Jump to content

DFI nF4 Ultra-D / SLI-D u.c. deelju Reviizijas


Kashelz
 Share

Recommended Posts

nee es domaaju njemt pilno W/C kompeltu no Jetija, kaa nekaa labas galvas, gan GPU, gan CPU, gan labs radjiks+2x80mm kuulerzi...soo 170W pelte uz CPU, 80w un GPU...bet tikai KONDENSAATS  :x  soo kaa vinju normaali noveerst, lai 24/7 vareetu dedzinaat...

 

Es baidos ka nespeesi nodzeseet. Bet nu good luck i flag v ruki kaa saciit! 8]

Nu saakumaa njemshu tikai 170w uz CPU, VGa man nav tik savariiga...ja turees 170w labi, tad jau 80w arii varees pielikt.

Nu bet kondensaatu kaa noveerst :cry:

 

Kondensaatu ar izolaacijas materiaaliem. Silikonz, speciaals gumijots porains materiaals liidziigs paralonam - pilni santehnikas veichi. Bet ljoti iespeejams ka kondensaats nemaz nebuus deelj taa ka nespeesi nodzeseet jamo pienaaciigi. Viens labums ir noteikta temp ieguuta un nav kondensaata.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kashelz

    17

  • Angelz

    27

  • kiwi

    18

Guest someonesick

2 Kaspars, Tu no saakuma kautvai Ar Jetija DI/LN konteineri pamegjini kautko... veciit tur ar nav mazs kondensaats, tici man... varu konteineri iziireeet, nonjemshu visu izolaaciju un tad pameegjini uztaisiit ta lai var kaadas 2-3 stundas paardiities bez plates nosvilinaashanas...

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Kondensaatu ar izolaacijas materiaaliem. Silikonz, speciaals gumijots porains materiaals liidziigs paralonam - pilni santehnikas veichi. Bet ljoti iespeejams ka kondensaats nemaz nebuus deelj taa ka nespeesi nodzeseet jamo pienaaciigi. Viens labums ir noteikta temp ieguuta un nav kondensaata.

jap, pelti jau taa gruuti nodzeseet bez slodzes.. a bet ar slodzi... grrrrr...

Link to comment
Share on other sites

[quote name="Angelz

Kondensaatu ar izolaacijas materiaaliem. Silikonz' date=' speciaals gumijots porains materiaals liidziigs paralonam - pilni santehnikas veichi. Bet ljoti iespeejams ka kondensaats nemaz nebuus deelj taa ka nespeesi nodzeseet jamo pienaaciigi. Viens labums ir noteikta temp ieguuta un nav kondensaata.[/quote]

Domaa plates aizmuguree likt, un ap CPU galvu? Bzz, ieksh LP buus jaapakonsulteejas, mans nezinjaa :?

Link to comment
Share on other sites

Kondensaatu ar izolaacijas materiaaliem. Silikonz, speciaals gumijots porains materiaals liidziigs paralonam - pilni santehnikas veichi. Bet ljoti iespeejams ka kondensaats nemaz nebuus deelj taa ka nespeesi nodzeseet jamo pienaaciigi. Viens labums ir noteikta temp ieguuta un nav kondensaata.

jap, pelti jau taa gruuti nodzeseet bez slodzes.. a bet ar slodzi... grrrrr...

 

Var bet vajag maaceet :]

 

BTW, par Chilly1 - izskataas jau jauki bet neredzu nekaadu atkjiriibu no manis toposhaa. Vizuaali same, tikai man nav lodeejuma vietas bet gan vara shuves. Izolaacijas materiaals same, stiprinaajumi same. :>>>> Saki 1 septembris ok, will see my friend! :>>>>

Link to comment
Share on other sites

some1 tu savu pelti tagad ikdienaa lieto, kursh tagad vispaar ikdienaa lieto, ieksh LP vereetu ieblenzt, ja kaadam it taa izolaacija...

Link to comment
Share on other sites

some1 tu savu pelti tagad ikdienaa lieto, kursh tagad vispaar ikdienaa lieto, ieksh LP vereetu ieblenzt, ja kaadam it taa izolaacija...

 

Es ikdienaa kaadreiz pelti 80W lietoju lai dzeseetu savu 9800Pro, 9800XT GPu chipu.

 

170W tikai vienreiz in action pameegjinaaju. Blin, kaapeec nav dienaa 36h a bet gan f... 24h?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Vimba savu 110Wpelti uz vidjuka biju uzlicis palietot... tik ar Baroshanu bij smagi pa iisu... taak uz reaalu testingu ikdienaa neiznaaca, bet nu cik sapratu kaartiigus burnin vinsh gan patesteeja... idle bijs taa pashvaki, bet burnaa labaak neka ar uudeni.. tas viss barojot to pelti reaali shvaki...

