Jump to content

mans ūbertelefons: question & answer show


 Share

Recommended Posts

Kā jau nopratāt par Nokia 6630

 

Tātad ir problēma - dators pēkšņi nepazīst manu mobilo!!! Visu laiku bija OK, bet tagad, pielēdzot mobilo, izlec šāda ziņa:

 

859891371_b.jpg

 

NOKIA PC Suit ar';i saka "no phones connected"!! Kur problēma??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vaivars

    7

  • Skeem

    2

  • Patriot

    37

Pie cita USB porta ar neiet!! Uztaisīju NOKIA PC Suitam repair, bet tikuntā neiet!!! Varbūt kautkas ar mātesplates USB draiveriem?? Bet varbūt telefonvīruss?

Link to comment
Share on other sites

Darīju sekojoši:

 

1. Noinstalēju Nokia PC Suit

 

2. Restartēju kompi

 

3. Uzinstalēju Nokia PC Suit

 

4. Pieslēdzu telefonu, drošības pēc pie cita USB porta

 

5. Itkā viss tagad kārtībā, savienojums ir, vaina, manuprāt, bija iekš Nokia PC Suit, tikai, nez kāpēc, repairojot Nokia PC Suit, problēma neatrisinājās

Link to comment
Share on other sites

Guest NeXt

Man ir Nokia 6230i un man bija tieshi shaada pati probleema, bet tas bija vasaras saakumaa, dariiju taapat kaa tu un viss aizgaaja, pat nemeegjinaaju repairot PC Suiti!

Link to comment
Share on other sites

nu nez aplikaacijas repairot nemeeginu, jo tas reti kad liidz, vislaabaak ir pamatiigs normaals reinstals

Link to comment
Share on other sites

cd mobzim līdz nāk? ja nāk tad parakājies pa mapēm - jamam pilnīgā D***** bija iebāzsts kaut kas līdzīgs "connectionsetup.exe" vai tml. jamo uzinstalēju un bez problēmām aizgāja kaut kāda 6xxx nokia. a cd bija no 9xxx nokia :?

a to sākumā tieši tevi aprakstītā problēma, respektīvi ar vienu pašu to nokia softu cauri netiek :|

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

 

5. Itkā viss tagad kārtībā, savienojums ir, vaina, manuprāt, bija iekš Nokia PC Suit, tikai, nez kāpēc, repairojot Nokia PC Suit, problēma neatrisinājās

 

ieksh suites gan nebija probleema a ieksh tava telefona draiveriem ;-)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu cik tas ir nopietni, tāpēc pajautāšu, ko tas varētu nozīmēt! Lieta tāda, ka aplūkojot galerijā attēlus, man jau piecas reizes uzkārās mobilais, pa jaunu ieejot galerijā, redzams, ka visas mapes pilnīgi tukšas!! Neviena foto, neviena, audio, neviena video!!! (šie visi faili man uz MMC kartes glabājas). Pēc kāda laika, atkārtoti aplūkojot galeriju, pazudušie dati tomēt parādās!!! Kas notiek?? Ceru, ka tas nav bīstami!!

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

nu tad neko , nejaaj vairaak , a to vairs neko nevareesi dabuut araa

Link to comment
Share on other sites

Nu manuprāt viņam primārais ir ne dati a pati kartiņa lai nebūtu beigta ;)

 

P.S. Mož pārdod to karti un nopērc jaunu? Piemēram, man.

Link to comment
Share on other sites

Nu manuprāt viņam primārais ir ne dati a pati kartiņa lai nebūtu beigta ;)

 

P.S. Mož pārdod to karti un nopērc jaunu? Piemēram, man.

 

Tieši to es taisos darīt!! Jau pašā sākumā biju izlēmis pirkt 512 MB MMC karti!! Cik tu varētu dot par veco 64MB MMC karti (cik nu veca, labi ja dažas dienas :wink: ) ??

Link to comment
Share on other sites

Nu nez nez, www.ss.lv manīju, ka 64 MB saīsinātu MMC tirgo pa 8 latiem, būs jāmēģina ss.lv vismaz pa kādu piecīti notirgot

Link to comment
Share on other sites

dzirdēju, ka n-gage spēles varot palaist arī uz parastajiem smartfoniem, vai un 6630 var?? laikam vajadzīga kāda symbian programma, lai šādas spēles caur 6630 palaistu??

Link to comment
Share on other sites

Mēģini. Ja nenotirgo, tad PZ.

 

Man jau vispirms jānopērk 512 MB MMC

 

 

Patriot nenjem nu ljaunaa bet saki vien godiigi nemelojot - tev vismaz 16 gadinji ir ?

