Jump to content

PC-spridzeklis


clickhere
 Share

Recommended Posts

tiko dabuuju baigo spriddzekli: CPU-486, Processor Speed-66, RAM-28, Harddrive-416Mb, ko lai daru labaak ar shaadu PC gribaas leenaam dziit kameer nokuupees, bet varbuut nedziit un panjem visas extras un piemest savam PC tur tjip ir 4 lampinjas es varbuut vinjas varu izmanot kaa tuningu savam normaalajamPC ??? davaij visi rakstiet idejas!!! TX jau ieprieksh.. :p

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
tiko dabuuju baigo spriddzekli: CPU-486' date=' Processor Speed-66, RAM-28, Harddrive-416Mb, ko lai daru labaak ar shaadu PC gribaas leenaam dziit kameer nokuupees, bet varbuut nedziit un panjem visas extras un piemest savam PC tur tjip ir 4 lampinjas es varbuut vinjas varu izmanot kaa tuningu savam normaalajamPC ??? davaij visi rakstiet idejas!!! TX jau ieprieksh.. :p[/quote']

 

Nu ja tur ir jebkaadi cooleri, tad vari izmantot lai tagadeejais PC straadaatu labaak atdzeseets. Kas tur vareetu buut, baroshanas bloka cooleris kaut kaads. Nu diez vai lampinjas tu izmantosi modingam ;]

Link to comment
Share on other sites

tiko dabuuju baigo spriddzekli: CPU-486' date=' Processor Speed-66, RAM-28, Harddrive-416Mb, ko lai daru labaak ar shaadu PC gribaas leenaam dziit kameer nokuupees, bet varbuut nedziit un panjem visas extras un piemest savam PC tur tjip ir 4 lampinjas es varbuut vinjas varu izmanot kaa tuningu savam normaalajamPC ??? davaij visi rakstiet idejas!!! TX jau ieprieksh.. :p[/quote']

 

žēl bet šitais procis nevar paspēlēt pat MP3 !!!,ir mēģināts. Moš lielai Case ? Tad būveuz to Casi sev Modding Computador!!!

Link to comment
Share on other sites

Sifozais
tiko dabuuju baigo spriddzekli: CPU-486' date=' Processor Speed-66, RAM-28, Harddrive-416Mb, ko lai daru labaak ar shaadu PC gribaas leenaam dziit kameer nokuupees, bet varbuut nedziit un panjem visas extras un piemest savam PC tur tjip ir 4 lampinjas es varbuut vinjas varu izmanot kaa tuningu savam normaalajamPC ??? davaij visi rakstiet idejas!!! TX jau ieprieksh.. :p[/quote']

 

Noziedo skolai vai sasledz tikla, varesi doom paspelet ar kadu.

Taisi upgrade :-)

Link to comment
Share on other sites

clickhere

hah tiko biju pierubijis klaat un domaaju nafig nesleedzas iekshaa..bet shis straadaa tik klusu ka pat oda siiciens liekas skalji!!! tuliit nofocheeshu un salikshu bildes... :))))))))))))))))))) gaidiet

Link to comment
Share on other sites

clickhere
tiko dabuuju baigo spriddzekli: CPU-486' date=' Processor Speed-66, RAM-28, Harddrive-416Mb, ko lai daru labaak ar shaadu PC gribaas leenaam dziit kameer nokuupees, bet varbuut nedziit un panjem visas extras un piemest savam PC tur tjip ir 4 lampinjas es varbuut vinjas varu izmanot kaa tuningu savam normaalajamPC ??? davaij visi rakstiet idejas!!! TX jau ieprieksh.. :p[/quote']

 

Noziedo skolai vai sasledz tikla, varesi doom paspelet ar kadu.

Taisi upgrade :-)

tad jau labaak es vinju uzspridzinu vai arii sadedzinu un izmetu no 3 staava :))))) lab es lieku bildes.
Link to comment
Share on other sites

normāls antikvārais daikts, labāk saved kārtībā lai vari visiem rādīt, spēlēt vecās sīkās spēlītes, čakarēties ar dosu:))))

Link to comment
Share on other sites

idejas par moddingu - Ļooti labs variants - tad ja viņš tev ir ar savu veco oriģinālo keisu - tad paprovē savu jauno kompi iedabūt tajā vecajā keisā, lai ne ziņas ne miņas - lai nekas no jaunā nav redzams, un liec uz galda, redzamākajā vietā, - izskatīsies ka tu strādā ar baigi aizvēsturisko kasti, bet viss iet - win XP, multimēdijas utt:))) - tāds pārsteiguma moddings - no ārpuses izskatās traki vecs, nodzeltējis, bet iekšā viss kā pieklājas, lai var normāli strādāt.

