Jump to content

FOTO: Pieklīdenis


Instigater
 Share

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 0_o

    5

  • VIL

    10

  • kitaps

    6

Gurtais' date=' man, man IR maijvabole! Liela, smuki zila! Atrodas šite:

 

http://foto.apollo.lv/albumi/Kunz/Makro_59148/71101

 

vai šite (no priekšas):

http://foto.apollo.lv/albumi/Kunz/Makro_59148/71102

 

Seja viņai kā trollim vai orkam no Lord of the rings :D

 

Bet tad jau labāk tos lielos resnos maijvaboļu kāpurus nobildēt, tie ir vieni pretīgi radījumi (lai gan ultra izmēru eksemplāri ir atrodami tikai piemājas dārziņu komposta kaudzēs, pēdējoreiz tādus ~5 cm garumā redzēju pirms kādiem gadiem 10)

Link to comment
Share on other sites

mrlobber: nu kautkur jau filmu veidotaajiem ir jaasmeljas idejas. 5 elements, filmas rezhisors, labaa citplaneetiesha gjiimi njeema no mana maajdzivnieka :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bez zirnekljiem man ir šāds mājdzīvnieks. :D

Kā es nevaru šitos ciest, nezinu kas tā par fobiju, bet kā manu šitos, tā rauju koferi. :lol: Snake's is everywhere - aaah

Man te nedzīvo lielie zirneķļi, pa reizei salien visādi mazie, bet labi vien ir...

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis
Bez zirnekljiem man ir šāds mājdzīvnieks. :D

Nevaru atrast, bet kaut kur bija ari odzes un glodenes bildes.... un kur tur glodeni rokās ar bija :) Pameklēšu un ielikšu

Link to comment
Share on other sites

Man tas zalktis bija ieliidis maajaa, preciizaak, chiibaa... :D

Link to comment
Share on other sites

Ar to nav jālepojas. Pat nešaubos, ka neēdīsi. Kādēļ tad kāvi?

Link to comment
Share on other sites

Guest haZz

ehh...neesmu zaljais. Censhos peec iespeejas vairaak izniideet kukainjus,un citus neradiijumus. Nu nepatiik man.

Link to comment
Share on other sites

Guest haZz

...bet pag, pag. Aaraa tachu ir auksts. Nee, taa nevar, vinsh tachu nosals! :)

Nekljuustiet tak smiekliigi.

Link to comment
Share on other sites

Kukaiņi tik lēti nenosals. Paliks siltāks, sāks atkal čivināt.

Link to comment
Share on other sites

Pavasarī no kaut kurienes sīkie šamējādu brīnumu izķeksēja:

629987524_l.jpg

Un šis gan nav mans lopiņš, bet bilde man patīk

630106995_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Smukas bildes :D

Bet no taadiem kustonjiem mans raustaas, iipashi jau no chuuskaam, taarpiem...bet vispretiigaakais ir 100kaajis, tadu redzeeju ZOO. Skatoties uz to nepartraukti skudrinjas skreeja pa visu kjermenii...brrr... :x

Maybe raustos tapee, ka beerniibaa es nebiju vieniigais, kursh eeda aabolu...tajaa bija taarps..wjehhh :p

Jetij, gribu redzeet kaadu sveetiibu tu dabuutu, ja nakts viduu pamostos un uz tava gjiimja dancotu liels zirneeeklis :p

Link to comment
Share on other sites

vilii vajaga njemt no visiem kam ir vairak par 4 kajam vai vispar tadu nav, a vot kirzacinjas mmm patik pa rokam staipit tik lai neiekoz un neparak badiit lai aste nenokrit jamajam :lol: :roll:

iedomajies ej nevienu neaiztiec un kada tikla bams ar seju a tur sezh liels daudzkajains dakteris ar krustu uz muguras, nu kaa no tada sirdstrieku lai nenorauj ? :shock: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Polarbear- veel sliktaak jutiisies, ja pa dzivokli rapos tarakani. Man, maja ir nelaime, ka vasaraa, kad atstaj valaa logu, tad no kaiminiem kads atrapo. Vienigais glabins ir paaris zirneklisi , kuri majo aiz skapja- atri tiek gala ar nelugtiem viesiem. Agrak , kad nebija, tad pec vasaras bija , kadu menesi jacinas ar tiem tarakaniem, bet tagad nekadu prob .

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

Es pirms divām dienām darbā, no ķīnas vestā pakā atradi šitādasmirstīgās atliekas. Piedodiet, ka tik sūdīga bilde, bet viņš nebija īpaši liels + negribējās ap viņu gramstīties + bija slinkums mākslu taisīt

114253.jpg

varbūt kāds zin kas tas ir pa zvēru ?

VIL: uzslavēju par blakti, nu smuki smuki, ar ko fotogrāfēts ?

Link to comment
Share on other sites

He, vieni pazinas, no taam deinvidu zemem atveda nacionalo uzkodu iepakojumu-nu tanini maisijuma bija cepti tarpini , sienazhi , vabolites. Lietojot, ka mes chipsus....

Link to comment
Share on other sites

VIL: uzslavēju par blakti' date=' nu smuki smuki, ar ko fotogrāfēts ?[/quote']

10x. Vecais labais EOS300D ar KITa 18-55 objektīvu.

Link to comment
Share on other sites

zandi, ja vajag lielo vardes bildi, tad var nosūtīt pa pastu vai caur trubaz ftp.Fails ir ~8MB

Link to comment
Share on other sites

VIL' date=' vai ta kitieks atļauj Macro taisīt? ;)[/quote']

 

KIT's neļauj macro taisīt, tādēļ man arī nav nevienas macro bildes. Es te nedaudz grēkoju ar nosaukumiem - piesaucu macro, ja jpg redzamais objekts ir lielāks nekā dabā. Patiesībā salīdzināt vajag objektu ar tā projekciju uz matricas.

 

--> Cita objektīva pašlaik man nav. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Man šitāds pa istabu skraidīja un dzina bābuli panikā :D

 

123177.jpg

 

123176.jpg

 

dabūju ielikt burkā un iznest ārā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...