Jump to content

Kaadu progu vajg lai raadiitu uz katra monitora kaut ko citu


Guest
 Share

Recommended Posts

Man te ir probleeminja.. Ir kompis = portatiivais un tam aizmuguree ir izeja uz monitoru(visiem taada ir icon_smile.gif). Piesleedzu monitoru un tas raada to pashu ko portatiivaa monitors, bet es gribu, lai uz katra monitora vareetu atteelot dazhaadus logus.. Kaadu progu vajg, lai raadiitu uz katra monitora kaut ko citu, vai vispaar var icon_question.gif

p.s.

Man integreetaa video karte ProSavage S3

Link to comment
Share on other sites

a kaa ir domaats - ja 1 videokarte tad 1 moinitors, un ja 2 videokartes tad 2 monitori grin.gif

Link to comment
Share on other sites

nVidias karteem settingos to var uzlikt...ja tavas kartes draiveri to nodroshina tad jau vari. paraknjaajies pa display properties

Link to comment
Share on other sites

neee, nvidias draiveri dod paarsleegshanos starp desktopiem - tas ir taa ka tu vari uzreiz darboties ar 2 desktopiem(uz abiem monitoriem to pashu raadiis)...nu naw manupraat shitaadas shtelles...

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Reti kuram portatīvajam ir dual monitor supports. Un ja tur iekšā stāv S3, tad gandrīz noteikti var apgalvot ka nespīd.

 

Kartēm kurām ir dual monitor iespēja var uzstādīt ka rāda vienu un to pašu uz abiem monitoriem (clone) vai arī uz katra savu (extend desktop)

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
devil, kas tew ir pret nvidia karteem?!?

Nu nepatīk man viņas. Vienkārši nepatīk. icon_twisted.gif

 

Ja godīgi, tad par 3D akselereāciju sāku interesēties tālajā 1995. gadā, kad 3dfx Interactive paziņoja par Voodoo Graphics. Ja kaut cik zini video karšu industrijas vēsturi, tas nVidia ar saviem stulbajiem izgājieniem inīcināja 3dfx un pilnībā pārtrauca un pat aizliedza suportu 3dfx kartēm. Tā kā es esmu lietojis gandrīz visas 3dfx video kartes un uzskatu ka tās bija un dažā jomā (FSAA) vēl joprojām ir labākās, tad kopš 2000. gada 15. decembra es ienīstu nVidia. icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ATI Mobile Radeon kaut kaads piemeeram, tad pa display properties parakaajoties var uzsleegt visaadas fiichas: extended desktop vai clone kaa tavaa gadiijumaa bija, varbuut ka buus arii multimeediju rezjiims, ka pa papildus monitoru raadiis tikai filmas un videofailus, bet darbojoties windaa uz ekraana buus kaut kaads fona atteels.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...