Jump to content

Labs 17" Flatron monitors


Guest shal3r
 Share

Recommended Posts

Mans pashreizeizeejais monitors jau saak palikt tumshs un aatri nogurdina acis. Sho iemeslu deelj esmu saacis domaat par jauna monitora pirkshanu.

 

Manas prasiibas ir aciim "draudziigs" monitors, 17" flatron... un pietiktu ar 1280x1024@85hz.

 

Viens cilveeks man ieteica SyncMaster 757DFX. Vai shis monitors tieshaam ir labs? Ko Juus ieteiktu?

 

P.S. Luugums neizteikt neargumenteetus viedokljis tjipa "Man ir shis man labi raada" icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nez, man jau liekas, ka 17'' monitoram pilniibaa pietiek ar 1024x768 un augstaakaa izskjirtspeejaa burti buutu paaraak siiki zem taada izmeera monja.

Link to comment
Share on other sites

Nu uz 17" taadu izkjirtspeeju normaali neviens neliek. Tapec arii tev saak acis. Peerc 19" un tad liec 1280x1024@85hz.

Link to comment
Share on other sites

SAMSUNG tieshaam ir ljoti labi, bet man nepatiik ka vinji nav galiigi melni un liidz ar to nevar paraadiit taadu melno kraasu. Tajaa zinjaa SONY un CTX ar Sony FD Trinitron kineskopiem konkreeti ieliek. Un vinju 17"-niekiem 1024x768 ir liidz 120Hz.

 

Veel atziistu arii LG Flatron, bet visi citi, kam ir Sony FD Trinitron kineskopi (MAG, DELL un citi suudi) ir galiigi acu grauzeeji. Un visi, kas te nav piemineeti paarsvaraa arii ir suudi.

 

Secinaajumi:

Ja ir nauda, peerc LCD, bet ja nav, tad SAMSUNG, LG (tikai Flatron), SONY vai CTX (tikai ar Sony FD Trinitron kineskopu).

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Buus veel jaapadomaa... Ko veel varat ieteikt?

Nauda prieksh LCD nebuus, jo plaano teereet liidz 130Ls

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster 757DFX man domaat ir vispopulaaraakais monitors uz doto briidi - zinu kaadus 5 cilveekus kiam taadi ir un neviens nav suudzeejies

Link to comment
Share on other sites

Nu pa manam LG ir apsooluuts meesls. Jamais vienkaarshi moderni izskatas un viss. LG ir leeta shirpotrebs. Es pat daargajiem LG neuzticos. Aceros pirmie LG Flatroni tika ievesti LV. Katraa RD veikalaa pa vienam nolika :O)))

Pagaaja 2vas dienas suudam palika tikai zaljaa kraasa :O))

Un nezkape nevienu tas neizbriinija :O))

Protams kamer vinsh raadija bija cieshami. Ties LG njem uz pirmo iespaidu. veehh vecais goldstar sviesc no tehnika. Peec kvalitates taspac SAMPO vien ir tikai smukaaks.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Murmulis

Gadiijaas nesen ieveerteet LG moni 17'' Flatron F700B. Reguleeju gjeometriskos parametrus un sapratu iistas kvalitaates nav. Varbuut, ka ies ilgi un viss buus Ok, bet tomeer. Labaak kaadu Samsungu vai veel jo labaak CTX.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

CTX -pr7300f - profesionaalaas seerijas - 109LS - bij pirms pusgada:) - sony kineskops, raada labi, korpusa dizains - vienkaarshi izcils!

frekvences - labas - nezinu, neesu instaleejis driveri - varbuut tad pat raada augstaakas, bet kaa plugunplay monitors iet uz 1024X700 ciktur ar 85hz, - ir oki doki:)

Link to comment
Share on other sites

PS - tas CTX - 17 colinieks. - ja njem 19 nieku - tad jaanjem ljoti daargu - jo liels, bet ar to pashu frekvenci ko 17 niekam - aci bojaa vairaak. - lai 19 niekam uzliktu 1200Xciktur - ar 90hz - jaabuut ljoti daargam...

bet ar 85 jau saksi just ka acii duras, taapeec mans ieteikums buutu labs 17 nieks.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Luugums neizteikt neargumenteetus viedokljis tjipa "Man ir shis man labi raada" icon_smile.gif

 

Nez, kādus tad argumentus Tu gaidīji? Vienīgā pieredze var būt - patika vai nepatika... Man ir labs iespaids radies par Viewsonic monitoriem. Ja Tev tās 17'' nav dzelžains ierobežojums, tad papēti viewsonic 19'' CRT sēriju. Paliels, bet labs (un nav dārgs).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...