Jump to content

DFI nF4 Ultra-D / SLI-D u.c. deelju Reviizijas


Kashelz
 Share

Recommended Posts

Guest someonesick

njaa ka soliju mana reviizija ir AA0.. taaapat kaa kiwi.. un pas hitaam dienaam veeljoprojaam neesmu atkodis netabilitaates iemeslu.. CPU reekjina 1M sperPi @2,87Ghz ar labiem taimingiem , bet stabili nestraada jau pie 2,4Ghz... grrr kautgan piemeeram varu 100% stabili darbinaat FSB280Mhz un ramiem @2,5-3-3-6.. nevaru izkost kas ir vainiigs.. laikam Cpu, straada nestabili bet ar baigo gaajienu no 2,2ghz liidz 3ghz... (visdriizaakais laikam ka mem kontrolieris gljuchii).. eehhhh..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kashelz

    17

  • Angelz

    27

  • kiwi

    18

Man liekas 510fix-2, lai gan tas it kā ir priekš bh5/utt atmiņām. Īstenībā vari visus pēc kārtas mēģināt 1,2,3 :D

Kurus modētos tu domā? Es tikai dažus zinu, bet tie šķiet bija optimizēti BH5/UTT atmiņām.

Link to comment
Share on other sites

Kashelz

To someonesick!

 

Iespeejams tev ir tas pat, kas man! Man atminja worko itkaa memtestaa pilniigi stabili @ kaadi 285 - 295 @ 2,5-3-3-6, un ap 310 pie 2,5-4-3-6, bet ne tuvu taa straadaa kopaa ar CPU! Pagaidaam cik esmu veicis testus ikdienas frekvences noteikshanai, tad ir izdevies sasniegt 270 x 10 =2.7Ghz un uz CPU neceljot nemaz voltus! Itkaa CPU celjas labi, bet kaut kas saak limiteet! Pie 2,5-3-3-6 pilniigi nav stabilitaates viksi noveerojot, bet pie 2,5-4-3-6 jau viss worko daudz savaadaak! Taatad cik esmu atkodis, mana vaina iespeejams ir Trcd setingaa! Laikam atminjas kontrolieris atsakaas pienjemt 3, ja liek 4 tad jau labak! Iespeejams jaaliek 5 un vareeshu veel taalaak iet! Varbuut tas arii ir BIOSa bugs manaa gadiijumaa :?

Link to comment
Share on other sites

Kashelz

To kiwi!

 

Jaa, cik es skatiijos tad tieshi voltus rijiigajaam atminjaam bija taadi BIOSi! Mozj der arii TCCD. Bet varbuut arii ir citi, jaapameklee, varbuut kaut kas no Tictac arii ir sagaidaams! nF2 laikos bija labi BIOSi :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

2 Kashelz.. nee nav taaka tev... ir pavisam citaadi... ir taa ka peec LN2 projekta taa plate uzvedas pavisam savaadaak...

ai, atnaaks mans LS vot tad arii skatiishos, ja pie labas dzese kautkas veel gljuchiis tad vainiiga ir MB...

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
2 Kashelz.. nee nav taaka tev... ir pavisam citaadi... ir taa ka peec LN2 projekta taa plate uzvedas pavisam savaadaak...

ai, atnaaks mans LS vot tad arii skatiishos, ja pie labas dzese kautkas veel gljuchiis tad vainiiga ir MB...

Viss ir iespeejams, man ar te doma ka man deelis velk visu uz leju, vai arii BIOS, bet nu jaatestee, tagad veesi seezju @ 2.7Ghz un juutos sameeraa apmierinaats :p Vajadzeetu ritiigi ieveerteet 24/7 stabilitaati.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
LS? Vai Vapochill LS atnāks? :D :D :D

nju atnaaks LS ar ko samaksaat par Vapochill LS kursh buus atnaacis peec ~ pusotras nedeeljas vai aatraak... :D taa buus pareizaak

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Tas ir labi, no ebay sūtīji?

eem... nee... shamais buus jauns... un ar garantiju in LV...

Link to comment
Share on other sites

Tas ir labi, no ebay sūtīji?

eem... nee... shamais buus jauns... un ar garantiju in LV...

 

Nu bet 500Ls par coolingu, nu nez... biku pa sherpu... Nu max 300Ls.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Nu bet 500Ls par coolingu, nu nez...  biku pa sherpu... Nu max 300Ls.

nju veel redzeesim cik galaa buus, bet nu taa apmeeram vinsh jauns maksaa... nekas... gan jau peec kaada gada vareesit no manis nopirkt pa kadi 300 (maybe)... bet nu nedomaaju ka tas nav taa veerts, tomeer nav jau taa ka tas kautkas vienreizeejs, vareeshu veel ilgi jamo mociit un tad jau var domaat par vinja modeeshanu...

 

P.S. kas ar videokarti? :?

 

Angelz, to saki TU?

a cik? maxaa ampeeram 170w pelte?

Ja ir interese tad PM, man te viena lika ir...

Link to comment
Share on other sites

Angelz, to saki TU?

a cik? maxaa ampeeram 170w pelte?

