Jump to content

Radeon X1800XL benčmarki


mrlobber
 Share

Recommended Posts

Sifozais

Man domaat ka pliks atminjas aatrums tur nav vieniigais, bet gan arii dazhas labas tehnologiskas dorabotkas.

 

Vispaar papeetot to kas pieejams prieks secinaatm, ka R520 ir tieshaam jauns kodols, ar jaunu pieeju. Zheel tik ka nespiid mums R520 konsoliskais GPU :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mrlobber

    12

  • deff_ins

    12

  • Sifozais

    12

  • Remus

    14

Top Posters In This Topic

Sifozais

7800 būs kruķi salīdzinājumā ar ATI kaļasku :D

Link to comment
Share on other sites

artissco

ar katru dienu tie rezultaati paliek lielaaki... varbuut beihgaas veel trubas buus veramas valjaa? :D

tiem kam slinkumss skatiities:

http://www.thelab.gr/attachment.php?s=&postid=290590

http://www.thelab.gr/attachment.php?s=&postid=290593

 

EDIT:  ...."our" man from in there: "I just can't give you numbers yet till Wednesday, but I benched a bit with it on the 3D Mark 2005 and I must confess that with the X1800 on a 4000+, I got much more marks than the GTX on a FX57".......

patika shis teikums =]

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Tika izteiktas hipoteezes, ka 24 un 32 pp buus R580 kodolam, kas vienaa no prezentaacijaam ATI bija redzams, kaa "in home & ready" tas pats attiecas uz nVidia G80 kas arii jau ir arhitektoniski pabeigts un gaida savu konkurentu. Runaa ka saaks starteet abas tehnologijas 2006 gada saakumaa. Links: http://www.vr-zone.com/?i=2777

 

Tas ka ATI 1800XT buus aatraaks par 7800GTX manii vairs shaubas neizraisa. 8)

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Tiesa, visdrīzāk X1800XT labi ja būs pieejams novembra sākumā un arī tad tikai limitētā daudzumā (un par vājprātīgu cenu)... protams, ar ATI saistītie overclockeri (macci un Sampsa, piemēram), dabūs kartes jau tuvākajā laikā un uzstādīs kārtējos 3dmark rekordus...

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Cik sapratu krutie kexi LN2 tusu taisa Ibizaa jau shonakt... :roll:

Bet rezultaati buus zinaami tresdienaa. Un cik noprotams, ja jau LN2 tiks izmantots tad ATI kodolam nav "cold bug". Tad jau arii latvieshi mosh varees paspeeleeties :)

Link to comment
Share on other sites

artissco

kameer kaadam @LV nav FX-57, tameer uz WR nav ko cereet :D bet rezultaati buus graujoshi... >20k stabili

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Mjaa tur taa tusa vieta taada nevaaja.

 

Zheel ka Latvijaa nav kaads sertificeetais laimiigais, kas tur var pašpariit pa prezentaaciijaam.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Vienreiz tak sen atpakaļ bija kaut kāds šovs pa LNT, kur Dagmāra L. vazājās pa to Ibizu :lol: un pāris laimīgie tur tika.

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Es tiiri domaaju kaapeec muusu foruma guru nelauj/nedod shaadas tiesiibas mums tak buutu tadi dzekinji, kas to vareetu ne taa kaa piemeeram Sanders kursh iesuutiija fake rezultaatus ar Radeon 1800XT un vinju uzreiz ATI kexi nosauca par persona non grata, kas neatbilst riktiigajam vecim, ko laist uz konferenceem chamdiit jaunumus.

 

Mana doma ir taada, ka mums BOOTaa, piekriitat, esam tak lielaakais IT portaals LV, vajadzeetu taisiit Reviewus nopietnajaam HW (angliski) izmantojot kaut pashu resursus un paraadiit pasaulei arii to ka mees varam rakstiit reviewus kvalitatiivi un labi.

 

Skumji ka XS forumaa ir tikai 3 posti saistiibaa ar BOOTmark.

 

Varbuut es te beernudaarszs sapnoju, bet loti gribeetos sho lietu biidiit nopietnaak. Sakaat ka nav resursu, High end dzelzhi mums te ir diezgan, ja njem kopumaa muusu OC guru teamus EOZ, NO-TEAM, un individuaalos klokotaajus.

 

Varbuut buutu kaadam interese, teiksim someonesick ir Vapochills, Angelzam FX 55, Xi-Fi, Opteroni buus, atminjas arii daudziem krutas utt.

 

Vareetu tikt saakt cept augshaa.

 

MrLobber paarzin loti labi tehnologiskaas nianses dzelzhiem.

 

BOOTam vajag reviewus! Domaaju, ka Administraacija tam piekristu, ja buutu interesenti.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidam te visie cinas par pirmo vietu Bootmarka, bet peec manam domama, jacinas par TOP vietam 3DMarkos, PCmarkos, SuperPi un tam lidzigiem testiem, kurie ir zinami visai Overclockeru pasaulei.

Daudziem bootistiem ir tas passas nForce 4 SLI mobas, ir FX55 processros, ir Vapo, ir monstrigie PSU( par RAM vispar paklusessu) arii ar LN2 dazziem ir pieredze, vajag tikai dabut 2x7800GTX :roll:

Salikt visu vienaa sistema un tad jau var padomat par Futermark TOP10 vai arii TOP5 ;) un tada gara ar visiem parejiem testiem.

Link to comment
Share on other sites

Par tiem review jau piekrītu, jo shajaa saitaa neviena nopietna raksta nav bijis ui cik ilgi. Tagad jau modee ir "stilliigaa", nevis iistaa tehnika. Bott.lv pokemonizeejaas ar katru meenesi aiz vien vairaak.

