Jump to content

x800XL uz AGP ?


Guest Tripods
 Share

Recommended Posts

Guest Tripods

:lol: eh..nu i keksi juus esat..! simple questionu paarveershat diskusijaa par veezha izdziedeeshanas iespeejaam..! :D

protams ka vienmeer buus kas svaigaaks un labaaks par pashlaik esosho..bet nu katrs greido peec savaam iespeejaam..! man piem pashlaik galiigi nevelk uz cpu kursh atbalsta taas srannaas 64bit instrukcijas..tas pats ar to PCI-E..piedodiet...bet nu tolku neredzu pashalaik..mainiit MB un CPU tikai lai vilktu liidz tehnologjijaam.. :) iehavoshu savu x800XL..papriecaashos paaris meeneshus...liidz tam jau buus R*** chips ar sazin kaadiem tur ****pp :) un sazin kaads 64nieks ar sazin kaadu tur reitingu ... un mosh davilks liidz x80 variantam..! :)

doma shim tofikam bija..uzzinaat..kaadas shai kartei ir iespeejas...vai kaadam taada ir bijusi..un vai nav jaadomaa kur jamo srazu gruust kaa iehavoshu..nevis uzklausiit ka viens tur jemtu R520 otrs 7800...un ka jaamaina systeema visa...un ka me tur taads un shitaads..un naudu izmetis...! ...utt :)

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Tripod, ja tu spēlē uz 1280x1024 (17" LCD), kādam laikam ar to karti pietiks, īpaši ar AA un AF gan aizrauties nevarēsi, toties lielākoties visos spēļu parametros varēsi likt Very High 8) Pašam bija X800XL un, lai gan pārāk daudz ar to nesanāca spēlēties, karte ir viennozīmīgi labs augšējais viduslīmenis.

 

220 Ls kartei bija normāla cena... tiesa, tikai Latvijā, ārzemēs jau var dabūt par $250...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

nu es jau saku..paaris meen paniekoties...un ta domaat par kkaadaam MB un CPU mainjaam....! gaidu kad x2 nemaxaas 500+ ls :D

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Es video probleemu risinu vienkaarshi, katru ziemu uz ZS panjemu uz liizinga jaunu, veco paardodot, ja saveejo uz ziemu par 120Ls varees atdot tad pirmaa iemaksa rokaa :D

 

Paareejaas detaljas njemu nalikaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

nu man ir kas liidziigi..tikai ilgaak par 6meen nenoturaas..taas karteles..! :D

Link to comment
Share on other sites

nu man ir kas liidziigi..tikai ilgaak par 6meen nenoturaas..taas karteles..! :D

Peec 6 meen es jau esmu nomainiijis katru PC koponenti :D Taa luuk! 2 gadu laikaa nevar pat saskaitiit cik H/W ir bijis manaa kastee :lol:

Link to comment
Share on other sites

Es gan pieturos pie datora maiņas 5 gados.

Komponentes lieku tikai klāt. Ārā neņemu.

Jāskatās, cik gadus noturēsies šī kārba.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

nu bet katrs jau peec savaam iespeejaam.. :D ne taa..?

+ skriet pakalj juusu ssysteemaam ir galiigi bull.. :( to me pavilkt nevar..bet savaa krajaa...me ar garaako staigaaa... :D tas taa..ne ljaunaa noziimee ja kaads no mana kraja lasa.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

uh...kandidaats uz banu.........nu malacis me esmu..turpmaak lasiishu visus noteikumus...!

 

p.s.kljuudu izlaboju... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest JST

Nu x800xl ir godiigi sakot labaakais variants ja negribi nolikt chupu $ par krutaako VGA. Es arii panjeemu, bet tikai uz PC-E un esmu pilniigi apmierinaats. Ja nejemsi club3D modeli tad to tiiri labi var overclockot. AGP versija perfomances zinjaa neatpaliek, jo realli uz sodienu nav iisti geimu kas vareetu AGP8X bandwidth aizsist.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Tripods

nu vot taa...ar palielu nokaveeshanos....bet nu dabuju savu x800XL tiesa gan ne club 3d kaa bija plaanots...bet saphire....!

 

pirmie iespaidi....nuuu...diezgan progresiivi jaa....nu vismaz prieksh manis! palaidu 3dmark03 ieguutais rezults 10472 @ 455/572 8)

esmu apmierinaats! :lol:

Link to comment
Share on other sites

skaktuss

ja veel nepaziisti atitool, tad iepaziisties! deelj shaadaam markaam 220 Ls toch nebija jaaizdod!

Link to comment
Share on other sites

ja veel nepaziisti atitool, tad iepaziisties! deelj shaadaam markaam 220 Ls toch nebija jaaizdod!

Karte straadaa labi, driizaak vinja CPU limitee, man ar liidziigaam frekvenceem kad bija X800XL karte uz PCI-E araa naaca ap 12000 3DMarks03 :twisted: Un tagad ar X850XT ar smagaaku kloku naak ap 14000 Marku 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods
ja veel nepaziisti atitool, tad iepaziisties! deelj shaadaam markaam 220 Ls toch nebija jaaizdod!

 

emm...biedr zinoshais cilveek.. skaktuss :lol: kaa tev liekaas...kaadas ir defoltaas fgrequences tai kartei...ka tik atraktiivi man iesaki ATItool?

un Kashelz u iz rait... CPU smagi norauj markas.. :/

Link to comment
Share on other sites

skaktuss

oops sorry nemaz nepamaniiju! ljoti atvainojos! laikam teu tieshaam paareejaa siteema ir par vaaju, jo man x800 ar 12 trubaam dod 10600 markas!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...