Jump to content

PC-spridzeklis


clickhere
 Share

Recommended Posts

Guest klaidonis33
vechi mieru mieru tas PC tika palkauts vardarbiigaa naavee.. :)))) ja kaadam ir veeleeshanas es varu aizsuutiit video 3mb lielumaa ;)))

 

o-o-o@inbox.lv

Link to comment
Share on other sites

tiko dabuuju baigo spriddzekli: CPU-486' date=' Processor Speed-66, RAM-28, Harddrive-416Mb, ko lai daru labaak ar shaadu PC gribaas leenaam dziit kameer nokuupees, bet varbuut nedziit un panjem visas extras un piemest savam PC tur tjip ir 4 lampinjas es varbuut vinjas varu izmanot kaa tuningu savam normaalajamPC ??? davaij visi rakstiet idejas!!! TX jau ieprieksh.. :p[/quote']

 

žēl bet šitais procis nevar paspēlēt pat MP3 !!!,ir mēģināts. Moš lielai Case ? Tad būveuz to Casi sev Modding Computador!!!

mp3 nu skan gan un labi skan bet ne ar dosiskajiem Mp3 playeriem...

Link to comment
Share on other sites

vechi mieru mieru tas PC tika palkauts vardarbiigaa naavee.. :)))) ja kaadam ir veeleeshanas es varu aizsuutiit video 3mb lielumaa ;)))

vaivars@banda.lv

Link to comment
Share on other sites

Guest mezo
vechi mieru mieru tas PC tika palkauts vardarbiigaa naavee.. :)))) ja kaadam ir veeleeshanas es varu aizsuutiit video 3mb lielumaa ;)))

 

 

 

kasis21@inbox.lv

Link to comment
Share on other sites

Nu man staav mazaaka veesturiskaa kaste stuurii... Compaq Pentium 233Mhz MMX... luuk... principaa plika plate ar proci :) Ar SDRAM'iem darbinaas...

 

Video un tiikls - integreetais uz plates...

 

Kaadam interesee taada lieta? Shis toch vareetu sanaakt labs firewalis un ruuteris, tikai man nav vajadziibas peec taa...

 

Luuk... ar 128Mb rama un peecaak 256Mb groziijaas WindowsXP un Offiss ar visu antiviirusu backgroundaa...

Link to comment
Share on other sites

Ev tev gadiijumaa nepalikaa pari no tas kastes procesors ?!? Nu man baigi vajag 486 mroci @ 66 Mhz, jo viens jau taads man ir un tad lai varu likt uz duaalaa deelj! PLZ ja ir, tad dod zinju!

Link to comment
Share on other sites

clickhere

iem kam suutiiju tukshu mailu sorry es meeginaaju aatraak laikam par aatru saspiedu un tuksh aizgaaja sorry tuliit suutiishu par jaunu

Link to comment
Share on other sites

nu bljiin..... tu muudzis galiigs :)) tak buutu man cuuleri atdevis buutu

vai smainijushi nu vienalga... man vienk zb jau taa shnjaakonja kas no mana baroklja naak aaraa.... tak buutu devis zinju pirms meti pa balchiku aaraa..... ai nu tu galiigi nedomaa ar galvu :))

Link to comment
Share on other sites

nu bljiin..... tu muudzis galiigs :)) tak buutu man cuuleri atdevis buutu

vai smainijushi nu vienalga... man vienk zb jau taa shnjaakonja kas no mana baroklja naak aaraa.... tak buutu devis zinju pirms meti pa balchiku aaraa..... ai nu tu galiigi nedomaa ar galvu :))

 

Kur rodas probleema nopirkt jaunu ventilatoru? =O Vareetu padomaat ka 486 kastee jamie jauni bija ;D

Link to comment
Share on other sites

nu Tu Raivix esi kadrs - kur Tu ar to lūžņu kasti nozudi pagraba tumšumā, pēc tā actiona?!?

Piedāvāji mums viskautko un nozudi :( :evil:

Link to comment
Share on other sites

iem kam suutiiju tukshu mailu sorry es meeginaaju aatraak laikam par aatru saspiedu un tuksh aizgaaja sorry tuliit suutiishu par jaunu

Eh laikam tas procis vairs nav pie dziivajiem! Ja vari, tad atmet arii man to ficeniiti 3 Mb lieluma ;) Kashelz@inbox.lv

Link to comment
Share on other sites

Ehhh, delfiem tak laikam 2mb suutiijuma ierobezojums :(. Es taa spriezu peec taa, ka nekas nav atnaacis. Ja uz mani neiet pameegini uz so jx12345@inbox.lv :). Gribaas iecekot

Link to comment
Share on other sites

labaak uzmet uz kaada servaka, lai visi var kachat, vai arii, ja tev nav, tad nu, ja kaadam pirmajam atsuuta un tam ir iespeeja, kkur vinju uzbaazt, iemetiet linku, man arii ir ljoti interesanti apluukot, kaa chalis laizh mantu veejaa..

