba rantiiti ;)

 

ir papildus pogas kuras ipashi neizmantoju (retikaukad)

 

krutakaa fiicha var pieliet ar skidrumu a nav nekaadas vainas jo ir speciaali caumurinji pa kuriem tas vis izek uz galda un nemaita pashu klavu

 

paskalja bet netrauceee

 

"A" burtinsh saak pazust pamazaam pareejiem nekaadas vainas

 

~cena bij kaukaadi 9 Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

1 prosts samsung leetucis, 1 mitsumi un 1 A4Tech leetaa klava. (protams katra pie sava kompa - vienam visas kaut kaa nav izdevies piesleegt ;)

Link to comment
Share on other sites

Labtec Internet Keyboard

Melna ar sudraba rantiiti ;)

 

ir papildus pogas kuras ipashi neizmantoju (retikaukad)

 

krutakaa fiicha var pieliet ar skidrumu a nav nekaadas vainas jo ir speciaali caumurinji pa kuriem tas vis izek uz galda un nemaita pashu klavu

 

paskalja bet netrauceee

 

"A" burtinsh saak pazust pamazaam pareejiem nekaadas vainas

 

~cena bij kaukaadi 9 Ls

 

Hmm visi baigi slavee 6ito fii4u.. sasodīts nevar izmantot mazo urbiiti un taadus cauruminus pusminuutee uztaisiit :?: :idea:

Link to comment
Share on other sites

Labtec:) Melns=peleks= dazas programmejamas dazas nestradajosas pogas:) Galvenais ka smuka:)

Link to comment
Share on other sites

CG Codegen made in china

windows media keyboard:)

 

laikam lēts - 5Ls? - no korpsa sāk dilt sudrabainais tonējums - 8mēneši lietota, un iesprūst shift, - bieži sanāk lietot ar pieturēšanu - tad arī atlaižot pirkstu - shift paliek:)

 

ir čupa ar multimed taustiņiem kuri stāv neizmantoti, un Power poga, kas nobloķēta ar sritinātu papīru - lai netīšām nepiespiežas, (kotur vēl tos power setingus mainīt:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Pedagogss

Nu vairs vīriešu kārtas pārtāvji nemēras ar gailīšiem, bet gan ar klavām, keybordiem, tastatūrām, klaviatūrām, pogrāmjiem utt.

 

Kāda nah starpība klavām, kuras ir cenā no 1 līdz 20 Ls, Ja nu vienīgi Micosoft ergonomiskā, bet mēneša alus budžetu tērēt klavai arī piediršu.

 

Neskatos uz klavas vispār, ātrāk rakstīt padodas, un kirlicu ignorēju, Sievai viendien klavu noliku uz galda, ar samainītām pogām, nekas pēc mēneša pat visū neskatījās, laikam jau riebums, bet klabina uz nebēdu.

 

Tāds lūk es pedagogs.

 

P.S. mācīšanās - process, mācīt - māksla.

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
visi taustinji spiesas kaa pashaa pirmajaa reizee kad raxtiiju kauko vuz vinjas

 

Lol tad jau pirmaja reize tev ir bijushi liki pirkxti vai ari klaviere sudiga:)

 

 

Bet ja pa temu tad man ir kadus 5 gadu veca BTC made in china :) loti labi kalpo nenormali patik tas ka pogas delete' date='end,pg down ir tieshi virsu foward bultinai (speles spelejot nenormali palidz) kas tik nav lijis un biris virsu ehh... pica,alus,kola,baranku drupachas,maize viss kas ir iespejams bet vienalga mans kareivis kalpo godam :)[/quote']

shito es piemineeshu... nedod dievs TU kaadreiz nokljuudiisies pareizraxtiibaa... es tev atgaadinaashu

 

 

protams kluudiities var daudz...

bet ne jau tik biezhi un taados apmeeros kaa tu

varbuut vajag meegjinaat rakstiit leenaak

 

man ir veca kautkaada nezinaama klava jau no °'97 - straadaa normaali

Link to comment
Share on other sites

Guest sai

Logitech Internet Keyboard Y-ST39 tika iepirkta apmeram pirms gadiem diviem - manuprat ir ok nekas nekur nav atliecies noliecies vai ieliecies taka kalpo godam :) vienigais 'A' taustinjsh izrada dilshanas pazimes...

 

vispar pie keyboardiem nevaru ciest ja ir mazs ( viena parasta taustinja augstuma ) 'Enter' - mocibas nevis stradashana !

Link to comment
Share on other sites

man būtu interesanti uzzināt kādas tad boot.lv apmeklētāji klaviatūras sev iegādājušies un vai viņi ir ar tām apmierināti.

 

Lietoju Logitech Cordless MX desktopu, esmu apmierinaatc.

Link to comment
Share on other sites

Nu man kaut kāds lētucis -made in china- kas pie kompja kopš nopirkšanas brīža pirms 4 gadiem. Nesūdzos- pogas nedilst, klusa un bez visām tām useless fīčām 4 internet utt. Neuzskatu ka šis ir tas komponents būtu baigais piķis jāiegulda- divriteni jau nevajag divreiz izgudrot. Skeptiski skatos uz tām visām ūberkūlajām klavierēm ar 200+ pogām un vel kādām tur herņām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...