Jump to content

mans ūbertelefons: question & answer show


 Share

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vaivars

    7

  • Skeem

    2

  • Patriot

    37

Karte iepirkta, viss strādā, 50 latus, kā DeadmaroZ-TLOTL paredzēja, gluži neizdevu, bet 35 gan :wink: Pašlaik kopēju tik iekšā warez na haļavu, kādam laikam pietiks

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu

Zandis sakot, ka "tās kartiņas trodeksā pa 32 LS var dabūt" (domāts 512mb mmc priekš 6630).

Link to comment
Share on other sites

hmm

kapeec man 6600 neraada nosaukumus kas zvana tikai numuru ?

vai tas ir tapeec kad visi atrodaas sim kartee nevis telefoonaa ?

ja jaa tad kaa lai vinjus visus reizee paarkopee ?

saakumaa piedaavaaja to izdariit spiedu nee tagad nez.

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

heh jaalieto ir phones atmina un sim piekluve ir jablokee , citaadi tapat nevarees izmantot visas telefona funkcijas

Link to comment
Share on other sites

Zandis sakot, ka "tās kartiņas trodeksā pa 32 LS var dabūt" (domāts 512mb mmc priekš 6630).

 

Zandis izķēra pēdējo pa 32 lati!! Man palika identisks kingston ražojums pa 35 lati.

 

 

Un vēl jautājums. Lieta tāda, ka pērkot mobilo, tālruņa iekšējajā atmiņā nevis mmc kartē bija sainstalētas visādas imaging programmas (tur kautkāda kodak un vēl visādas), tagad apmainīju mmc kartes un visas imaging programmas pazuda no imaging mapes!! Saprastu, ja šīs programmas būtu instalētas mmc kartē, bet šīs programmas ta'ču atradās TĀLRUŅA ATMIŅĀ!!! Kā tas var būt??

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

Aaa pareizi 6600 nemaz to nevareeja izdariit , vinsh jau defaltaa nelietoja SIM atminu :-)

Link to comment
Share on other sites

aha.

un veel

Caur BT savienojoties ar citu telefonu respektiivi ar SE K700i no taa telefona vareeja uz manu paarsuutiit visu a kaa aizsuutiit kaut ko pretii ?

es zinu ka ieejot galerijaa var paarsuutiit bildes caur BT a kaa piemeeram to izdariit ar failiem ?

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

es lietoju ProfiExplorer naak komplektaa ar ProfiMail

 

www.lonelycatgames.com

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc caur bluetooth nevar pārsūtīt mp3, wav u.c. mūziku?? Par spēlēm un softiem vispār nerunājot - tur jau principa pēc nevar pārsūtīt, aizsargāti skaitās!! Be kas pa lietu, ka kautvai pats caur mikrafonu ierakstu wav skaņu, bet nevaru pārsūtīt caur bt?? Iznāk, ka vienīgi attēli man pa zilzobu sūtās!!

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

taapec ka 6630 ir triperis ;-) ko tiiniitim berziens :-)

 

pameklee forumaa es jau par shito rakstiiju ;-)

Link to comment
Share on other sites

to DeadmaroZ-TLOTL:

 

vari izteikties konkrētāk?? kāds tiperis?? taču ne telefonvīruss??

Link to comment
Share on other sites

Kas notiek ar manu telefonu??? Nesen man pazuda visas programmas no imaging mapes, bet tagad pēķšņi pazuda visas programmas no office mapes (word, powerpoint, adobe reader u.c.)!! Kas notiek???

 

Atradu nokia mājaslapā un ieinstalēju pa jaunu quickword, bewt nevaru vairs atvērt ms word dokumentus!! Verot caur fexplorer, quickword paziņo, ka nav datu!!! Kā tas var būt???

 

Un vēl tās problēmas ar bluetooth..

 

Moš vīruss??

 

 

 

P.S.

noņēmu quickoffice for nokia 6630 un vietā uzinstalēju quickoffice for nokia 6680 un tagad quickwords for nokia 6680 vismaz strādā :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji
Kāpēc caur bluetooth nevar pārsūtīt mp3, wav u.c. mūziku?? Par spēlēm un softiem vispār nerunājot - tur jau principa pēc nevar pārsūtīt, aizsargāti skaitās!! Be kas pa lietu, ka kautvai pats caur mikrafonu ierakstu wav skaņu, bet nevaru pārsūtīt caur bt?? Iznāk, ka vienīgi attēli man pa zilzobu sūtās!!

