Jump to content

Radeon X1800XL benčmarki


mrlobber
 Share

Recommended Posts

es nesaprotu par ko jūs te runājat???? pēc Angelza var saprast ka 7800HVZ būs šits jebkurā gadījumā

 

???

 

mrlobber - ar kādu defaulto gaisu? es tiešām nesaprotu  :?

 

Ar cooleri, kas nāk līdzi, kad tu nopērc karti.

 

pameklējiet googlē zem "7800 ultra" izskatās ka jaunās 7800 512Mb atceltas (???)  :shock:  :lol:

 

Pameklēju... kur tu atradi, ka tās ir atceltas?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mrlobber

    12

  • deff_ins

    12

  • Sifozais

    12

  • Remus

    14

Top Posters In This Topic

es nesaprotu par ko jūs te runājat???? pēc Angelza var saprast ka 7800HVZ būs šits jebkurā gadījumā (kamēr to kāds nenopirks)

 

Nuu nejau gluzhi shits, bet parasti videokarshu razhotaaji pirms karshu iznaakshanas sacelj mega veetru ka buus shitaa un taa tb pacelj augstu laktinju bet rezultaataa chus... Nereizi vien ir pieraadiijies tas... Cereesim ka taa nebuus...

Link to comment
Share on other sites

Taisnība Angelz... es brīnos ka nav nekur nekādu pat sūdainu testu par 7800HVZ :| (tb ultra vai hvz kas tas būs) :?

bet anyway - tas RAMa MHz man tīk :)

lobber - tā'pec jau es brīnījos ar kādu defaulto gaisu 17xx MHz RAMam, ja pasaules rekors ir 16xx :?

par atcelšanu, vecas ziņas :D

edit: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Labz citaats:

 

One board even had the GPU clocked to sky-high 800 MHz, which sent shivers down my spine. 110 nano process doing 800 MHz clock? Vulcans would say "highly illogical", but we didn't care at the time and decided to trust our very eyes instead of sources who claimed differently.

 

Cereesim... Bet reaali jokaini viena nanoizmeeru GPU performee as 800Mhz :shock: tagadeejo 430/450/487/490Mhz vietaa... Taatad kautkur jaabuut aakjim...

 

Anyway es gaidu incoming otru XFX 490/1300 for wet SLi Bitches fight... Un pavasarii kad ar ATi viss buus ok gan cenu politikaa un gan ar CF mobo - emigreeshu back 2 ATi... Bet who knowz kas buus pavasarii...

Link to comment
Share on other sites

fakts - līdz pavasarim ilgi :)

žēl šoweekend jādzer un jāstrādā svētdien :| nesanāks padzenāt savējo video. ja jaunais 3200 būs 2,7GHz bencable tad jau savi 93xx-94xx 3dmak05 garantēti :twisted: bet laiks, laiks, laiks, kāposts...

man viens kolēga itkā solīja iedot x2 4200 patetstēt :oops: redzēs kas no jamā nāks ārā 8)

Link to comment
Share on other sites

fakts - līdz pavasarim ilgi :)

žēl šoweekend jādzer un jāstrādā svētdien :| nesanāks padzenāt savējo video. ja jaunais 3200 būs 2,7GHz bencable tad jau savi 93xx-94xx 3dmak05 garantēti  :twisted: bet laiks, laiks, laiks, kāposts...

man viens kolēga itkā solīja iedot x2 4200 patetstēt  :oops: redzēs kas no jamā nāks ārā  8)

 

Pavasarii naax aaraa naakamaa sliipeetaa ATi kartiite peec X1800XT. Will see ko NV dos pretii...

 

Ar Dual 7800GTX geimiem toch 100% pietix... :]

 

Ja es buushu juzablz peec 6dienas tusinja :> Tad 7dien izjaukshu kasti un iekurbuleeshu GFX @PCI-E 16x + w/c +vmod+ o/c un pastaav liela iespeeja beidzot kaadu shotu no EOZ burnera ieraudziit... :]

Link to comment
Share on other sites

ļoti centīsimies tevi nenokaut :)

 

Heh, vienkaarshi dazhiem EOZ memberiem sliktas ideajas kaa sabojaat 7dienas usable statusu... :>

Link to comment
Share on other sites

Kas par pasākumu 6dien?

 

Ir mums viens vaininiex vaardaa Danjila :]

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...