Jump to content

PC 4200 rams


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Varbūt ne gluži tas, bet ir - jaunie Samsung TCCD čipi, 2-2-2-5@400MHz 2.75V līdz pat 3-5-5-8@666MHz 2.85V. Uz tiem ir bāzēti Corsair XMS 3200XL atmiņas moduļi.

Njaa tikai sho modulju cena ir pat iespaidiigaaka par to performanci... :(

Nevajag jau pirkt tieši Corsair atmiņu, tie čipi tagad ir sastopami arī uz paša Samsung DDR500 atmiņas moduļiem.

 

Un kur shos briinumus var dabuut?

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau pirkt tieši Corsair atmiņu, tie čipi tagad ir sastopami arī uz paša Samsung DDR500 atmiņas moduļiem.

Un kur shos briinumus var dabuut?

Nezinu, pašam jāmeklē. Latvijā vari painteresēties iekš http://www.ddr.lv, bet viņi ir vairumtirgotāji.

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Kadelj beidza razot BH-5???

 

 

1) BH-5 vienkārši viņiem sanāca pārāk lielas izmaksas vai kaut kā tā

2) Winbond vispār pamet atmiņas tirgu

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
mrlobber: kada jega nolikt Patriot ja reali jau nekadus BH-5 nav iespejams jaunus nopirkt un visi parejie razo uz tiem pasiem HyNix (laikam bija ari citi bet padzirdeju ka parsvara uz tim pasiem)!!! Rezultata sanak ta ka RAM nav jegas pirkt vispar no taviem vardiem jo neko labu jau nevarot panakt:? Ko tad tu iesaki??? Kingston DDR400 CL3 5ns??? Moz pie SDR atgriezamies??? Man domat ka 50MB/s pie FSB >1000 neko nedos!!! Paris markas ari neko nedos!!! Bet nu tas taa... chibrikam jabut pasam krutakajam un japerk tikai pasu krutako (ko vairs nevar nopirkt) :p

 

Jav, es nesalīdzināju tikai BH-5 ar Patriot.

 

Tu saki "neko nedos". Vispirms tad ir jāvienojas "ko nedos". Vienam pārsimts 3dmark2k1 punktu var būt ļoti daudz, citam pavisam vienaldzīgi, ja tas nav acīmredzams 20+ fps pieaugums viņa iemīļotajā action spēlē. Bet vai nu mēs runājam par maksimālo, ko varam izspiest no savas sistēmas, vai arī nerunājam par o/c vispār un pērkam vislētāko. Ja tu gribi palikt pa vidu, pati PC4200 atmiņas definīcija gandrīz automātiski šādu pieeju izslēdz, ņemot vērā to papildus cenu, ko par to maksāt, neatkarīgi no tās ražotāja.

 

Kā NormaalsCilveeks reiz teica savā bagātajā valodā :), viņu kaitinot tie, kas daudzina, ka ar overclockingu var ietaupīt naudu. Nekā nevar, it sevišķi, ja tas zināmā mērā ir tavs hobijs. Ja tu tajā gribi būt vislabākais, tad attiecīgi arī pats sev attaisno to, ka pērc vislabāko, ko vari nopirkt, kaut arī tie ātruma ieguvumi no tā jauniegādātā dzelzīša var arī būt niecīgi.

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...0454#post500454

 

Priekš IMAGin tāds pirkums vēl puslīdz pamatots. Lai gan drošāks variants viņam būtu vispirms nopirkt ūdensdzesi un pārbaudīt, vai procesors viņam izvelk līdz tiem 4 Ghz (266fsb x 15) (lietojot 5:4 vai pat 3:2 dalītājus). Ja jā, tad būtu (lai gan nav teikts, ka plate vispār sasniegs tos 266fsb 1:1) vērts padomāt par šādas atmiņas iegādi.

 

Savulaik pats aizskrēju un nopirku Kingston HyperX PC3500, kad tas tikko šeit bija parādījies. Tīklā bija pilns ar oficiālajiem apskatiem (pietiekami pozitīviem), bet lietotāju pieredzes nebija. Lūk, tad arī dabūju pats savējo - atmiņa izrādījās nesavietojama ar nForce2 C18 revīzijas čipsetu. Biju spiests nest atpakaļ. Turklāt arī mana pamatplate (Epox ražojums) izrādījās, maigi izsakoties, "neveiksmīgs produkts".

