Jump to content

x800XL uz AGP ?


Guest Tripods
 Share

Recommended Posts

vot pasuutiiju jamo..tagad domaaju vai bija jeega taa dariit... :?

tad arii jautaajums..?

vai shii karte ir uz ko speejiiga..?!

vismaz toma haardveera lapaa raxtiija ka normaala..bet gribaas kaadu letinju viedokli dzirdeet..! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja jau esi pasūtījis, ko tur vairs domāt.

Tās naudas vērta tā karte nav, bet labāka nekā vairumam BOOTotāju ir.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

nee nu prosta me pagaidaam nav speejiiigs paarkaapt uz PCI-E tapeec tipa pasuutiiju...! cena likaas normaala.. bet nu tagad kkaa shaubas iezagaas... :)

Link to comment
Share on other sites

Neshaubies. Domaaju ka kvalitaate tewi apmierinaas.

VIL, kaadeelj tew cena liekas par lielu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

interesanti ir tas...ka taa karte latvijaa "tipa" neesot nopeerkama...gaidu tagad..12 days left :) un tas 220ls ir tapeec ka man atlaida PVN ar kuru buutu 250ls ! liekaas jau ka cena pienjemama....

R430 256/256 400/1000 16/6

Link to comment
Share on other sites

vot pasuutiiju jamo..tagad domaaju vai bija jeega taa dariit...  :?  

tad arii jautaajums..?  

vai shii karte ir uz ko speejiiga..?!  

vismaz toma haardveera lapaa raxtiija ka normaala..bet gribaas kaadu letinju viedokli dzirdeet..!  :roll:

Nee, karte suuds, neko pasuutiit vajadzeejaa, kur taadi rodas! Pasuutiju traktoru, a tagad sagribeejaas BMW! Topiks ir stulbs un viss! :evil: Spiidolu bars un pa vidam kaada peerle jautaa taadas glupiibas :?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

pag pag :) es neteicu ka pasuutiiju traktoru un tagad gribu bmw (kursh sux btw) prosta gribu dzirdeet ko juus par to karti sakat......bet nu ja shitaa ieshnjaac sejaa..ta paldies.......un dzees i miers festivaalam...!

paldies t0m5 kursh vismaz kaut cik sakariigi atbildeeja....

 

 

attieksme prosta rlz...jaa....... :cry:

Link to comment
Share on other sites

pag pag :) es neteicu ka pasuutiiju traktoru un tagad gribu bmw (kursh sux btw) prosta gribu dzirdeet ko juus par to karti sakat......bet nu ja shitaa ieshnjaac sejaa..ta paldies.......un dzees i miers festivaalam...!  

paldies t0m5 kursh vismaz kaut cik sakariigi atbildeeja....

 

 

attieksme prosta rlz...jaa.......  :cry:

Nee, karte jau laba, pasham taada bija tikai uz PCI-E! Tu esi pareizi dariijis, ka ieprieksh esi svariigu informaaciju ieguvis lasaamvielaa! Taalaak vajag tikai izveeleeties un to jau izdariiji! Tur taa pat neko vairs mainiit nevari, nauda jau iz izteereeta un prece driiz buus maajaas :) Gaidi un jusmo ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

nu es jau ar juusmoju....bet gribu savu sajuusmu papildinaat ar letinju viedokljiem.. :lol: tapeec ar taads tofiks...un taadaa garaa.. :)

Link to comment
Share on other sites

nu labak butu panjeemis kautko no x850 seerijas, tad butu par ko jusmot :wink:

Link to comment
Share on other sites

nu labak butu panjeemis kautko no x850 seerijas, tad butu par ko jusmot  :wink:

Veciit, citi juusmo arii veel par Radeon 9x00 seerijas speeku un veel citaam pavecaakaam lietaam! Ne visiem ir taada lieka naudinja kaa tev vai kaadam cita he he :p

Link to comment
Share on other sites

nu labak butu panjeemis kautko no x850 seerijas, tad butu par ko jusmot  :wink:

Veciit, citi juusmo arii veel par Radeon 9x00 seerijas speeku un veel citaam pavecaakaam lietaam! Ne visiem ir taada lieka naudinja kaa tev vai kaadam cita he he :p

:evil: man nu toch nav lieka, viss nopelnits pashu speekiem, vienkaarshi ja peerk x800, tad varbut labaak pielikt kaadu naudinju un panjemt nedaudz labaaku, piem x850, jo cenas starpiba nav jau tik liela.

