Jump to content

Moņa frekvence


xp
 Share

Recommended Posts

Man ir monis Acer AF-706 17" un ir frekvenču setingi 60-75-85, lieta tāda, ka ja uzliek uz 85Hz, tad monis rāda tā neskaidri, bet ja uzliek uz 60Hz, tad viņš mirgo, bet attēls ir skaidrāks.

Kā lai atrod, piemēram 65Hz, vai 70Hz, jo tad varbūt monis gan rādīs skaidrāk, un nemirgos.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tie 85Hz konkrētajam monitoram ir tuvu pie spēju robežas? Es pamēģinātu mazākus Hz. Ja iespējams, tad 80 vai 75.

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir kautkāda integrētā baigi garš nosaukums

Link to comment
Share on other sites

tur jau ir tā lieta, ka man ir tikai pieejami 3 uzstādinājumi 60-75-85 un viss. Ja es gribētu uzlikt 65 vai 70, tad tādus lielumus nevar dabūt.

Vai nav iespēja kautkā tikt pie viņiem?

Link to comment
Share on other sites

Guest veritas

īstenībā turēt mazāk par 85 herciem ir sadisms pret acīm, bet ja nu nav citas iespējas.... bet nu nezinu vai veerts riskeet...

Link to comment
Share on other sites

BenderLV

pamēģini monim noņemt statisko elektrību "degauss", ja nu palīdz smuki izskatīties pie 85Hz

Link to comment
Share on other sites

Guest veritas

ja nonikjis ljauj degausu, tad to vari izdariit pie monikja optioniem (tur pat kur resize, kraasas utt)... bet manupraat gljuki jau ir kur citur - vai nu tev integreetaa video riktii metama aaraa vai arii aizveesturisks monitors...

Link to comment
Share on other sites

visticamaak ka monis ir aizveesturisks va loti nolietots jo tikai veciem monjiem pie lielaakiem Hz ateels paliek miglains.

manam piemeeram pie 120Hz

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Pamēģini ar PowerStrip. Tur ir iespēja mainīt refresh ar 1Hz soli un pašam likt visus taimingus.

 

Pēc idejas tam monim ir 160Hz maksimums, bet iespējams ka video to nemaz nevar pavilkt. Neesi salicis kaut kādu mega (1600x1200) izšķirtspēju? Acer saitā rakstīts ka maksimālā ir 1280x1024, bet ieteicamā 1024x768.

Link to comment
Share on other sites

Ta visticamaak monis ir paredzeets tiem 1024 x 768 @ 85 Hz bet taa kaa monji ar laiku nolietojas meedz gadiities ka tiem pie paaugstinaatas noslodzes (Hz) bilde paliek miglaina un neskaidra, dazreiz tie pashi raustaas, jaaliek buutu tieshaam kaadi 75 vai 80 Hz :)

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir 1024x768

Bet par to video karti jums ir taisnība, jo mātene ir 2gadus veca.

Nu monis nemaz tik vecs nav kāds gads.

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir 1024x768

Bet par to video karti jums ir taisnība, jo mātene ir 2gadus veca.

Nu monis nemaz tik vecs nav kāds gads.

Nu gada laikaa monja truba 100% var nolietoties, meedz buut braakji, ja vari nes uz veici atpakalj un bljauj ka tev monis pie paredzeetajaam izshkjirtspeejaam un herciem raada suudiigu bildi, lai shamie ieliek jaunu trubu :)

Link to comment
Share on other sites

tad es tev teiksu ka kaut kas nav kaartiiba.

mans monis ir kaadus 3 gadus vecs

maatene ar integreeto kaadus arii3-4gadus veca

un uz 1152x864 pixelji

85Hz

24bit

un nav nemaz miglains.

 

un monim gandriiz visu laiku naakas straadaaat.

Link to comment
Share on other sites

nu nav jau tā, ka absolūti miglaina, bet gribētos labāk.

Varbūt esmu pieradis pie darba moņa un kad piesēžos pie davādāka tā izliekās.

Link to comment
Share on other sites

nu es saprotu

bet manam monim vispaar nav miglaina bilde.

un taveejais ir sameeraa jauns pret maneejo takaa domaa pac ko dariit.

Link to comment
Share on other sites

Un arī tas, ja es aiznesīšu uz veici, tie teiks, ka viss ok!, jo baigi miglains jau nav, pat ne miglains, bet neskaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Un arī tas, ja es aiznesīšu uz veici, tie teiks, ka viss ok!, jo baigi miglains jau nav, pat ne miglains, bet neskaidrs.

Es domaaju ka ar to pietiek lai saaktu suudzeeties un ja kas tad griezies Pateereetaaju tiesiibu aizsardziibas birojaa :)))

Link to comment
Share on other sites

Nu ok! Pamēģināšu ar PowerStrip varbūt 70Hz, vai 80Hz būs labi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...