 

Ko es iesaku? Neskriet un nepirkt pirmo, kas pagadās, bet kārtīgi pārdomāt sistēmas iespējas. Protams, runājot par fsb > 250, kā jau sen zināms, Intel sistēmām zemi taimingi nav tik svarīgi (lai gan tiem arī ir nozīme). Bet teiksim, vari nopirkt to PC4200 un uzlikt uz sava nForce2. Nauda visdrīzāk būs izšķiesta pilnīgi bezjēdzīgi, jo, pirmkārt, reti kura nForce2 tev tiks līdz 250fsb un, otrkārt, kāda jēga no 250 fsb 2.5-4-4-8, ja es dabūju tādu pašu veiktspēju ar 220fsb 2-2-2? Un, lai gan BH-5 vairs neražo, labi pameklējot, pats nesen dabūju 2x512 MB Kingston HyperX PC3000 BH-5 par 130 Ls...

 

Vecumvecais teiciens: septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez.

 

Protams, atmiņas taimingi nav Svētais Grāls, pēc kā tiekties (piemēram, OCZ EB sērija ar 2.5-2-2 uz Socket754 vai Socket939 platformām ir ātrāka par BH-5, skaties www.lostcircuits.com), tomēr tiem ir un paliek ļoti liela nozīme kopējā sistēmas veiktspējā. Cik liela katrā konkrētā sistēmā - pastāv zināmas kopējas vadlīnijas, bet katrs ir aicināts pārbaudīt to pats uz savas sistēmas.

Link to comment
Share on other sites

mrlobber: kada jega nolikt Patriot ja reali jau nekadus BH-5 nav iespejams jaunus nopirkt un visi parejie razo uz tiem pasiem HyNix (laikam bija ari citi bet padzirdeju ka parsvara uz tim pasiem)!!! Rezultata sanak ta ka RAM nav jegas pirkt vispar no taviem vardiem jo neko labu jau nevarot panakt:? Ko tad tu iesaki??? Kingston DDR400 CL3 5ns??? Moz pie SDR atgriezamies??? Man domat ka 50MB/s pie FSB >1000 neko nedos!!! Paris markas ari neko nedos!!! Bet nu tas taa... chibrikam jabut pasam krutakajam un japerk tikai pasu krutako (ko vairs nevar nopirkt) :p

 

Jav, es nesalīdzināju tikai BH-5 ar Patriot.

 

Tu saki "neko nedos". Vispirms tad ir jāvienojas "ko nedos". Vienam pārsimts 3dmark2k1 punktu var būt ļoti daudz, citam pavisam vienaldzīgi, ja tas nav acīmredzams 20+ fps pieaugums viņa iemīļotajā action spēlē. Bet vai nu mēs runājam par maksimālo, ko varam izspiest no savas sistēmas, vai arī nerunājam par o/c vispār un pērkam vislētāko. Ja tu gribi palikt pa vidu, pati PC4200 atmiņas definīcija gandrīz automātiski šādu pieeju izslēdz, ņemot vērā to papildus cenu, ko par to maksāt, neatkarīgi no tās ražotāja.

 

Kā NormaalsCilveeks reiz teica savā bagātajā valodā :), viņu kaitinot tie, kas daudzina, ka ar overclockingu var ietaupīt naudu. Nekā nevar, it sevišķi, ja tas zināmā mērā ir tavs hobijs. Ja tu tajā gribi būt vislabākais, tad attiecīgi arī pats sev attaisno to, ka pērc vislabāko, ko vari nopirkt, kaut arī tie ātruma ieguvumi no tā jauniegādātā dzelzīša var arī būt niecīgi.

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...0454#post500454

 

Priekš IMAGin tāds pirkums vēl puslīdz pamatots. Lai gan drošāks variants viņam būtu vispirms nopirkt ūdensdzesi un pārbaudīt, vai procesors viņam izvelk līdz tiem 4 Ghz (266fsb x 15) (lietojot 5:4 vai pat 3:2 dalītājus). Ja jā, tad būtu (lai gan nav teikts, ka plate vispār sasniegs tos 266fsb 1:1) vērts padomāt par šādas atmiņas iegādi.

 

Savulaik pats aizskrēju un nopirku Kingston HyperX PC3500, kad tas tikko šeit bija parādījies. Tīklā bija pilns ar oficiālajiem apskatiem (pietiekami pozitīviem), bet lietotāju pieredzes nebija. Lūk, tad arī dabūju pats savējo - atmiņa izrādījās nesavietojama ar nForce2 C18 revīzijas čipsetu. Biju spiests nest atpakaļ. Turklāt arī mana pamatplate (Epox ražojums) izrādījās, maigi izsakoties, "neveiksmīgs produkts".