 

PS - tad arī vecos dzelžus ar dosu vari iemontēt sava jaunā kompja kastē, arī labi - kaut jaunais vecajā protams labāk:)))

Link to comment
Share on other sites

clickhere
idejas par moddingu - Ļooti labs variants - tad ja viņš tev ir ar savu veco oriģinālo keisu - tad paprovē savu jauno kompi iedabūt tajā vecajā keisā' date='[/b'] lai ne ziņas ne miņas - lai nekas no jaunā nav redzams, un liec uz galda, redzamākajā vietā, - izskatīsies ka tu strādā ar baigi aizvēsturisko kasti, bet viss iet - win XP, multimēdijas utt:))) - tāds pārsteiguma moddings - no ārpuses izskatās traki vecs, nodzeltējis, bet iekšā viss kā pieklājas, lai var normāli strādāt.

 

PS - tad arī vecos dzelžus ar dosu vari iemontēt sava jaunā kompja kastē, arī labi - kaut jaunais vecajā protams labāk:)))

labi ja nereecu shito textu izlasot bbet ideja kaa maaja :)))))))))))
Link to comment
Share on other sites

Guest sE
tiko dabuuju baigo spriddzekli: CPU-486' date=' Processor Speed-66, RAM-28, Harddrive-416Mb, ko lai daru labaak ar shaadu PC gribaas leenaam dziit kameer nokuupees, bet varbuut nedziit un panjem visas extras un piemest savam PC tur tjip ir 4 lampinjas es varbuut vinjas varu izmanot kaa tuningu savam normaalajamPC ??? davaij visi rakstiet idejas!!! TX jau ieprieksh.. :p[/quote']

 

 

Esmu dzirdeejis ka shiem prochiem kaajinhas ir apzeltiitas.. nokasi zeltu un aizej nodod .. :)))))) Ja taa nav taisniba, tad izmet vinju pa logu, pirms tam aizdedzinot.. :)))) Vari noteelot agreesiivo PC lietotaaju, kas dauza PC ka shis neiet.. un nofilmee to visu... tad buutu intresanti paskatiities.. :))))))

Link to comment
Share on other sites

clickhere
tiko dabuuju baigo spriddzekli: CPU-486' date=' Processor Speed-66, RAM-28, Harddrive-416Mb, ko lai daru labaak ar shaadu PC gribaas leenaam dziit kameer nokuupees, bet varbuut nedziit un panjem visas extras un piemest savam PC tur tjip ir 4 lampinjas es varbuut vinjas varu izmanot kaa tuningu savam normaalajamPC ??? davaij visi rakstiet idejas!!! TX jau ieprieksh.. :p[/quote']

 

 

Esmu dzirdeejis ka shiem prochiem kaajinhas ir apzeltiitas.. nokasi zeltu un aizej nodod .. :)))))) Ja taa nav taisniba, tad izmet vinju pa logu, pirms tam aizdedzinot.. :)))) Vari noteelot agreesiivo PC lietotaaju, kas dauza PC ka shis neiet.. un nofilmee to visu... tad buutu intresanti paskatiities.. :))))))

eu b;a*********** toch taa arii dariishu shodien dabuushu kamer un tjip filminja buus gatava... labsss.. pag saliskhu bildes moz no taa suuda PC var kaut ko veel dabuut aaraaa gribaas kaadu ventilaatorinju iznjemt....
Link to comment
Share on other sites

clickhere

laikam buus jaafilmee ar digitaalo fotoaparaatu jo ar kameru nemaaku peec tam dabuut PC iekshaa

Link to comment
Share on other sites

Guest sE
laikam buus jaafilmee ar digitaalo fotoaparaatu jo ar kameru nemaaku peec tam dabuut PC iekshaa

 

nekaadu probleemu.. vari ar mani saskrities.. dabuushu PC.. jo ar digitaalo fotokameru buu suudiigi...

 

Vajag vienkaarshi vai nju VGA ar VIVO vai arii TV katri ar video.audio ieeju... un man ir taada TV karte, pas esmu digitalizeejis savu maajas video.. :)))

Link to comment
Share on other sites

Khe, es gan zinaatu shitaadai kastei tomeer 1 normaalu pielietojumu: rooteris+firewalls. Uzliec kaukaadu pavisam apgraiziitu Linuxinju, un ies kaa trax! Veel vareesi nopaardot kaadam, kam vajag. Un, galvenais - kluss tachu, kas taadai mantai arii svariigi (khe, gandriiz vai pasham gribeetos, tikai man jau kaukas liidziigs kaktaa staav, jaaieveertee tik, kas straadaa, un kas ne).

