Jump to content

Ik pa laikam paraustas monitors!?kas pa lietu nez...


Guest ...crazyboy...
 Share

Recommended Posts

Guest ...crazyboy...

Kas taa vareetu buut pa vainu ka, ik pa laikam noraustas monitors, nu taa kaa itkaa nozibsnii...

configs:

grafiskais adapters: geforce fx 5700 256 mb

monitors: sony cpd-e220 ( ir meginats gan uz 85 Hertz un 100 hertz )

tiesa gan monitors nav vienc no labaakajiem, bet tomeer, varbuut kaads vareetu izpaliidzeet! Help! :)

 

paldies par atsauciibu!

Link to comment
Share on other sites

Guest karls

man ar tā bija vienlaik, bet pārgāja pēc laika.

notika kaut kāds latvenergo elektrības uzlabošanas process. divas dienas nebija elektro. pieslēdza ierubiju kompi. moņuks raustījās. bet pārgāja. tagad viss ok. :)

 

gan pāries

 

mobīlais tak nava blakus?

Link to comment
Share on other sites

Kas taa vareetu buut pa vainu ka, ik pa laikam noraustas monitors, nu taa kaa itkaa nozibsnii...

configs:

grafiskais adapters: geforce fx 5700 256 mb

monitors:                sony cpd-e220 ( ir meginats gan uz 85 Hertz un 100 hertz )

tiesa gan monitors nav vienc no labaakajiem, bet tomeer, varbuut kaads vareetu izpaliidzeet! Help! :)

 

paldies par atsauciibu!

 

 

Senos laikos uz mana vecā kompi kautkas līdzīgs bija, uz sarežģītāku grafiku vai uz balto grāsu noraustījās, un šad tad pakārās.

Pie vainas bija Video S3 kartes TV out Draiveri, nomainīju karti un dzīvoju laimīgs.

Link to comment
Share on other sites

kalnietis

man arii dazhus meeneshus atpakalj ik pa laikam paraustiijaas monitors.. tad sakaa nedaudz vairaak raustiities un tad vispaar vairs neraadiija:)) ..p.s. lab ka monim veel bija garantija

Link to comment
Share on other sites

Guest ...crazyboy...

nu jaa nedomaaju ka taa man buutu video kartes vaina...

vidocard nopirku pirms 4 meneshiem ( geforce 5700 - chaintech )

monitors man laikam taads pavec buuus un viss...

nu man taa nava ka raustaaas visu laiku, bet taa ja aktiivi pie pc straadaaa tad 2 h ~ 1 reizi noraustaaas...

Link to comment
Share on other sites

wildwing

tas tev laikam ir DEGAUSS. Kad tu to netaisa tad monitors to taisa automatiski. Paskaties monitora MENU. 8) mozhka palidzees

Link to comment
Share on other sites

Nu paskaties tieshaam par to DEGAUS, gadiijumaa tev tuvumaa pie monja nav tuvumaa tumbas, subis, vai arii elektriskaas spoles, vai kas cits kas rada magneetisko lauku, novaac to nost un tad paskaties kas notiek, droshi vien monis automaatiski izlaadeejas ar Degaus!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...