 

Ieksh LV nezinu. Es savu nobidoju pa 10$+ shipz. Kautkur kopaa ~17...18$ sanaaca.

 

Bet nu anyway pofig uz cik gadiem bet 500Ls par coolingu, veciit tas nav praata darbz :> Es veel neko neteiktu, jo zinu kaac kaifs tas ir, ja tu patc uzbuuveetu phase coolingu...

 

Es liidz gada beigaam toch uzbuuveeshu savu phase-coolinga systeemu. Jaapakonsulteejaas nedzaudz ar kaadu gudru dzeseeshanas/leduskapju sisteemu onku...

Link to comment
Share on other sites

Angelz, vat jau aiziet uz ledusskapju remontu, ja sakariigs vecis traapiisies, un sapratiis tavu domu gaajienu, domaaju kaadu vecu ledusskapi iedos un paskaidros apmeeram lietas buutiibu :]

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

2 kaspars, ar vecu leduskapi nebuus arshana... tur vajadzees normaalu kompresoru...

bet nu es jau ari labpraat uztaisiitu vai dabuutu leetak, bet nu nav laika un esmu sameera slinks, man vieglaak nopirkt, un veel LS pluss ir tas ka vinsh ir ar softu reguleejams.. tobish no 30% liidz 100%...

Link to comment
Share on other sites

Njaa LS ir speeks, ja veel moodots, chilly1@XS bija jams moodots, ap -70 laikam tureeja.

Link to comment
Share on other sites

teiksim ar 170W pelti+WC kondensaats tak radiisies :roll:

Kautko speišal tak arii vajadzees likt, lai noveerstu kondensaatu vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

jaa kondensaats buus, un vajadzees kautko likt un smeeret :wink:

googlee var tak atrast 101 review un pamaaciibas...

 

ehh.. kaa mani uztrauc veelaaka transporteeshanaas uz LP, jo tas LS sver 15Kg, mans kase arii 15KG+ veel keisa iekshas ar w/c ~10... eem kautkaadi 40Kg.. vaaks... bus jaataisa Ratinji shamam...

Link to comment
Share on other sites

njaa, bet ko labaas smeeteer, un buus droshi tureet 24/7 ar pelti?

hmm...veel VGAi kaadu 80w uzlikshu, bet kondensaats liela probza, buutu labi ja kaads ko ieteiktu, ko lietot :]

Link to comment
Share on other sites

Es te vienreiz reekjinaaju, ljoti labz kompresorz ar jaudu 700...800W @-25C, kondensers, filtrs, daudzstaavu galva, vara kapilaari, gaaziite ~230Ls. Tikai pasha darbz UGh cik daudz bet finaalaa shamaa systeema ir gandriiz 2x jaudiigaaka nekaa Vapochill LS! :>

Link to comment
Share on other sites

Angelz, vai tad ar divaam 170w pelteem sendwitchaa nevar dabuut tos pashus -20 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

njaa 2x jaudiigaaka, ok es labpraat panjemtu, bet! ikdienaa 800W... grrr.. daudz... (bet nu tieshi prieksh burninga, jaa protams)

man vairaak saista ideja ka es ikdienaa savu Venice darbinaasho @3Ghz... :roll:

un ja godiigi, vai nav vienalga cikt tas maksa? taapat jau esmu saslimis ar PC Hardware un OC... buutibaa HI-END hardware visa ir ljoti un neadekvaati daarga... :?

Link to comment
Share on other sites

Nu iekš USA arī Vapo LS jauns maksā gandrīz 500Ls, it kā jau ir daudz, bet manta laba, labāks par manu PE noteikti :D Man ir tikai prieks, ka LV parādās tādas lietas :D

Link to comment
Share on other sites

Angelz, vai tad ar divaam 170w pelteem sendwitchaa nevar dabuut tos pashus -20  :roll:

 

Tu nespeesi nodzeseet divus VERY HoT Peltieruz! :] Viela paardomaam, uudens temp @+11C speeja 170W pelti nodzeseet @-24C idlee bez CPU. Ar CPU temp bija ap +9C.

 

170W@12v parastu W/c systeemu uzvaariis veesaa mieraa. Bez papildus dzeses neiztikt...

Link to comment
Share on other sites

njaa 2x jaudiigaaka, ok es labpraat panjemtu, bet! ikdienaa 800W... grrr.. daudz... (bet nu tieshi prieksh burninga, jaa protams)

man vairaak saista ideja ka es ikdienaa savu Venice darbinaasho @3Ghz... :roll:  

un ja godiigi, vai nav vienalga cikt tas maksa? taapat jau esmu saslimis ar PC Hardware un OC... buutibaa HI-END hardware visa ir ljoti un neadekvaati daarga... :?