Link to comment
Share on other sites

Relax, ieluuko LV cenas uz X850XT /XT PE cenaam un tad runaa! 220 Ls ir taa jau daudz! Un ne visi var iegaadaaties preces aarzemees, + varbuut cilveeks veelas karti nopirkt liizingaa vai kaa savaadaak! Cik katrs varam, tik arii peerkam ;)

Link to comment
Share on other sites

Relax, ieluuko LV cenas uz X850XT /XT PE cenaam un tad runaa! 220 Ls ir taa jau daudz! Un ne visi var iegaadaaties preces aarzemees, + varbuut cilveeks veelas karti nopirkt liizingaa vai kaa savaadaak! Cik katrs varam, tik arii peerkam ;)

jaa, jau sen ielukoju :evil: :evil: :evil: un nav jau tik kosmiska taa starpiba. un kapeec uzreiz jasalidzina ar XT PE :evil: :evil: :evil: var jau ari nedaudz piezemeetaak

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

prosta..nedomaaju ka ir jeega izgaazt naudu par x850 seerijaam jo runa galu galaa ir par AGP :x ....ja njemtu uz PCI-E tad ar domaatu par x850... :lol:

Link to comment
Share on other sites

vareeji panjemt kaut kaadu 6800 vai 6800LE

par 120-140Ls, atveert caurules un paareejo nodzert :roll:

Link to comment
Share on other sites

vareeji panjemt kaut kaadu 6800 vai 6800LE

par 120-140Ls, atveert caurules un paareejo nodzert  :roll:

Atkal gudrie Value O/C'erz Team daliibnieki! Nu nebuus jums tas tik vienkaarshi! X800XL ir laba mantinja! Ar zinaamu skillu var labi saklokot un buus veel atraaka! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

VIL, kaadeelj tew cena liekas par lielu ?

Minēšu trīs argumentus:

a) pats esmu pircis videokarti par 202Ls.

B) 200Ls ir ~vidējā mēnešalga valstī.

c) Paskaties uz savu parakstu. Ko Tu par šo summu vari izdarīt?

 

P.S. Kartēm, kas tiecas uz dārgo galu, bojājas price/performance. Tas ir raksturīgi ne tikai videokartēm. Tā kā pamatojums šāda tipa kartes iegādei var būt tikai konkrētā performances līmeņa sasniegšana, kur par 5% zemāk neder. Ja tomēr der, kādēļ neņemt par 160Ls?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

xmm bet 5% zemaaks raadiijums ir un paliek 5% zemaaks raadiijums..ne taa ?

buutu liidzeklji un iespeejas skatiitos ko taadu kam veel kaut 1% vairaak performances :)

galu galaa..velns paraut...pashi juus te par katru % staavat un kriitat...kapeec lai me buutu savaadaax..? :) piedodiet ja kljuudos...

Link to comment
Share on other sites

vareeji panjemt kaut kaadu 6800 vai 6800LE

par 120-140Ls, atveert caurules un paareejo nodzert  :roll:

Atkal gudrie Value O/C'erz Team daliibnieki! Nu nebuus jums tas tik vienkaarshi! X800XL ir laba mantinja! Ar zinaamu skillu var labi saklokot un buus veel atraaka! :twisted:

ticu, bet taadeelj jau ir Value, lai kaut ko normaali samuhliitu, soreiz atvertu caurules un par 140Ls diez vai var atrast ko labaaku(ja iznaak atveert caurules) :p
Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

JA iznaak :) a ko ja neiznaak ? 140ls tutuu...un zaudeeta gaidiitaa performance ?

Link to comment
Share on other sites

ORiONz - jaa, paveicaas, man ar bija taada karte (razjotaajs cits), bet tas jau sen, tagad nez cik citas ir bijushas ;) Atveeraas un klokojaas, rezultaats jau labu labais! Bet ja nepaveicaas ko tad? Seedeesi un boliisi acis, ja kabata atljauj tad jaanjem tik cik var jaudiigu, lai veelaak nav jaaperas :?

