Jump to content

FOTO: Pieklīdenis


Instigater
 Share

Recommended Posts

Shovakar dura (mana maasa) peekshnji bezteemaa skalji iebljaavaas - vajagot nosist. Es teicu, nee, jaaskrien pakalj foto. :o Atgādināšu, ka bildēs nav izmantots makro režīms. Vienīgi ar Photoshop apstrādāts nedaudz, jo shameejais tuseeja pie griestiem virs skapja, kur visai suunains apgaismojums. Uzraapos arii uz skapja, centos ar makro, bet paaraak tumshs un bildes nesanaaca. Otrajaa bildee prieksh saliidzinaajuma duras telefons Nokia 5210.

zirneklis_02.jpg

zirneklis_01_s.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 0_o

    5

  • VIL

    10

  • kitaps

    6

ibio rio - es arii k-ko taadu ieraugot savaa maajaa paarbiitos nepajokam... k-kas taads latvijaa arii dziivo?? :shock: psc... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nav tik traki... Es esu redzeejis lielaakus... :)

 

Kkur ap maaju vai maajaa kliist :D

Link to comment
Share on other sites

Instigater

draudzene staasta, ka kaadu laiku virtuvee shamais dziivojis, kaa raadaas, tad tagad uz viesistabu paarceelies. Shitie diezgan ilgi dziivo, ja izdosies riitdien atrast, tad uztaisiis fotosesiju normaalaa apgaismojumaa ar makro rezjiimu. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu kas notiek, tikko vienu tādu pašu draugu izsēdināju no mājas. Arī - sievietes spiedz utt.

Spiders attack :roll:

Link to comment
Share on other sites

Instigater

kitaps, tie lielaakie ir pashi mazinji ar dikti garaam kaajaam, vinji pat jebkaadas aizdomas un ljaundabiibu nav speejiigi iedvest, jo rumpis tiem nav lielaaks kaa 5mm, a shitam jau kaads pusotrs centimetrs.

Link to comment
Share on other sites

garkaajteetinji meedz buut lieli, bet tie taksh tikpat nekaitiigi kaa hipiji... :p shitais jau taads evilais izskataas... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

ar mazajiem kukainjiem lielaaka saizhe ir tajaa, ka vinjiem patiik kaut kur iekrist (dreebees). un ja par vinjiem neliksies zinis, shamie agri vai veelu tiks nospiesti un naaksies mazgaat un mazgaaties. nedod dies veel shamie satur kairinoshu vielu. a citaadi - kameer nekriit dreebees (a parasti kriit, damn) - baigi jaukie.

Link to comment
Share on other sites

Tievie arii, bet paaris reizes ir gadijies maniit lielu, treknu un spalvainu :D

 

Un mazie, trekni spalvanie arii te kkur dziivoja :D

Link to comment
Share on other sites

Man rudeņos tā tāda pierasta lieta te. Tagad, uz vasaras beigām vispār bija šausmas, kas manā istabā darījās. Logs pa vakariem bija pavērts, ārā paliek auksts, iekšā silts un gaišs- zirnekļi devās uz manu istabu kā svētceļojumā. Vienu vakaru saskaitīju 9 šāda izmēra mošķus man pa griestiem un stūriem rosāmies. Forša sajūta- vakars, sēdi pie kompja, klabini kaut kādu tekstu un tev tā lēni un cēli no griestiem viens šāda izmēra eksemplārs nolaižas uz pleca. Tagad vairs nav manīti draugi- laikam ārā pārāk auksts palicis.

Link to comment
Share on other sites

VIL - javadzēja paņemt to briesmoni no priekšas - moš tās daudzās acis varētu saredzēt.

Link to comment
Share on other sites

No priekšas nevarēja tehnisku iemeslu dēļ.

 

Jau tā tas pagāns bija starp stāviem iestrēdzis, ka biju uzkāpis uz margām, ar vienu roku kaut kur pieķēros, bet ar otru turēju aparātu, mēģinot pietuvoties līdz minimālajiem 28 centimetriem. (Man ir spogulene, jātur pie acss, lai dabūtu uz īsto vietu asumu).

 

Citādi jau labprāt.

Link to comment
Share on other sites

113813.jpg Šeku viena sūdīgas kvalitātes ziepjutrauka bilde, tikko ieskanēju. Šis konkrētais ir no aizpagājušā gada- uz kādiem 3cm vilka. Šoruden manīju arī lielāku, bet fotoaparāts nebija pie rokas. Tādi man diezgan lielā skaitā balkonu apdzīvo.
Link to comment
Share on other sites

Nu moins! Kur tad Tu dzīvo? Česka republika, Praha? Mums te tādi nav redzēti. 8)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ar ko juus barojat saveejos... man taadi neizaug :)

Peec shitaada monstra uzbrukuma var palikt bez kaadas kaajas vai rokas :)

Link to comment
Share on other sites

Man citi lopi ir redzami:

img_0205_mini.jpg

 

laukos007_mini.jpg

Ir pieejami arī normālas kvalitātes(~7MB)

Link to comment
Share on other sites

Instigater

VIL, taveejais loopinjsh ar maneejo ir sugasbraalji, bet tas Chehijas gan nee, tas pa latviskam nesaprot, citus rakstus sev uz muguras uzmodeejis. :D

Nojaushu, ka, jo taalak uz dienvidiem, jo lielaaki radiijumi.

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Visus šitos uz kādu dabas žurnālu - varētu ieprobēt National geographic. Moš vēl prēmiju iedos. Tip tēma žurnālā - "Monsters in small North-European Country".

Link to comment
Share on other sites

da nu i tuvu negribas spidermeniem nakt kur nu vel bildet, vjeee viens tads man istaba vienreiz nolaidas, tads ar mazu rumpiti un garam kajam uzreiz idomaju ka jaiet dzert :lol: istaba neradijos paris dienas pec tam izchekoju ka nav jama, tiko pie PC piesedos sitas atkal klaat, laikam kopa jautrak :lol:

Link to comment
Share on other sites

Man nav tik tuvu, un kvalitatiivi nofotografeets kaa ezim666, bet toties man ir krupis

 

1092773936100.jpg

 

Par zirnekljiem, man uz laukiem ir maniiti taadi resni, ar lielu rumpi. Iipashi simpaatiski jau nav vinji :)

 

P.S. Tad kad focheeju krupi, tad gribeeju atrast kokvardi un nofocheet, bet neizdevaas atrast (bet taa vinjas tur bija(ir) ).

Link to comment
Share on other sites

wxy, vai ir pieejams pilna formāta attēls? Man ir dokumentu serverītis krupis, kuram uz desktopa stāv ārzemēs gūta bilde. :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...