 

Ko es iesaku? Neskriet un nepirkt pirmo, kas pagadās, bet kārtīgi pārdomāt sistēmas iespējas. Protams, runājot par fsb > 250, kā jau sen zināms, Intel sistēmām zemi taimingi nav tik svarīgi (lai gan tiem arī ir nozīme). Bet teiksim, vari nopirkt to PC4200 un uzlikt uz sava nForce2. Nauda visdrīzāk būs izšķiesta pilnīgi bezjēdzīgi, jo, pirmkārt, reti kura nForce2 tev tiks līdz 250fsb un, otrkārt, kāda jēga no 250 fsb 2.5-4-4-8, ja es dabūju tādu pašu veiktspēju ar 220fsb 2-2-2? Un, lai gan BH-5 vairs neražo, labi pameklējot, pats nesen dabūju 2x512 MB Kingston HyperX PC3000 BH-5 par 130 Ls...

 

Vecumvecais teiciens: septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez.

 

Protams, atmiņas taimingi nav Svētais Grāls, pēc kā tiekties (piemēram, OCZ EB sērija ar 2.5-2-2 uz Socket754 vai Socket939 platformām ir ātrāka par BH-5, skaties www.lostcircuits.com), tomēr tiem ir un paliek ļoti liela nozīme kopējā sistēmas veiktspējā. Cik liela katrā konkrētā sistēmā - pastāv zināmas kopējas vadlīnijas, bet katrs ir aicināts pārbaudīt to pats uz savas sistēmas.

 

Shodien kaa reiz ienaaxies P4E 3.2Ghz procis un uudensdzese... izdariishu kaa teici - pameegjinaashu bez 1:1 iepeetiit maximaalo iespeejamo FSB uz shiis plates ar sho CPU... kautgan pieljauju ka lai arii shii man ir ljoti veixmiiga PC2700 atminja, tomeer kaadu nelielu aizturi/barjeru max fsb sasniegshanaa taa tomeer vareetu dot. :(

 

Jautaajums kur it fsb/taimingu attieciibas veiksmiigaakaa robezha? Jeb tas viss ar savaam rocinjaam pa 1am jaaizmeegjina?

 

Visaadaa zinjaa buus ko shodien un riit padariit :D

Link to comment
Share on other sites

Ko es iesaku? Neskriet un nepirkt pirmo, kas pagadās, bet kārtīgi pārdomāt sistēmas iespējas...

Vecumvecais teiciens: septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez.

Ieteikums labs. Kādu strēķīti pēc atmiņas parādīšanās tirgū, māšu ražotāji mēdz dot novērtējumu šīs atmiņas izmantošanai konkrētajā mātē. Ja jau ražotājs saka, ka ideāli šeptēs divkanālu režīmā, tad zināma ticība ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu kameer gaidu peecpusdienu un jaunaas daljas, veelreiz paniekojos ar sho pashu proci un ramu...

 

Tad nu luuk rezultaato:

 

PC2700 rams

 

1) uzdziits 1:1 ar fsb 216Mhz un taimingiem 2,5 3 3 7 = memory read- 4919Mb/s un memory write 1811 Mb/s

 

2) attieciiba 5:4 ar fsb 233Mhz un taimingiem 2,5 3 3 7 = memory read - 4082Mb/s un memory write 1506 Mb/s

 

Ar dzesi ir vaaji jo videokarte vienkaarshi uzcep virs taa atrodoshos Zalman 7000A Cu...

 

Kljuudains bet Windozes loads izdevaas pie 3.5Ghz

 

Bet postojaas liidz 3.7Ghz nemainot taimingus

 

Nezkaadeelj tachu palaizhot ramu 5:4 un taimingus uz max gariem kompis atteicaas postoties vispaar...

 

 

Nezinu... deelis itkaa ljauj likt FSB liidz pat 350 kas 1:1 rezhiimaa buutu DDR700Mhz :D un ar sho P4c 3Ghz tie buutu - 5.25Ghz... teoreetiski...

 

Attieciigi 3.2Ghz procim reizinaataajs buus lielaaks un shii max Ghz robezha itkaa taalaaka...