 

Taa vinsh ir. Bet 500Ls arii prieksh manis biku nepraatiigi :]

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Nu iekš USA arī Vapo LS jauns maksā gandrīz 500Ls, it kā jau ir daudz, bet manta laba, labāks par manu PE noteikti :D Man ir tikai prieks, ka LV parādās tādas lietas :D

eemm.. tajaa dienaa kad es vinju suutiju kopmumaa tika pasuutiiti 2 gab shaadu verkju... :roll: veins mans, un otrs... :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Es te gudroju varbūt iepirkt chilly1 dry ice/ln2 konteinerus :D

 

OOO, Mr Lobberz arii klaat i :] Greetingz!

Link to comment
Share on other sites

Nu iekš USA arī Vapo LS jauns maksā gandrīz 500Ls, it kā jau ir daudz, bet manta laba, labāks par manu PE noteikti :D Man ir tikai prieks, ka LV parādās tādas lietas :D

eemm.. tajaa dienaa kad es vinju suutiju kopmumaa tika pasuutiiti 2 gab shaadu verkju... :roll: veins mans, un otrs... :roll: :lol:

 

Kursh tad otrs slimais? Vimba?

Link to comment
Share on other sites

nee es domaaju njemt pilno W/C kompeltu no Jetija, kaa nekaa labas galvas, gan GPU, gan CPU, gan labs radjiks+2x80mm kuulerzi...soo 170W pelte uz CPU, 80w un GPU...bet tikai KONDENSAATS :x soo kaa vinju normaali noveerst, lai 24/7 vareetu dedzinaat...

Link to comment
Share on other sites

nee es domaaju njemt pilno W/C kompeltu no Jetija, kaa nekaa labas galvas, gan GPU, gan CPU, gan labs radjiks+2x80mm kuulerzi...soo 170W pelte uz CPU, 80w un GPU...bet tikai KONDENSAATS  :x  soo kaa vinju normaali noveerst, lai 24/7 vareetu dedzinaat...

 

Es baidos ka nespeesi nodzeseet. Bet nu good luck i flag v ruki kaa saciit! 8]

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Es te gudroju varbūt iepirkt chilly1 dry ice/ln2 konteinerus :D

njaa, tie ir nevis OC piederumi, bet gan maakslas darbi.. njaa, ja ir iespeeja, kaapeec ne? :roll: ka jau zini DI dabuut var vienmeer, taapat kaa LN2... un uz septembra saakumu sakt aardiities! (eehh, man tieshi atvaljinaajums)

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Kursh tad otrs slimais? Vimba?

hehehe.. nee slimais tikai es, vimba ir zlobnijs... bet nu no-teamam bus tikai 1gab vapochilla... eem, cik zinu tajaa dienaa tika pasuutiiti FX-57, 2 gab Vapochili, 7800GTX, DualCores ni Intel un laikam 4800+ dualcore no AMD?... ta laikam bij... :roll:

Link to comment
Share on other sites

nee es domaaju njemt pilno W/C kompeltu no Jetija, kaa nekaa labas galvas, gan GPU, gan CPU, gan labs radjiks+2x80mm kuulerzi...soo 170W pelte uz CPU, 80w un GPU...bet tikai KONDENSAATS  :x  soo kaa vinju normaali noveerst, lai 24/7 vareetu dedzinaat...

 

Es baidos ka nespeesi nodzeseet. Bet nu good luck i flag v ruki kaa saciit! 8]

Nu saakumaa njemshu tikai 170w uz CPU, VGa man nav tik savariiga...ja turees 170w labi, tad jau 80w arii varees pielikt.

Nu bet kondensaatu kaa noveerst :cry:

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
hehehe.. nee slimais tikai es, vimba ir zlobnijs... bet nu no-teamam bus tikai 1gab vapochilla... eem, cik zinu tajaa dienaa tika pasuutiiti FX-57, 2 gab Vapochili, 7800GTX, DualCores ni Intel un laikam 4800+ dualcore no AMD?... ta laikam bij... :roll:

 

Aha, tas ir tas EET mega pasūtījums, ja? :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Kursh tad otrs slimais? Vimba?

hehehe.. nee slimais tikai es, vimba ir zlobnijs... bet nu no-teamam bus tikai 1gab vapochilla... eem, cik zinu tajaa dienaa tika pasuutiiti FX-57, 2 gab Vapochili, 7800GTX, DualCores ni Intel un laikam 4800+ dualcore no AMD?... ta laikam bij... :roll:

 

NV 7800GTX galiigi nesaista saliidzinoshi ar R520 CE + X850XT, FX57 pashlaik nu taa jo savu SD veel neesmu izsmeelis, Vapochilli Ls incants pasaakumz tikai taa cena uzreiz nogalina veelmi... :>>>

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Nu saakumaa njemshu tikai 170w uz CPU, VGa man nav tik savariiga...ja turees 170w labi, tad jau 80w arii varees pielikt.

Nu bet kondensaatu kaa noveerst  :cry:

veciit, es tev saku.. nav tas tik viegli kaa tev liekas... palasi tajpashaa extremesys foorumaa... tas manupraat ir veel lielaaks "gemarojs" kaa vienkaarshi DI un LN2...

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Aha, tas ir tas EET mega pasūtījums, ja?  :twisted:

jaa, labi ka tas nav neviens no BOOTistiem... bet nu atslaabt arii nedriikst!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...