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Blin, kaapeec nav dienaa 36h a bet gan f... 24h?

lai OC`eri kaadreiz arii atrautos no sava hardware... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vimba savu 110Wpelti uz vidjuka biju uzlicis palietot... tik ar Baroshanu bij smagi pa iisu... taak uz reaalu testingu ikdienaa neiznaaca, bet nu cik sapratu kaartiigus burnin vinsh gan patesteeja... idle bijs taa pashvaki, bet burnaa labaak neka ar uudeni.. tas viss barojot to pelti reaali shvaki...

 

Hmmm, es iipashas prbl nemaniiju barojot 170W ar 12v un sisteemu ar 1x OCZ PS520W. Ir tikai viena prbl ja neizmanto spec kontaktus bet gan parastos molexsus tad tie peec laika saak kust kopaa pie taadas slodzes :>>>

Link to comment
Share on other sites

Antec TP550w=OCZ520w???

Vieniici OCZ liinijas reguleegamas, un izskats mmmmmm

Peec parametriem jau same.

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
BTW, par Chilly1 - izskataas jau jauki bet neredzu nekaadu atkjiriibu no manis toposhaa. Vizuaali same, tikai man nav lodeejuma vietas bet gan vara shuves. Izolaacijas materiaals same, stiprinaajumi same. :>>>> Saki 1 septembris ok, will see my friend! :>>>>

 

Viņš tagad developējis jaunu spirālveida bāzi konteineram - evolūcija jau kaut kādā 3. paaudzē, it kā esot vēl labāks nekā visi iepriekšējie.

 

Bet nu redzēs, galu galā arī optimizēts Jetija risinājums ir ļoti labs :D

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Hmmm, es iipashas prbl nemaniiju barojot 170W ar 12v un sisteemu ar 1x OCZ PS520W.

vimbam ir TP480w un baroja pelti nevis no baroklja, bet gan trafinja...

es ar savu pelti no Baroklja baroju, probu nebija... tobish tureeja...

mees veel testeesim, vienkaarshi jaatrod briidis kad vareeshu barokli pie vinja aizstiept... kad man briivs, tad shamais straada un jemaas.. un otraadi... a vakaros peec 9 un velaak mees saskrienamies un vieniigais uz ko esam speejiigi ir iesuukt kaadu Baltika NR.5 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ir tikai viena prbl ja neizmanto spec kontaktus bet gan parastos molexsus tad tie peec laika saak kust kopaa pie taadas slodzes :>>>

??? Kas ir speciaalie, un kuust, tas kaa? lol :]

Link to comment
Share on other sites

Bet ljoti iespeejams ka kondensaats nemaz nebuus deelj taa ka nespeesi nodzeseet jamo pienaaciigi.

Izrāvi vārdus no mutes :)

Tauta, nu saprotat taču, ka pie pašreizējām CPU/GPU jaudām peltjē dzesēšana ir tāda ākstīšanās - labi ja 5-10C ieguvums pie nenormāla elektrības patēriņa.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Ir tikai viena prbl ja neizmanto spec kontaktus bet gan parastos molexsus tad tie peec laika saak kust kopaa pie taadas slodzes :>>>

??? Kas ir speciaalie, un kuust, tas kaa? lol :]

jaa to uzreiz pamaniju... vienkaarshi paaraak liela Amperaaza uz taadu vada un kontaktu skjeersgriezuma laukumu... tobish tur reaali vajag kaadus 2 vai 2,5 kvadraatmilimetru vadu... ja godiigi tad Anteca vads liidz Pletei bija mazliet siltaaks nekaa paarejie... :lol: bet nu ko dariit gandriiz ~20A...

 

emm.. vieniigais briidis kad manupraat varetu rasties kondensaats ir tad kad izsleedz Pleti un vinjas karstaa buse uzsilda visu Pleti... bet tas ir atkariigs no peltes jaudas...

Link to comment
Share on other sites

Ir tikai viena prbl ja neizmanto spec kontaktus bet gan parastos molexsus tad tie peec laika saak kust kopaa pie taadas slodzes :>>>

??? Kas ir speciaalie, un kuust, tas kaa? lol :]

 

Ir taaadi plastikaata stiprinaajumi abos galos caurumi un pavidus 2x skruuves ar kuriem vadus ieskruuveet. Jamie ir izturiigaaki uz lielaam A slodzeem. Ir jaaizmanto resnaaku dziislu vairaaki vadi un jaapiesleedz ar labu kontaktu pie diviem molexiem. Ja ir slikts kontakts ar molex un izmanto tikai 1x molex uz pelti tad peec kaada laika jams saak silt, kust un var pat aizdegties :>>>

 

karoche man slinkums raxstiit :>>> Buusi LP pastaastiishu kas un kaa... :>>> Labi eju workot!

Link to comment
Share on other sites

BTW vakar nopirku multimetru un atklaaju, ka pa keisu iet -12V :]

njemam otru keisu zr +12V un pielodeejam peltes katru pie sava keisa, un buus tas laukums.