 

Ai vienkārši interesanti kas no taa visa galaa sanaax :)

Link to comment
Share on other sites

Mana k*ce spēj ielīst windozē arī pie 290fsb, taču 3dmark izlaist nevar līdz galam un prime atmet ķepas jau pirmajā lūpā. 533 mhz man būs īsti laikā, jo procītis uz 266 iet bez jebkādām, es uzsveru BEZ JEBKĀDĀM problēmām. Šķiet, varētu censties izspiest arī vairāk par 533 uz atmiņu, jo stāv vdimm voltmods, kurš gāž iekšā vairāk par 3V. Ar nelielu kūleri uz atmiņas rajonu, dzesējas visai labi. Ja tas 533+ mhz joks nostrādā, šķiet es varētu ielauzties 20000+ 3dmark01 robežā, kas man liekas ir varen smuks skaitlis. :) Starpcitu kādam nevaig manus vecos 2x256mb kingston CL3 mT -5BC moduļus? -iet uz 460@2,5CL. Vēl gan agri piedāvāt, neesmu saņēmis jaunās rotaļlietas.

Link to comment
Share on other sites

Mana k*ce spēj ielīst windozē arī pie 290fsb, taču 3dmark izlaist nevar līdz galam un prime atmet ķepas jau pirmajā lūpā. 533 mhz man būs īsti laikā, jo procītis uz 266 iet bez jebkādām, es uzsveru BEZ JEBKĀDĀM problēmām. Šķiet, varētu censties izspiest arī vairāk par 533 uz atmiņu, jo stāv vdimm voltmods, kurš gāž iekšā vairāk par 3V. Ar nelielu kūleri uz atmiņas rajonu, dzesējas visai labi. Ja tas 533+ mhz joks nostrādā, šķiet es varētu ielauzties 20000+ 3dmark01 robežā, kas man liekas ir varen smuks skaitlis. :) Starpcitu kādam nevaig manus vecos 2x256mb kingston CL3 mT BC-5 moduļus? -iet uz 460@2,5CL. Vēl gan agri piedāvāt, neesmu saņēmis jaunās rotaļlietas.

 

Taatad tu esi tas otrs kursh pasuutiijis taadus pashus ramus kaa es :)

Link to comment
Share on other sites

Cerams tiem leimēsiem tas būs stimuls piegādāt tos maksimāli ātri. Sarakstījos ar tādu Denisu Moldovanu no tradepoint.lv. Cilvēks bija laipns un atsaucīgs, jādomā, ka viss būs tiptop.

Link to comment
Share on other sites

Cerams tiem leimēsiem tas būs stimuls piegādāt tos maksimāli ātri. Sarakstījos ar tādu Denisu Moldovanu no tradepoint.lv. Cilvēks bija laipns un atsaucīgs, jādomā, ka viss būs tiptop.

 

Nu man taakaa soliija uz naakamaas nedeeljas beigaam :)

Link to comment
Share on other sites

DDR Patriot DC 512Mb PC3500 (434Mhz) CL 2-3-2-5-T1 (Part № PDC5123500LLK) Dual Module Kit

Ls 84.90

DDR Patriot DC 512Mb PC3700 (467Mhz) CL 3-4-4-8-T1 (Part № PDC5123700ELK) Dual Module Kit

Ls 73.00

Kads varetu but iemesls sadams cenu starpibam??? Apaksa neslepjas kadi no krutajiem chipiem???

Link to comment
Share on other sites

Nav ta ka sitai atminjai:

DDR Patriot DC 512Mb PC2700 (333Mhz) CL 2-3-2-5-T1 (Part № PDC5122700LLK) Dual Module Kit

Ls 63.60

ir tie pasi chipi kas tai pa 85??? un tas patys potencials???

Link to comment
Share on other sites

Un kadi chipi vispar tagad slepjas zem LV dabonamiem HyperX??? Ko no tiem var dabut ara???

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Tas PC3500 varētu būt Winbond CH-5, bet varbūt arī ne... to nevar pateikt, pirms neesi noņēmis dzesētājus :) Tikpat labi tur var būt kādi Samsung čipi (ne tie jaunākie apakšā) vai Micron vai vēl kaut kas cits...

 

Savukārt, ja tā PC2700 garantētie taimingi ir 2-3-2, visdrīzāk, ka pie DDR400 tā spēs strādāt labi ja ar 2.5-3-3, par ko augstāk - neņemos spriest. Katrā gadījumā līdz PC3500 ar 2-3-2 tu to noteikti nedabūsi.