 

Zheel ka vairaak no Els nekas nav dzirdeets. vinsh savlaik labus, gudrus rakstus cepa. tagada arii vinja saitaa iestaajies klusums.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidam takoi rasklad:

5.oktobris -> Radeon X1800 XL, Radeon X1300 Pro, Radeon X1300;

5.novembris -> Radeon X1800 XT;

30.novembris -> Radeon X1600 XT, Radeon X1600 Pro.

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

papētot dažus testus secināju ka pie lielas izšķirtspējas (piem. 1200x1600) 7800 performē tomēr labāk par jaunajiem ATI! tieši tas mani priecē jo ar savu 21' CRT es varu tādus priekus izbaudīt :) un x1800xt pārsvars nav nemaz tik liels, nē - nav pārsvara, ir spēles, kur viena vai otra karte ir spēcīgāka.

labi ka ati ir back in business, savādak paliktu vienk. neinteresanti, jo tagad cīņa izskatās būs smaga esam :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Garums gan tai kartei patiikams :D Labi ka man Intel Server keiss vareetu arii veel garaaku iemaukt :D

Link to comment
Share on other sites

Guest HeUeR

Nu jaa biki tomeer papeetot taa ir :D, Laabi ir kaa vien ir buus forshi, visamz ciinja buus, he he. Nu jaa runaajot par Keisu un Kartes garumu, mans ari mieriigi taadu iestum :D, nu jaa bet tiiri sakariigi karte celj :!:

Link to comment
Share on other sites

Nez man kaut kā vienalga liekas tā pavāji. Bet tas tomēr ar "tikai" 16 trubām. ja nemaldos 7800 - bija 24.

 

Labi galvenais, ka ATi ir atbildējis, un kaut kāda atbilde ir labāka, nekā nekāda. Bet man tomēr liekas ka Nvidia šo gadu noslēgs ar krietni labākiem pārdošanas rezultātiem.

 

ATi nokavēja, un viņiem vajadzēs krietni vien pacensties, lai to atgūtu.

 

Nvidia turpretī visu ir izdarījusi tieši kā nākas. Arī SLi plates jau ir visiem pieejamas, un laika pārbaudi izturējušas. ATi turpretī tas ir jauna fronte, kurā uzsākt līdzvērtīgu cīņu būs grūti.

 

Rezumējot gribas teikt, ka Nvidia stratēģi ir izrakuši ATi labi dziļu bedri, pamanoties paši tājā neiekrist :roll: Tagad ATi ir jāmeistaro kāpnes.

Link to comment
Share on other sites

ATi ir nokavējuši vilcienu, bet nekas viņus neattur gaidīt nākamo. viņi riskēja izmantojot jauno teh. procesu un šoreiz zaudēja. Nākamreiz gan jau reabilitēsies. katrā ziņā ir savākta vērtīga pieredze.

Manuprāt jaunās topa kartes ir ļoti labas. ja 16 trubu karte spēj turēt līdzi 24 trubu kartei, tas ir ļoti labs rezultāts. Pie tam ATi vairāk spiež uz attēla kvalitāti un papildus multimēdiju funkcijām, kas, piemēram, mani priecē.

 

patreiz neredzu jēgu stiept krāniņu garāku, ja pati vietiņa, kurā to izmantot ir pašaura....

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka 7800GT štatos var jau dabūt zem $350 (par tādu pašu cenu arī aptuveni X850XTPE), tad ar 99% pārliecību var teikt, ka X1800XL kā 7800GT konkurents būs dārgāks (to apstiprina arī baumas par ATI MSRP). Un, ja performance nebūs krietni labāka, ATI pārdošanai būs grūti laiki...

 

Tikai aizmirsi faktu ka ATi ierulee rendera kvalitaates zinjaa saliidzinoshi ar NV!

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Tikai aizmirsi faktu ka ATi ierulee rendera kvalitaates zinjaa saliidzinoshi ar NV!

 

Saskaņā ar vairākos review teikto, ATI un nVidia antialiasing kvalitāte ir ļoti tuva, nedaudz atšķiras anisotropic filtering, bet nebūt ne tik ļoti, kā to mīl uzsvērt ATI PR ļaudis...

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju, ka x1800 tomeer ir sliktaaks pirkums par 7800-to un to pirks tikai fanaats vai mulkjis. es domaaju, ka gan vienu, gan otru otru mums te netruukst.

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

buutu nauda, panemtu 7800, tomeer nvidia man labaak patiik. mosh taapeec, ka videokartes ir bijushas no nvidia :p

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
... tikai fanaats vai mulkjis. es domaaju, ka gan vienu, ne otru mums te netruukst.

 

Labs citāts, izsaku atzinību :D

Link to comment
Share on other sites

Heh jaa taa tieshaam smuks sanaacis. mok jaaieliek parakstaa :wink:

Link to comment
Share on other sites

Heh jaa taa tieshaam smuks sanaacis. mok jaaieliek parakstaa :wink:

Citi liek parakstaa, bet citi savaas kaarbaas... :twisted: :p

Link to comment
Share on other sites

Teikšu tā - cik es esmu sapratis no tiem testiem, tad ATI x1800XT ir priekšā nVidia 7800GTX Vertex Shader testos, it sevišķi Dynamic Branching, bet zaudē Pixel Shader testos. Tātad rezultāti reālās spēlēs ir vairāk atkarīgi no tā, kāda tipa shaderi ir dominējošie tajā, un jācer, ka ATI būs izvēlējušies likt uzsvaru uz pareizo shaderu tipu nākotnes spēlēs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...