Jump to content

Kurš antivirus ir labāks?


Guest
 Share

Recommended Posts

rabarbers

"Symantec Antivirus professional corporate" pameginiet un pec tam maliet tukshus salmus.

Labots - rabarbers
Link to comment
Share on other sites

Nod 32 vislabaakais!

 

Neesi kaut kur galvu saspiedis ? Par tēmu : Vislabākais AV ir limited user ;] Nav ko sēdēt uz admina. Ja kāds vēlēsies iesmērēt kādu trojānu tad viņš to arī panāks tā, ka neviens AV viņu nedetektēs. ;]

 

Starp citu, ir tādas bezmaksas kaku metējs kā CureIt kurš atrada kriptotu trojānu. Varbūt bija bindots ar kādu publiko kripteri, bet tas nav būtiski. Galvenais ir tas, ka viņš tomēr atrada to trojāni atšķirībā no nod32, kas ir maksas.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jau labu laiku sēžu bez antivīrusa. Secinājums - visas tās vīrusu būšanas ir stipri pārspīlētas. Slinkums ir kādu instalēt, jo tagad tajos sagrūžu 100 un 1 papildus tūli, ar ko pasargāt nabaga lietotājus no ļaunajiem vīrusiem. Galā sanāk produkts kurā, lai iebrauktu, vajadzīgas pāris stundas. Katrā ziņā mājsaimnieču produkts, lai sirds mierīgāka.

Link to comment
Share on other sites

Uz sava datora es arī parasti sēžu bez antivīrusa, šad tad uzlieku kādu paskatīties, kas tad nu būs- parasti atrod līdz 10 inficētiem failiem! arī antispay un adawares lieku un tur situācija līdzīga- tātad secinājums- kāpēc lieki noslogot datoru, ja var normāli dzīvot arī bez tiem?! nu, varbūt tas ir atkarīgs no lietotāja, kādam, kurš ložņa pa visām lapām pēc kārtas, atver visus pop-up un liek hvz diskus, varbūt arī biežāk gadās kļūmes :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nu jā šitā laba vēsture.. man jau taka nods32 patīk vairāk jo DrWeb, Kaspars, nortons, Macaffe (vai kaukā taā) panda un tas microssoft orģinālais AVG bija tādi ka brmzē kompi un viss! lāga arā neķēra nevienu vīrusu!

Link to comment
Share on other sites

darklight

ZB šitie antivīrusu kari :evil:

Bet ja jau esmu te iespamojis, tad pateikšu: Symantec AntiVirus Corporate Edition.

Kādreiz lietoju Avira Antivir, ar bija labs. A vispār - ja lietotājs nav idiots, var iztikt arī vispār bez.

Link to comment
Share on other sites

Tagad lietoju jaunāko NOD versiju un nevienam neiesaku ... Ieinstaleju izvelejos TRIAL 30 dienas ... Kad taisu update tad man arada ka nederigas username un niks ... Kaut ari neko neesmu mainijis .. Pirmo dienu gaaja tagad vairs nee + vairs neko nekjer jo antiviruss vienkarshi atsledzies .... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Ir provēti dažādi... (Kašperskis, NOD32, Norton 360, AVG, Panda, McAffe), bet rezultātā esmu palicis pie viena varianta :) Avast 4.8

Ar manu vistu iet kopā perfekti ar torrentiem arī nav nekādu problēmu (lietoju uTorrent). kādreiz uz spēļu crack failiem sāk bļaustīties (bet uz to brīdi var smuki nopauzēt). Esmu apmierināts un rekomendēju. Un man pilnīgi pie abām kājām reizē ja kāds iebildīs ka viņš neķēr visus 99% vienkārši nevajag pašiem ložņāt velns zina kur :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

mājās kasperskys un esmu pilnīgi apmierinās,nekādu problēmu viss smuki strādā turklāt atrod arī vīrusus,a portatīvajam AVG.

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju pereetaajsisteemu bez antiiviirusa un nav nekaadas probleemas bijusas. Galvenais nespiest nekaadus apstiprinaajumus internetaa un viss buus labi.

