Jump to content

MonitorKiller v0.2, mammu, nopērc man jaunu monitoru!


Guest BHC
 Share

Monitors @ 200hz un res mainīšanu nodegtu  

40 members have voted

  1. 1.

    • Es dom?ju, ka j?
      17
    • Es dom?ju, ka n?
      23


Recommended Posts

Tātad, sākas process ar to, ka mēs apmeklējam http://www.blackhole.eclub.lv, izlasam instrukcijas, nolejuplādējam bināro failu, palaižam un testējam, vai monitors nodeg, vai nē. Baigā intriga ziniet.

Lieta tāda, ka daži cilvēki saka, ka nekas nenotiekot, ja, piemēram, maina izšķirtspēju 100 reizes, kad refresh rate ir uzlikts 200hz. Jā, ļoti iespējams jaunajiem monitoriem ir aizsardzība pret šādu triku, bet, redziet, ideja jau ir nodedzināt tieši vecos. Iedomājaties variantu par darbavietu 8h dienā * 5 nedēļā, kur monitors ir eļektroņika(vai tamlīdzīgs nezināmas izcelsmes, taupa, naiva etc) un boss jaunu negrasās iegādāties.

Personīgi es mēģināt likt rr uz 200hz negribu, kaut gan uz 10cikliem @ 70hz esmu licis un viss, protams, strādā. Līdzi nāk arī monitor killer source faili, kur jūs viņu varat modificēt tik, cik tīk. Vajadzētu strādāt uz pingvīna, ja nokompilēts pareizi. Play around with source (uztaisiet sneiku, kur zaudēšanas gadījuma monitors tiek, erm, "iemidzināts")

Iepostējiet testēšanas rezultātus(kad dabūsiet jaunu monitoru). ;)

Link to comment
Share on other sites

tev taisniba, jaunajiem monitoriem ar to neko sliktu nenodarisi, vienigais melnu bildi dabusi un viss.

Link to comment
Share on other sites

Ta nenodedzinaasi kaut cik jaunus monjus, zinu ka ljoti veciem suudiem bija taada lieta ka liek par augstu hercus un izshkjirtspeeju tad saak monis gljucjiit un ja uzlika taa krietni virs paredzeetaa tad monis BOOM :) Aiziet pa pieskari, iisteniibaa interesanta padariishana :) A jaunajiem visiem ir auzsardziiba kas nelaizj caur vairaak par paredzeeto :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wadims

tu jau vari veel paarvilkt maisu savam monim + uzlikt lielaaaku izshkjirtspeeju.... ja gaisa padeve buus tuvu nullei.... tavs monis driizuma atdos galus :p

Link to comment
Share on other sites

Nevajadzēt spēlēties ar refresh rate, jo pie pārāk liela refresh rate(ja monitoram nav aizsardzība) monitors var uzsprāgt. Nebūtu īpaši patīkami dabūt stiklus sejā...

Link to comment
Share on other sites

Nevajadzēt spēlēties ar refresh rate' date=' jo pie pārāk liela refresh rate(ja monitoram nav aizsardzība) monitors var uzsprāgt. Nebūtu īpaši patīkami dabūt stiklus sejā...[/quote']

He, he. Vai tā ir mūsdienu folklora? :)

 

Katodstaru lampa ir stikla bundulis ar vakuumu (vai vismaz zemu speidienu) iekšā. Uzsprāgšanu var panākt: a) ar āmuru; b) palielinot atmosfēras spiedienu; c) sildot, līdz stikls kļūst mīksts (atmosfēras spiediens pārējo paveiks).

Bet, pamainot spriegumus uz vadiem, nekas nenotiks. Te nav filma, kur katrai sevi cienošai iekārtai ir pašiznīcināšanās poga.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu runājis ar dzekiem, kas remontē vecus monitorus. Tiem uzsprāgšanu varot panākt ar augstu refresh rate.

Link to comment
Share on other sites

mjaa es savam ViewSonic P810 21" vaireek kaa 120 Hz nevru dabuut

monis nodzies un paraadaas lodzinjs kur monis saak kaut ko lamaaties (neatceros vars ko) par 120Hz un no contact.

Link to comment
Share on other sites

Guest BHC

Nexodus, cik es zinu, pat veci monitori(par eļektroņika gan nezinu) neuzsprāgst, ja maina h/v refresh frequency. Nodeg kaut kāds relejs vai kaut kas tml.

 

The point is - nodedzināt vecus monitorus, lai nepaliek fiziskas darbības pēdas (piemēram, āmura variants), lai šo softu varētu palaist savā darba vietā piemēram ;)

Link to comment
Share on other sites

kineskops sprāgst tad ja ir lokāla plaisa, mehāniskas vai termiskas iedarbības rezultātā

Link to comment
Share on other sites

precīzāk viņš nesprāgst, bet ātri sabrūk.Otrkārt nekas nekur nelido, kā filmās, parasti plīst koniskajā vietā, nevis priekšā kur stikls 1,5-2 cm

Link to comment
Share on other sites

spraakst gan. pirms kaadiem gadiem xes meeginaaju sasist televizora kineskopu urs bija ar ekraana pusi uz augsu.

kad metu kiegeli tad stikli izlidoja kaadus 3 metrus augstaak un visi sabira uz sosejas (aizmukt paspeeju.)

Link to comment
Share on other sites

lido taapeec ka stikls ir smags un implozijas gadiijumaa lido uz ieksu, tad sasitaas un lec uz visaam puseem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest karls

vot bazaru atraduši. kuram stiprāks moņiks. :))

man housā stāv viens 95 gada mags 21", strādā ideāli. varētu mēģināt palaist progu. žēl ka zaudējumus neviens neatmaksās... :)))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...