Jump to content

Kur ir redzeets ViewSonic G90f+b CRT?


soundstream
 Share

Recommended Posts

Gribeetu zinaat kuraa veikalaa var apskatiit sho te monitoru, jo pirms pirkshanas tomeer gribaas uzmest aci un saliidzinaat ar citiem kaa raada..

Varbuut kaads var teikt ko labu vai sliktu par sho modeliiti vai arii ieteikt kaadu alternatiivu?

 

Pie reizes arii gribu pajautaat kur ir kaads datortehnikas veikals, kur buutu apskataamas vairaak nekaa triis modelju M/B un triis monitori utt.. un viss nestaaveetu kaut kur sapakots aiz letes, bet gan ir izlikts publiskai apskatei..

 

Paldies jau ieprieksh!

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee

interesanti kuraa normaalaa veikalaa (kas neatrodas Reezeknee) visi monitori staav aiz letes?

un preciizu adresi kur var apskatiiit Tieshi sho modeli nav iipashi viegli pateikt - tur buus mazliet jaapameklee

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

"gogola" iela bildes mekleji, vai aprakstus... Nu ja tur nav, tad par tadu moni gruti spriest...

Link to comment
Share on other sites

interesanti, ko Tu uzzināsi apskatījis vairāk par 3 dažādām M/B? Labāk uzgooglēt, palasīties tomshardware, un būsi daudz zinošāks.

Manējā asus p4p800 deluxe uz aci izskatās ļoti necila, it sevišķi ja blakus stāv kaut kas koši sārts izkrāšļots.

Link to comment
Share on other sites

soundstream

runa jau nav par to ko jaunu uzzinaashu, bet gan par to kaads ir reaalais piedaavaajums un cik naudinjas tas prieks maksaa.. pagaidaam esmu sev noskatiijies sev asus p4p800 - vismaz zinu ka taadu it kaa var iegaadaaties m79.. - ko varat teikt par shaadu izveeli?

 

par to monitoru jau infu esmu ievaacis - kaa nekaa acis man tikai divas taapeec gribaas iegaadaaties sev labu monitoru(jo ar saviem ieprieksheejiem esmu juutami sabojaajis redzi..) - shaa modeliisha parametri mani pilniibaa apmierina, zinu ka to var iegaadaaties euroshop.lv - tikai pirms iegaadaashanaas gribeetu uzmest tam aci un paskatiities kaa tas patiesi raada, jo labaak uzticeeties savaam aciim nekaa varbuut kaadam nepatiesam parametram.. :)

Link to comment
Share on other sites

runa jau nav par to ko jaunu uzzinaashu' date=' bet gan par to kaads ir reaalais piedaavaajums un cik naudinjas tas prieks maksaa.. pagaidaam esmu sev noskatiijies sev asus p4p800 - vismaz zinu ka taadu it kaa var iegaadaaties m79.. - ko varat teikt par shaadu izveeli?

 

par to monitoru jau infu esmu ievaacis - kaa nekaa acis man tikai divas taapeec gribaas iegaadaaties sev labu monitoru(jo ar saviem ieprieksheejiem esmu juutami sabojaajis redzi..) - shaa modeliisha parametri mani pilniibaa apmierina, zinu ka to var iegaadaaties euroshop.lv - tikai pirms iegaadaashanaas gribeetu uzmest tam aci un paskatiities kaa tas patiesi raada, jo labaak uzticeeties savaam aciim nekaa varbuut kaadam nepatiesam parametram.. :)[/quote']

 

Asus p4p800 ir laba izvēle.

Doma monitoru apskatīt pirms iegādes ir vēl labāka.

P.S. Paskaties, kāds man memory bandwidth uz neklokota asus p4p800 ar lēto atmiņu. Šeit redzami mani neklokotie rezultāti ar 2.8c + i865pe.

RAM Bandwidth Int Buffered iSSE2 : 4827MB/s

RAM Bandwidth Float Buffered iSSE2 : 4797MB/s

Int/Float Bandwidth Efficiency : 75% (estimated)

Model : ASUSTeK Computer Inc 82865G/PE/P, 82848P DRAM Controller / Host-Hub Interface

Front Side Bus Speed : 4x 200MHz (800MHz data rate)

Width : 64-bit

Maximum Bus Bandwidth : 6400MB/s (estimated)



Logical/Chipset 1 Memory Banks

Bank 0 : 512MB DDR-SDRAM 2.5-3-3-6CL 1CMD

Bank 1 : 512MB DDR-SDRAM 2.5-3-3-6CL 1CMD

Channels : 2

Speed : 2x 200MHz (400MHz data rate)

Width : 64-bit

Performance Acceleration Technology : Yes

Maximum Memory Bus Bandwidth : 6400MB/s (estimated)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...