 

Ja godīgi, man tiko palika veseli astoņi gadi

Link to comment
Share on other sites

Uzliku uz telefona Macromedia Flash 1.1 pleijeri. Caur FileExplorer veru vaļā flash mūviju, bet macromedia flash pleijeris to neatskaņo!!! Ir tikai pāris sekunžu ilgs, saraustīts skaņas gabals!! Tas pats ir atī ar citiem flash failiem!! Vaina ir pleijerī, vai flash failam pārāk augsta rezolūcija??? Vai varbūt dzelži netur??

 

Un kāpēc caur bluetooth nevar pārsūtīt lielus failus (~4 MB) ???

Link to comment
Share on other sites

Vajadzīga palīdzība!! Nevaru atrast latvijas internetveikalos savam nokia 6630 piemērotu 512 MB MMC atmiņas karti!!!

 

Man itkā vajag

RS Dual Voltage Plus MMC

 

ar šādiem slotiem:

 

DV_RS-MMC128_3.jpg

 

Biju aizbraucis uz xNet, bet viņiem ir RS MMC DV kartes tikai ar šādiem slotiem:

 

7663.jpg

 

Veikalā sanne arī 512 MB kartītēm ir nepareizie sloti!! Ar manu telefonu saderīga bij tikai 256 MB MMC kartīte, bet man vajag 512 MB!!

 

Aizsūtīju meilus uz dažiem citiem Latvijas internetveikaliem, vet šiem arī nav 512 MB RS-MMC-DV karte ar šādiem slotiem:

 

DV_RS-MMC128_3.jpg

 

Varbūt kāds zin, kur var nopirkt mani interesējošo kartiņu??

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc gan ne?? Nokia 6600 velkot pat gigabaitu!! Vai ta nu 6630 būs šajā ziņā sliktāks??

Link to comment
Share on other sites

Nu ar to 256 MB karti man priekš Mp3 klausīšanas nepietiks!! Nokonvertēju jau tā Mp3 uz 128kbps bitreita, samazinot Mp3 faila izmērus līdz kādiem 3-5 MB!!

Link to comment
Share on other sites

Es jau to karti ar daudzajiem kontaktiem neesu mēģinājis telefonā likt iekšā!! Vienkārši veicī man konsultants ilgi pētīja manējās 64 MB kartes slotus, tad nopētīja savējo MMC karšu slotus ar tiem daudzajiem kontaktiņiem un pateica, ka šādas kartes manam telefonam nudien nederēšot!! Vai var būt, ka nokia 6630 ner mmc kartes gan ar vieniem, gan otriem kontaktiem??

Link to comment
Share on other sites

Kautkas traks!! Nevaru atrast saderīgu MMC karti!! Abraukāju un apzvanīju daudzus veikalus, piemērīju vairākas MMC kartes, bet neviena neder!!! Itkā atšķiras tās voltāžas!!! Man itkā derot karte ar 2,8 volti, kur tādu atrast??

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

Patrit blins es tev saku tu 512 pa 20ls nenopirksi , taada kas tev shancees maksaas ap 50ls ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

prasi maigcilveekam kur vinsh pirka savu 1Gb karti pa 100Ls :-) es labak nopirktu 4ras 256Mb pa 40 nevis vienu Gb pa 100

 

saprotu takaa 6600 neerti baca jaanem nost lai karti nomainiitu a 6630 tak po no saana lieks , 5sec un apmainiitas

Link to comment
Share on other sites

Nu 512MB MMC Dual Voltage Plus manīju divos internetveikalos, bet tikai nesaīsināto!! Jautājums ir: kur vai nopirkt saīsināto 512MB RS-MMC DV Plus karti?? Dažos veikalos šādu manīju, bet tikai 256MB!!

Link to comment
Share on other sites

Patrit blins es tev saku tu 512 pa 20ls nenopirksi , taada kas tev shancees maksaas ap 50ls ;-)

 

Tu laikam esi arpalicis laikā!! Cik skatījos, 512 MMC reti kur maksā virs 40 latiem!! Es jau nesaku, ka vēlos pa 20 latiem, bot orienējoši no kādiem 25-30 latiem!! Tā jau arī viņas vidēji maksā!! Par 25 latiem bija lētākā, ko redzēju, bet tā ar bija nesaderīga!!

 

Starpcitu, par 52 latiem redzēju 1 GB MMC DV Plus karti, tikai tā nebija saīsinātā :(

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

Tu laikam esi tups 1.kaart tapeec ka raksti vienu savu postu peec otra 2.kaart taapeec ka tu taads esi un neklausies ko tev saka citi (atkaartoju veelreiz , tev parastaas 512 kartes neies tavaa sranajaa trubaa) Telefoniem lielas kartes ir speciaali taisiitas un testeetas lai vinas speetu stradat ar viniem un latvijaa taadas nav vai ja ir maksaa loti daargi! Loxs

 

 

Paskaties antin tos linkus ko devu tev un papeetui tur cenas ibio

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...