 

Domāju, ka PC3500 un PC4000 cenu starpība atkal skaidrojama ar to, ka visi grib "zemākus" taimingus. PC4000 visdrīzāk ir Hynix, savukārt PC3500, kā jau teicu, dievs vien zina kas, bet zemo taimingu dēļ - dārgāks. Lai gan starp CAS2 un CAS2.5 tā starpība nav tik liela, galvenais ir, lai Ras-to-Cas aizture (delay :) ) būtu 2, bet, kā redzams, PC3500 tā ir 3, bet PC4000 - vispār 4.

 

Protams, ražotājiem jau patīk nepagurušiem reklamēt CAS2 atmiņu, labi skan... tikai neviens nepiebilst, ka cas 2-4-4 vairumā gadījumu būs reāli lēnāks par cas 2.5-3-3, piemēram...

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Bljaaaaaviens izradas sie vecas cenas atstajusi:( 4lieki topici delj ta:(

 

Jaunās ir augstākas? :p

Link to comment
Share on other sites

Nu taa... es te taa paskatiijos overclockers.com cpu datubaazi un secinaaju ka laikam tie 4Ghz nemaz nav tik nereaali FSB buus preciizi 250Mhz tb 16x250 = 4000Mhz :)

 

Cerams ka izdosies :) Un "nedod dievs" izdosies izspiest to fsb 266 = 16x266=4256Mhz :p

Link to comment
Share on other sites

Nu taa... es te taa paskatiijos overclockers.com cpu datubaazi un secinaaju ka laikam tie 4Ghz nemaz nav tik nereaali FSB buus preciizi 250Mhz tb 16x250 = 4000Mhz :)

 

Cerams ka izdosies :) Un "nedod dievs" izdosies izspiest to fsb 266 = 16x266=4256Mhz :p

 

-Ja tev būs spainīts ar LNO2 pie rokas..

Link to comment
Share on other sites

Nu taa... es te taa paskatiijos overclockers.com cpu datubaazi un secinaaju ka laikam tie 4Ghz nemaz nav tik nereaali FSB buus preciizi 250Mhz tb 16x250 = 4000Mhz :)

 

Cerams ka izdosies :) Un "nedod dievs" izdosies izspiest to fsb 266 = 16x266=4256Mhz :p

 

-Ja tev būs spainīts ar LNO2 pie rokas..

 

Bet varbuut arii pietiks ar efektiivu H2O dzesi ;)

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Bet varbuut arii pietiks ar efektiivu H2O dzesi ;)

 

Northwood varbūt jā, lai gan šaubos. www.cpudatabase.com nav tas uzticamākais avots, bet pēc tā datiem 4ghz robeža P4 3.0C tiek sasniegta tikai jau ar Vapochill un Prometeia (Mach) dzesētājiem.

 

Prescott noteikti nē.

Link to comment
Share on other sites

Bet varbuut arii pietiks ar efektiivu H2O dzesi ;)

 

Northwood varbūt jā, lai gan šaubos. www.cpudatabase.com nav tas uzticamākais avots, bet pēc tā datiem 4ghz robeža P4 3.0C tiek sasniegta tikai jau ar Vapochill un Prometeia (Mach) dzesētājiem.

 

Prescott noteikti nē.

 

Nez.. www.cpudatabase.com ir P4E 3.2 @ 4016 ar DangerDen TDX water 59c full load...

 

Tas viss protams ir subjektiivi un taa... bet meegjinaat var :) galu galaa tas ko veelos dabuut ir 3.6Ghz paareejais uz augshu ir taa nu ja sanaaks - labi... nesanaaks arii labi :)

Link to comment
Share on other sites

Uhh... chakars baigais ar to tradepoint.lv... schiet reaalaak buus panjemt kaadu citu ramu kautkur citur...

 

Ko cilveeki saka par shaadu ramu? :

 

APACER 512MB DDR400 32X8 CL2.5 MOS [77.10739.564]

 

vai shaadu:

 

MEMORY DIMM 512MB PC4000 DDR RTL HYNIX A-DATA

 

Vai shis vareetu buut kas labs, jeb labaak pamociities un nopirkt ko citu?

Link to comment
Share on other sites

Kas tad ir ar to tradepoint.lv? Priekš kam tev pirkt 2,5CL DDR 400?

 

Principaa divu iemeslu deelj

 

1- aatraakus nekur nevaru uzreiz dabuut un tradepoint arii paarceela piegaades datumu par veelvienu nedeelju...

 

2- man ar to datoru ir jaastraadaa, tagad un tuliit nevis peec nedeeljas, divaam vai vvz cik tur veel...

