Jump to content

Radeon X1800XL benčmarki


mrlobber
 Share

Recommended Posts

Ziniet kas ir pats skumīgākais? Tas, ka Jaunās paaudzes radeons tikai nedaudz apsteidz savus vecās paaudzes biedrus...

Vienmēr klusībā tu ceri, ka būs kas revolucionāri labāks, bet... :roll:

Nu principā ar to es gribēju teikt, ka greidoties no X850PE uz X1800XT paiemaksājot ašdesmit padsmitus latu būtu galīgi apsurdi! (price/performance...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mrlobber

    12

  • deff_ins

    12

  • Sifozais

    12

  • Remus

    14

Top Posters In This Topic

Ziniet kas ir pats skumīgākais? Tas, ka Jaunās paaudzes radeons tikai nedaudz apsteidz savus vecās paaudzes biedrus...

Vienmēr klusībā tu ceri, ka būs kas revolucionāri labāks, bet...  :roll:

Kas pa bet?? Ir buutiskas izmainjas, ja nerunaa par atruma uzlabojumiem! Jaunajiem Radeon uz R520 un paareejiem naaks ar uzlabotiem sheidriem, respektiivi tagad arii suportee pilniiba DX9.0, Pixel Shader 3.0, Vertex Shader 3.0! Un tas ir specigs ieguvums salidzinot ar X850 serijas karteem, kur ir tikai 2.0! Un shadu karshu pirceejiem parasti price/preformance maz interesee vai vipaar neincee nemaz! :p Ja vareetu, tad panjemtu un pasuutiitu kaut vai tuulii :twisted:

 

Un veel kas, shie arii visi ir uz 90 nm tehnologjisko kodolu, X850 XT/XT PE naaca ar 130 nm! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Nepirkshu ne konkreeto R520 variantu ne 7800GTX, pagaidiishu, mieriigi paarieshu uz PCI express, un tad luukoshu kaartiigu dzelzi, negribu benchmarku karti, kas speelees saliiidzinoshi nedaudz ieliek iepieksheejajai paaudzei.

 

Jaa jaa, piekriitu CPU bound ir speeles.

 

ATI manupraat ir noluņojies uz Vertexiem, jo cik esmu esmu noveerojis Pixel shader ir daudz izmantotaaks par tiem vertev sheideriem un domaaju ka izstraadaataaji gluzi kaa CPU tirguu sekos "liidera" peedaam tb nVidia.

 

Kameer nebuus unificeetas sheideru tehnologijas, katra no arhitektuuraam sanaak spiediis uz savu.

 

Mans shaabriizha verdikts: Gaidu Crossfire plati, lieku vinjaa 6800LE :lol: or smth un gaidu kaartiigo Radeonu.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, karte ir taada kaada vinja ir!

 

Kaads grib iegaadata manu X850 XT karti??? Cenu nu HVZ, bet paaraak leeta nebuus! OEM variants, tacju ir viisaadi vadi liidzi! Ar udeni ikdienaa bez nekaadiem volt mod lietoju 560/621 Mhz! Core var veel bik, bet es uz taa neiespringstu! Jaskataas 7800 virzienaa vai pat veel ko ekstreemaaku! :twisted: 8)

Link to comment
Share on other sites

Kashelz, cenu ari vajadzeetu pieminet  :wink:

Par cenu es veel domaaju, jaaposta cik taadi maz tagad maksaa, kaa nekaa pa sviestmaizi negribu dot prom! CIk tu dotu?

Link to comment
Share on other sites

offtop:

suportee pilniiba DX9.0, Pixel Shader 3.0, Vertex Shader 3.0!

Vot ssito es jau sen gaidiju ;)

Kad nVidia kartem sakas DX9.0c atbalsts, bija runas: priekss kam tas ir vajadziigs, nav tolka; bet tagad:

tas ir specigs ieguvums

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Mjaa overclocks kartei konkreets naak aaraa. Tas tikai liecina ka ATI varees izlaist arii kartes ar lielaakiem mhz.

 

Vipsaar tas liek domaat ka nVidia neseedees rokas kleepii salikushi, jo OC aprindaas ATI tagad viennoziimiigi dominees. Taakaa 90nm G70 chipiem arii jaanaak aaraa.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
offtop:
suportee pilniiba DX9.0, Pixel Shader 3.0, Vertex Shader 3.0!

Vot ssito es jau sen gaidiju ;)

Kad nVidia kartem sakas DX9.0c atbalsts, bija runas: priekss kam tas ir vajadziigs, nav tolka; bet tagad:

tas ir specigs ieguvums

:lol:

A tad kāds kaut kur izmantoja tādus PSVS3.0? Ne velna :p , nu labi varbūt Far Cry, bet tas arī viss, tagad gan sāk parādīties pēc tā pieprasījums. Ir pieprasījums, ir piedāvājums!
Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Tagad ir, bet tad nebija, tur jau tas joks! Tātad nebija nekādas vajadzības pēc tādiem.

