Jump to content

SAV un NAV. Kāda atšķirība?


Guncha
 Share

Recommended Posts

Makaka 8 kaut kaada tizla... Es teiktu ka tizlaakais AV no visiem ko shodien apluureeju..

Updeitoshanas cherez ž...

Bremziigs interfeis.. kaut kaads nesaprotams.. tb saprotams, bet tizls.

Teiksim taa.. McAfee8 vs AntiVir es izveeleetos otro.. Neskatoties uz to ka makaka it kaa labaak kjer...

Vienkaarshi tizls produkts.

Negribaas iipashi springt lai uzinstaleetu.. visiem viss kaa cilveekiem.. makakai hvz kaa.. fuj pee kaka..

Principa peec pameigjinaashu citas versijas... Ja nu shitaa veiniigaa tik nenormaali tizla..

7 bija daudzmaz lietojama..

 

Protams to Cram Toolbaari neatpazina.. Makaka vispar nevienu reizi neko neiepiiksteejas ieksh cracks.am

Iespeejams taadeelj ka shiem tak ir atsevikj produkts...AntiSpyware

http://us.mcafee.com/root/package.asp?pkgi...d=206&cid=16261

 

Laikam shie antivirusaa neliek iipashu uzsvaru uz kaut kaadiem siikajiem kaitniekiem...

So.. enivei man 8 makaka nepatika.. tizla.

 

Eh.. Tak i bikj.. uzmetiishu aci Pandas laaca jebalniekam © NC

:)

 

Pirmais paarsteigums iebrienot tai suunainajaa pandas lapaa... Blin.. kaa es varu zinaat ar ko tie juusu laachi atskjiraas?

Platinium.. Titanium.. blin.. man antivirusu vajag..

Nevis te peetiit ko juus i sarazhojushi.

oo laikam atradu kur tikti pie AV...

Panda Titanium Antivirus 2006 + Antispyware

Blin.. atkal kaut kaadas tizlas regjistraacijas.. blin kaa man zb regjistreeties...

 

Panda tomer i debiils produkts..

 

pandabled.png

 

Cik es emsu jaajies ar to debiilo laaci lai vinju nokasiitu.. blin.. a te nevar novilkt.. Kropls softs.. kropls saits..

 

Aaa.. izraadas es nebiju ielicis home vai enterprice user, bet tur tak nav suuda *...

Tipiska pandas jebalnieka pieeja..

brrrr.. uz savas kastes es nekad muuzhaa neuzdroshinaatos shito krapu instaleet...

Zem VMwares kaut kaa veel var :)

 

 

hehe

pandas suuds nebeidz patiikami paarsteigt :)

Novelkam vrogji anglisko versiju.. tachu pie instaleeshanas piedaavaa hvz ko tikai ne englishu :)

ibuchijspandasjebalnieks.png

Izdomaaju ka peedeejais variants vareetu buut English :)

 

Tai suuda pandai kaut kas vispar ir taa kaa jaabuut un kaa butuu normaali?

Atceros kaa pisos deelj suuda pandas kad vinja sapisa tiiku Ir panda, ir tiikls.. noinstalee pandu tiikla nav. Kaut ko tur ar soketiem suuda laacis sapisa...

uuuuhhh blin.. Nu neesmu otru taadu suudu redzeejis.. Dievs pasarg no turkiem un pandas jebalnieka systrejaa :>

Bet nu es tomer meigjinaashu kaut kaa vinju uzdabuut :)

Sadomazahists laikam esmu :)

 

Uzmakareeju Pandu ar visu vinju tizlo ugunsmuuri...

 

Huh.. patizls interfeis.. Kaut kaa baigi slogo kasti peec installa.. lauzh peetiit akadeelj.

Skanee visus opisa failus (hvz kas ar to i domaats ) un peecsaraksta.. tb paplashinaajumi peec saraksta.. Opcija "Scan all" nemaz nav :))

 

Heuristiskaa paarbaude peec nokluseejuma ir off un nekaadu nekas tur nav kontroleejams..Pie kam shii opcija ir tikai pie Full system scan.. Tas ko noziimee... Tip pie vienkaarshas ikdienas palaizhamo failu skaneeshanas shii fiicha nedarbosies?

 

Uzliku vrogji ar visu FW.. tikai chota es nekur nemanu taa uuberFW setingus...

 

Ar to cracks.am cram toolbaari panda tika galaa veiksmigi.. Tiesa izdevaas noseivot suuda installu.. tachu panda likvideeja kaut kaadu tur dll kaa rezultaataa toolbaars nedarbojas.. tb vinja nav.. meitenes uz ekraana pashas nelec.. tip viss ir ok :)

Nu koaa.. shodienai man pietiks..

Ir apzinaati populaaraakie AV... ir apzinaatas ~ taas lietas kuras ir jaanjem veeraa un ir apmeeram skaidrs kaa jaaveic paarbaude... Lielaakaa probleema ir samekleet tos perveros URLus :)

Link to comment
Share on other sites

Tā arī neesmu nekur ticis, mazliet apsifeļoju vienu Xp+sp1 instalāciju, taču nav laika nekam tālāk pieķerties :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...