 

Kautkaa taa...

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Pasaki, cik Tu aptuveni vari atļauties naudas iztērēt (kaut vai PM), no savas puses aptuveni pateikšu, ko Tu no ārzemēm varētu dabūt. Kaut arī tas arī ir kāda nedēļa.

Link to comment
Share on other sites

Taa nu pasuutiiju... itkaa sola 2dien, 3dien... nu dziivosim redzeesim...

Link to comment
Share on other sites

Taa nu pasuutiiju... itkaa sola 2dien, 3dien... nu dziivosim redzeesim...

 

Kur un ko pasūtīji? Gribu, gribu zināt! ;D

Link to comment
Share on other sites

Taa nu pasuutiiju... itkaa sola 2dien, 3dien... nu dziivosim redzeesim...

 

Kur un ko pasūtīji? Gribu, gribu zināt! ;D

 

Turpat, turpat... tradepoint... pasuutiiju Patriot PC4200 duaalos moduliishus... :)

 

P.S. Kaadus tu pasuutiiji? Un liidz cik domaa saveejo celt? :)

Link to comment
Share on other sites

Nu pasūtīju tādus pašus, bet tie pirduļi no tradepoint nekādu tuvāku infu, kad ieradīsies, vai vispār būs, nav snieguši un nav arī atbildējuši uz manu ziņkārīgo mailu. Spiedīšu cik varēs. Plānoju tos patriotus izspiest līdz kādiem 540 - 560mhz (fsb 270 - 280). Ar DIMM voltmodu vajadzētu pavilkt. Un tad es rullēšu bebru zaļu traļivaļi. ;DD

Link to comment
Share on other sites

Nu pasūtīju tādus pašus, bet tie pirduļi no tradepoint nekādu tuvāku infu, kad ieradīsies, vai vispār būs, nav snieguši un nav arī atbildējuši uz manu ziņkārīgo mailu. Spiedīšu cik varēs. Plānoju tos patriotus izspiest līdz kādiem 540 - 560mhz (fsb 270 - 280). Ar DIMM voltmodu vajadzētu pavilkt. Un tad es rullēšu bebru zaļu traļivaļi. ;DD

 

Nu tekstinjsh ko man iebiidiija ir - budjit v ftornjik ilji v sredu... es shiem prasu: abezatjeljno? shie - nu nadjejimsa...

 

Es nezinu cik tas viss ir nopietni bet nu tad jau maniis :)

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Nu pasūtīju tādus pašus, bet tie pirduļi no tradepoint nekādu tuvāku infu, kad ieradīsies, vai vispār būs, nav snieguši un nav arī atbildējuši uz manu ziņkārīgo mailu. Spiedīšu cik varēs. Plānoju tos patriotus izspiest līdz kādiem 540 - 560mhz (fsb 270 - 280). Ar DIMM voltmodu vajadzētu pavilkt. Un tad es rullēšu bebru zaļu traļivaļi. ;DD

 

Hynix čipiem principā nepatīk augsta atmiņas voltāža. Bet dažreiz jau mazliet palīdz.

Link to comment
Share on other sites

Mana k*ce spēj ielīst windozē arī pie 290fsb' date=' taču 3dmark izlaist nevar līdz galam un prime atmet ķepas jau pirmajā lūpā. 533 mhz man būs īsti laikā, jo procītis uz 266 iet bez jebkādām, es uzsveru BEZ JEBKĀDĀM problēmām. Šķiet, varētu censties izspiest arī vairāk par 533 uz atmiņu, jo stāv vdimm voltmods, kurš gāž iekšā vairāk par 3V. Ar nelielu kūleri uz atmiņas rajonu, dzesējas visai labi. Ja tas 533+ mhz joks nostrādā, šķiet es varētu ielauzties 20000+ 3dmark01 robežā, kas man liekas ir varen smuks skaitlis. :) Starpcitu kādam nevaig manus vecos 2x256mb kingston CL3 mT BC-5 moduļus? -iet uz 460@2,5CL. Vēl gan agri piedāvāt, neesmu saņēmis jaunās rotaļlietas.[/quote']

 

Taatad tu esi tas otrs kursh pasuutiijis taadus pashus ramus kaa es :)

 

GEILi vienoziimigi rulle :)))

Link to comment
Share on other sites

kingston CL3 mT BC-5 moduļus? -iet uz 460@2' date='5CL.[/quote']

Kadi parejie taimingivolti??????? Man @ 460 iet 3-3-3-6 @ 2,9V

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...