Link to comment
Share on other sites

agree

bet tomeer vinjam vajadzeetu uz jaunaaku soketu visupirms pariet :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods

nu bet es tak saku..ka NAV taadu iespeeju pashlaik (paariet uz citu soketu..mainiit MB CPU VGA )..tapeec greidoju ko varu...tas ir noziegums juusu aciis or va ? :)

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Nee nebuut nav, bet baigi zaudeesi kad iesi uz PCI express, jo naaksies tirgot par diezgan zemu cenu, jo vinja ir uz AGP, man sanaak tas pats, lai gan videokarte maneejaa maksaa veikalaa ~ 250 Ls vinju buus gruuti normaali paardot jo naak uz taa pasha AGP, sanaak ka labaak vispirms tieshaam nopirkt baaziiti tb maates plat,i proci un tad njemt video, nu taas tik manas domas, katraa zinjaa karte ir laba un ja paareejaa sisteema = normaala tad toch nenozheelosi :wink:

Link to comment
Share on other sites

Fatality

He he, es savu x800xl panemu sen (apm kad vini saka paradities latvija) un atdevu par vinu 220Ls... Protams karte vienkarsi burviga (perfekti velk gandriz visas speles uz max setingiem), bet tagad pa so naudu es vinu noteikti nenemtu... Mana nakama izvele ATI R520...

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Jaa R520... , bet nu ar 24pp es vinju toch nenjemshu, 32 vot tas buus speeks :twisted:

 

Sanaak ka sisteema negreidosies liidz ziemai neko iipashi, jo tad jau jaamaina arii mobo utt, tad jau atkal klauvees DDR2 ehh riits, bet galvaa jau suudainas domas :(

Link to comment
Share on other sites

Fatality
Jaa R520... , bet nu ar 24pp es vinju toch nenjemshu, 32 vot tas buus speeks  :twisted:  

 

Sanaak ka sisteema negreidosies liidz ziemai neko iipashi, jo tad jau jaamaina arii mobo utt, tad jau atkal klauvees DDR2 ehh riits, bet galvaa jau suudainas domas  :(

Zato kada naudas ekonomija :D Hmm domaju R520 ar 24pp noteikti parsitis 7800GTX tatad jega vinu panemt ir... Un ja nu kas tad ar nelielu piemaksu var apmainit pret labaku (ar 32pp) :D

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Varbuut esmu iesiiksteejis, bet vienmeer peerku video kartes ar 2X lielaku razhiigumu (lielaas izskirtspeejaas kur CPU nav liela ietekme) jo savaadaak sanaakk baigaa nauda nomesta, nu karoch peec principa, nolietoju liidz max pielaujamajam performances liimenim un njemu vietaa citu

:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest bomzis

ja godiiigi tad kad es nopirku amd a 64 3000+ tad performace stipri uzlabojaas, jo veicais amd a xp 2000+ ar r9600xt, nearko netaskiiraaas no geforce 4, sorrry bet lai nu kaa manaa gadijumaaa procesooram ir liela ietekme, ja tas nespeej izmantot visu vkartes jaudu tad no jaunas vkartes jeegas nav. piem. css man ar axp un r 9600xt uz 1280x1024 bija ~40 fps, a tagad ar amd athlon 64 ~70 fps. vot taaa. nezinu, varbuut tas tapeec ka man venice kodols kues atbalsta sse3, vai atminja darbojas uz visiem 400 mhz, nu nez spriediet pashi.

Link to comment
Share on other sites

Jaa R520... , bet nu ar 24pp es vinju toch nenjemshu, 32 vot tas buus speeks  :twisted:
nus tad vareesi nolikt apmeeram tik, cik esi savaa koompii jau ielicis :twisted:
Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Nu, ņemot vērā, ka 7800GTX iet pa $500, tad, ja nu tiešām R520 būs krietni jaudīgāks, tad X900XTPE versijai vajadzētu maksāt $600+...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...