 

Ej nu ej... Viss suutas... jebkaadi faili suutaas..

Link to comment
Share on other sites

to yoji:

 

man nesūtās!! Sākumā sūtījās attēli un videoklipi, bet tagad tikai un vienīgi attēli!! Nekas vairāk!! Moš tiešām būs vīruss??

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

mosh rokas paliek arvien liikaakas?

 

PS

 

Kadu muusu tiiniits zandis mums veestuliiti atsuutiija :-)

 

Mož muti pievaldīsi? Neaizmirsti, ka es zinu, kas tu esi. Daudz daudz stāstiīsies, galvā dabūsi.

 

Puika aizver paksti un sespreegaa ibio! Galvaa deveejs atradies ibio :-) Tev pasham smiekli nenaak? :-) Noslauki pienu no luupam un tad plurksti idin! Iesaku nesoliit lietas ko nevari izdariit! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ngage spēles uz 6600 gandrīz visas gāja, kuras mēģināju.

Uz 6630 pilnīgi neviena negāja, kuru mēģināju ;)

Link to comment
Share on other sites

Kādā ziņā savādāks?? Varbūt tavam 6630 bija gļuks un tāpēc n-gage spēles negāja. Moš būs jāpamēģina kādu uzinstalēt

Link to comment
Share on other sites

A mož 6600 bija gļuks un tāpēc gāja? Mhh.

 

Tak kaut kādas dažas gan jau ka ies. Cik esmu dzirdējis, Sonic iet arī uz 6630, pats neesmu mēģinājis.

Link to comment
Share on other sites

n-gage spēlēm paplašinājums laikam ir *.blz ????

 

Kā n-gage spēles iespējams uzinstalēt uz 6630?? Nevajag kautkādu speciālu symbian aplikāciju?? Dažādi izmēģināju, bet nesanāk!! Itkā uz 6630 derot šādas n-gage spēles:

 

Call Of Duty

Pathway to Glory

Sega Rally

FIFA 2004

Tiger Woods PGA Tour

Moto GP

MLB Slam

Red Faction

Sonic N

Splinter Cell

NCAA Football

Rayman 3

Spider-Man 2

Requiem Of Hell

King of Fighters

Asphalt Urban GT

Worms World Party

Ghost Recon: Jungle Storm

Marcel Desailly Pro Soccer

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzot kompim nokia 6630, kompis telefonu neatrod, bet pasaka, ka

 

usb devide not recognized

 

Pievienojot pie cita usb porta, nekas nemainās.

 

Pirmajās četrās reizēs palīdzēja nokia pc suit pārinstalēšana, bet tagad pat tas nelīdz!! Tagad, tiklīdz pārinstālēju nokia pc suit, kompis sākumā parāda

 

jaunas ierīces atrašana

 

bet pēc dažām sekundēm atkal izmet

 

usb devide not recognized

 

 

Palīdziet!!!!

Link to comment
Share on other sites

taa taa taaa.

taatad

dabuuju vakar kompim bluetooth adapteri.

piesleedzu

sapaaroju ar 6600

viss iet

uzliku nokia pc suite - piekonekteejas aiziet

uztaisiiju full backupu

sainstaleeju visaadu drazu

viss iet

izgaaju aaraa un atvelkoties atpakalj pabakstot mRouter arii uzreiz aiziet un sakonekteejas

un nezinu kaada iksa peec bet paarspraudu vinju uz aizmugureejaa usb porta un uzliku liidznaakoshos bluetooth draiverus.

peec taa atveeraas kaut kaada kretiiniska proga un sapratu kad menegeet devaisus vieglaak bij ar windows iebuuveeto

atinstaleeju visu

tagad vairs negrib konekteeties.

kaut kaa mociijos ar sapaaroshanu un atpaaroshanu

aizgaaja

tad vajadzeeja restarteet phooni atkal neiet

bij slinkums chakareeties aizgaaju guleet

un tagad sapaaroju pa jaunam itkaa viss ok

failus ar send to bluetooth device metodi suutiit var

pabakstu mROUTER

telefons iekjeercaas vai atljaut bluetooth konekciju nospiezhu jaa

nekas nemainaas

nekonekteejaas

kur vareetu buut vaina ?