Link to comment
Share on other sites

clickhere
Khe' date=' es gan zinaatu shitaadai kastei tomeer 1 normaalu pielietojumu: rooteris+firewalls. Uzliec kaukaadu pavisam apgraiziitu Linuxinju, un ies kaa trax! Veel vareesi nopaardot kaadam, kam vajag. Un, galvenais - kluss tachu, kas taadai mantai arii svariigi (khe, gandriiz vai pasham gribeetos, tikai man jau kaukas liidziigs kaktaa staav, jaaieveertee tik, kas straadaa, un kas ne).[/quote']lab pagaidaam veel nejaukshu aaraa un nemetiishu pa logu:)) http://foto.inbox.lv/vypress/pc-spridzeklis te vinsh ir..[/url]
Link to comment
Share on other sites

clickhere
Khe' date=' es gan zinaatu shitaadai kastei tomeer 1 normaalu pielietojumu: rooteris+firewalls. Uzliec kaukaadu pavisam apgraiziitu Linuxinju, un ies kaa trax! Veel vareesi nopaardot kaadam, kam vajag. Un, galvenais - kluss tachu, kas taadai mantai arii svariigi (khe, gandriiz vai pasham gribeetos, tikai man jau kaukas liidziigs kaktaa staav, jaaieveertee tik, kas straadaa, un kas ne).[/quote'] un vispaar kas ir rooteris?? es tak nekaa nezinu
Link to comment
Share on other sites

clickhere

veel jautaajums kaads man nevar nosuutiit system diskette ???? savaadaak es netieku taalak par to uzrakstu!!!

Link to comment
Share on other sites

:) heatsinks izskatas tiiri labs :) es labpraat to heatsinku+cpu pa 1-1.5Ls panjemtu
Link to comment
Share on other sites

tiko dabuuju baigo spriddzekli: CPU-486' date=' Processor Speed-66, RAM-28, Harddrive-416Mb, ko lai daru labaak ar shaadu PC gribaas leenaam dziit kameer nokuupees, bet varbuut nedziit un panjem visas extras un piemest savam PC tur tjip ir 4 lampinjas es varbuut vinjas varu izmanot kaa tuningu savam normaalajamPC ??? davaij visi rakstiet idejas!!! TX jau ieprieksh.. :p[/quote']

Nu taa, iisteniibaa ta kaste veel tiiri laba, galvenais ka var PCI kartes likt iekshaa ;) Tev ir ceriibas ka taa maatene labi klokojas, jo izskataas moderna! Man arii staav liidziiga kaste ar 486 proci kursh straadaa 66 Mhz @ 80 Mhz ;) Neesmu veel samekleejis otru proci ko likt iekshaa jo mans dzelzis uztur duaalo proci! A kaadi tev rami ir ?!? Tev tiiri padaudz ir, man tikai 20 Mb :/ Es tieshi mekleeju 486 proci @ 66 Mhz vai jaudiigaaku!

Link to comment
Share on other sites

clickhere
:) heatsinks izskatas tiiri labs :) es labpraat to heatsinku+cpu pa 1-1.5Ls panjemtu
nenene te nekaada tirgoshanas nebuus man to pc ir jadabuu pie dziesmas un tad es vinju no 3staava un peec tam ar beisbola vaaali liidz galam
Link to comment
Share on other sites

:) heatsinks izskatas tiiri labs :) es labpraat to heatsinku+cpu pa 1-1.5Ls panjemtu
nenene te nekaada tirgoshanas nebuus man to pc ir jadabuu pie dziesmas un tad es vinju no 3staava un peec tam ar beisbola vaaali liidz galam

Bee vareetu tu mansamainiit to proci ;) Man ir 486 @ 25 Mhz, bet ja jau tu to PC sit kopaa tad tak tev nav atshkjiriiba cik jaudiigs tas ir, vareetu tev ramu arii samainiit ;)

Link to comment
Share on other sites

clickhere
:) heatsinks izskatas tiiri labs :) es labpraat to heatsinku+cpu pa 1-1.5Ls panjemtu
nenene te nekaada tirgoshanas nebuus man to pc ir jadabuu pie dziesmas un tad es vinju no 3staava un peec tam ar beisbola vaaali liidz galam

Bee vareetu tu mansamainiit to proci ;) Man ir 486 @ 25 Mhz' date=' bet ja jau tu to PC sit kopaa tad tak tev nav atshkjiriiba cik jaudiigs tas ir, vareetu tev ramu arii samainiit ;)[/quote'] pag ap 21 00 dabuushu digitaaalo un safocheeshu katru detalju jo es te nekaa nefilmeeju

Link to comment
Share on other sites

Guest Pedagogss

Es gandrī apkraameejos, tik vecu un tik tiiru keiss neesmu sen redzeejis.