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

nu jā, tie kas izvēles priekšā ati vai nvidia hi-end uz doto brīdi - tiem es jūtu līdz. es savu izvēli izdarīju īsi pirms ati x1800 iznākšanas :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kas man tiessam patik, tad tas Sapphire X1800XL kastes noformejums :p :wink: tiessam smuki 8)

Link to comment
Share on other sites

Mjaa overclocks kartei konkreets naak aaraa. Tas tikai liecina ka ATI varees izlaist arii kartes ar lielaakiem mhz.

 

Vipsaar tas liek domaat ka nVidia neseedees rokas kleepii salikushi, jo OC aprindaas ATI tagad viennoziimiigi dominees. Taakaa 90nm G70 chipiem arii jaanaak aaraa.

ja ATi nākošās arhitektūrās palielinās trubu skaitu, diez vai tā vienkārši varēs palielināt frekvenci. Labi ja esošā līmenī varēs noturēt.

 

ja Quake 4 patiešām šadi izvēlēies šeiderus - tad var droši teikt, ka spēle tāpat kā Doom 3 ir optimizēts nVidias kartēm. Turklāt tā jau ir arī diezgan liela nekaunība....

Link to comment
Share on other sites

Domaaju ka izdosies notureet frekvenci, jo kaa izskataas tai ir loti liela rezerve.

 

Reku inchiigs raxts par abu tehnologiju saliidzinaaajumu pie vienaadiem mhz un pixel pipelines, lai gan maaksliigs radiijums, bet interesanti kas aatraaks?

 

Reku: http://www.driverheaven.net/articles/efficiency/

Link to comment
Share on other sites

ja Quake 4 patiešām šadi izvēlēies šeiderus - tad var droši teikt, ka spēle tāpat kā Doom 3 ir optimizēts nVidias kartēm. Turklāt tā jau ir arī diezgan liela nekaunība....

Jeep ;) ta ir bazeta uz DOOM3 engine. Optimizacija galvenkart atteicas uz eenam(nVidia Ultra Shadow tehcnology, ko ATI protams :lol: ne ssuporte).

btw: tas varetu but nVidias atbilde pret ATI bezkauniibu HL2. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Nekas, gan jau buus pavairaak speeliishu ar HDR atbalstu :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Viss maz pagaidam tie nipri iet ari uz nVidia kartem ;)

(Far Cry, DOD2, BoA) spriezzu pees savas pieredzes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kameer kaadam @LV nav FX-57, tameer uz WR nav ko cereet :D bet rezultaati buus graujoshi... >20k stabili

 

Es domaaju ka ar (FX55 + 7800GTX vmoded SLi + SubZERO) * O/c = ir ko cereet WR liimenii... :>

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju ka ar (FX55 + 7800GTX vmoded SLi + SubZERO) * O/c = ir ko cereet WR liimenii... :>

 

Tikai dari to ātri, jo tūlīt būs 7800GTX 512Mb un tad parastais 7800GTX vairs neko izdarīt nevarēs...

Link to comment
Share on other sites

Tad problēma slēpjas tājā, ka dothans nevar pacelt tik daudz Mhz kaa FX

Link to comment
Share on other sites

Tikai dari to ātri, jo tūlīt būs 7800GTX 512Mb un tad parastais 7800GTX vairs neko izdarīt nevarēs...

 

+256Mb iipashu boostu nedos pie vienaada kloka... Max 1..3% Pieaugums buus reaali juutams tikai pie mega textuuru izmantotshanas... Kas ir pieraadiijies arii senaak...

Link to comment
Share on other sites

Tad  problēma slēpjas tājā, ka dothans nevar pacelt tik daudz Mhz kaa FX

 

Nope, Deff's nokomenteeja perfekti. Neko pielikt ne atnjemt.

Link to comment
Share on other sites

+256Mb iipashu boostu nedos pie vienaada kloka... Max 1..3% Pieaugums buus reaali juutams tikai pie mega textuuru izmantotshanas... Kas ir pieraadiijies arii senaak...

 

Tu esi paskatījies, ar kādām frekvencēm nāks 7800GTX 512 Mb :roll: ? Neesmu redzējis 7800GTX, kura 550/1730 varētu ar defaulto gaisu pacelt...

Link to comment
Share on other sites

tiko uzstādītais pasaules rekords:

and two 7800gtx cards in sli at up to 676mhz core and 1584mhz memory speed!

jaunai 7800 atmiņa būs vienkārši :shock:

Link to comment
Share on other sites

Tu esi paskatījies, ar kādām frekvencēm nāks 7800GTX 512 Mb :roll: ? Neesmu redzējis 7800GTX, kura 550/1730 varētu ar defaulto gaisu pacelt...

 

Tad jaa. Bet soliitc makaa kakaa... :]

Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu par ko jūs te runājat???? pēc Angelza var saprast ka 7800HVZ būs šits jebkurā gadījumā (kamēr to kāds nenopirks) mrlobber - ar kādu defaulto gaisu? es tiešām nesaprotu :?

pameklējiet googlē zem "7800 ultra" izskatās ka jaunās 7800 512Mb atceltas (???) :shock: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...