Link to comment
Share on other sites

arturs2618

Pat ja visi AV tiktu apvienoti viena maza AV kas nebremze kompi un ideāli ker virusus, kads atrastu par ko sudzeties. Pats esmu dzivojis 4 GADUS ar admina tiesibam un vienreiz kompis saka blaut ka kompi virus :( , piedavaja man IE AV, es idins protams novilku un tas saka blaustities :grin: , talak uzinstaleju kaspersky iztiriju, atrada 5 virusus, tos likvideja, IE Av izdzesu ar manuali (nezinu ka tas man izdevas bet nekad vairs nav man blavis IE AV) ,patureju kasperski menesi un unistaleju un kopst ta laika vel dzivoju ar admina tiesibam.

Labots - arturs2618
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

nu nez..man ir Avira antivrus premium....nekadu problemu nav,un atsledzinjas ar var atrast.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Dzelzsgriezējs

Es pats lietoju Pandu un nav jāsūdzās kaut gan AVG arī nav slikts.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Mājas userim būs labs jebkurš to TOP 20 antivirusiem. Jāizvērtē tik PC jauda lai tas var pavilkt to antivirusu. Kā labākais joprojām ir antivirus ar integrēru firewall (WIN gadijumā). Vai kombinēt Antivir un Firewall/antispam. Es personīgi mājas PC (VISTA 64) dzīvoju bez antivirusa (ieslēdzam/konfigurējam UAC) un nekāds mēsls nespēs integrēties bez manas ziņas. XP gadījumā caurums uz cauruma vajag likt Antivir/Firewall noteikti.

Ar corporatīvo (centralizētu vadību) antivīrusu izvēli ir daudz smagāk. Vismaz ESET/PANDA/KASPERSKY neiesaku pirkt nevienai organizācijai.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Vismaz ESET/PANDA/KASPERSKY neiesaku pirkt nevienai organizācijai.

Vispār daudzi no mūsu biedriem par ESET produkciju ir stāvā sajūsmā ...

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis
Vispār daudzi no mūsu biedriem par ESET produkciju ir stāvā sajūsmā ...

 

 

ESET man ir pašlaik. Ir tik daudz nepilnību. RK policiju izveida ir tik neloģiska. Teh pārstāvji pilnīgi nūbi. Nespēj atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem. Piemērs:

XP klienti ar Desktop/My Doc offline lokācijām uz DFS taku. Tie gudriņi no ESETa mēnesi tip meklēja risinājumu kapeic NOD4 met nost offline file sesiju userim. Un tā arī neko nesagaidīju saprātīgu no tiem. Turpinot bakstit šo problēmu eksperimentālā ceļā tika atklāts, kad NOD4 (3 arī) vispār nesaprot DFS takas. Tikai UNC saprot. Un tas ir 100 % ESET bags. Risinājuma tam nav. Apskatiet forumus par problēmām ar NOD3,4 to ir ļoti daudz, un ārkārtīgi bieži parādās ļoti negatīvas atsauksmes par ESET supportu. Kaspersky ir nedaudz labāks, tomērt arī tur ir problēmas. Panda atkal ir ārkārtīgi rijīga pret resursiem (gan tīkla/ gan PC) un praktiski neko nevar mainīt policijās. Bet nu no ieviešanas prastuma Panda noteikti būs vienkāršākais ne pārāk rūdītam IT darbonim. Cena ar liekas vislētākā.

Link to comment
Share on other sites

...Panda noteikti būs vienkāršākais ne pārāk rūdītam IT darbonim. Cena ar liekas vislētākā.

Vispār jau BitDefender šobrīd ar zemāko cenu.

http://www.bitdefender.com/PRODUCT-2216-en...virus-2009.html

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

http://anti-virus-software-review.toptenre...der_video1.html

 

 

ESETu arī lietoju ilgi un pamatīgi. Uz vecā kompja bija kaut kāda agrāka versija (pliks AV), uz dūšīgā kompja ESET Smart Security 3. Tad un vienu dienu kaut kas ar FW notika, (vismaz tā man likās, ka ar ugunssienu), ka ņēmu un nolikvidēju gudro ESETu nost. Pagaidām turos uz Bitdefender 2009 free un Vistas FW.

Vecajam kompim uzliku COMODO bezmaksas sieru.

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...