Link to comment
Share on other sites

clickhere
Es gandrī apkraameejos' date=' tik vecu un tik tiiru keiss neesmu sen redzeejis.[/quote'] eu man liekas ka te neviens naw kritis uz mutes .. :))) taadi spaarnotie teicieni naak aaraaa :))))
Link to comment
Share on other sites

aizej http://www.bootdisk.com/ un novelc kādu disketes imagi.

vispār labāk izjauc to kasti skrūvītēs, tās vēl kautkur var noderēt. Varbūt flopy diskiekārtu var paturēt, varbūt barokli (varēs izmantot kautkādām "ķīmijām" tipa pielikt pie CD-Roma un ar austiņām audio CD klusīties.. ). CPU var iekārt ķēdītē un nēsāt kaklā :)

Link to comment
Share on other sites

clickhere
aizej http://www.bootdisk.com/ un novelc kādu disketes imagi.

vispār labāk izjauc to kasti skrūvītēs' date=' tās vēl kautkur var noderēt. Varbūt flopy diskiekārtu var paturēt, varbūt barokli (varēs izmantot kautkādām "ķīmijām" tipa pielikt pie CD-Roma un ar austiņām audio CD klusīties.. ). CPU var iekārt ķēdītē un nēsāt kaklā :)[/quote'] labsss paga tuliit buus vairaak bildes pashlaik lieku inboxaa

Link to comment
Share on other sites

Es zinu vienu labu pielietojumu, atdod to kasti kādam, kam tā var vairāk noderēt nekā tew, piemēram man. :D

Bet ja nopietni, es tew par to kasti varu 3-5 Ls iedot. Man baroklis un sistēmas ventilātors ļoti noderētu. Un varbūt no tā retro keisa ar kaut ko izveidotu stilīgu. :wink:

Link to comment
Share on other sites

clickhere
Es zinu vienu labu pielietojumu' date=' atdod to kasti kādam, kam tā var vairāk noderēt nekā tew, piemēram man. :D

Bet ja nopietni, es tew par to kasti varu 3-5 Ls iedot. Man baroklis un sistēmas ventilātors ļoti noderētu. Un varbūt no tā retro keisa ar kaut ko izveidotu stilīgu. :wink:[/quote'] peec bildes tu iskaties baigais haker makeris varbuut labaak paliidzi man atrast tam suuda PC pielietojumu.. pag es veel lieku bildes inboxaa riktiigi bremzee

Link to comment
Share on other sites

1) baroklis: Stabils 12V avots, vienmēr noder saimniecībā.

2) Ventilātors: tam jau var atrast 100 un 1 pielietojumu, kaut vai ieliec to jaunajā kastē.

3) Procis: Re, cilvēks(Kashelz) meklā procei, atdod to viņam, vai tad tew žēl?

4) Case: Paņem krāsu, organisko stiklu, neona lampiņas un nedaudz izdomas. Tādu keisu uztaisīsi, ka citi draugi tewi apskaudīs par to.

5) Māte un RAM: Nodod pārstrādātājiem, tas būs dabai draudzīgi utilizēts.

6) Flopy, cietnis un viss kas paliek pāri: Pārdod vai atdod kam to vajag.

:)

Nu re, vai tas nebūtu lietderīgs pielietojums? :roll:

Link to comment
Share on other sites

tieshaam negribi kaadas shtellites paardot ?

baigi gribas to ventiili+cpu heatsinku

Link to comment
Share on other sites

taapat vinjsh tev bez taa heatsinka un ventiilja straadaas :)

Link to comment
Share on other sites

pag es neatminos vai tik tas cpu nav kopaa ar to heatsinku ? taa pat kaa shis monstrs ? 1_jpg_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

clickhere

vechi mieru mieru tas PC tika palkauts vardarbiigaa naavee.. :)))) ja kaadam ir veeleeshanas es varu aizsuutiit video 3mb lielumaa ;)))

Link to comment
Share on other sites

vechi mieru mieru tas PC tika palkauts vardarbiigaa naavee.. :)))) ja kaadam ir veeleeshanas es varu aizsuutiit video 3mb lielumaa ;)))

Ieliec labaak te kaadu bildi no taa video :wink:.

Link to comment
Share on other sites

vechi mieru mieru tas PC tika palkauts vardarbiigaa naavee.. :)))) ja kaadam ir veeleeshanas es varu aizsuutiit video 3mb lielumaa ;)))

mryo@navigator.lv

Link to comment
Share on other sites

vechi mieru mieru tas PC tika palkauts vardarbiigaa naavee.. :)))) ja kaadam ir veeleeshanas es varu aizsuutiit video 3mb lielumaa ;)))

 

mareks@ebb.lv

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...