Link to comment
Share on other sites

nu bljiin..... tu muudzis galiigs :)) tak buutu man cuuleri atdevis buutu

vai smainijushi nu vienalga... man vienk zb jau taa shnjaakonja kas no mana baroklja naak aaraa.... tak buutu devis zinju pirms meti pa balchiku aaraa..... ai nu tu galiigi nedomaa ar galvu :))

 

Kur rodas probleema nopirkt jaunu ventilatoru? =O Vareetu padomaat ka 486 kastee jamie jauni bija ;D

nu jaa bet vinjsh jau blakus maajaa dziivo.... laikam skops :)) bljaaviens no treshaa staava nomest :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest janiskr

kaut kaa stulbi

visdroshaakie ruuteri ir ar 486tajiem

pentium celeron jau ir kreisie regjistriiekshaa, kurus var izmantot laushanaa

 

zinu ka unibanka agraak staaveeja galvenais ruuteris taads,kaadu tu tikko (nesen) sadauziiji, nu idiots kas idiots

 

galvenais, ka neibja propellers, bet tikai heatsink, kluss un mieriigs, es dabuuju ruuteri pirkt, a te dziivu sadauza taapee ka galvaa vakuums, un to vien gribas kaa sadauziit kaut ko... varu ietikt - galvu pret sienu, pameegjini, arii esot baigi labais, un ta veel bildiites izsuuti

Link to comment
Share on other sites

kaut kaa stulbi

visdroshaakie ruuteri ir ar 486tajiem

pentium celeron jau ir kreisie regjistriiekshaa' date=' kurus var izmantot laushanaa

 

zinu ka unibanka agraak staaveeja galvenais ruuteris taads,kaadu tu tikko (nesen) sadauziiji, nu idiots kas idiots

 

galvenais, ka neibja propellers, bet tikai heatsink, kluss un mieriigs, es dabuuju ruuteri pirkt, a te dziivu sadauza taapee ka galvaa vakuums, un to vien gribas kaa sadauziit kaut ko... varu ietikt - galvu pret sienu, pameegjini, arii esot baigi labais, un ta veel bildiites izsuuti[/quote']

 

Nu unibanka ne tuvu nav droshiibas liideris :D shamiem taas sisteemas shur tur ir tik arhaiskas ka no vinjaam nav nekaadas jeegas... :D Labi bet ne par to ir staasts :)

Link to comment
Share on other sites

Guest janiskr

nee saproti, banka nevareeja atljauties nopirkt krutu ruuteri P4 ne?

bet nopietni 486 ir PERFEKTS ruuteris, kluss staav un daraas. vieniigi probleemas rodas, ja jaaruutee 1Gbit vai 10Gbit tiikli, ataa maajaas neko labaku izdomat nevar

Link to comment
Share on other sites

nee saproti' date=' banka nevareeja atljauties nopirkt krutu ruuteri P4 ne?

bet nopietni 486 ir PERFEKTS ruuteris, kluss staav un daraas. vieniigi probleemas rodas, ja jaaruutee 1Gbit vai 10Gbit tiikli, ataa maajaas neko labaku izdomat nevar[/quote']

 

Nee - es runaaju par unibankas droshiibas sisteemu kaa taadu kas arhaiska... interesanti kapeeec citas bankas izmanto nopietnos hardwarisks routerus bet luuk unibanka nee? Jeb tomeer beidzot tas ir noticis? :D

Link to comment
Share on other sites

ee, kapeec tu nesuuti ??? ja slikums uzliec uz ftp

Link to comment
Share on other sites

Tas auns taa arii neko neatsuutija :)

A me vareeja uz sava servuka uzmest lai visiem nav jaasuuta.. iemestu vienkaarshi linku :>

Link to comment
Share on other sites

Guest GasCan

Plz plz plz man ari atsuti shitas varetu but labs vidoe es ari 3. stava dzivoju diezin man ir jega mest nost savu veco cel 400mhz 128mb ram un gferce2 32mb ?:p plz atsuti man uz GasCan1708@inbox.lv

Link to comment
Share on other sites

Plz plz plz man ari atsuti shitas varetu but labs vidoe es ari 3. stava dzivoju diezin man ir jega mest nost savu veco cel 400mhz 128mb ram un gferce2 32mb ?:p plz atsuti man uz GasCan1708@inbox.lv

Nu pameegini notirgot, ja nevajag. Lielaaka jeega, nekaa izskaidiit pret asfaltu.

Link to comment
Share on other sites

mjaaa... ir taads teiciens ka suns seez uz siena kaudzes pasham nevajag a bet citiem nedod... kaada no taa jeega vai tu izmet ar vai bez kuuleriem vinju? nekaada...

Link to comment
Share on other sites

BLJAAVIENS!!! KUUMINJAM UZ SERVA UZMET!!! SARUNAA AR VINJU

nu ta lai vinjsh dod visus savus adreshus ..... un pasta indexsus :)))

Link to comment
Share on other sites

---zini ka tas taču tizls skats? - sadauzīt kauko kam maza vērtība! - kas tur interesants? - būtu nometis savu jauno P4 pa balkonu +vēl kādam uz galvas, uzņēmis video, un beigās vēl rūpīgi ar āmuru saplacinājis procesoru un citus dārgos sīkumus (RAM:) lai točna beigti - tad to filmu būtu vērts redzēt:)

 

nēsi provējis uzmest kā bildi uz foto @ inbox.lv? - turtak vietas daudz, bezmaksas - vai arī šie atpazīst tikai bildes? - nosauc par .jpg?

 

vai arī - atver jaunu emaila kasti, kurā glabājas tā filma, un iepostē adresi ar visu paroli - katrs varēs islīst un pajemt, tak nebūs te diversanti, kas dzēštu ārā? - vismaz nebūs jāmeilo entie meili:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...