Link to comment
Share on other sites

Bet ljoti iespeejams ka kondensaats nemaz nebuus deelj taa ka nespeesi nodzeseet jamo pienaaciigi.

Izrāvi vārdus no mutes :)

Tauta, nu saprotat taču, ka pie pašreizējām CPU/GPU jaudām peltjē dzesēšana ir tāda ākstīšanās - labi ja 5-10C ieguvums pie nenormāla elektrības patēriņa.

 

Taa vinsh ir, bet ja visu lietu smalki apsmadzenjo tad var uzbuuveet effektiivu peltierdzesi. Bet taa defaultaa buus kaa buus... :>

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Ir taaadi plastikaata stiprinaajumi abos galos caurumi un pavidus 2x skruuves ar kuriem vadus ieskruuveet.

saucaas Klemmes... :wink: labas ir arii Wago klemees, nevajag nekaa skruuveet un arii tur lielus A, bet nu ar izolentu un parastu vadu sapiishanu kopaa nevajadzeetu aizrauties, tas toch...

Link to comment
Share on other sites

BTW vakar nopirku multimetru un atklaaju, ka pa keisu iet -12V :]

njemam otru keisu zr +12V un pielodeejam peltes katru pie sava keisa, un buus tas laukums.

 

Labriit, logjiski ka keiss ir masa liidz ar to "-" 8>>>>

Link to comment
Share on other sites

Antec TP550w=OCZ520w???

Vieniici OCZ liinijas reguleegamas, un izskats mmmmmm

Peec parametriem jau same.

 

OCZ520w >> Antec TP550w :D

Link to comment
Share on other sites

es keisu gribeeju izmantot kaa TV antenu, un portatiivo b/w TV pierubiit pa taisno pie PC :]

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

2 Kaspars.. njaa pameigjini arii kaa tosteri un veljasmashiinu... :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:] nee, tu zini tos maximas verkjus pa 20Ls, eed 1A uz 12V soo probzu nebuus :] mok uz LP panjemt fuņa peec :]

Link to comment
Share on other sites

Jetij:

Ja es lieku 170w pelti uz CPU un 80w un GPU, njemu no tevis vara pilno komplesku ar radiatoru, un radjika uzlieku Dual channel 120mm ventus, kaa apmeetam turees tempus? Nevaariisies uudens?

Link to comment
Share on other sites

Ūdens toč nevārīsies, taču silts būs, vislabāk sendvičā dibus radiatorus u nmonstrālos 38mm 120mm ventilatorus uz 12v klāt un miers... Nu mož uz LP paņemt līdz uzpariktes un tad jau pie alus izmiekšķētām smadzenēm varēs teoretizēt :mrgreen:

 

P.S. kā tu taisies nobarot savas 170w peltes, tak nejau caur moleksu...

Link to comment
Share on other sites

Ja man sendwitchaa buutu 100Ls papiiri un taadaa 10x sendwitchaa :]

Nuu ar vienu kaa buus?

 

P.S Caur floppy konektoru :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Ja man sendwitchaa buutu 100Ls papiiri un taadaa 10x sendwitchaa :]

Nuu ar vienu kaa buus?

Sapņotājs, joptvai.

Link to comment
Share on other sites

Ja man sendwitchaa buutu 100Ls papiiri un taadaa 10x sendwitchaa :]

 

Vai nu esmu galīgā ķitē vai arī tas teksts ir nesaprotams. Man vēl ti kceturtais alus iet...

Arī ar vienu radiatoru un 2x120mm faniem domāju, ka dzesēs ok...

Link to comment
Share on other sites

jaa, bet mani incee taa CPU (piemeeram 3200+ veniice) slodzes temperatuura nu aptuveni +10buus?

Link to comment
Share on other sites

Bez eksperimentiem to nevar pateikt, davaj iekš LP uztaisam joku ar šito padarīšanu, pēctam jau varēs kautko prognozēt par temperatūrām...

Link to comment
Share on other sites

zinu to joku ar to ka kondensaats buus pa visu PC :]

zinu arii to joku, ka LP paarveertiisies par OCparty.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Varu pateikt vienu lietu, nejauciet LP ar OC pasākumu. Neizbaudīsiet ne vienu ne arī otru. 1.septembrī No-Team's ar ārpus rezidentu piedalīšanos plāno kaut ko. Ja daudz nelēkāsi pāri savai galvai, varbūt vēl padomāsim, bet pašlaik Kaspar tu esi pāri jebkurai kritikai ar savu spamošanu.

Link to comment
Share on other sites

Vimba sorz, es vieniigi gribu uzzinaat par peltierzdesi, kas un kaa.

Tieshi to jau es negribu ieksh LP kautko OCot, bet atpuusties.

Link to comment
Share on other sites

Beidz, nu iekš sisadminu LP paspējām visu - i gaļu pāēst, i pageimot, i padzesēt peltes, i filmas paskatīties i pat pagulēt... Tas būs a lot of fun ka es tev saku :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...