Jump to content

Labaakaa udens galva prieksh A64 s939! Kaartigs OC


Kashelz
 Share

Recommended Posts

Nu to tecesanu arii esmu atrisinaajis ar modificeshanu :D Ja nepatiik ne antarktika vai XX-Flow tad taisi pats , topasu naudinu vien izmaksaas , bet nez kas tur sanaaks . Mans domaa ja abas shiis galvas novest liidz kondiicijai , tad vinas buutu pietiekami efektivas . Kadas 2-3 dienas tas prasiitu ieguldiit suura darba lidz virsma buutu kaa spogulis :wink: Jo preciizaak galva piegul pie CPU , jo efektivaaka buus un mazaak pastas vajadzees :D

Link to comment
Share on other sites

Un veel varu teikt to, ka man kaarbaa ikdienas frekvencees skaljaakais ir baroshanas bloks, tik tieshaam, chipsetu es nogriezju, lai vispaar nedzird, aktiivaa RAMa dzese ar 2 x 80mm un viens 120mm vents uz 7v vai pat 5v ir pietiekami kluss! Pat suuknis taisa lielaku troksni, bet baroklis arii dzirdams, it ipashi pa nakti! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu to tecesanu arii esmu atrisinaajis ar modificeshanu :D Ja nepatiik ne antarktika vai XX-Flow tad taisi pats ' date=' topasu naudinu vien izmaksaas , bet nez kas tur sanaaks . Mans domaa ja abas shiis galvas novest liidz kondiicijai , tad vinas buutu pietiekami efektivas . Kadas 2-3 dienas tas prasiitu ieguldiit suura darba lidz virsma buutu kaa spogulis :wink: Jo preciizaak galva piegul pie CPU , jo efektivaaka buus un mazaak pastas vajadzees :D[/quote']

Jap, tam piekritiishu, reiz es savu tagadeejo galvu arii nopuleeju liidz spogulim, saaku ar rupjaakiem un beidzu ar smalkajiem smilshpapiiriem, bija smuks spogulis, bet reaala jeega nekaaada! Varbuut taadeelj, ka taa galva nav tik ideaali izstraadaata! Mozj 1 grads zemaak ;)

 

Taatad tagad laikam jaapaliek pie LV mantaam, kas buutu efektiigaaks puleejot virsmaz abaam galvaam, bet par attieciigo izteereeto $$$ ?? Jareekjina tas, ka Antractica maxaa tikai galva, tacju XX-Flow galva + stiprinaajums :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tad jau ņem vien to Antarctica galvu, tai ir labāki stiprinājumi, varēsi noravēt savam procim IHS un vēl pāris grādus temperatūras nomest. Ar normālām trubām nekas tur netek, man pusotra gada laikā nebija pilnīgi nekādu problēmu ar tecēšanu. Vēlāk varēsi nomainīt sūkni uz citu ar augstāku statisko spiedienu un vēl mazliet grādus iegūt.

Link to comment
Share on other sites

Taatad galva buutu sadomaata daudz maz, tagad veel jaapameklee speeciigaaks suuknis! Cik jaudiigu suukni vajadzeteu njemt, ja kaarbaa buus: 3 udens galvas + 2 tadiatori + trubas tam visam? Vajag lai galvas efektiigi straadaa, tagad ir 700l/h suuknis, bet domaaju prasaas jaudiigaaks? Cik jaudiigaaks? 1200l/h buus labi?

Link to comment
Share on other sites

Hmm, tagadeejam ir 1.35m tas augstums, dereetu to uzlabot uz kaadiem 2+m! Bet taadi suuknji ar labu spiedienu uzreiz pamatiigi maksaa :roll: Varbuut kaadam ir kaads lietots piedaavaajams?

 

Teoreetiski ja suuknis speej vairaak paarpumpeet un ir shauraakas trubas, tad spiedienam tomeer jaabuut bik labaakam ar lielaaku l/h!

Link to comment
Share on other sites

Nu taa, galva iegaadaata, tagad tik jaasataisa visi bribambasi - stiprinaajumi, shtuceri un udens saaks pa jaunu teceet pa trubaam :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...