Link to comment
Share on other sites

lol

tagad atkal daudz reizes meegjinot piekonekteeties ar to mRouter aizgaaja

un diivaini

ka panjemot ieksh vinja to connect to a bluetooth device vinsh visu laiku raada ka nokia 6600 already connected un taa visu laiku.

 

Edit:

un ik palaikam paraadaas ka nevar izveidot savienojumu jo tiek lietots maksimaalais bluetooth connekciju skaits.

cik daudz tas ir ?

un vai to nevar palielinaat ?

Link to comment
Share on other sites

Tāda štelle gadījās :lol: Ir man uz mobilā tāda symbian spēlīte - need for speed underground. Datorā ar glabājas tas fails. Izķemmēju kompi ar Norton Antivirus 2005 un šajā spēlītē atradu vīrusu!! Nez vai tas datorvīruss vai telefonvīruss??

Link to comment
Share on other sites

Apskatījos NAV vēsturē - vīrusu sauc SymbOS.Doomboot.C - nosaukums jau visu izsaka :lol::lol: Un esmu par 100% pārliecināts, kas šis vīruss vēl joprojām manā telefonā dzīvo, bet nez kāpēc fsecure telefona antivīruss neko neiebilst :lol: Tas laikam izskaidrotu daudzās problēmas ar telefonu (kāršanos, bremzēšanu, atmiņas zudumus, bluetooth problēmas, NOKIA skriina pēkšņu parādīšanos u.t.t.). Vispār, ko reāli šis vīruss var nodarīt telefonam??

 

 

967015331_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es to telefonu esmu nez cik reizes restartējis pēc inficēšanās!! Kā es to vīrusu lai dabonu nost?? Vispār vai telefonvīrusi var iemitināties uz operētājsistēmas z: diska?? Doma jau bija uztaisīt format e: (mmc karte) + format c: (tālruņa atmiņa). Tas līdzētu??

Link to comment
Share on other sites

Nu manuprāt viņam primārais ir ne dati a pati kartiņa lai nebūtu beigta ;)

 

P.S. Mož pārdod to karti un nopērc jaunu? Piemēram, man.

 

Tieši to es taisos darīt!! Jau pašā sākumā biju izlēmis pirkt 512 MB MMC karti!! Cik tu varētu dot par veco 64MB MMC karti (cik nu veca, labi ja dažas dienas :wink: ) ??

 

Vai tad kaadam vispaar taa 64MB buus vajadziiga?

 

Heh - pats tikko kaa iekjeeru Apcer 512MB MMC karti pa 24Ls (ms.lv) :shock: pat nebiju domaajis - ka vinjas TIK leetas, protams taa ir lielaa MMC versija...

 

....

Un kāpēc caur bluetooth nevar pārsūtīt lielus failus (~4 MB) ???

 

Nu nezinu, man ir 6230i - peec FW paarshuushanas straadaa gandriiz normaali... vakar Nokia PC Suite Image sinhronizeetaajs izdomaaja, ka uz atminjas kartes esosho [WN]Metritis (parodija par Spriidiiti 30min garumaa - ja kaads nezin...) vajag paarsuutiit uz datoru :roll: Manupraat saliidzinoshi aatri tika galaa AR 40MB FAILU!

 

gribu redzeet kaa 6600 velk 1Gb :-) jaa ir retas kartes , bet vinas arii maksaa

 

Mana Nokia 6230i velk pat 2GB MMC (ar FW3.50) 8) Tik zheel, ka taas 2GB taadas daargas...

Link to comment
Share on other sites

gribu redzeet kaa 6600 velk 1Gb :-) jaa ir retas kartes , bet vinas arii maksaa

 

Mana Nokia 6230i velk pat 2GB MMC (ar FW3.50) 8) Tik zheel, ka taas 2GB taadas daargas...

Kādā sakarā tu tur jauc iekšā 6230i?

 

Teorētiski 6600 atbalsta līdz 128 MB atmiņas kartēm. Praktiski arī 512 un 80%, ka arī gigabaitīgo. To gan neesmu mēģinājis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...